طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۴ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 71480 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ رقص روباه، مهندسی تخریب سردار به قلم یعقوب درویشیان پیشتر یادداشتی تحت عنوان نامه ای به حجت الاسلام آمیراحمد تقوی در انتقاد از عملکرد نماینده کهگیلویه بزرگ (اینجا) منتشر گردید که مطلب فوق جوابیه ای به آن نوشتار است.   این روزهادر رصدفضای مجازی به انبوه مطالبی برخوردمی کنیم که از هرزاویه ای […]

  فانوس زاگرس؛

  رقص روباه، مهندسی تخریب سردار

  به قلم یعقوب درویشیان

  پیشتر یادداشتی تحت عنوان نامه ای به حجت الاسلام آمیراحمد تقوی در انتقاد از عملکرد نماینده کهگیلویه بزرگ (اینجا) منتشر گردید که مطلب فوق جوابیه ای به آن نوشتار است.

   

  این روزهادر رصدفضای مجازی به انبوه مطالبی برخوردمی کنیم که از هرزاویه ای به متن نوشتارهایشان بنگریم جز تخریب نماینده ی کهگیلویه ی بزرگ وبی انصافی و اجحاف در حق ایشان باهدف به سایه بردن تلاشهای عمرانی سردارهاشمی پور، هیچ نتیجه ای به ذهن مخاطب متبادر نمیشود.


  از مدتهاپیش مهندس هاشمی پور درجهت تامین آسایش روانی جامعه ی کهگیلویه ی بزرگ و توسعه ی فعالیت های عمرانی ، علاقه مندانش را در فضای مجازی _ که به زعم برخی ها تیم رسانه ای نام گرفته بودند_ به سکوت دعوت کردودوستان گرانقدر نیز به فرمایش سردار گردن نهادند که این مهم باعث هجمه هایی از طرف برخی عزیزان و افراد متفاوت شد تا یورشی مخرب را درفضای رسانه های مجازی علیه هاشمی پور مدیریت نمایند که در این مقال ضمن پوزش از نماینده ی فهیم کهگیلویه ی بزرگ بابت نشر این جوابیه، نکاتی چند راخدمت خوانندگان فهیم رسانه ها معروض میدارم:

   

  ۱- هجمه ی رسانه ای به عملکردعمرانی هاشمی پور یک مکانیزم دفاع روانی و رویکرد فرار از عملکرد گذشته میباشد که توسط برخی پایتخت نشینان مهندسی شده و باقلم افرادی مدیون به اجرا می نشیند.

  باچینش مطالب منتشره توسط چند فرد همسو در چند ماه گذشته به راحتی میتوان دریافت که هرچند مطالب مذکور در متن و نوع ادبیات متفاوت میباشند اما در ماهیت فکری و انسجام پیام رسانی واحد و معین مدیریت میشوند واساسشان تخریب عملکرد عمرانی و در سایه قرار دادن تلاشهای نماینده ی کهگیلویه ی بزرگ میباشد.

   

  جوانان جویای نام که براساس تفکر طایفه ای ومحدوده ی جغرافیایی قلم میزنند و توسط برخی سیاست زدگان درگیر عواطف و احساسات قومیتی میشوند که لازم به ذکر است این دوستان دایره ی تفکر و زاویه ی نگاهشان را وسعت ببخشند و خارج از دیدگاه اقلیمی قلم بزنند و منصفانه تلاش های هاشمی پور را درتمام جغرافیای کهگیلویه ی بزرگ آنالیز نمایند.

   

  ۲- مهندسی تخریب نماینده ی کهگیلویه ی بزرگ، خوابی شیرین در اعماق ذهن هایی متحجر و واپسگراست. افرادی که در افکارسنجی عمومی مردم جهت سنجش واکنش جامعه در بحث مهاجرت حاج محمدموحد راه به جایی نبردند مجددا با استراتژی نخ نمای تخریب هاشمی پور به عرض اندام پرداخته تابلکه بتوانند برخی زمینه ها و معدود ذهن هایی را برای مقاصد آینده ی خویش مهیا داشته باشند.

   

  هنوزهستند کسانی که به توتم پرستی معتقدند و حاضر نیستند باخودشان کنار بیایند و از خود بپرسند که دستاورد حکومت طولانی مدتشان برای محرومیت کهگیلویه کدام بوده است؟؟ وهرگز نخواهند فهمید که تاریخ، در هیچ برهه ای این همه فعالیت های عمرانی را در کهگیلویه یکجا به چشم ندیده است. و بدتر اینکه حاضر نیستند جواب بدهند چه کار نیمه تمامی در کهگیلویه ی بزرگ دارند که حاضر نیستند دست از سر این محرومِ بیمار بردارند. بیمارِ محرومی که ماحصل مدیریت مرشدشان در سالهای وفور ارز و ریال و بودجه در دولت کارگزاران سازندگی و دولت اصلاحات بوده است.

