طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ بهمن, ۱۳۹۶ | کد خبر : 72532 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ صبح امروز مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد  با حضور استاندار،فرمانداران شهرستان های هشت گانه، مدیران کل دستگاه های اجرایی، مسئولان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استانی در یاسوج برگزار شد.   به گزارش فانوس زاگرس،در ابتدای این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد معاون […]

  فانوس زاگرس؛

  صبح امروز مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد  با حضور استاندار،فرمانداران شهرستان های هشت گانه، مدیران کل دستگاه های اجرایی، مسئولان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استانی در یاسوج برگزار شد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،در ابتدای این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد معاون پیشین اقتصادی استانداری گفت: محنایی با ۷ سال سابقه کار در استانداری یکی از مجرب ترین مدیران استان در رده های مختلف است و حوزه معاونت اقتصادی استانداری کارگروه های مختلفی را سرپرستی می کند و در این راه مسئولیت های مهمی برعهده داشت.

  وی افزود: رتبه بیکاری در استان ۲۴ است که این بهبودی به خاطر برنامه های برگزار شده در استان کسب شده است و گوهرگانی از مدیران باسابقه و کارکشته استان است که با مدیریت در حوزه جهاد کشاورزی و عطف به سطح کشاورزی و دامداری در استان می تواند مثمر ثمر قرار گیرد.

   

  در ادامه معاون سابق امور اقتصادی استانداری گفت:  سعی می کنم تشکر و تقدیر را کمتر کنم تا از تذکر استاندار در امان بمانیم واز پدر، مادر و همسر و فرزندان خود که به عنوان یک روستازاده هستم، تشکر می کنم.

   

  محنایی افزود: در زمان اول خدمت استانداری به عنوان یک سرباز بودم که بعداً  به لطف سید رضا توفیقی در جهاد کشاورزی، در منصب مدیر جهادکشاورزی گچساران توفیق خدمت داشتم.

   

  در زمان ۶ استاندار در استانداری خدمت کردم 

  وی ضمن اشاره به حضور خود در زمان ۶ استاندار، خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاید دیگر فرصتی پیش نیاید و ما مجبوریم حرفهایمان را بزنیم شاید به مرز بازنشستگی رسیدیم و دیگر فرصت پیدا نکنیم.

   

  استاندار در واکنش به مقدمه طولانی محنایی گفت: ما در فامیل به خاطر عاطفه ای که داریم وقتی یکی از اقوام وارد مجلس می شد تا به همه دست نمی داد از لحاظ وجدانی راحت نبود. (لبخند)

   

  خاطرات معاون سابق امور اقتصادی استانداری

  محنایی در ادامه گفت: سعی کردم در مدت خدمتم در استانداری تمام تلاش و حرفم در راستای رضایت خداوند و کرامت مردم باشد و در کنگره شهدای استان سردار بوعلی آنقدر از من تشکر کرد که دین خود را به خانواده شهدا ادا کردید که همیشه از آن به عنوان خاطره شیرین یاد می کنم و خاطره تلخ در این چهارسال این بوده است که پدر، مادر، خواهرزاده و نوه ام را ازدست داده ام.

  وی بیان کرد: از استاندار می خواهم که اتاق فکر را با همکاری نخبگان استانی در جهت عمران و آبادی پیگیر باشند.

   

   

  جعفر گوهرگانی معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: پیگیر مصوبات سفر هیئت دولت به استان هستم.

  به گزارش فانوس زاگرس، جعفر گوهرگانی در مراسم معارفه خود به عنوان معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور استاندار و مدیران این استان برگزار شد، اظهار کرد: از همه تشکر و قدردانی می‌کنم، از آقای احمدی استاندار محترم استان که به بنده اعتماد کرد و فرصت خدمت‌گذاری به همشهریان عزیزم را به من داد.

   

  وی افزود: از وزیر محترم کشور و معاونین وی و هر سه نماینده استان، آقای هاشمی، زارعی و دکتر تاجگردون که با استاندار روی بنده به توافق رسیدند، تشکر می‌کنم.

   

  گوهرگانی تاکید کرد: امیدوارم با تعامل با دستگاه‌های و ادارات، بخش خصوصی، تشکل‌های مردم نهاد و سایر سازمان‌ها و نهادها در این مأموریت جدید روسفید شوم.

   

  معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری در ادامه با بیان اینکه کار اقتصادی، اشتغال و تولید کار سختی است، بیان داشت: رونق تولید و ایجاد اشتغال مهم‌ترین اولویت حوزه اقتصادی استان خواهد بود.

   

  جعفر گوهرگانی افزود: افزایش سهم جذب تسهیلات از طریق صندوق توسعه ملی، پیگیری مصوبات سفر اخیر هیئت دولت به استان و افزایش همکاری با هلدینگ های اقتصادی از دیگر برنامه‌های حوزه اقتصادی استان است.

  گوهرگانی تصریح کرد: مردم و سرمایه گذاران نیازمند تزریق به موقع تسهیلات هستند و به طور قطع در این راستا تلاش می‌کنیم.

   

  وی اظهار داشت: تمام تلاش خود را در کارگروه‌های اقتصادی برای جلوگیری از انحراف تسهیلات به کار می‌گیرم.

   

  استانداری علاوه بر امنیت، اقتصاد را دنبال می کند

  استاندار در ادامه این مراسم تصریح کرد: از یکی از فرزندان صادق این استان قدردانی می کنم  و ادامه کار را به یکی دیگر از فرزندان این خطه واگذار می کنیم.

