طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 71522 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ جوابیه ای به یادداشت “رقص روباه،مهندسی تخریب سردار” کمپین جاده خون(جاده سوق_دهدشت)   چندی پیش یادداشتی تحت عنوان : “رقص روباه،مهندسی تخریب سردار”  (اینجا بخوانید ) در پایگاه خبری فانوس زاگرس منتشر شد. کمپین جاده خون که در اعتراض به روند کندی جاده (سوق_دهدشت) تشکیل شده به این یادداشت واکنش نشان دادند.   در […]

  فانوس زاگرس؛

  جوابیه ای به یادداشت “رقص روباه،مهندسی تخریب سردار

  کمپین جاده خون(جاده سوق_دهدشت)

   

  چندی پیش یادداشتی تحت عنوان : “رقص روباه،مهندسی تخریب سردار”  (اینجا بخوانید ) در پایگاه خبری فانوس زاگرس منتشر شد.

  کمپین جاده خون که در اعتراض به روند کندی جاده (سوق_دهدشت) تشکیل شده به این یادداشت واکنش نشان دادند.

   

  در جوابیه کمپین جاده خون آمده است:

  همراهان گرانقدر کمپین جاده خون سلام…

  مدت زیادی است که فعالیت کمپین جاده خون بصورت کامل تعطیل شد.

  شایدعده ای دلیل تعطیلی و سکوت کمپین را تکمیل پروژه بهسازی جاده تعبیر کردند که همه می دانیم و می بینیم که اینطور نبوده و همچنان…

  زبان های عاریه ای و ذهن های اجاره ای!!

  و امروز هم قلمی اجاره ای …

  مهم ترین مانع کمپین در ادامه فعالیت ها!!

   

  همراهان و همشهریان گرانقدر:

  مطلبی به قلم شخصی به نام “ی_د” با عنوان :”رقص روباه،مهندسی تخریب سردار” در سایت فانوس زاگرس منتشر شد و در جملات و کلماتی که در شان و حد  نگارنده مذکور بود این کمپین را صراحتا وابسته به جریانی خاص دانسته و دلیل تشکیل و فعالیت آن را هجمه رسانه ای علیه نماینده محترم مردم شریف شهرستان های چهارگانه مشهور به کهگیلویه بزرگ دانستند!!

  این در حالی است که در هیچکدام از مطالب منتشره توسط کمپین”تمامی مطالب در کانال کمپین همچنان موجود است” هیچ جمله و کلمه ای پیدا نخواهد شد که علیه ایشان به رشته تحریر درآمده باشد.

   

   

   

   

  علی ایحال…

  در این یادداشت  آمده است:

  “شما به خودتان پاسخ بدهید چگونه در دوران طلایی اقتصاد ایران از تکمیل و اجرای ده کیلومتر جاده ی سوق عاجز ماندید تا خانواده های بسیاری داغدار عزیزانشان بشوند ولی برای تخریب نماینده ی وقت کهگیلویه کمپین های مجازی_ جاده ی خون_ راه انداختید؟؟

  آیا در زمان مدیریت مرشدتان سوخت دستگاههای راهسازی لیتری ۱۶۰ ریال نبود؟ آیا دستگاه راهسازی وجود نداشت؟ آیا توان ساخت ۶۲۵متر در هرسال رانداشتند تا بتوانند ده کیلومتر را به سرانجام برسانند؟؟ آیا در ادوار گذشته نمیشد مردم شریف دیشموک وچارروسا از نعمت گاز بهره مند باشند؟

   

  اگر اجرای این طرح امکانپذیر بود چرا اقدام نکردند و اگر غیر ممکن مینمود چگونه اکنون در شرف بهره برداری است؟ مگر نه اینکه محرومیت کهگیلویه معلول سیاست های مرشدتان میباشد پس چگونه چشم و گوشتان را بسته اید؟ ”

  در جواب باید گفت:

  ۱٫ شما برادر………. که متاسفانه تمامی مطالب منتشر شده به نامتان در رسانه های محلی تماما در حمایت از جناب آقای هاشمی پور و توهین به منتقدان و وابسته دانستن تمام منتقدان به جناب حاج موحد و توهین های بی شرمانه به ایشان و هتک حرمت شخص ایشان و جایگاه سیادت و روحانیت این مقام سابق قضایی توسط هم کیشان خود مِن جمله “ر – خ” نویسنده متنهای مشمیزکننده و سَمپاش رسانه ای علیه آقایان حجت الاسلام موحد،بزرگواری و در صفحه اینستاگرامش حضرت آیت الله ملک حسینی و…

