طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ اسفند, ۱۳۹۶ | کد خبر : 75805 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   یادداشت ارسالی مخاطبان   آقای پاکدل عزیز ، نوشته اید و دعوت به مناظره کرده اید . ابتدا بنشینید و با خود فکر کنید و دوران مدیریت خود را مرور کنید . شما سیاست را وارد نفت کردید ، نفتی که سیاسی نبود و فاکتورها بر اساس شایستگی و رتبه شخصی و […]

  فانوس زاگرس؛

   

  یادداشت ارسالی مخاطبان

   

  آقای پاکدل عزیز ، نوشته اید و دعوت به مناظره کرده اید .

  ابتدا بنشینید و با خود فکر کنید و دوران مدیریت خود را مرور کنید .

  شما سیاست را وارد نفت کردید ، نفتی که سیاسی نبود و فاکتورها بر اساس شایستگی و رتبه شخصی و سازمانی بود اما شما سیاسی اداره کردید ، هر جا که سیاسی شود تنگ نظری بوجود می آید ، دایره خودی و غیر خودی ایجاد می شود و شما روز به روز دایره را تنگ و تنگ تر کردید ، افراد شایسته را منزوی کردید ، همه را اتوبوسی و بنا به سلیقه سیاسی تغییر دادید ، فکر کردید تاجگردون وزیر میشود و در انتخابات بعدی خود را در مجلس می دیدید ، شروع کردید به استخدام از بین دوستان و یاران سیاسی ، یارگیری کردید تا رای جمع کنید .

   

  منشی ها و آبدارچی ها را به نفع جریان سیاسی خود ، ارنج کردید ، گربه های موجود در کارخانه ها را هم تغییر دادید .

  بدون مجوز و ردیف شغلی ، بدون شرح شغلی استخدام کردید و کنار رفتید ، همه را بلاتکلیف رها کردید و وضعیتی ایجاد کردید که امروز کارگران نفت با نام های پیمانکاری ، حجمی ، دستور کاری از فردای خود خبر ندارند و زحمت ساماندهی را بر دوش تاجگردون گذاشتید .

  از سرمایه گذاران دروغین گفتید !!!!

  جاده گچساران به لیشتر را اگر بخواهید ببینید ، مشخص میشود که سرمایه گذاران دروغین بوده است یا خیر .

  از قلع و قمع گفته اید ، برای مردم مشخص است که قلع و قمع ها در چه زمانی انجام میشد .

  از «زنده باد مخالف من» گفتید و اینکه نماینده قبلی به این موضوع پایبند بود، لطفا بفرمایید چرا و به چه دلیل و بر چه اساسی ، جناب علی پولادی وندا برکنار و شما منصوب شدید ؟

  میفرمایید شرکت خانوادگی شد ، بله درست است در زمان شما که اولویت برای جذب نسبت های فامیلی و منطقه ای بود ، شرکت خانوادگی شد .

  از لیدرهای خوشنام گفتید ، نام ببرید .

  تاجگردون ۱۲۰ هزار لیدر دارد .

  فرهنگ نخبه کشی زمانی بود که شما دایره خودی و غیرخودی تشکیل دادید و عزل و نصب مدیران و روسا را آغاز کردید .

  سخنرانی غلامرضا تاجگردون در مجلس را دیدید و شنیدید ؟

  دفاع از ۶۶ عزیز پر پر شده را شنیدید ؟

  دفاع از حق مردم را شنیدید ؟

  به مناظره دعوت میکنید ؟

  بسیار عالی ، اما ابتدا باید با مردم این شهر مناظره کنید و از استخدام ها بگویید و به مردم جواب دهید که چرا فقط از منطقه و فامیل خود استخدام کردید ، چرا همه استخدام ها از فامیل دوستان شما و جریان سیاسی شما بود ؟
  همانگونه که مردمان منطقه لیشتر حق دارند بر سفره نفت بنشینند ، مردمان محله لبنان ، محله سادات ، رادک ، آبشیرین و… هم حق دارند . چرا از این عزیزان کسی استخدام نشد ؟

  چرا جوانان قشقایی جایی در استخدام ها نداشتند ؟
  قشقایی ها چه سهمی در انتصابات شما داشتند ؟
  طرح دادن که هنر نیست ، مهم اجرای طرح است .

