طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۶ اسفند, ۱۳۹۶ | کد خبر : 76005 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   تاج گردون و پاکدل از شعار تا عمل !!!!   به قلم سید علی حسینی     چندی پیش مطلبی از سوی غلامرضا پاکدل در فضای مجازی استان و کشور منتشر شد که در آن شاهد انتقادات و بسیاری از پشت پرده های مدیریتی دردوران نمایندگی غلامرضا تاج گردون در حوزه شهر […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

  تاج گردون و پاکدل از شعار تا عمل !!!!

   

  به قلم سید علی حسینی

   

   

  چندی پیش مطلبی از سوی غلامرضا پاکدل در فضای مجازی استان و کشور منتشر شد که در آن شاهد انتقادات و بسیاری از پشت پرده های مدیریتی دردوران نمایندگی غلامرضا تاج گردون در حوزه شهر گچساران و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بودیم . اگر چه این انتقادات و البته شفاف سازی ها در صورتی که رنگ واقعیت به خود بگیرد خبر از اتفاقات تلخی می دهد که بسیاری از مردم این حوزه منتظر اثبات و شفاف سازی بیشتر هستند تا شاید برای انتخابات دوره یازهم مجلس شورای اسلامی با شناخت و آگاهی بیشتر نسبت به وعده های کاندیدا رای خود را به فردی اصلح بدهند.
  اما پس از انتشار انتقادات غلامرضا پاکدل مطلبی از سوی برخی رسانه ها منتشر شد که البته نویسنده آن فردی به نام رحمت الله خادمی بود هرچند نام نویسنده ممکن است در آن رسانه خیلی با وجود واقعی این فرد همخوانی نداشته باشد اما به هر حال نکاتی را برای روشن شدن اذهان عمومی خطاب به نگارنده اصلی این متن عرض می نمایم که امیدوارم در جهت آگاهای بیشتر مردم مفید فایده باشد.

  جناب آقای رحمت الله خادمی نگارنده مقاله ای با عنوان جوابیه ای به غلامرضا پاکدل 

  در پاسخ به مرقومه مورخ ۲۴/۱۲/۹۶ جنابعالی تحت عنوان   “جوابیه ای به علامرضا پاکدل ” (اینجا بخوانید) هر چند از نظر محتوایی نیازی به پاسخگویی احساس نمی شود ولی از باب تمایز بین شعار و عمل نکات زیر را به عرض می رسانم.
  ۱- متاسفانه بازهم نوشته جنابعالی همچون سایر نوشته های عزیزان هم فکرتان بیش از ۵۰ درصد به تملق گویی و چاپلوسی جناب تاج گردون نماینده شهر اختصاص دارد که این دور از شان قلم است توصیه می کنیم حرمت قلم و قلم به دستان را نگه دارید.

  ۲- بهتر از به جای حنجره پاره کردن آن هم به جای استناد به مستندات و مقایسه برنامه و عملکرد استناد از عبارات احساسی و بی اساس مانند من لرم و از پشت کوه آمده ام و غیره ….. از همین آقای پاکدل می آموختند که چگونه بدون شعار مشکل فرودگاه گچساران را که مشابه مشکلات فرودگاه یاسوج بود حل کرد تا شاهد حوادث تلخی همچون حادثه منجر به فوت عزیزان هم وطن و هم استانی نباشیم.

  ۳- صحبتی از بی حرمتی کردید نمیدانم چرا ، ولی بی حرمتی در مرام پاکدل و دوستان وی که همه ما در این شهر کوچک می شناسیم نیست. بلکه بی حرمتی در مرام کسانی است که یک جانباز مخلص را زیر مشت و لگد می گیرند (البته این مورد رسانه ای شد اما همه ما می دانیم که چماق داران آقای نماینده چه ظلم هایی در حق مردم بی دفاع این شهر کرده اند) شک نکنید اگر روزی چنین خطایی از اطرافیان پاکدل سر بزند به دیار غربت کوچ می کند یا دیگر رو در روی همشهریان قرار نمی گیرند نه در کمال پررویی سعی در توجیه و حتی انکار این موضوع آن هم به صورت خانوادگی و سعی در انداختن این قصور به گردن یک جانباز که همه ما از خصوصیات اخلاقی آن باخبریم دارند.