  بفرمایید چه مطلب مفیدی در فضای رسانه ای در جهت توسعه منطقه و ارایه راهکار جهت برون رفت از وضعیت فعلی کهگیلویه مظلوم ارایه دادید؟

  چگونه است که فقط در زمانی که نامی از جناب آقای هاشمی پور جایی می بینید فیلتان یاد هندوستان رسانه ها می کند شمشیر توهین و تیغِ دشنام به دست وارد معرکه می شوید؟ و در سایر حالات مُهر سکوت بر لب و زنجیر خموشی بر دست خود بسته اید؟!

  ۲٫حال که به خوبی واژه های مرید و مرشد برایتان آشناست و به خوبی معانی آن ها را میفهمید و لابد خود مریدی و مرشدانی دارید بپرسید که دیر زمانی نزدیک!! پیمانکاری همین پروژه و مدیریت راهِ منطقه در دست دوستانِ مرشدتان بوده اند و بخوبی و بهتر از هر کس جواب مبارکتان خواهند داد که دلیل عدم پیشرفت امر در آن دوران طلاییِ نفت ۱۵۰ دلاری که البته به سالهای نمایندگی دیگر عزیزِ محترم هم ولایتی هم برمیگشت چه بوده؟

   

  ۳٫تفاوت ها اینجاست که ما و همه آن یار و یاوران مرشد محبوبِ شما خوب می دانند و بپرسید که بگویند سالها پیش تر از تشکیل کمپین هم هر دو نماینده سابق مورد انتقاد اعضای کمپین در خصوص همین پروژه در فضای رسانه ای استان قرار گرفته اند و اگر کسی یا کسانی از اعضای کمپین با این عزیزان ارتباطی یا ارادتی داشته باشد مانع از عدم انتقاد از این بزرگواران نبوده و کماکان نیز نخواهد بود،چرا که اولا شان و جایگاه این بزرگواران به حدی بالاست که تحمل شنیدن انتقاد دارند و هم ما سعیمان بر این است که اهل بی انصافی و وارد ندانستن نقد نباشیم و البته که شان والا و روحیه مذهبی و محکم روحانیت و تجارب مدیریتی در سطوح ارشد روحیه نقد پذیری و عدم پرخاشگری و عصبانیتهای ناشی از نقد را نیز دارد.

  ۴٫به ما و همه خوانندگان مطالبِ جهت دار و بی اساستان حق بدهید که خود و دغدغه های نداشته اتان را باور نداشته باشیم و قلم و ذهنتان را اجاره ای خطاب کنیم،چرا که اول باید برادریتان را با نوشتن حداقل به تعداد مطالبی که در حمایت از جناب هاشمی پور و تخریب و توهین و تهمت به نمایندگان سابق ، در خصوص موضوعات و مباحث دیگر به اثبات برسانید که بدانیم شما به جز این دو یعنی تخریب دیگران و حمایت از مرشدتان چیز دیگری هم بلدید به رشته تحریر در بیاورید!!

   

  در پایان

  بلی…
  کمپین جاده خون با فشارها و تهمت ها و کشاندن مباحث به جزیی ترین مسایل زندگی خصوصی اعضا به بهانه ی واهی تخریب سردار و رقص روباه!! مدتهاست تعطیل است.

  کمپینی که نیروی محرکه و عصای دستی بود برای مسوولین و نقشی حمایتی و همراه به گواه مصاحبه تمام مسوولین امر که در اولین پست های ارسالی در کانال کمپین همچنان موجود است،کمپینی که از وزارت راه و شهرسازی و شخص وزیر راه، رسانه ملی (برنامه مردم چی میگن از شبکه ۳ سیما)،ورزشگاه آزادی تهران و….

  همه نگاهها را در سطح ملی معطوف به وضعیت بحرانی جاده سوق کرده بود و عصای دست و حامی نماینده و مسوولین بود به خاطر توهم توطیه و ادعای احتمالِ تخریب نماینده ی محترم در آینده با تمام ابزارها و فشارها تعطیل شد تا امروز امثال (ی-د) و (ر-خ) به بهای خود شیرینی و تخریب و تهمت به دیگران مزد قلم های اجاره ای خود را بگیرند!!

