طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۲ اسفند, ۱۳۹۶ | کد خبر : 75143 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ غلامرضا تاج‌گردون امشب در مراسم ارائه گزارش عملکرد خود در سال ۹۶ در جمع مردم و مسوولان گچساران و باشت ضمن تسلیت به مناسبت سقوط هواپیمای تهران به یاسوج و سانحه واژگونی اتوبوس زائران امام رضا(ع) اظهار کرد: امیدواریم به زودی شاهد بازگشت اجساد این عزیزان به دامان خانواده و همشهریان آنها باشیم، […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  غلامرضا تاج‌گردون امشب در مراسم ارائه گزارش عملکرد خود در سال ۹۶ در جمع مردم و مسوولان گچساران و باشت ضمن تسلیت به مناسبت سقوط هواپیمای تهران به یاسوج و سانحه واژگونی اتوبوس زائران امام رضا(ع) اظهار کرد: امیدواریم به زودی شاهد بازگشت اجساد این عزیزان به دامان خانواده و همشهریان آنها باشیم، همچنین درگذشت ۱۰ بانوی متحرمه و مومنه دوگنبدان که در حادثه‌ای جانسوز از میان ما رفتند را نیز تسلیت می‌گویم.

   

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: چند سالی است که توفیق خادمی و نوکری مردم عزیز را داشته‌ایم بار دیگر فرصتی فراهم شود تا گزارشی را حضور سروران حاضر در نشست ارائه کنم.

   

  تاج‌گردون تصریح کرد: این روزها دومین سالگرد انتخابات این دوره است و دوسال است که مردم گچساران و باشت خلعت زیبای وکالت و خادمی ملت را بر دوش فرزند خود حقیر انداخته‌اند تا بتوانم در عمر محدود خودمان گوشه‌ای از آنچه رسالت انسانی است را به منصه ظهور برسانیم و عمل کنیم.

  وی عنوان کرد: آنچه چیزی که در حال حاضر وجود دارد، قطعا مطلوب همه ما نیست و شاید شرایط می‌توانست بهتر از این باشد اما بضاعت همین است اما شاکریم که تلاش کردیم که انچه شما خواستید عمل کنیم.

   

  تاج‌گردون بیان کرد: رسالتی بر دوش من گذاشته‌اید در مجلسی حضور پیدا کردیم که بسیار بسیار متفاوت از مجلس گذشته بود.

   

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در سال نخست نمایندگان به من اعتماد کردند، مسولیت کمیسیون رابه من سپردند و در سال دوم نیز اینچنین شد و این مسولیت متوجه حقیر شد.

   

  وی عنوان کرد: دادن چنین مسولیتی پایه‌ای داشت که آن پایه رای اعتماد شما مردم بود در زمان انتخابات عرض می‌کردم که مردم رای بدهید و رای خوب بدهید که نماینده شما احساس قوت کند تا بتواند بهتر کار کند.

  تاج‌گردون پشتوانه مردم را قوت قلب یک نماینده برای عملکرد بهتر عنوان کرد و گفت: یک رای بالا این شرایطی را فراهم می‌کند که به جای مسایل حاشیه‌ای و تبلیغی و کم کردن فشار برخی از رقبا، کار کنی و به فکر تلاش بیشتر باشی و این بسیار ارزشمند است.

   

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت تمام شد و باز سازی برای انتخابات آن هم برای انتخاب رئیس دولت زده شد، بنده نیز برحسب تشخیص و وظیفه خود همانند دیگران به هر دلیلی مجدد یک رئیس جمهوری را انتخاب کردند من نیز بنا بر عقیده ورود کرده و صحت کردم و رای دادم.

   

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از کسانی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی به من رای دادند در انتخابات ریاست جمهوری به روحانی رای نداند و این موضوع طبیعی است.

   

  تاج‌گردون عنوان کرد: هیچ عقد اخوتی هم بین ما، دولت و رئیس جمهور و وزرا بسته نشده است، نماینده یعنی این، شاید بعضی‌ها که خوششان نیاید حرفی بزنند اما در کلام‌های من مشخص بود که من وکیل‌الدوله نیستم.

   

  وی افزود: دست دولتی که خدمتگزار مردم باشد، می‌بوسم اما ما خدمتگزار مردم هستیم و صدای ما صدای مردم است و وکالت مردم هم این را ایجاب می‌کند که تو وقتی می‌خواهی تصمیم‌گیری کنی جای تصمیم بگیری که مردم باشند و ایضا عامه مردم نه خواص.

   

  تاج‌گردون دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تلاش شود اگر جای اشتباه شده،اشتباه اصلاح شود، گفت: جمهوری اسلامی که بنای آن براساس رای مردم است باید مسوولان آن جرات داشته باشند اگر اشتباه کردند، بگوییم ما اشتباه کردیم.