   

  شما به خودتان پاسخ بدهید چگونه در دوران طلایی اقتصاد ایران از تکمیل و اجرای ده کیلومتر جاده ی سوق عاجز ماندید تا خانواده های بسیاری داغدار عزیزانشان بشوند ولی برای تخریب نماینده ی وقت کهگیلویه کمپین های مجازی_ جاده ی خون_ راه انداختید؟؟

   

  آیا در زمان مدیریت مرشدتان سوخت دستگاههای راهسازی لیتری ۱۶۰ ریال نبود؟ آیا دستگاه راهسازی وجود نداشت؟ آیا توان ساخت ۶۲۵متر در هرسال رانداشتند تا بتوانند ده کیلومتر را به سرانجام برسانند؟؟ آیا در ادوار گذشته نمیشد مردم شریف دیشموک وچارروسا از نعمت گاز بهره مند باشند؟

  اگر اجرای این طرح امکانپذیر بود چرا اقدام نکردند و اگر غیر ممکن مینمود چگونه اکنون در شرف بهره برداری است؟ مگر نه اینکه محرومیت کهگیلویه معلول سیاست های مرشدتان میباشد پس چگونه چشم و گوشتان را بسته اید؟

   

  اینک، عده ای که از فعالیت های عمرانی سردار هاشمی پور خشمگین و از برملا شدن رازهای عقب ماندگی کهگیلویه واهمه دارند نوک پیکان حملاتشان را متوجه عملکرد سیاسی هاشمی پور میکنند تا بتوانند ضمن به سایه بردن فعالیت های عمرانی سردار؛ نماینده ی کهگیلویه را کم وزن وحتی بی وزن معرفی نمایند.

   

  اینان در استراتژی جدیدشان ، نماینده ی کهگیلویه رافاقد وزن سیاسی میدانند و به جناب حجت الاسلام آمیراحمد تقوی ” دامت برکاته” مکتوب میزنند وایشان را جهت انتخابشان در اسفند ۹۴ مورد مواخذه قرار میدهند!!!!؟؟؟؟

   

  در بحث حقوقی آقای تقی زاده ورود نمیکنم و عدم رعایت حقوق شهروندی و ورود به حریم خصوصی و وارد کردن مطالب نادرست_ به زعم شرع ، افترا_ جدایی حجت الاسلام تقوی از هاشمی پور و زیرسوال بردن انتخاب حاج آقا تقوی را به بیت مکرم حجت الاسلام حاج آمیر احمد تقوی میسپاریم ؛ اما یادآوری میکنم:

   

  نویسنده ی مطلب که از حامیان حاج محمد موحد میباشد و در گذشته نیز مطالبی منتشر کرده اند در ادامه ی تفکر
  تخریب سعی کرده اند تا موضوع جناب محنایی_ که ازهمشهریان ایشان میباشد_ را به وزن سیاسی هاشمی پور ربط بدهد تا در صورت ابقای جناب محنایی در سمت معاونت اقتصادی استاندار، در محافل و گروههای همسو شعار بدهد که: من آنم که رستم بُوَد پهلوان..و اگر جناب محنایی ابقا نشود باز هم دست بالا بگیرد واین موضوع را ضعف هاشمی پور قلمداد نمایند.

   

  در باره ی موضوع تعامل نماینده ی کهگیلویه و عدم دخالت در عزل و نصب ها با مدیران ارشد سیاسی نظرات متفاوتی بیان میشود که قطعا تجمیع توقعات همه ی بزرگان کهگیلویه در این خصوص سخت مینماید و قضاوت در این مهم را به آینده میسپارم.

   

  تقی زاده درجهت گیری سیاسی اش چند نبش نشان میدهد:
  از حجت الاسلام تقوی میخواهد که راهش را از هاشمی پور جدا نماید!!!
  از هاشمی پور میخواهد که جناب محنایی را ابقا کند!!!
  به مخاطب القا میکند که حجت الاسلام تقوی میانه ای باهاشمی پور ندارد و هاشمی پور مهره ی تقوی است ولی وزن سیاسی ندارد تا در پایان ماجرا مخاطب درگیر این سوال باشد پس بهتراز هاشمی پورکیست؟ و ذهن مخاطب را به سمت دلخواهش سَوق بدهد.
  در علوم سیاسی به رفتارهای چند وجهی اینگونه ” رقص روباه ” میگویند. سر به سویی میرود و بدن به سویی دیگر.

