طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ اسفند, ۱۳۹۶ | کد خبر : 75529 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   به گزارش فانوس زاگرس ، سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران  ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: این روز بزرگ را به تمام مادران تبریک می‌گویم، پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایندکه […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

  به گزارش فانوس زاگرس ، سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران  ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: این روز بزرگ را به تمام مادران تبریک می‌گویم، پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایندکه وقتی در آن دنیا وارد شویم اولین بانویی که وارد بهشت خواهد شد حضرت فاطمه الزهرا (س)خواهد بود.

  وی ادامه داد: باید قدر مادرانمان را بدانیم و آگاه باشیم که بهشت زیر پای مادرانی است که فرزندان صالح و سالم تربیت کرده‌اند.

  حجازی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری بیان کرد: ایشان فرمودند این منطق می‌گویند بگذارید مردم خودشان برای حجاب تصمیم بگیرند، مگر می‌شود گذاشت هر کس خواست در جامعه شراب فروشی کند.حکومت اسلامی وظیفه‌اش این است که باید مانع حرام و گناه شود و این وظیفه تمام مسئولان دولت اسلامی است که باید در مقابل حرام بیاستند.

  امام جمعه گچساران گفت:برخی‌ها می‌خواهند بنده اروپا شوند نه بنده خدا و آزادی را در این می‌بینند ، شاهد بودیم امام راحل هیچ گاه در این موارد در مقابل رژیم پهلوی کوتاه نیامد و محکم ایستادگی کرد.

  نباید از بنیاد شهید سوء استفاده شود 

  وی درادامه  با اشاره به تشکیل بنیاد شهید گفت:عزت امروز ما مدیون شهدا و خانواده شهدا است و توصیه می‌کنم بنیاد شهید از دایره وظایف خودش خارج نشود. نباید از بنیاد شهید سوء استفاده شود و در آن جریان انقلابی کوبیده شود.

  حجازی افزود: شاهد هستیم در گچساران و درجلسه  بنیاد شهید علیه امام(ره) سخن می‌گویند،چه کسی گفته است که شما این جلسات را تشکیل دهید و پاسداری که مجروح و جانباز است هنگامی که اعتراض می‌کند و سپس داروغه‌ها آن فرد را کتک می‌زنند اینکه نفس مردم را ببرید که کسی نفس نکشد مگر ما به دوران منصور خان باشتی برگشته‌ایم خیر این دوران، دوران جمهوری اسلامی است.

  دوران بر گرده مردم سوار شدن تمام شده است

  امام جمعه گچساران اظهارکرد:دوران بر گرده مردم سوار شدن تمام شده است چرا که برای انقلاب و نظام مردم خون دادند و شما از جایگاه نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کنید،شما به چه جراتی جانبازی را کتک می‌زنید، دو جلسه بی‌جا گرفته‌اید که توصیه می‌کنیم خودتان را اصلاح کنید چرا که این حکومت ، حکومت اسلامی است.

  حجازی در ادامه با اشاره به جلسه هفته گذشته گچساران و نام آوردن از نامه کروبی در آن جلسه گفت: نامه ایشان تماما بی‌تربیتی به نظام، رهبری، سپاه پاسداران و جایگاه‌های مهم نظام بود. آقایی می‌آید و در جلسه می‌گوید، آقای کروبی نامه نوشته‌اند که اولا باید گفت چه ضرورتی دارد که این نامه را بیان کرده‌اند و ثانیا می‌گویند این نامه را از درون حصرش نوشته است و بعد می‌‌گوید، به خوب و بدش کاری ندارم که باید گفت چرا کاری ندارید؟.

  آقایان در سال ۸۸ پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند

  وی افزود: می‌گویند آقای کروبی به رهبری نامه نوشته که اشتباهاتتان را اعتراف کنید و می‌گوید که خوب بود آقای کروبی هم به اشتباهاتش اعتراف کند و ما هم بر اشتباهاتمان اعتراف کنیم و آقا هم به اشتباهاتش اعتراف کند،اینها به دنبال این هستند که بگویند مردم این شهر حامیان فتنه گران هستند.

  امام جمعه گچساران تصریح کرد: آقایان در سال ۸۸ پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند و تا امروز یک بار عذرخواهی نکرده‌اند و آن وقت با کمال تاسف در شهر ما نماینده شهرمان به نامه آقای کروبی استناد می‌کند که باید گفت، آقایان اشتباه گرفته‌اید.

  دهان همه ادارات را بسته‌اید

  حجازی تصریح کرد: اینکه که شما دهان همه ادارات را بسته‌اید که کسی نمی‌تواند نفس بکشد با این موضوع فرق می‌کند چرا که انسان تا به حدی تحمل و صبر دارد.

