طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ | کد خبر : 73794 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ رئیس کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانیم و هیچ‌گونه نیرنگ آن را تحمل نخواهیم کرد.     به گزارش فانوس زاگرس، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه شهرستان گچساران با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان شهرستانی برگزار شد.    در این مراسم غلامرضا تاجگردون با […]

  فانوس زاگرس؛

  رئیس کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانیم و هیچ‌گونه نیرنگ آن را تحمل نخواهیم کرد.
   
   

  به گزارش فانوس زاگرس، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه شهرستان گچساران با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان شهرستانی برگزار شد.

   

   در این مراسم غلامرضا تاجگردون با تبریک ایام الله دهه مبارک پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز ۳۹ سال از پیروزی این انقلاب بزرگ می‌گذرد.

   

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه  با بیان اینکه امروز آغاز چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود:  در چند روز گذشته  در یکی از سخنرانی‌ها اعلام کرده‌ام که ۷۵ درصد از نسل امروز کشور ایران انقلاب اسلامی را درک نکرده‌اند.

   

   وی با بیان اینکه این تعداد از جمعیت کشور در آن دوران یا نونهال بودند و یا هنوز به دنیا نیامده‌اند، گفت:  جمعیتی که امروز ما با آنها روبرو هستیم جمعیتی کمی نیست و ما باید بتوانیم این جانفشانی‌های جوانان آن دوران را برای نسل امروز تبیین کنیم.

   

  تاجگردون با اشاره به اینکه مضمون این جمله آن است که دشمنان بداند هر نسلی که وارد بشود بر جامعه ما آن چیزی که مطلوب خودشان است برای جامعه خواهند ساخت.

   

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: مهم این است که ما با مردمانمان چگونه رفتار کنیم و امروز رهبر ما، دولت، مجلس هریک بر یک سری اصول پایبند هستند و خواهند ماند.

   

  این سخنران ۲۲ بهمن شهرستان گچساران در ادامه داد: دشمن ما بداند ملت ما بداند همچنان که رهبر ما فرموده‌اند، آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانیم و هیچ‌گونه نیرنگ آن را تحمل نخواهیم کرد.

   

  تاجگردون اذعان کرد: دشمن و آمریکا بداند برجام سند هسته‌ای بین ایران و دنیا دیگر قابل مذاکره مجدد نیست و این موضع صریح رهبر، ملت، مجلس و دولت ما است.

  تاجگردون  با بیان اینکه آن که آغوش باز ما بود مذاکره انجام و آن چه که لازم بود ترک و به نتیجه رسانده‌ایم، ابراز کرد: در تمامی مذاکراتی که در این ایام مطرح می‌شد نسخه و کاغذی در می‌آوردند و ما در پاسخ به آنها می‌گفتیم این لیست و کاغذ را در جیب خود بگذارند.

   

   وی ادامه داد: ما به خودمان اجازه نمی‌دهیم در امور کشور  دیگری دخالت کنیم.

  تاجگردون در ادامه با بیان اینکه آیا آنها اجازه می‌دهند ما در کشورشان دخالت کنیم، بیان کرد: این حرف روشن است و این وری و یا آن وری،اصلاح طلب و اصولگرا هم ندارد.

   

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: اگر چهل سال از پیشه خود را گم کرده ایم  و آن را از تاریخ پاک کردیم شک نکنید چهل سال بعد تاریخ نویسان  آن روز ما را از صحنه پاک خواهند کرد.

   

  تاجگردون  ادامه داد: عزیزانی بودن که در این شهر شهید دادند، خون دادند  یادگاران دوران انقلاب را  که مزارشان زیارت گاه هفتگی  ما است نگذاریم فراموش شود و نگذاریم انقلابیونی که در این شهر وجود داشتند  و حال از بین ما رفتند فراموش شود.

   

  تاجگردون با بیان اینکه هر کسی متعلق به نسلی است، عنوان کرد: من امروز متعلق به  نسل  امروز هستم و بگذارید امروز برای تاریخ فعلی خودمان تاریخ بسازیم و اجازه ندهیم تاریخ گذشته را تحریف کنیم که دشمن بخواهد سوء استفاده کند.

   

   وی با اشاره به شبکه های خارجی بر علیه ایران گفت: شما شبکه های خارجی را مشاهده کنید از کوچکترین تحریف انقلاب  ببینید چگونه سوء استفاده می کند .

