فانوس زاگرس | گزارشی از مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری/گوهرگانی:پیگیر مصوبات سفر هیئت دولت به استان هستم/محنایی:تلاش کردم در راه رضای خدا کار کنم
طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ بهمن, ۱۳۹۶ | کد خبر : 72532 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ صبح امروز مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد  با حضور استاندار،فرمانداران شهرستان های هشت گانه، مدیران کل دستگاه های اجرایی، مسئولان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استانی در یاسوج برگزار شد.   به گزارش فانوس زاگرس،در ابتدای این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد معاون […]

  فانوس زاگرس؛

  صبح امروز مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد  با حضور استاندار،فرمانداران شهرستان های هشت گانه، مدیران کل دستگاه های اجرایی، مسئولان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استانی در یاسوج برگزار شد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،در ابتدای این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد معاون پیشین اقتصادی استانداری گفت: محنایی با ۷ سال سابقه کار در استانداری یکی از مجرب ترین مدیران استان در رده های مختلف است و حوزه معاونت اقتصادی استانداری کارگروه های مختلفی را سرپرستی می کند و در این راه مسئولیت های مهمی برعهده داشت.

  وی افزود: رتبه بیکاری در استان ۲۴ است که این بهبودی به خاطر برنامه های برگزار شده در استان کسب شده است و گوهرگانی از مدیران باسابقه و کارکشته استان است که با مدیریت در حوزه جهاد کشاورزی و عطف به سطح کشاورزی و دامداری در استان می تواند مثمر ثمر قرار گیرد.

   

  در ادامه معاون سابق امور اقتصادی استانداری گفت:  سعی می کنم تشکر و تقدیر را کمتر کنم تا از تذکر استاندار در امان بمانیم واز پدر، مادر و همسر و فرزندان خود که به عنوان یک روستازاده هستم، تشکر می کنم.

   

  محنایی افزود: در زمان اول خدمت استانداری به عنوان یک سرباز بودم که بعداً  به لطف سید رضا توفیقی در جهاد کشاورزی، در منصب مدیر جهادکشاورزی گچساران توفیق خدمت داشتم.

   

  در زمان ۶ استاندار در استانداری خدمت کردم 

  وی ضمن اشاره به حضور خود در زمان ۶ استاندار، خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاید دیگر فرصتی پیش نیاید و ما مجبوریم حرفهایمان را بزنیم شاید به مرز بازنشستگی رسیدیم و دیگر فرصت پیدا نکنیم.

   

  استاندار در واکنش به مقدمه طولانی محنایی گفت: ما در فامیل به خاطر عاطفه ای که داریم وقتی یکی از اقوام وارد مجلس می شد تا به همه دست نمی داد از لحاظ وجدانی راحت نبود. (لبخند)

   

  خاطرات معاون سابق امور اقتصادی استانداری

  محنایی در ادامه گفت: سعی کردم در مدت خدمتم در استانداری تمام تلاش و حرفم در راستای رضایت خداوند و کرامت مردم باشد و در کنگره شهدای استان سردار بوعلی آنقدر از من تشکر کرد که دین خود را به خانواده شهدا ادا کردید که همیشه از آن به عنوان خاطره شیرین یاد می کنم و خاطره تلخ در این چهارسال این بوده است که پدر، مادر، خواهرزاده و نوه ام را ازدست داده ام.

  وی بیان کرد: از استاندار می خواهم که اتاق فکر را با همکاری نخبگان استانی در جهت عمران و آبادی پیگیر باشند.

   

   

  جعفر گوهرگانی معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: پیگیر مصوبات سفر هیئت دولت به استان هستم.

  به گزارش فانوس زاگرس، جعفر گوهرگانی در مراسم معارفه خود به عنوان معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور استاندار و مدیران این استان برگزار شد، اظهار کرد: از همه تشکر و قدردانی می‌کنم، از آقای احمدی استاندار محترم استان که به بنده اعتماد کرد و فرصت خدمت‌گذاری به همشهریان عزیزم را به من داد.

   

  وی افزود: از وزیر محترم کشور و معاونین وی و هر سه نماینده استان، آقای هاشمی، زارعی و دکتر تاجگردون که با استاندار روی بنده به توافق رسیدند، تشکر می‌کنم.

   

  گوهرگانی تاکید کرد: امیدوارم با تعامل با دستگاه‌های و ادارات، بخش خصوصی، تشکل‌های مردم نهاد و سایر سازمان‌ها و نهادها در این مأموریت جدید روسفید شوم.

   

  معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری در ادامه با بیان اینکه کار اقتصادی، اشتغال و تولید کار سختی است، بیان داشت: رونق تولید و ایجاد اشتغال مهم‌ترین اولویت حوزه اقتصادی استان خواهد بود.

   

  جعفر گوهرگانی افزود: افزایش سهم جذب تسهیلات از طریق صندوق توسعه ملی، پیگیری مصوبات سفر اخیر هیئت دولت به استان و افزایش همکاری با هلدینگ های اقتصادی از دیگر برنامه‌های حوزه اقتصادی استان است.

  گوهرگانی تصریح کرد: مردم و سرمایه گذاران نیازمند تزریق به موقع تسهیلات هستند و به طور قطع در این راستا تلاش می‌کنیم.

   

  وی اظهار داشت: تمام تلاش خود را در کارگروه‌های اقتصادی برای جلوگیری از انحراف تسهیلات به کار می‌گیرم.