  ۴- آیا نوشتن چندین صفحه مقدمه و چندین صفحه نقد پیرامون تنها یکی از موضوعاتی که پاکدل مطرح کرده “کلی گویی ” است؟ نقد به آن مفصلی را کلی گویی می فرمایید؟

  ۵- آیا به صفحات مجازی مربوط به اطلاعات پرواز و هوانوردی مراجعه کرده اید که چگونه نماینده شهرمان را بدلیل بیان یکسری اطلاعات نادرست در خصوص سرعت باد ۱۱۰ و غیره به تمسخر گرفته اند ؟ آیا نماینده ای که پشت تریبون مجلس به انتقاد از وزیر راه می پردازد نباید اطلاعات جامع و کاملی داشته باشد که من گچسارانی مقابل دوستان دانشگاهی خود اینگونه شرمنده نباشم و به عنوان یک لر زبان بنده را پشت کوهی خطاب کنند و بگویند وقتی نماینده شما تایید می کند که شما پشت کوهی هستید دیگر صحبتی باقی نمی ماند.

  ۶- باعث خوشحالی است و مهر تاییدی بر گفته های مستند پاکدل است که شما بدلیل استیصال در خصوص موضوعی اشاره نموده اید که بحث این نقد پاکدل نبوده ولی مطمئنا در آینده مفصلا تشریح خواهد شد.

  ۷- شما اگر واقعا وجود خارجی دارید و یک جو مردانگی در وجودتان هست یک مورد تاکید می کنم یک مورد مستند اعلام کنید که در ثبت احوال فامیلش را از پاکدل به چیزی دیگری تغییر داده تا ما هم برایمان روشن شود .

  هرچند بسیاری از صحبت های شما کذب محض است اما به عنوان یک شهروند اگر جای پاکدل بودم نه تنها شکایت شما را می کردم بلکه نهادهای نظارتی و امنیتی را نسبت به اتفاقات فعلی در حوزه نفت و گاز گچساران هوشیارتر می کردم که اعتراضات نیروهای حراست اکنون فقط بخش کوچک و علنی از ضعف در حوزه منابع انسانی است که شاید کمی جلوتر بیشتر راجع به عمق نفوذ فامیلی خواص نزدیک به نماینده مردم گچساران و باشت درسایر بخش های این شرکت نیز بیشتر بشنویم .

   

  سید علی حسینی

  فرزند گچساران

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “تاج گردون و پاکدل از شعار تا عمل !!!!”
  1. گچساران گفت:

   سلام اون آقایی که این متن نوشته چند نفر میخواهد براش نام ببرم که از نزدیکان پاکدل هست ولی فامیلشان فرق داره &عزیزم مگه بچه های خواهر وباجناقوفامیلهای باجناق وپسرعمه وفامیلهای پسرعمه وخاله وووووباید همه فامیلیشان یکی باشد عزیزم من الان پدرم با عموم دوتا فامیلی متفاوت دارن$$$اگه خواستی ۱۰۰ تا بیشتر برات نام میبرم که شما خوب هم خبر داری

   0

   1
   • لیشتر گفت:

    اینقد اتیش نگیر.شماهم مودبانه مثل جناب مهندس پاکدل وطرفداراش جواب بده.الان یه سر بزن بیمارستان بی بی حکیمه،شرکت نفت وپتروشیمی ببین کیا وبا نامه یا دستورکی رفتن سرکار؟؟؟

    0

    0
  2. منصف گفت:

   خوشم میاد پاکدل و دوستاش جوابهای منطقی و مستدل میدن وتاجگردونیا بی منطق وبی مدرک واز ای شاخه به اون شاخه می پرن

   0

   0
  3. مطلع گفت:

   اینکه گفته از آقای پاکدل یاد میگرفت عالیه. واقعا اون آقای خادمی ایقد بیخود نوشته بود که میشه گفت دفاع بد از تاجگردون کرده بود. یکی اینکه گفته بود راجع به فرودگاه شعار نده که پاکدل فردگاه ساخته بود. یکی هم راجع به تعویض فامیل خدایی اگه نگه یعنی یه جو غیرت نداره.