   

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدتها در این فکر هستیم که کمپینی در این مملکت راه‌اندازی کنیم، کمپین عذرخواهی هرکسی اشتباه کرد بگوید من اشتباه کردم.

   

  تاج‌گردون با اشاره به نامه اخیر کروبی به مقام معظم رهبری گفت: این نامه خوب یا بد کاری ندارم، نکاتی گفته شد و کسانی که اهلش هستند خواندند، به نوعی به مسوولان نظام می‌گفت که اعتراف کنید به اشتباهاتشان.

  وی تصریح کرد: به ذهنم خورد که ای کاش آقای کروبی خود نیز در ابتدای متن نامه‌اش به اشتباهات خود اعتراف می‌کرد، ما هم به اشتباهاتمان اعتراف کنیم، آقا هم به اشتباهاتش اعتراف کند هرکسی به اشتباه خود در مقابل مردم اعتراف کند.

   

  تاج‌گردون در ادامه با اشاره به سانحه هوایی تهران به یاسوج و موضوع نامه علیه وزیران را ه وشهرسازی و کار و رفاه اجتماعی گفت: این نامه را تعمدا با دستخط خود منتشر کردم دو وزیری که هم آنها مرا به اسم کوچک صدا می‌کنند و هم من انها را به اسن کوچک صدا می‌زنم و همه تعجب کردند که چرا استیضاح را من نوشتم و امضا کردم.

   

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعضی‌ها در استان که به نظر من حالشان خوش نیست هر موضوعی را بهانه می‌کنند و سعی می‌کنند از ان استفاده کنند من یکسال پیش از آقای آخوندی دفاع کردم عمدا در رسانه‌ها منتشر کردم و به نماینده‌ها عرض کردم نمایندگان قدر بدانید کسی را از ملت خود عذرخواهی می‌کند و من فقط به خاطر عذرخواهی وزیر است که امروز از او دفاع می‌کنم.

   

  تاج‌گردون افزود: باید بیایند و بگویند اشتباه کردیم، بگویند این هواپیما نباید پرواز می‌کرد و بگویند ما به سهم خود عذر می‌خواهیم که این بروند پشت سر آن یکی قایم شوند.

   

  وی ادامه داد: اصل موضوع آن ۶۶ مظلومی هستند که در سه متر برف آرمیده‌اند، اصل موضوع جان انسان است نه دوستی من و عباس آخوندی و علی ربیعی، عهد اخوتی با کسی نبسته‌ایم بعد می‌گویند تاج‌گردون این نامه را برای معامله کردن نوشت.

   

  تاج‌گردون گفت: نه آنها چنین انسان‌های کوته‌نظری هستند و ما هم این‌قدر دست و پابسته نیستیم که از وجود ملتمان بگذریم وقیحانه بگویند استیضاح معامله است.

   

  وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: اصولا اعتقاد ندارم برای خدمت به مردم مرز اصلاح‌طلبی یا اصواگرایی قائل شویم که مردم ناراحت شوند این مسائل را کنار بگذاریم.

   

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: یک هواپیما سقوط کرده و بعضی‌ خواص نارحت هستند که تاج‌گردون دارد چکار می‌کند اما مردم بویراحمد خوشحال هستند اگر استیضاح توسط تاج‌گردون انجام نمی‌شد الان چه هجمه‌ای علیه تاج‌گردون انجام می‌شد.

  تاج‌گردون در ادامه با اشاره به جایگاه خود در میان مردم بویراحمد گفت: اگر مردم گچساران اجازه بدهند، اگر نماینده خوب و محترم بویراحمد اجازه دهند دور بعد برای نمایندگی مجلس در بویراحمد ثبت‌نام کنم مردم بویراحمد حتما مرا انتخاب می‌کنند.

   

  نماینده گچساران و باشت بیان داشت:طرح ساماندهی خیابان بلادیان از بودجه شهرداری نیست و طرح ملی است.

   

  وی افزود:روزی فقط یک بیمارستان داشتیم امروز چند بیمارستان داریم؟بیمارستان اختصاصی برای بانوان ساختیم و امروز استاندارد بین المللی سرانه تخت بیمارستانی داریم.

   

  تاجگردون گفت:بزودی سرانه فضای سبزمان استاندارد خواهد شد.

   

  وی افزود:طرح بافت فرسوده دوگنبدان امروز از سوی دیگر نمایندگان برای حوزه های خود پیگیر هستند و اسم دوگنبدان ورد زبانشان است.

   

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مطرح کرد:کدام دیلی و بویراحمد گرمسیری فکرش را می کرد کوه دیل سوراخ شود و تونل ساخته شود که بزودی مسافران اصفهانی از این مسیر به سمت بندر تردد کنند.

   

  تاجگردون گفت:هزینه تونل جاده دیل دویست میلیاردتومان است که نشان از وضعیت خوب بودجه عمرانی حوزه ما دارد.

   

  وی در ادامه گفت:بزودی چهار هزار هکتار از زمین های دشت باشت آبیاری خواهد شد که در مقیاس استان عدد بزرگی است.