  حرف زدن راحت است ، من هم می گویم فرودگاه یاسوج باید تجهیز شود ، کریدور هوایی یاسوج باید تغییر کند اما با حرف و شعار به جایی نمی رسیم .

  کارنامه مدیریتی خود را بررسی کنید و از مردم فقیر این شهر بخاطر استخدام های فامیلی خود عذرخواهی کنید .
  آقای پاکدل ، ضرب و تقسیم کرده اید و عدد و رقم تحویل داده اید !!!

  دنبال چه هستید ؟
  نگران چه هستید ؟

  کسانی باید نگران باشند که پاداش پایان خدمت بالای یک میلیارد دریافت می کنند ، در بین کارکنان نفت گچساران ، کسی بالای یک میلیارد پاداش پایان خدمت نمیگیرد ، امروز دست به قلم شده اید و با این مطالب پوپولیستی و عوام گرایانه بدنبال چه هستید ؟

  بجای امروز باید در زمان استخدام ها دست به قلم میشدید و شرح وظیفه این عزیزان را می نوشتید تا بر اساس شرح وظیفه و شرح شغلی ، حقوق و مزایا دریافت می کردند و اگر اینکار را می کردید ، امروز این عزیزان خیلی بیشتر از امروز دریافت می کردند .

  با این مطالب بدنبال دیوار کشی بین نفت و مردم شهر هستید ،
  پاداش پایان خدمت یک معلم به چه میزان است ؟

  معلمی که به من و شما سواد آموخته .

  در نوشتار بعدی با جزئیات با شما سخن می گویم .

  ما شما را به مناظره دعوت میکنیم تا مردم حقایق را بدانند و این حق مردم است .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  18 نظر برای “آقای پاکدل،در خصوص عملکرد خود در نفت ابتدا با مردم شهر مناظره کنید”
  1. باوی گفت:

   به تو چه ربط داره خودشیرینی میکنی

   2

   5
  2. ناشناس گفت:

   خوب نوشتی .ولی برادر من لیشتر کجا بود دو سوم استخدامیها عرب از روستا خودشون بودن.تو لیشتر سادات هم هستن

   5

   0
  3. ناشناس گفت:

   اولا هرکسی ک این متنو نوشته ادم بی سواد و بی اطلاعی بوده دوما اقای ک اینو گفتی اقای پاکدل از تمام اقوام گچسارانی گذاشتن تو شرکت یک طرفه قضاوت نکن،سوما بهترین و لایق ترین مدیر نفتی درتمام دوران مهندس پاکدل بودن،ب نماینده ربطی نداره ک بخواد تو مسائل نفتی دخالت کنه،اقای تاجگردون هنوز ک هنوز دارن بانامه نگاری نفر استخدام میکنن،چشاتو باز کن خواهشا

   1

   5
  4. امید گفت:

   دقیقا شرکت نفت از زمان پاکدل سیاسی شد اصلا اومدن پاکدل سیاسی بود فولادی بنده خدا قبول نکرد حلقه به گوش باشه برداشتنش پاکدل رو گذاشتن.به لحاظ گرید و ارشدیت سازمانی همون مدیریت عملیات هم حق پاکدل نبود و امثال شهبازی و خیلیای دیگه ارشدتر بودن.

   5

   1
  5. ناشناس گفت:

   درود بر پاکدل

   1

   4
  6. توصیه گفت:

   جناب آقای مهندس پاکدل.
   کاش سکوت می کردی و در این آشفته بازار سخن نمی گفتی.مجددا به جنابعالی توصیه می کنم سکوت را اختیار کن .کسی نمی تواند عملکرد دکتر تاجگردون را زیر سوال ببرد.چون هر روز شاهد افتتاح و راه اندازی یک پروژه در راستای خدمت به مردم می باشیم.

