طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۵ اسفند, ۱۳۹۶ | کد خبر : 75914 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   مراسم کلنگ زنی و افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرستان باشت با حضور نماینده گچساران و باشت ، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران استان و شهرستانی برگزار شد.     به گزارش فانوس زاگرس ، غلامرضا تاجگردون در این مراسم گفت:در پایان سال دلمان را از کینه ها […]

  فانوس زاگرس؛

   

  مراسم کلنگ زنی و افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرستان باشت با حضور نماینده گچساران و باشت ، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران استان و شهرستانی برگزار شد.

   

   

  به گزارش فانوس زاگرس ، غلامرضا تاجگردون در این مراسم گفت:در پایان سال دلمان را از کینه ها بشوییم.
  وی ضمن تشکر از تلاش های شهردار و شورای شهر باشت افزود:بسیاری از نقاط استان از وضعیت فعلی باشت غبطه می خورند و باشت مسیر توسعه را میپیماید.

   

   

   

  تاجگردون در وصف امام جمعه باشت گفت:باشت امام جمعه ای دارد که آرام صحبت می کند.
  تاجگردون خطاب به شهردار باشت گفت:شهردار باید عملیاتی و پای کار باشد و همه باید شهردار را کمک کنند.
  تاجگردون در خصوص اعتبارات اختصاص داده شده به طرح ها گفت:اعتبار جور کردن کار راحتی نیست و با سختی تأمین میشود.

  نماینده گچساران و باشت ادامه داد:در قضیه استیضاح وزیر گفتند تاجگردون قیر خواسته ندادند و پیگیر استیضاح شده است اما نمیدانستند من چهارمیلیون تن قیر برای کشور گرفتم.

  تاجگردون در پایان گفت:ائمه جمعه چتر امت جامعه هستند نصایح آنان برای بهتر به جلو رفتن کار توجه داده شود.

   

   

  نادر گرامی رییس شورای شهر باشت در مراسم کلنگ‌زنی و افتتاحیه طرح‌های شهرداری باشت که با حضور غلامرضا تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، عزیر فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان استانی و شهرستان باشت برگزار شد، با اشاره به توانمندی‌های شهردار باشت اظهار کرد که شاید در حقیقت ما اعضای شورای شهر باشت از زوایای مختلف در خصوص انتخاب شهردار باشت تحت فشار بودیم اما الحمدالله آقای موسوی ما را روسفید کرد.

   

   

   

   

  وی با بیان اینکه آقای موسوی با خدمات چندماهه خود توانست بسیاری از افراد معترض نسبت به انتخاب خود به عنوان شهردار باشت را راضی کند، افزود: بسیاری از افراد معترض نسبت به انتخاب آقای موسوی به عنوان شهردار باشت حرف خود را پس گرفتند و به اشتباه خود اعتراف کردند.

  رئیس شورای اسلامی شهر باشت تصریح کرد: می‌توان به جرات گفت انقلابی که شهردار باشت و پرسنل خدوم شهرداری در این چندماهه انجام دادند با یک دوره ۴ ساله شورای شهر برابر می‌کند.

  گرامی عنوان کرد: از یک شهردار بسیجی و انقلابی، ارزشی توقعاتی شاید بیشتر از این وجود داشته باشد.

  وی خطاب به مسئوولان از جمله عزیز فیلی، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پرسنل شهرداری باشت از اویل دوره سوم با مدیریت شهرداران گذشته ۸۴ نفر بودند اما بعد از گذشت ۱۰ سال با توسعه شهر پرسنل متوفی، انتقالی و بازنشسته ۶۹ بوده و این تعداد نیرو جوابگوی خدمت به شهروندان شهر باشت نیست.

  گرامی افزود: در حال حاضر مسایلی از جمله عدم تعیین تکلیف وضعیت استخدامی بعضی از پرسنل و جذب نیرو در شهرداری به ویژه کمبود نیروی متخصص در شهرداری از چالش‌ها و مشکلات کنونی شهرداری به شمار می‌رود.

  رئیس شورای شهر باشت با طرح پیشنهادی مبنی بر کارخانه پسماند مشترک بین گچساران و باشت عنوان کرد: اگر این موضوع پیگیری شود در خصوص حفظ محیط زیست و منابع خدادادی گام‌های خوبی برداشته می‌شود.

  گرامی نبود پارک تفریحی برای گذران اوقات فراغت جوانان و مردم باشت را از دیگر نیازهای این شهر عنوان کرد.

   

  لطف‌الله موسوی ظهر امروز در در مراسم کلنگ‌زنی و افتتاحیه طرح‌های شهرداری باشت که با حضور غلامرضا تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، عزیر فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان استانی و شهرستان باشت برگزار شد، اظهار کرد که پروژه‌های عمرانی شهرداری باشت که امروز کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود عبارتند از  افتتاح ساختمان اداری و تجاری شهرداری باشت در ۵ طبقه که ۳ طبقه آن تجاری و ۲ طبقه نیز براساس نیازمندی‌های شهرداری باشت به ویژه مهمانسرا و یک طبقه نیز برای شورا تعریف شده است.

  وی افزود: از آغاز به ساخت این ساختمان ۱۰ سال می‌گذرد اما همکاران ما توانستند ظرف مدت ۳ ماه این ساختمان را با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات جاری شهرداری احداث و تکمیل کردند.