   

  تاجگردون تصریح کرد: این شهر، شهر انقلاب بود صنعت نفت شیر را بست گلوی شهر را خفه کرد و نگذاریم تاریخ  انقلابیون آن دوران را فراموش کند و انقلابیون گذشته باید همچنان در تاریخ باید بمانند شهری که در جنوب کشور بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است نباید فراموش شود.

   

  تاجگردون در ادامه با اشاره به اینکه مشاهده کنید چه کسی برای انقلاب منتفع و چه کسی برای انقلاب کار می کند و چه کسی از انقلاب سوء استفاده می کند، عنوان کرد: مشاهد کنید چه کسی با صداقت برای ملت دارد کار می‌کند  و ببینید مردم از چه چیزی، چه کسی و برای چه ناراحت هستند اگر این ملت از من ناراحت هستند پس من نباید باشم من حق  ندارم مردمی که از من ناراحت هستند وکالت آنها را داشته باشم.

   

   وی اظهار کرد: هر شخصی که در نظام جمهوری اسلامی ایران  که ثمره خون شهید است باید به این نکته توجه کند و  حواسمان باشد کسی که یک شبه نو کیسه شده کسی که یک شبه از منافع انقلاب و نظام بهره‌مند شده حواسمان باشد که این نباید باشد.

   

  تاجگردون ادامه داد: اعتدال در زندگی برای رسیدن به جاهایی که خداوند متعال به آن وعده داده است.

   

   وی با بیان اینکه اعتدال کنید و به خواص توجه نکنید، گفت: به فرموده امیر المومنین به مالک اشتر بیان کرد،  توجه به خواص خشنودی عامه مردم را از بین خواهد برد و دقت کن ای مالک خشنودی عامه مردم است  که میتواند خواص را  ذلیل کند.

   

  تاجگردون  افزود:این انقلاب است اگر در نظام ما هر تاریخی چهل و یا ۱۰۰ سال بعد اگر احساس کنیم خواص می خواهد  حاکم بر عامه جامعه بشوند و برای منافع خودشان  بدانید از انقلاب و نظام و آرمان‌های  امام  و رهبرمان فاصله گرفته‌ایم.

   

   رئیس کمیسون برنامه و بودجه کشور بیان کرد: ما سه نماینده استان با سلایق سیاسی متفاوت هستیم و با رای مردم به  مجلس میرویم و به فرموده رهبرمان  تا موقعه ای که دولت محترمان  در مسیر انقلاب و عزت مردم ایران عزیز قدم بر می‌دارد با رقبت  و با تمایل و با عشق از دولتمان حمایت خواهیم کرد.

   

   این سخنران ۲۲ بهمن شهرستان گچساران ابراز کرد:  اگر هیچ عهد و اخوتی با کسی  نبسته ایم و اگر کوچکترین خطایی را احساس کنیم  و یا احساس کنیم رویه امور اجرایی ما نادرست بوده و خطایی رخ داده  مردم ما  در شرایط بحرانی فعلی و یا در شرایطی که فشار بر آنها است و آسیب وارد می شود وظیفه  داریم عمل کنیم.

   

  تاجگردون افزود: اگر سخن و حرفی و یا نقدی صورت می گیرد حرف ملت است و اگر تشکر می کنیم باز هم حرف مردم است  و صدای ملت را به گوش دولت می رسانیم.

  رئیس کمیسون برنامه و بودجه با اشاره به تصویب بودجه سال آینده گفت: شاید خیلی‌ها در نظام اجرایی دولت  از آن چه که ما می‌گوییم خوششان نمی‌آید مهم  نیست باید آنها را موجه کنیم امروز شرایط ملت و مردم جوری است که باید به آنها توجه کرد.

   

  تاجگردون ادامه داد: چند نکته بیان شد حتما این نکته‌ها مخالف دارند و حتما این مخالفین خواص هم زورشان زیادتر از جامعه اکثریت است اما باید حرف زد  و با تصویب و نظارت و اجرا کرد.

   

   وی  با بیان اینکه من در مجلس بیان کردم و شاید شما مردم هم شنیده‌اید و دولت هم مخالف بوده است گفت: دولت مخالف باشد نظر خود را گفته است اما باید حرف ملت خود را بگوییم من می‌گویم مردم ،کارکنان دولت ۸۰ درصد از این جمعیت حقوقشان پایین تر از ۲ ملیون تومان است  و ۸ درصد از این کارکنان در آن بالا سیر می کنند  حق این است  عدالت علی این است نظام جمهوری اسلامی بر این است  و حجت بر من تمام است که باید حواسم باشد و آن چه که در فراز اخیرم عرض کردم ما باید عامه مردم را ببینیم.