   7

   3
   • ناشناس گفت:

    احتمالاشمادهات تشریف دارین وازوضعیت شهربی اطلاعین.یه چرخی داخل شهربزن تاازوضعیت آسفالت هاوچهره زشت بازارهای گچساران وسیستم فشل ادارات به بی کفایتی نماینده ومدیرانش پی ببری.

    2

    0
    • شهروند گفت:

     چهره درحال تغییر خیابان بلادیان را ببین.مسیرهای جاده ای گچساران و شهرهای اطراف را ببین.بودجه شهرداری را ببین.چشم هایت را باز کن.البته اگر حسد و کینه مانع واقع بینی ات نشود.
     حاج غلام خاری است در چشم دشمنان.

     0

     2
     • ناشناس گفت:

      حسدوکینه داشته باشم بهترازینه که نوچه حلقه به گوش یک آدم معلوم الحال باشم.این کارایی هم که برشمردی هم کارهای زایدی بوده که فقط جیب یه سری دوروبری هاش روپرکرده.درشهری که بیکاران بی شمارداره چه نیازی به بازاربلادیان بودکه بایک زلزله ۳ریشتری هم احتمال ریزش داره.چه نیازی به این طاق نصرتهابودکه فردایی واسه یک پزشک رفتن عادی پدرمردم دربیاد.کل بویراحمدگرمسیر۵۰۰خانوارنمیشن.این ۱۵۰میلیاردی که احتمالاتا۳۰۰میلیاردمی کشه روصرف اشتغال می کردند.نه صرف جاده سازی برای یک منطقه خالی ازسکنه.که بابی آبی خالی ترهم میشه

      0

      0
  7. ناشناس گفت:

   بخداقسم پاکدل خوب رویی داره …….. بباراوردحالاطلبکاره

   5

   1
  8. ف زندی لک گفت:

   با سلام آقای پاکدل حضرتعالی تنها شخصی بودی که نفت را به سیاست راندی و حق را به ناحق دادی امتحان خودت را پس داده ای ، جوهر قلم خود را با وعده های سرخرمن هم نشینانت نریز. و مطمعن باش این قطار خدمت بی منت به سرعت در حال حرکت هست به فکر ایستگاه خدمت صادقانه باش تا بتوانی بر این قطار سوار شوی نه همنشینی با عزیز انی که با وعده سرخرمن حق مردم را ضایع می کنند. مردم بیدارند گذشت روزهای خوشتان….

   0

   0
  9. عابدزاده گفت:

   خداوکیلی یک امار بگیرید هرچه نیرو از زمان پاکدل به اینطرف استخدام شد همشون از منطقه لیشتر و بویراحمد گرمسیر بود.

   0

   0
  10. محمد گفت:

   همانگونه که اکنون احمدی نژاد در حال حاشیه سازی می باشد، مدیران احمدی نژاد نیز در حال حاشیه سازی هستند که بیشترین آسیب این کار نیز به مردم وارد می شود.

   0

   1
  11. ناشناس گفت:

   دکتر تاجگردون بیدی نیست که با این بادها بلرزد.
   مسیر توسعه با حاج غلام همچنان ادامه دارد.

   1

   1
  12. حسین گفت:

   سلام
   هر دو تاشون هم این غلام و هم اون غلام فرقی ندارند.هر دوتاشون غلام ا…..ن هستند اما در حرف زدن و نوشتن.اتش اون غلام حرارتش بیشتر است.هر دو …..و……. هستند .اگر انشالله جهنمی برپا شود دو تاشون با هم خواهند سوخت.چون اسرار ازل را نه تو دانی و نه من اما انچه مشاهده می شود……..و ضد اخلاق بودن و هزاران مکر و حیله ای که اینان خود را به ان اغشته کرده اند برای هیچ و پوچ.ای غلامان درس بگیریرد از روزگار که روزگار تلخی جلوی شماست.خواجه عبدالله انصاری گفت همه اول را می بینند و خواجه عبدالله اخر را.بیایید چشم باز کنید و اخر راه را ببینید که وقت اندک است و راه کوتاه.بشنوید و توبه کنید و حقوق ÷ایمال شده مردم یقه شما غلامان مردم را خواهد گرفت