  موسوی تصریح کرد: با توجه به فضای کم ساختمان شهرداری و کمبود جا برای پرسنل شهرداری باشت ساختمان جدیدی با اعتبار ۲۸۰ میلیون تومان تعمیر، بازسازی و آماده شده است.

  شهردار باشت در ادامه گفت: با توجه به اینکه باشت فاقد ساختمان مجهز آتش‌نشانی و در خور این شهر بود، احداث ساختمان جدیدی با مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از محل هزینه و منابع جاری شهرداری آماده شده که با نام ایستگاه شهدای آتش‌نشان به بهره‌برداری می‌رسد.

  موسوی پروژه کلنگ‌زنی بلوار شفا با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان، کلنگ‌زنی ترمینال باشت با اعتبار ۱ میلیارد تومان، فاز دوم پارک مالیات با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان،  پارک تپه‌ای با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان، فرش و موزاییک کاری بلوار ۴۵ متری با اعتبار ۴۰۰ میلون تومان، زیرسازی و آسفالت بلوار آزادگان با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان و رونمایی خیابانی با عنوان شهید ایوب مظفری از شهدای کشتی سانچی را از دیگر پروژه‌های عمرانی  شهر باشت عنوان کرد.

   

  وی با بیان ضرب‌المثل چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است، گفت: در خصوص عملکرد سه ماهه پرسنل شهرداری باشت به همین ضرب‌المثل بسنده می‌کنم، این پرسنل تا پاسی از شب پای کار هستند و از  تلاش در خصوص عمران و آبادانی شهر  کوتاهی نکرده‌اند و نخواهند کرد و انجام این امورات را وظیفه خود می‌دانند.

  شهردار باشت در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از غلامرضا تاج‌گردون در خصوص جذب و اعتبارات و چانه‌زنی در سطح ملی و استانی برای بودجه شهرداری افزود: از نماینده مردم گچساران و باشت تشکر ویژه داشته و خدا قوت و خسته نباشید می‌گویم.

  موسوی در ادامه خطاب به تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:  چند موضوع را با شما در خصوص یادآوری ادامه کار بیان می‌کنم، اول اینکه مدیران شما یا خواب هستند یا خود را به خواب زده‌اند، اگر در خواب هستند آنها را بیدار کنید و اگر خود را به خواب زده‌اند کاری دیگر انجام دهید.

  وی افزود: در میان مدیران شهرستان افرادی وجود دارد که اگر مدیرکلی پشت تلفن یک اولتیماتوم و دستور ی بدهد مدیر شما از ترس پای تلفن جان می‌دهد و فکر می‌کند مدیر کل یک قدمی ایستاده و قصد قورت دادن وی را دارد.

  موسوی عنوان کرد که مدیران ترسو به درد کار شما نمی‌خورد و برای مردم هم نمی‌توانند کار کنند.

   

   

  گزارش و عکس؛احسان دری ،کوروش رضایی ،رضاعلیبازپور

   

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  
  امروز سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • حکم اعدام ۴ سارق طلافروشی یاسوج صادر شد+جزییات
 • در فکر پسا نبی زاده و اندیشه ایشان باشیم”
 • کلافگی و سردرگمی چند ماهه ساکنان یک کوچه در کیامرثی دوگنبدان/وقتی خود ساکنان کار شهرداری را انجام میدهند +تصاویر
 • “نقدی بر برخی حامیان مدیر آموزش و پرورش گچساران”
 • فرمانده سابق سپاه کهگیلویه و بویراحمد: مسؤولیت‌ها گذراست و آن چه می‌ماند خاطره خوب است
 • محمدی تبار خبر داد:تلف شدن ۱۵ بز و بزغاله در روستای عنا بر اثر برخورد صاعقه+تصویر
 • شرایط ناعادلانه مزایده مغازه های بازارچه جدید شهر دهدشت/لزوم تجدید نظر شهرداری دهدشت در شرایط مزایده
 • “قومیتگرایی و از دست دادن مدیران موفق”
 • به مناسبت روز جهانی غذا/نگرانی هایی که جدی گرفته نمی شود
 • “سرهنگ بیعت اصل”،سخنگوی نامزدهای اصولگرا گچساران و باشت
 • تشکیل پرونده قضایی برای مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد
 • اخبار بویراحمد و دنا؛مجتمع رفاهی یاسوج پارکینگ می‌شود/تعیین تکلیف زیرگذر “چنار برم” شهرستان دنا بعد از گذشت ۱۰ سال/ورودی‌های پایتخت طبیعت ایران ساماندهی می‌شود/عملیات اجرایی ۳ پروژه عمرانی در شهرستان دنا متوقف شده است/بی توجهی فاحش مسئولان آبفای شهری یاسوج به هدر روی آب
 • پهپادی کاملا ایرانی بر فراز بام نفتی ایران
 • واکنش مدیرکل سازمان هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد به خبر فانوس زاگرس؛ هواشناسی هرگز در خواب نیست
 • خبر خوش نوروزی برای بخش خصوصی
 • دلسوزان اصیل انقلاب باید اشعری های زمان خود را بشناسند
 • مدیر آموزش و پرورش بهمئی؛ دفاع از دولت در اولویت کاری مدیران
 • فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد
 • “بویراحمد گرمسیر” و انتخابات مجلس یازدهم
 • غلبه سیاسیون بر اراده‌ی استاندار؟
 •