   

  وی افزود: ما اگر پیام های رهبری را در عید نوروز سالهای قبل را بررسی کنیم مسائل اقتصادی دغدغه ایشان است و واقعیت این است که دغدغه مردم ما اشتغالزایی و سرمایه گذاری است.

   

  احمدی تصریح کرد: نگاه و رویکرد وزارت کشور از یک نگاه امنیتی فاصله گرفته و در حوزه های استانداری علاوه بر امنیت، صراط اقتصادی را دنبال می کند و نقش معاونت جایگاه اقتصادی روز به روز تخصصی تر می شود و چون  اکثر نگاه ها جزیره ای است اگر راهکاری اندیشیده نشود موجب می شود که مدیریت ما مدیریت پرهزینه شود.

  استاندار بیان کرد: ما اعتقاد داریم باید مردم را همراه خود داشته باشیم و برای این کار باید امید، اشتغال، اقتصاد و معیشت مردم را مدنظر قرار دهیم و همه ما باید بدانیم که همه این آمد و رفت ها گردش طبیعی است و آنچه می ماند خدمت های صادقانه به مردم است.

   

  وی با بیان اینکه در این مدت سعی و تلاش محنایی در خدمت به مردم بوده است،مایه ستایش است، بیان کرد: گوهرگانی از فرزندان استان است که در یکی از نهادهای گسترده کشوری خدمت می کرد که وجوه مدیریتی وی را در مقوله های مختلف کشاورزی و… در سفرهای استانی به وضوح می بینم.

   

  احمدی اظهار کرد: گوهرگانی از جای جای استان خبر دار است و تجربیاتی که در اختیار دارد یکی از دلایل انتخاب وی به سمت معاونت استانداری است و کسی را در این استان سراغ ندارم که به اندازه گوهرگانی از مسایل و مشکلات روستایی اطلاع داشته باشد.

   

  استاندار در ادامه گفت:  در آستانه دهه فجر قرار داریم که ثمره هزاران شهید و ایثارگر است که باید این دستاورد بزرگ را قدر بدانیم و در برگزاری این دهه شورآفرین نهایت تلاش را داشته باشیم و در ماه های پایانی سال نیز هستیم که برای نشاط مردم مسئولان تلاش کنند که ثبات بازار بوجود آید.

   

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  2 نظر برای “گزارشی از مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری/گوهرگانی:پیگیر مصوبات سفر هیئت دولت به استان هستم/محنایی:تلاش کردم در راه رضای خدا کار کنم”
  1. عدالت گفت:

   جهاد کشاورزی………ی که اونجا ….. ….. حتما اینجا میبرمتون…..ر نگران نباشید ..جهاد ظرفیت تکمیل شد …حاکم شهر که مرغابی بود …….دکترای کشاورزی =اقتصاد واقعا عجیبه

   0

   0
  2. ناشناس گفت:

   از کارگران زحمت کش روز مزد با روزی ۵۰هزارتومان مالیات بگیرید وبه حساب کار کنان شرکت نفت اضافه کنید چون بالای پنج میلیون

   0

   0

  
  امروز جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گرامی داشت هفته تربیت بدنی در گچساران به روایت تصویر
 • واکنش مدیرکل ورزش و جوانان به شکایت دادستان یاسوج
 • اردوی سه روزه زندگی در شرایط سخت تیم های هلال احمر در شهرستان چرام برگزار شد+تصاویر
 • چراغ سبز علیمراد جعفری به اصولگرایان گچساران و باشت/انتخابی سخت میان دو قطب
 • زارعی خبر داد:اعتبارات مطلوبی به بازسازی منازل زلزله زده یاسوج تعلق گرفت/آغاز نهضت آسفالت و جدول‌گذاری معابر و خیابان‌های یاسوج/۲ سالن ورزشی در شهرستان بویراحمد افتتاح شد/محرومیت دانش‌آموزان سادات محمودی در اولین ماه پاییز/چرا کسی به فکر حل مشکل ترافیک در میدان انقلاب یاسوج نیست؟/طرح های غیراستاندارد بلای جان روستانشینان بویراحمد
 • علت مرگ توله پلنگ در منطقه خائیزکهگیلویه مشخص شد
 • ساکنان محله ۱۷دستگاه دوگنبدان خواستار پیگیری مشکلات این محله از سوی شهرداری هستند+تصاویر
 • نگاه ویژه صندوق هنرمندان کشور به هنرمندان پیشکسوت شهرستان چرام+تصاویر
 • با حکم یک هم استانی صورت پذیرفت ؛ انتصاب مدیر اهل تسنن در معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران+تصاویر
 • رییس جدید دادگستری شهرستان گچساران مشخص شد
 • تقدیر یک خانواده گچسارانی از پزشک و پرسنل بیمارستان امام خمینی دهدشت
 • اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای را رعایت کنیم/ «هاشمی» و «افشانی» پشتیبان همدیگرند
 • اعتراض تعدادی از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه آزاد گچساران به تغییر سهمیه پذیرش
 • توضیحات مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در خصوص کشف لاشه یک توله پلنگ
 • صدور حکم متهمان گروه نفاق در کهگیلویه و بویراحمد+جزئیات
 • منطق تغییر مدیران
 • آقای روحانی،برای حفظ اعتبار خود ارزش قایل باشید
 • آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • “غفلت از سرمایه های نمادین خود”
 • حکم اعدام ۴ سارق طلافروشی یاسوج صادر شد+جزییات
 •