   

  قصدشان فریب است‌ و از حجم عملیات های عمرانی سردار خشمگین. از عزل هر مدیر کهگیلویه ای خوشحالند تا بتوانند هاشمی پور را بی وزن بنامند.

   

  در توهم جدایی دوستان سردار؛ شاهنامه ها میسرایند عموما صدایشان از یک جبهه و جغرافیای خاص شنیده میشود. تیمی جهت رصد رسانه ها تشکیل داده اند با چند وکیل. کوچکترین انتقادی را به محاکم قضایی میکشانند . اینان بخشی از استراتژی ” رقص روباه” جهت تخریب سردار هاشمی پور میباشد.

  خشمگین و ناتوان از هیمنه ی شیر..روباه ها میرقصند..

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “رقص روباه، مهندسی تخریب سردار”
  1. همشهری گفت:

   موحد باید در اتش اه مردم کهگیلویه بسوزد/ظلمی ک موحد ب مردم کهکیلویه کرد در تاریخ بی سابقه بود.

   2

   2
   • ناشناس گفت:

    برادر تقریبا محترمی که خیلی سعی کردی با منطق از موحد دفاع کنی به خدا خجالت داره عملکرد ۱۶ ساله موحد رادر کنار عملکرد دوساله هاشمی قرار بدی مثلا همین آقای محنایی چه کار برا کهگیلویه کرد مگر ایشون نبود که با حمایت نادرست و دخالت در شهرداری دهدشت بدترین ظلم را به دهدشت کرد میخواهم ایت را به عنوان یک کهگبلویه ای بهت بگم بدبختی مردم کهگیلویه از همین افراد سیاسی مثل موحد و منطقیان و … میباشد آقای هاشمی ممکنه خیلی تحصیلات آکادمیک نداشته باشه اما درد و مشکل را خوب فهمیده و اعتقادی واقعا به کارهای سیاسی ندارد و هدفش اینه که از زمان بهترین استفاده را کند و امیدوارم خدا کمکش کند

    1

    2
  2. خادمی گفت:

   روباه می رقصند….

   0

   2
   • رحمت الله گفت:

    شما همون ر… ….اید؟!
    با …. بنویسید دوتایی باهم بعد با کمک دوستان بیاید زیرش از خودتون تعریف و تجیدکنید

    3

    0
  3. بینام گفت:

   احسنت برادر درویشیان بجا و عالی

   1

   3
  4. بینام گفت:

   خیلی بجا بود …تا کور شود هر انکه نتواند دید

   1

   2
  5. میربزرگ گفت:

   خدمت جناب درویشان عزیزواقعاسردارگیرکرده تو این مسولیت بزرگ و این دست وپازدن هافایده نداره کسی که دوماهه ازاستاندارش خبرنداره ازعزل ونصب های دستانش خبر نداره وبهتربگم اجازه اضهارنظربهش داده نمیشه این جوابیه هادردی رادوانمیکنه بیسابقه است که کهگیلویه اینجورفراموش شده باشه کوفولادکوپتروشیمی کوفسفات همش شعاربودایشون توانایی چنین مسولیتی راندارن

   3

   0
  6. ناشناس گفت:

   جناب درویشیان دیدن واقعیت های موجود ،شما وتیم ناکار امد نماینده عاجز وبی برنامه کهگیلویه بزرگ را عصبانی کرد وناخواسته نیات درونی شما را برملا کرد،مردم این روزها اقبال خاصی رانسبت به جناب موحد نشان میدهند،کسیکه پایگاه مردمی دربین مردم ندارد وارا را ازطریق سیستم مایکیاویلیستی به دست اورد سرانجامی جز شکست ندارد،ازاینکه جناب هاشمی پور بسیار ناتوان وفاقد تدبیر درحل مشکلات مردم است شکی نیست،پس عصبانیت را کنار بگذارید ،ومردم راببینید،مردم ضمن احترامی که برای ایت الله تقوی قایل هستند اما این را هم میدانند ،سو استفاده از نام ایشان باترفند دیگر اثر ندارد

   3

   0
  7. همشهری گفت:

   باتشکر از اقای درویشان واقعابه نکته های خوبی اشاره نمودند واقعاحجم محرومیت های کهگیلویه زیاد بخصوص چوب رجال سیاسی و واندک کسانی که فقط به فکر منافع شخصی خود بوده اند وبافکری بسته صحبت های درخصوص سردار وفعالیت ها وعملکردایشان دراین کوتاه ندت میزنند کهگیلویه تشنه خدمت هست …دوصد گفته رانیمکردار نیست. ضمن احترام به همه نمایندگان قبل ……مستدام باشی. سردار.