   0

   0
  4. باوی گفت:

   ککا وقتی جواب نداریم ساکت آبیت. مه مجبورید جواب بدیت؟ یکی هم راس ایگون ایقه چاپلوسی مکنیت. بریت تی تاجگردون تا بنوتن سرکار, ده نیخو ایقه تملق بگیت.

   0

   0
  5. شهروند گفت:

   احسنت و درود

   0

   0
  6. جعفری گفت:

   با سلام در پاسخ به متنی در خصوص تاجگردون و پاکدل و مقایسه انها
   جناب اقای حسینی، خوب میدانید جناب پاکدل خود منتخب نماینده ای بود که علیرغم میل مردم و بر اساس برنامه های دولت پاکدست احمدی نژاد و با پول شرکت نفتی که جناب پاکدل وامثال همفکران ایشان مدیریت میکردند.
   شما یا شناخت دقیقی از جناب پاکدل ندارید و یا از ایشان سودی عاید شما شده که گلوگیر شما شده بطوری که نمیتوانید واقعیت را ببینید. شما میدانید در مدت زمان کوتاه مدیریت ایشان بر نفت گچساران چندین نفر از اقوام و خویشان درجه یک و دو و مردم منطقه لیشتر به صورت غیر قانونی استخدام شدند.
   جناب اقای حسینی، ما و مردم استان محروم ک. ب لر هستیم و همیشه لر خواهیم ماند. عیب و عار و ننگ نیست. بدان که لر از اصیلترین اقوام ایران می باشد. از این به بعد با جرات و سربلندی اعلام کن که لر هستم.هر چند لر اصالتا ایرانیه نه عرب.

   نهایتا اینکه ما خاک پای جانباز ان و بسیجیان و خانواده شهدا هستییم. اما این عزیزان هم باید خود ارزش و احترام خود را حفظ کنند تا ما تگنیز مجبور به تبعیت باشیم.

   0

   2
  7. عالیشاهی گفت:

   خدمات دکتر تاجگردون بر هیچ کسی پوشیده نیست.
   ایشان بعنوان چهره ماندگار این استان و سردار سازندگی در تاریخ خواهد ماند.

   0

   1
  8. اصلاح طلب گفت:

   جمع کن بابا
   کسی که شرکت نفت را خانوادگی کرد همین یارو بود
   این پاکدل گوسفندان منطقه خودش را در شرکت نفت به کار گماشت .
   ملت این پاکدل را فراموش نخواهند کرد.

   0

   0
  9. شهروند گفت:

   یعنی تاجگردون کسی رو سرکار نذاشته

   0

   0
  10. ضد تملق گفت:

   شش ساله تاجگردون نماینده هیتش, چسیبیدید به یه جاده که طرح ملیه و وزارت راه داره از زمان نماینده های قبلی تا حالا ادامه میده. چه تاج نماینده باشه چه هر کی دیگه انجام میشد.

   1

   0
  11. کارگر حجمی گفت:

   سلام به همشریان عزیزم
   هم جناب دکترتاجگردون ومهندس پاک دل هردودر حق جوانان بی کار گچساران که دادای پارتی نیستن ظلم کردن،چون دوطرف فامیلهای خودشون راجذب کار کردن وبه فکر بقیه نبودن،پس زیادسنگ این مسولین رابه سینه نزنید،که دلسوزی نیست

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 • چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوزی نشود…
 • مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل آپاندیس
 • زایشگاه جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج افتتاح شد+عکس
 • پیام تسلیت شهردار باشت به همکاران و خانواده آتش نشان گچسارانی
 • دانشگاه پیام نور در چرام ماندگار شد
 • بزرگترین رویداد فرهنگی، ورزشی کهگیلویه و خاموشی برخی رسانه های معدود مخاطب
 • مدیرعامل شرکت تعاونی عشایری ثلاث لنده انتخاب شد+تصاویر
 •