  وی با بیان اینکه شاید فردا بگوید منظور من اعتراف کردن کروبی بوده است، خاطرنشان کرد: به نیروی‌های ارزشی، سپاه، نیروی انتظامی، بازار، روحانیون و مردم گچساران اعلام می‌کنیم خطر تا اعتقاد، نظام و ولایت رسیده است،برخی می‌گویند سرکیسه دست ایشان است که این جا به آقایانی که در تهران و استان نشسته‌اند می‌گویم ، آقایان بررسی کنید و پیگیر این موضوع باشید.

  امیدوارم ایشان توبه و عذرخواهی بکنند 

  امام جمعه گچساران خطاب به روحانیون ادامه داد: روحانیون این شهر داد بزنید و سپاه و نیروی انتظامی در مقابل این حرکت بیاستید.امیدوارم ایشان توبه و عذرخواهی بکنند و پایش را در کفشی که نباید بکند، نگذارد.

  هر روز به یک بهانه جلسه تشکیل می‌دهید

  وی ادامه داد:چرا این نامه را مطرح و معنا می‌کنید آیا شما می‌خواهید مبلغ آنها باشید و این بی‌احترامی به خانواده شهدا، ایثارگران و مقام معظم رهبری است. هر روز به یک بهانه جلسه تشکیل می‌دهید و مردم را به مسخره در می‌آورید.

  وی خاطرنشان کرد: امیدوارم آقایان تهرانی و آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس حواسشان را کمی جمع کنند که در این شهر چه می‌گذرد.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  29 نظر برای “انتقاد شدید امام جمعه گچساران از نماینده مردم گچساران و باشت”
  1. باو گفت:

   اخه شما چه قدمی‌برداشتی‌‌ واسه مردم اقای حجازی؟عبادت جز خدمت به خلق خداست؟منصف باشیم

   4

   0
  2. ناشناس گفت:

   درکل هرکاری کنیدتاجگردون رامردم انتخاب گرده بازهم بیادانتخابه

   4

   1
  3. ناشناس گفت:

   سخنانی که مردم راانمازجمعه فراری میدهدتاجگردون هم شخصیتی است که بین مردم محبوبیت داره شماهم هرچه برعلیه اوحرف بزنیدبیشتربه ضررخودتونه

   3

   0
  4. گچساران گفت:

   قطعا ولایت مداری تاج گردون بیشتراز حاج اقا است جبهه‌ وجنگ بسیجی بوده خانواده شهید ان هم شهید که مبارزه با منافقان وخیابانهای گچساران گواهی خواهند داد مدیریت ووابسته به فرزندان انقلاب وپاسدارای از محرومین

   3

   1
  5. گچساران گفت:

   اقای حجازی کمی دقت کنید واقعیت نگر باش چون در گچساران نبودی زندگی نکردی در بین مردم نیستی فقط گفته های افرادی قلیل که خوبی گچساران نمی خواهند گوش دادی قبل از تاج. گردون گچساران چه حال روزی داشت وحدت خوب چیزی از روز ورود شما به گچساران فقط انتقاد

   1

   0
  6. دولتیاری گفت:

   که بشین سرجات زیاد حرف میزنی

   2

   1
  7. گچساران گفت:

   یاد گچساران در زمان حاج اقا و متقی وخواجزاده بخیر ووای به حال روز گچساران

   1

   0
  8. مردم گفت:

   نماز جمعه متعلق به همه مردم ترییبون مال مردم کسی نباید روی عقده صحبت کند که مردم از این یادگلر امام فراری شوندامام جمعه گچساران باید از مردم همین دیار باشد نه کسی که مردم به جان هم بندازد وفردا نباشد

   2

   0
  9. وحدت گفت:

   جانباز برای رضای خدا رفته اهانت به مادر شهید گناه نابخشودنی وجانباز منت بر کسب ندارد با ید الگوی جامعه باشد وبین مردم احترام دارد نباید به خاطر مسائل سیاسی اجر خود ضایع کند افرادی هستند که بین مردم وانقلاب جدای بیندازند حتی لباس مقدس روحانیت باید مواظب باشیم

   1

   0
  10. حسن گفت:

   درود بر حجازی امام جمعه عزیز همه واقعیت را به مردم گفتند

   1

   1
  11. ناشناس گفت:

   حجازی داره به شهر پشت میکنه

   2

   1
  12. ناشناس گفت:

   سخنان شما بوی ……و ……. می دهد.