   

  نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه تداوم سازندگی را با سرعت ادامه خواهیم دادد افزود:پانزده هزار هکتار زمین آبیاری خواهد شد که اشتغال و سرمایه گذاری یعنی همین.شغل فقط حراست شرکت نفت نیست.

   

  تاجگردون در بخش دیگری از اظهارات خود بیان داشت:انتقادات درخصوص نحوه جذب نیروها در ادارات را تایید می کنم.

   

  وی گفت:پیگیر هستم که نیروهایی که جذب می شوند بومی منطقه باشد و امروز یک نیرو در پترشیمی پیدا نمیکنید که با من واسطه داشته باشد بلکه گاهی نیروی نیازمند را جهت استخدام معرفی کرده ام.

   

  وی خطاب به مدیران گفت:مسئولین ادارات در بکارگیری نیروها و نگاه قومیت گرایی رعایت و کنترل کنید که این نگاه بد نهادینه نشود.

   

  وی مطرح کرد:پنج میلیون بیکار در کشور داریم که حداقل حدود پنجاه هزار بیکار در استان داریم که معتقدم این آمار بیشتر است و امروز یکی از مشکلات بزرگ ما نبود سرمایه گذار است که میطلبد مدیران و مسئولان برای حفظ سرمایه گذاران تلاش و تعامل کنند.

   

  تاجگردون تاکید کرد:من بار دیگر قول میدهم اگر پنج سرمایه گذار به کشور آمد یکی را به حوزه انتخابیه ام خواهم آورد.

   

  وی در پایان گفت:مدیران صداقت،پرکاری و تلاش را چاشنی کارشان دهند تا دست آورد بهتری بدست آید.

   

  گزارش:احسان دری/کوروش رضایی

  عکس از اکبر کرمی آبدهگاه

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  3 نظر برای “گزارش تصویری مراسم ارائه گزارش عملکرد نماینده گچساران و باشت/تاجگردون: برای خدمت به مردم مرز اصلاح‌طلبی یا اصواگرایی قائل نشویم/شهامت عذرخواهی داشته باشیم/انتقادات به نحوه جذب نیرو را تایید می کنم”
  1. حیدر گفت:

   خدایی ؛ معاون شبکه بهداشت گچساران ، چه توانایی داره که باید در چنین سمتی باشد ؟؟؟ او فقط لیسانس ۲ مرحله ای بهداشت عمومی داره که جز ضعیف ترین سطوح تحصیلات عالیه هست !
   یه سری به شبکه بهداشت بزن تا ببینی چه افراد توانمندی وجود دارند اما چون با شما نسبت فامیلی ندارند ، در جایگاه مدیریتی نیستند !!!!

   معاون بهداشتی شبکه چه نسبتی با شما داره ؟؟؟؟

   1

   0
  2. ناشناس گفت:

   جناب آقای تاج گردون فقط أین سوال راجواب بده که وظیفه اصلی شما تصمیم گیری در قبال آن بود چرا با شفاف سازی اموال مسئولین مخالفت کردی ؟ همین یه موضوع جمهوری اسلامی را زیر سوال برده که چرا بعضی ها صاحب ثروت های با آورده شدن در این نظام که با نظام اسلام و همه نظام های دیگر بجز سرمایه داری تناقض دارد؟ آقا ی محترم مهمترین وظیفه ات را درست انجام ندادی !!!!! خدا به داد أین ملت برسه !!!!

   0

   0
  3. باشتی گفت:

   اقای تاجگردون با تحمیل خانم حافظ قران غیر بومی ورامین ملکی فکر میکرد رای مردم را حفظ کند غافل از این که حد اقل حدود ۵تا ۶ هزار نفر به مخالفانش اضافه شد خدایی ؛ معاون شبکه بهداشت گچساران ، چه توانایی داره که باید در چنین سمتی باشد ؟؟؟ او فقط لیسانس ۲ مرحله ای بهداشت عمومی داره که جز ضعیف ترین سطوح تحصیلات عالیه هست !
   یه سری به شبکه بهداشت بزن تا ببینی چه افراد توانمندی وجود دارند اما چون با شما نسبت فامیلی ندارند ، در جایگاه مدیریتی نیستند !!!!

   معاون بهداشتی شبکه چه نسبتی با شما داره ؟؟؟؟

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گزارش تصویری آخرین جلسه شورای اداری شهرستان گچساران در سال ۱۳۹۷
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 • چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوزی نشود…
 • مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل آپاندیس
 • زایشگاه جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج افتتاح شد+عکس
 • پیام تسلیت شهردار باشت به همکاران و خانواده آتش نشان گچسارانی
 • دانشگاه پیام نور در چرام ماندگار شد
 • بزرگترین رویداد فرهنگی، ورزشی کهگیلویه و خاموشی برخی رسانه های معدود مخاطب
 •