   

  و اما توصیه ای برادرانه به امثال هرزنگارهای اجاره ای؛

  قسم به قلم

  و آنچه مینگارد …

  در نگارش سطر به سطر و کلمه به کلمه ی متونتان فراموش نکنید واژه هایی به نام “انصاف” و “اخلاق” در ادبیات اصیل فارسی وجود دارد که سرشار از معانی و مفاهیم بلند و آسمانی است.

  قلب و قلم خود را آشنای به این معانی و مفاهیم کنیم شاید کمی وقت پیری وجدانمان آسوده گذاشت ما را ….

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  5 نظر برای “جوابیه ای به یادداشت “رقص روباه ، مهندسی تخریب سردار””
  1. ناشناس گفت:

   احسنت.

   3

   0
  2. بنی هاشمی گفت:

   والا اگه راه اندازی کمپین نبود عمرا اگه کسی به فکر میفتاد
   خدا رحمت کنه اموات همه دست اندر کارهاشو
   تا جایی که من میشناسم علیه بزرگواری و موحد هم قبلا قلم زده بودن و بی انصافیه کمپین رو به موحد وابسته بدونن
   ما که ندیدیم عدل هاشمی رو تخریب کنه

   3

   0
  3. میربزرگ گفت:

   احسنت درودخدابرشما.خوب جوابی بهشون دادی من نمیدونم ایناکی میخوان دست بکشن ازاین همه تهمت وقلم اجاره ای و…بابابه فکرمردم باشین

   2

   0
  4. […] جوابیه ای به یادداشت “رقص روباه ، مهندسی تخریب سردار… […]

   0

   0
  5. منصف گفت:

   حيف از قلم كه بچرخد تابه ……… اجاره اي نويس جواب گويد

   3

   0

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • “دو راه پیش پای مسئولان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران”
 • واکنش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد به شایعات
 • گفتگو با اولین فرماندار زن در کهکیلویه و بویراحمد/ سياست‌هاي دولت تدبير و اميد را در شهرستان دنا پيگيري و عملي مي‌كنم
 • افزایش خودسرانه ۲۵تا۵۰درصدی کرایه تاکسی در دوگنبدان صحت دارد؟؟
 • نفتی ها باید کار را در گچساران تمام می کردند/حسرت صعود در تهران تمدید شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کامیون داران یاسوجی جلوی اداره کل حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد+تصویر
 • خروج آمریکا از برجام؛ بازنده کیست؟!
 • افزایش بی‌‌حساب و کتاب قیمت گوشت قرمز در بازار گچساران
 • فرماندار دنا تغییر می کند/برای اولین بار در استان یک زن فرماندار خواهد شد
 • چرا کهگیلویه و بویراحمد مکانیک ماهر و نانوای خوب ندارد؟
 • پرونده غارت‌گران زمین‌های «کلاغ‌نشین» گچساران تشکیل شد
 • ورود به مناطق حفاظت شده گچساران ممنوع است
 • مراسم یادبود مرحوم محمد تاجگردون در مسجد نور تهران برگزار شد+تصاویر
 • روز سخت و نفسگیر مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مقابل استاندار/احمدی:تا ۳۰۰ سال دیگر هم سراغ واحدهای راکد نمی‌رفتید
 • ماجرای تیراندازی به یک منزل مسکونی در گچساران
 • یادداشت غلامرضا پاکدل پیش از دیدار حساس برگشت پلی اف فوتبال/بی صبرانه منتظر حضور سبزتان هستیم
 • نگاهی به ویژگی ها و موقعیت سید قدرت الله حسینی و غلامرضا تاجگردون بعنوان دو رقیب احتمالی
 • عملکرد فرهنگی شهرداری دهدشت صفر است
 • اعتماد به نفس بهمن فرازمند رمز صعود تیم فوتبال نفت گچساران به لیگ دسته یک
 • در گفتگوی محمود منطقیان با فانوس زاگرس مطرح شد:از عملکرد عدل هاشمی و تاجگردون تا دلایل محرومیت و سهم مدیران کهگیلویه در استان و آینده اطلاح طلبی در کهگیلویه/ منطقیان:دخالتی درانتخابات دوره قبل کهگیلویه نکردم ، موحد کار شخصی می کرد نه عام المنفعه /بخش دوم