   0

   0
  8. ناشناس گفت:

   سسردار دیگه تمام.من هم پشیمان شدم که بهش رای دادم.فقط حرف .
   موحد حداقل مشکلات مردم را حل میکرد.از حقوق کهگیلویه.چه چپ وچه راست دفاع میکرد.فکر نکنم این دور ۱۰ هزار رای بیاره

   2

   0
  9. ناشناس گفت:

   سردار دیگه تمام.من هم پشیمان شدم که بهش رای دادم.فقط حرف .
   موحد حداقل مشکلات مردم را حل میکرد.از حقوق کهگیلویه.چه چپ وچه راست دفاع میکرد.فکر نکنم این دور ۱۰ هزار رای بیاره

   2

   0
  10. یاسر گفت:

   صدرحمت به پدر ومادر موحد، این چه سرداریه که صدها بار بهش زنگ میزنیم گوشیشو جواب نمیده، چرا نماینده باید اینجوری باشه، واقعا که هیچ قدرتی بجز موحد جوابگوی خواسته های مردم نیست.

   3

   0
  11. بنی هاشمی گفت:

   سلام
   شیر یلی مثل موحد میخواد که شبانه روز بدون پست و مسوولیت درگیر حل مشکلات مردمه
   کسی که از روزی که موبایل بدست گرفت هنوز شماره اش عوض نشد و لحظه ای خاموش نشد
   کافیه ی روز از صبح تا شب بینی کنارش تا حجم تلفن ها و پیگیری هاش کلافه و روانیت کنه
   شیر یل میخواد این بار رو ب دوش بکشه

   1

   0

  
  امروز چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ناگفته ها و نقد ششم پاکدل در خصوص ” مغازه‌های شرکت نفت گچساران”
 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد : بکارگیری ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد در جلوگیری از قانون گریزی در جامعه ضروری است
 • يك كهگيلويه و بويراحمدي معاون پست كشور شد
 • اعتراف تلخ دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بر بکارگیری بی ضابطه نیرو
 • مطهری: تنها راه رفع حصر ورود مجلس خبرگان است/ نمی‌شود قیمت بنزین تا ابد ۱۰۰۰ تومان باشد/ باید موشک داشته باشیم اما نباید روز امضای برجام آن را هوا کنیم
 • صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم/آقای حجاریان! مردم اسباب‌بازی ما نیستند/ تلاش‌های اصلاح‌طلبان نبود روحانی ۴میلیون رأی نیز نداشت
 • فرشاد نگین تاجی:شهردار یاسوج تغییر نمی‌کند
 • واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران به نامه تاجگردون به اسماعیلی
 • نامه های تاجگردون به روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد گچساران
 • سرپرست دانشگاه آزاد گچساران: به شایعات دامن نزنیم و همه با هم با هر گرایش فکری صرف و صلاح دانشگاه را در دستور کار خود قرار دهیم
 • روز شلوغ شورای اداری گچساران با دو تغییر در ادارات شهرستان/خانه تکانی در میراث فرهنگی و اداره کار گچساران+تصاویر
 • ﺭﻭﺯ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﮐﻮﻫﺴﺘﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﮎ
 • گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید امور فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
 • فرماندار شهرستان چرام رسمآ منصوب شد
 • تغییر رئیس میراث فرهنگی گچساران
 • پایان ۱۱ سال انتظار ؛ پذیرش نخستین بیمار بستری در بیمارستان بزرگ یاسوج
 • مدیرکل جدید بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • مدیر کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:تکلیف و رسالت بنده اقتضا می‌کند جلوی هر مفسده‌ای  ایستاده و برخورد کنم/ مفاسد را مطرح کنید آنجا که باید برخورد قضایی شود ورود پیدا می‌کنیم
 • واکنش مجمع هماهنگی تشکل های اسلامی دانشجویان استان ( مَهتاد ) به نامه نماینده کهگیلویه بزرگ به استاندار و حواشی پیرامون آن
 • واکنش مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری به نامه نماینده کهگیلویه بزرگ؛اگر افرادی مثل پرواز از دولت دفاع نکنند چه کسی باید دفاع کند؟
 •