   

  استانداری علاوه بر امنیت، اقتصاد را دنبال می کند

  استاندار در ادامه این مراسم تصریح کرد: از یکی از فرزندان صادق این استان قدردانی می کنم  و ادامه کار را به یکی دیگر از فرزندان این خطه واگذار می کنیم.

   

  وی افزود: ما اگر پیام های رهبری را در عید نوروز سالهای قبل را بررسی کنیم مسائل اقتصادی دغدغه ایشان است و واقعیت این است که دغدغه مردم ما اشتغالزایی و سرمایه گذاری است.

   

  احمدی تصریح کرد: نگاه و رویکرد وزارت کشور از یک نگاه امنیتی فاصله گرفته و در حوزه های استانداری علاوه بر امنیت، صراط اقتصادی را دنبال می کند و نقش معاونت جایگاه اقتصادی روز به روز تخصصی تر می شود و چون  اکثر نگاه ها جزیره ای است اگر راهکاری اندیشیده نشود موجب می شود که مدیریت ما مدیریت پرهزینه شود.

  استاندار بیان کرد: ما اعتقاد داریم باید مردم را همراه خود داشته باشیم و برای این کار باید امید، اشتغال، اقتصاد و معیشت مردم را مدنظر قرار دهیم و همه ما باید بدانیم که همه این آمد و رفت ها گردش طبیعی است و آنچه می ماند خدمت های صادقانه به مردم است.

   

  وی با بیان اینکه در این مدت سعی و تلاش محنایی در خدمت به مردم بوده است،مایه ستایش است، بیان کرد: گوهرگانی از فرزندان استان است که در یکی از نهادهای گسترده کشوری خدمت می کرد که وجوه مدیریتی وی را در مقوله های مختلف کشاورزی و… در سفرهای استانی به وضوح می بینم.

   

  احمدی اظهار کرد: گوهرگانی از جای جای استان خبر دار است و تجربیاتی که در اختیار دارد یکی از دلایل انتخاب وی به سمت معاونت استانداری است و کسی را در این استان سراغ ندارم که به اندازه گوهرگانی از مسایل و مشکلات روستایی اطلاع داشته باشد.

   

  استاندار در ادامه گفت:  در آستانه دهه فجر قرار داریم که ثمره هزاران شهید و ایثارگر است که باید این دستاورد بزرگ را قدر بدانیم و در برگزاری این دهه شورآفرین نهایت تلاش را داشته باشیم و در ماه های پایانی سال نیز هستیم که برای نشاط مردم مسئولان تلاش کنند که ثبات بازار بوجود آید.

   

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  2 نظر برای “گزارشی از مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری/گوهرگانی:پیگیر مصوبات سفر هیئت دولت به استان هستم/محنایی:تلاش کردم در راه رضای خدا کار کنم”
  1. عدالت گفت:

   جهاد کشاورزی………ی که اونجا ….. ….. حتما اینجا میبرمتون…..ر نگران نباشید ..جهاد ظرفیت تکمیل شد …حاکم شهر که مرغابی بود …….دکترای کشاورزی =اقتصاد واقعا عجیبه

   0

   0
  2. ناشناس گفت:

   از کارگران زحمت کش روز مزد با روزی ۵۰هزارتومان مالیات بگیرید وبه حساب کار کنان شرکت نفت اضافه کنید چون بالای پنج میلیون

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نماینده گچساران و باشت به چالش فرزندت کجاست پیوست
 • حضور نماینده بویراحمد و دنا در جمع اهالی روستای بابکان ،جلیل و سپبدار +تصاویر
 • هاشمی پور؛ سهل ممتنعی جذاب
 • ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج ترک برداشت + تصاویر
 • احتمال ارجاع پرونده شهردار دوگنبدان به دیوان عدالت اداری
 • به یاد آن که تابوی طایفه‌سالاری و سیاسی‌کاری در کهگیلویه و بویراحمد را شکست!
 • جزییات جلسه محرمانه استاندار و نماینده گچساران و باشت با شورای شهر و شهردار دوگنبدان
 • الگویی برای مدیران کهگیلویه و بویراحمدی/مدیری که شب و روز ، زمان و مکان نمی شناسد
 • شهردار یاسوج:هدف از اجرای پیاده رو های شهر، زیباسازی و سهولت و هم سان سازی بوده است
 • جلسه بررسی اجرایی بافت فرسوده  دوگنبدان با حضور مسولان کشوری ،نماینده گچساران و باشت ، مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد+تصاویر
 • سفر شهردار و اعضای شورای شهر دوگنبدان به یاسوج/امشب شهرداری دوگنبدان روی آرامش خواهد گرفت؟؟
 • ۷۱ هزار کیسه برنج احتکار شده در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد
 • نماینده گچساران و باشت:می‌گویند به فلان سرمایه‌گذار بگویید با من تماس بگیرد/عملکرد بانک ملت در پرداخت تسهیلات بسیار ضعیف است
 • نخستین مدرسه هاکی روستایی ایران در تلخاب شیرین افتتاح شد+تصویر
 • رهبر انقلاب:هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد/جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد/ آنان که می گویند دولت باید برکنار شود در نقشه دشمن نقش آفرین هستند
 • لغو پرواز های فرودگاه یاسوج و سرگردانی مسافران
 • صعود کوهنوردان باشگاه کوهنوردی فراز گچساران به دو قله سهند و سبلان+تصاویر
 • حکایت نا تمام عزل وزراء در مجلس ناکارآمد 
 • جزئیات حادثه قتل پسر به دست پدر در یاسوج
 • نماینده کهگیلویه بزرگ خبر داد:برگزاری مناقصه تأمین منابع مالی پتروشیمی دهدشت
 •