   

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه عنوان کرد: وقتی که خط فقر کشورمان زیر ۳ میلیون تومان است چرا  از آن دسته که حقوقشان ۲ میلیون تومان است مالیات گرفته شود.

   

  تاجگردون با بیان آن که چرا آن شخصی که درآمد آن بالا و آن شخصی که درآمد آن پایین است نباید در یک سطح رشد کند، افزود: ما نمی‌گویم این افراد در یک سطح زندگی کنند اما می توانیم آن‌ها را همسان کنیم و شکاف طبقاتی که در جامعه اتفاق افتاده و موجب شده که مردم ناراضی باشند را جلوگیری کرد.

   

   وی  با بیان اینکه یک معلم زمانی که بازنشسته می‌شود پاداش آن ۶۰ میلیون تومان و یک کارمند شبکه بهداشت که چندین سال از بازنشستگی ان می گذرد اما نمی تواند پاداش خود را دریافت کند،ابراز کرد: اما در جایی دیگر افرادی که بازنشسته می شوند پاداش آنها به یک میلیارد تومان می‌رسد.

   

  تاجگردون در ادامه با بیان اینکه خیلی‌ها به من می‌گویند مگر پوپولیس شده‌ای، اظهار کرد: نه پوپولیس نشده‌ام  من از همان جایی که از حقوق کشور و ملت صیانت می‌کنم  از همان جایی که می‌گوییم کشور ما باید باز باشد برای سرمایه‌گذاری خارجی و از همان جایی که  می‌گویم آزادی باید برای جوانانمان باشد از همان جا می‌گوییم  باید به فکر فقرا و مستضعفین هم باشیم.

   

  وی  ادامه داد: در سال جاری مستمری مدد جویان کمیته امداد را افزایش داده‌ایم  و نزدیک به سه برابر  شد و تا سال آینده با هم این رقم افزایش پیدا خواهد کرد تا این مردم  مستضعف زیر پای امثال من ثروتمند له نشوند.

   

  تاجگردون  تصریح کرد: اگر بخواهیم گام با گام متناسب برویم متوجه می‌شویم این حقوق ملت است و دین انها را باید ادا کنیم تا این ملت احساس آرامش کنند.

   

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه افزود: اگر جوانی احساس کرد که باید حرف بزند و یا سیلی بر گوش نماینده بزند باید زد چگونه من نماینده این حق را دارم تریبون خود را روشن کنم  و مطالبه سیاسی خودم را بیان کنم.

   

   وی اذعان کرد: امام جمعه محترم ما تریبون خطبه نماز جمعه را روشن  و دغدغه دینمان را مطرح کند حق دارد و دیگری حق ندارد ما باید گوش شنوا داشته باشیم.

   

  تاجگردون  تصریح کرد: جوان امروزی حق دارد در عرصه اقتصاد، فرهنگی، معیشتی مشکل دارد  باید این جوان به نوعی حرف خود را باید بزند اما در چارچوب قانون.

   

   وی با بیان اینکه دولت کار ارزشمندی را انجام داد، ابراز کرد: در سال ۹۷ سال اشتغال است، رشد بیکاری بالا است،  تعداد بیکاران هم افزایش یافته است  این کار هم سخت شده است.

   

  تاجگردون ادامه داد: دولت لایحه را به مجلس ارائه داد که حامل سوخت را افزایش دهیم  و اشتغال در جامعه ایجاد کنیم و  این حرف درست است اما در شرایط کنونی نمی توان این فشار را بر مردم تحمیل کرد.

   

  این سخنران ۲۲ بهمن شهرستان گچساران اذعان کرد: شرایط دیگری را برای ایجاد اشتغال فراهم خواهیم کرد  تا حداقل بتوانیم تعدادی شغل را در جامعه ایجاد کنیم  در جمهوری اسلامی ایران همه با هم برابر هستیم از آن پیرزن کوه نشین تا آن رهبر همه و همه با هم برابر هستند.

   

  وی ادامه داد: فرصتی پیش آمده در استان ما که نمایندگان هر سه حوزه این استان در کنار هم با هر فکر و ایده سیاسی خود اما آرام برای پیشرفت و توسعه استان در تلاش هستند.

   

  تاجگردون اظهار کرد: اعتبارات و منابعی خوبی برای این استان صورت گرفته است و ما باید بتوانیم از این اعتبارات به نحوا حسن استفاده کنیم امروز شهرستان گچساران به عنوان یک شهر ثروتمند با حجم اعتبارات و پروژه‌ها در حال کار است.