   0

   0
  13. نفتی گفت:

   شماهایی که میگین پاکدل نفت را سیاسی کرد یک مورد بگید که از بستگان پاکدل یا نمایند یا جریان نماینده را پاکدل پست داده باشه. ملاکش فقط ارشدیت بود ولی بعد ازاون حودتون بهتر میدونید برادر زن ساسان رییس دفتر، برادر زن فرماندار مدیر منابع انسانی, برادر فرماندار مدیر مهندسیز وساختمان, باجناق حمید تاجگردون ریییس ترابری , پسر خاله تاج دبیر کمیسون و…..خلاصه انصافا حالا کی سیاسی کار کرده. واقعا نمیدونید یا خودتونو به ندونستن میزنید؟

   1

   0
  14. کارشناس گفت:

   در جواب توصیه: اتفاقا پاکدل داره مستند حرف میزنه ولی شماها بدون مدرک والکی حرف میزنید. ضمنا به نماینده خیلی ایراد وارده, نمونه بارزش را درمورد دفاع ازحقوق نفتی ها وگول زدن نیروهای پیمانکاری پاکدل گفت. چرا جوابی نمیدید؟ مناظره هم که خود نماینده گفت, فکر می کرد کسی نمیاد ولی حالا کز کرده وجیک نمیزنه.خخخخخخ

   0

   0
  15. علی گفت:

   مجوز استخدامی های جدید که بخاطر اخراج نیروهای حراست بوده عملا تثسط تاجگردون از شهر باشت استخدام شده اند یعنی ۱۴۲نفر ایا این عدالت هست که بخوایم دوران پاکدل زیر سوال ببریم هر گروهی که بیایند قطعا گروهی دیگز را خراب میکنند همه از یک کرباس هستند عملا نفت سیاسی شده نیروهایی با ارشدیت پایین حتی کسانی که حتی یک گرید الف نگرفته الان مدیر شده این یک بی عدالتی هست

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • از گوشت کیلویی ۶۴ هزار تومان تا قیمت جدید نان و ورود دستگاه قضایی برای جلوگیری از خروج دام زنده از استان
 • پیام تبریک دکتر شاهرخ رضایی فر به دکتر خداداد غریب پور
 • عیادت جمعی از پیشکسوتان ورزش گچساران از یک مدیر ورزش دوست+تصاویر
 • علیمراد جعفری:اجماع نهایی جبهه اصولگرایان صحت نداشته و دروغی محض است
 • مدیر کل صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد/افشارنیا مدیر کل صداوسیمای چهار محال و بختیاری شد
 • يك كهگيلويه وبويراحمدی مديرعامل پتروشيمي اروند شد
 • خیز سیدقدرت برای فتح قلعه قشقائی/بهشت سیدقدرت یا جهنم تاجگردون
 • نقدی بر گفته های کامرانی در مناظره با فیاض بخش
 • توئیت و پاسخ جالب وزیر ارتباطات به یک کاربر به زبان لری
 • افتخار افرینان گمنام گچساران
 • عزل و نصب های گسترده در شهرداری یاسوج
 • احتمال تغییر رئیس سازمان صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد قوت گرفت
 • پیام تبریک دکتر شاهرخ رضایی فر به استاندار جدید البرز
 • خداداد غریب‌پور معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش ‌ نوسازی صنایع معدنی ایران شد
 • باید خون گریست که……..
 • بازدید مجمع خیرین از مرکز سلامت کره شهبازی و بیماران سرطانی+تصاویر
 • نماینده بویراحمد و دنا:داشتن نگاه سیاسی به شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد خیانت به مردم است
 • سیستم پیشرفته لرزه نگاری در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی می شود
 • مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد: طرح «هر دانش‌آموز یک نهال» در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شود
 • قیمت گوشت در کهگیلویه بویراحمد اعلام شد
 •