   1

   0
  13. گچساران گفت:

   همین حرفها را میزنی که ده نفر پای منبرت نمیشینند .

   3

   0
  14. شرمت الله گفت:

   دمت گرم

   0

   0
  15. شرمت الله گفت:

   ایشان نماینده مردم شریف گچساران وباشت هستند و نیازی به اجازه گرفتن از شما ندارند

   2

   0
  16. نفتي دلسوز گفت:

   احسنت بر اين فرزند فاطمه زهرا كه شجاع و نترس و يكه و تنها داره جلوي زورگويان و چپاول گران مي ايسته..امت حزب الله سيد رو تنها نگذاريد و حمايت كنيد تا شهدا از ما راضي باشن

   1

   5
  17. م گفت:

   احسنت بر امام جمعه شجاع و نترس که حرف دل مردم را میزند. وگرنه مردم بدبخت از ترس اخراج کردنشان از کار که جرات نمی کنند چیزی بگن.

   1

   0
  18. وحدت گفت:

   مادر شهید تاج گردون ما ایثار گران شرمنده شما وشهید احمد رضا هستیم ان شهید دوران مبارزه با منافقین و درخیابانهای گچساران که همه پاسداران سپاه گواست ودوران دفاع مقدس ومادر همه شهدا اللخصوص شهدای بی مادر ومادری که شبهای رمضان یاد پاسداران بود خدا تو گواه باش از اهانت کنندگان تا بلندگو بدستان پشتیبان فردا قیامت گذشت نخواهیم کرد

   0

   0
  19. وحدت گفت:

   مرحوم حاج کبری در زمان ما شیر زن کربلا بود ومادر همه پاسداران شرمنه ایم حلال کن

   1

   0
  20. ناشناس گفت:

   درود بر امام جمعه محترم . در بالا خواندم که دیگران نوشته بودند خطاب به آقای حجازی که همین حرفها را میزنی که پای منبرت خلوت است ولی من در جواب به آنها میگوییم که اولا یک هفته از دور ببینید که چقدر پای منبر ایشان شلوغ است و ثانیا شماها نماز خوان نه بوده اید و نخواهید بود و مسجد مکان مقدسی است پس جای هر کسی نیست و ثالثاکه انشالله با تاجگردون و مریدان تاجگردون محشور شوید فردای قیامت . و قطعا که شما ها بازندگان بزرگ دنیا و آخرت هستید

   1

   0
  21. حمید گفت:

   خدایی این…….کیه که اینقدر در موردش حرف می زنید البته من یاد یه ضر المثل قدیمی افتادم که می گفت یارو واسه اینکه اسم در کنه رفته بود…… ……. و انوقت سر زبون افتاد و معروف شد .

   1

   0
  22. م گفت:

   اگر چهار تا آدم مثل آقای حجازی داشتیم که اينقد باشجاعت حرف ميزنه، شهرمون گلستان ميشد.

   1

   0
  23. ناشناس گفت:

   فعلاسیدتون خراب کرده

   0

   0
  24. روح الزمان گفت:

   ی مشت حرف بی سروته….

   0

   0
  25. حقیقت گفت:

   حاج اقا حرف دل اکثریت مردم را میزنن چون بقیه همین درد را دارن ولی شهامت و جرات گفتن را ندارن زمان زورگویی و چپاولگری نیست ولی متاسفانه از طاغت هم کارشون گذشته باید ابراهیم بت شکنی پیدا شود تا به این زورگویی ها خاتمه دهد درود بر حجازی شجاع

   0

   0
  26. فریاد ازادی گفت:

   تاجگردون غرور کاذب گرفته. میل اایشان به …..ی بی شک تبعات خوبی نخواهد داست

   1

   0
  27. ناشناس گفت:

   درود بر امام جمعه مردمی.اقایان نفت را به لجن کشیده اند

   1

   0
  28. علی گفت:

   تاجگردون و داردسته اش دیگه داد همه رو دراوردند این بی عدارتی ها پارتی بازی ها و حق خوریها باعث شد امام جمعه محترم این حرفا را از تریبون نمازجمعه عنوان کنه دردود بر شما

   1

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گزارش تصویری آخرین جلسه شورای اداری شهرستان گچساران در سال ۱۳۹۷
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 • چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوزی نشود…
 • مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل آپاندیس
 • زایشگاه جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج افتتاح شد+عکس
 • پیام تسلیت شهردار باشت به همکاران و خانواده آتش نشان گچسارانی
 • دانشگاه پیام نور در چرام ماندگار شد
 • بزرگترین رویداد فرهنگی، ورزشی کهگیلویه و خاموشی برخی رسانه های معدود مخاطب
 •