   

   وی با بیان اینکه امام با آن عظمت دیگر در کنار ما نیستند و فقط روح ایشان در بین ما است، گفت: زمان در حال گذر است و آن چیزی که باید به آن توجه شود فرصت تاریخی حال است.

   

  تاجگردون خاطرنشان کرد: برادرانه می‌گویم نگذاریم حسادت‌هایی که ناشی از عدم دست‌یابی به پیشرفت از جمله قومی، سیاسی و اقتصادی شود مانع خدمت شود و از هر چیزی که ناراحت هستید و به خاطر یک دستمال  قیصریه را به آتش نکشانید.

   

   وی گفت: خواص آگاه باشند گستره مردم نگاه می‌کنند و بهار و باران ماندنی نیستند هر شخصی وظیفه‌ای دارد و باری را به دوش می‌‌کشاند و روزی پرده‌های بد کنار می‌روند و بگذارید عامه مردم منافع نظام را لمس کنند.

   

   وی خاطرنشان کرد: این ملت پای امام، رهبر و نظامشان با تمام ارزش‌ها ایستاده‌اند و به دشمن می‌گوییم که ما ظلم ستیز هستیم.

   

   

  گزارش از سمیرا نصاری

  عکس از نرگس احمدپور

   

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  3 نظر برای “گزارش تصویری راهپیمایی ۲۲ بهمن در گچساران/بخش دوم/تاجگردون: مردم پای نظام ، انقلاب و تمامیت ارضی ایستاده اند”
  1. ناشناس گفت:

   یک همچون راه پیمایی باید بلندگو ضعیف واقعا متاسفم برای سازملن تبلیغات اقای مرادی فقط انتقاد می توانید بکنید

   2

   0
  2. نفتی هوادار تاجگردون گفت:

   چهلمین جشن پیروزی انقلاب با حضور حماسی مردم و مزین به سخنرانی دکتر تاجگردون تماشایی تر شد.

   درود بر مردم شریف و همیشه در صحنه گچساران.

   3

   0
  3. راستین گفت:

   درود بر مردم شریف شهرستان گچساران و درود بر جناب دکتر تاجگردون و دکتر کریمی عزیز

   0

   0

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • سی سختی ها برای “ایلیا” و “شهبد” سنگ تمام گذاشتند/ جشن تولدی پس از سقوط هواپیما + تصاویر
 • “خودزنی نکنیم”
 • مراسم یادبود مسافران پرواز ای تی آر در دهدشت برگزار شد+ تصاویر
 • چرا مسئولین ذیربط و مقصران  حوادث تلخ اخیر استعفا ندادند؟!
 • هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال/ شکست سپاهان از نفت و گازگچساران
 • آخرین اخبار حادثه سقوط هواپیما؛تکذیب انتقال ۷ پیکر به پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد/فعلا امکان حضور هیچ تیمی درمحل حادثه نیست/برنامه‌ریزی برای دست‌یابی به جعبه سیاه هواپیما/درخواست خانواده‌های دغدار از نیروهای امدادی/عملیات امداد به قرارگاه ارتش استان فارس واگذار شد/نتایج نمونه برداری پیکر جانباختگان سانحه هوایی چند روز آینده اعلام می شود
 • “تولدت مبارک ایلیا”
 • موج سواری ممنوع
 • توسعه ای به روش نامتقارن در استان محروم کهگیلویه و بویراحمد
 • سمفونی برف وخورشید
 • آخرین اخبار حادثه سقوط هواپیما؛متوقف شدن عملیات امداد و نجات به دلیل شرایط نامساعد جوی/انتقال اجساد از قله دنا تا شهر سی‌سخت چیزی حدود ۸ ساعت طول می‌کشد/ارتباط تلفنی در دنا قطع شد/جعبه سیاه
 • در آخرین لحظات درهواپیمای مسافربری تهران _یاسوج چه گذشت؟/خلبان تصورکرد کوه رارد کرده است
 • توضیحات استاندار کهگیلویه بویراحمد درباره جزییات عملیات انتقال اجساد و تشییع جانباختگان
 • حضور تیم های والیبال مدارس گچساران در مسابقات استانی+تصاویر
 • “لرها” صدای اعتراضشان همیشه کوتاه است
 • اعلام آخرین آمار اجساد کشف شده حادثه هواپیما
 • ” آنچه میخواهد باشدِ جناب تاجگردون”
 • محمد علی وکیلی : نمایندگان بر استیضاح آخوندی مصرند
 • پایان چشم‌انتظاری خانواده‌های داغدار/یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج توسط بالگردهای سپاه
 • در این استان شکاریم یکسر همه پیش مرگ