طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۲ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 71362 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ شواهد و قرائن از کنارگذاشتن محمد علی علیمردانی در آینده بسیار نزدیک  خبر می دهد. به گزارش فانوس زاگرس ، علیمردانی که از مهرماه سال ۹۵ سکان مدیریت دستگاه طویل راه ،مسکن و شهرسازی  استان را بر عهده گرفت ، بدلیل ضعف در عملکرد و نداشتن تجربه مدیریتی یکی از ضعیف ترین مدیران […]

  فانوس زاگرس؛

  شواهد و قرائن از کنارگذاشتن محمد علی علیمردانی در آینده بسیار نزدیک  خبر می دهد.

  به گزارش فانوس زاگرس ، علیمردانی که از مهرماه سال ۹۵ سکان مدیریت دستگاه طویل راه ،مسکن و شهرسازی  استان را بر عهده گرفت ، بدلیل ضعف در عملکرد و نداشتن تجربه مدیریتی یکی از ضعیف ترین مدیران این دستگاه لقب گرفت و بدلیل نارضایتی از عملکرد،ایشان جای خود را به مدیر دیگری خودهد سپرد .

  علیمردانی در گفت و گوی کوتاه باخبرنگاران ،خبر بر کناری خود را تکذیب نکرد .

  علیمردانی در روزهای پایانی مدیریت خود ۳ نیرو بصورت حجمی به بدنه اداره کل راه شهرسازی  مسکن استان ترزیق کرد که دو نفر از آنها بواسطه سفارش یکی از نمایندگان استان در مجلس حوزه باشت و گچساران و یک نفر دیگر نیز از نزدیکان مدیر کل است .

  علیمردانی در پاسخ به این سوال گفت : استخدامی صورت نگرفته است بلکه ۳ نیرو بصورت حجمی جذب شدند و این از اختیارات مدیر دستگاه است.

  هر چند که برخی از رسانه ها از جایگزینی پژمان نیک اقبالی یا محمد راستا بجای علیمردانی خبر داده بودند اما یک منبع موثق به فصلی نو گفت : گزینه جدید مدیر کل راه مسکن و شهرسازی غیر بومی و از  دوستان استاندار و معاون عمرانی ایشان است که دارای سوابق اجرایی مطلوب است که با توجه به شناخت قبلی با وی مذاکره شده است.

  اما در این بین باید ببینیم آیا محمد راستا مدیریت ساخت و توسعه و تجهیز راه های استان بالاخره بحقش میرسد که مدیرکل راه و شهرسازی استان شود؟

  چند سالی است که زمزه ی مدیرکلی محمد راستا نیروی عمرانی و با سابقه ی بسیار درخشان استان بر مسند مدیر کل راه و شهرسازی به گوش می رسد اما باتوجه به اینکه هم نمایندگان هم استاندار مشکلی با مدیرکل شدن راستا ندارند باید دید در روزهای آینده راستا مدیر کل میشود یا نه؟

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  31 نظر برای “علیمردانی می رود؟گزینه احتمالی راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد”
  1. یعقوب-پرندوار گفت:

   سلام. در شرایط فعلی وجود یک مدیر متخصص و کارشناس در مسائل راه و شهرسازی میتواند بسیار کمک کننده باشد، در صورتی که دست از ندانم کاری و نخبه کشی و عدم شایسته سالاری برداشته شود. قطعا بهترین گزینه ممکن جناب مهندس راستا خواهند بود.

   10

   1
   • شاهد گفت:

    کدام نخبه کشی ؟کدام عدم شایسته سالاری؟توی تمام این چند سالی که اداره کل راه و شهر سازی دچار رکود بوده و شده ،عملآ آقای راستا همه کاره اداره کل راه و شهر سازی بوده .لطفآ توجه کنید تنها کسی که توی چند سال در راس تصمیم گیری اداره راه بوده ،شخص مهندس راستا بوده .کسانی هم که منصوب و مورد حمایت ایشان بودند عملکردشان اینی بوده که الان اداره راه و شهر سازی دچار آن شده. با سیاسی کاری ،فنی ترین نیروهای اداره راه را به حاشیه راندید .بدون غرض بررسی کنید .به وژدان خودتان رجوع کنید .چرابعد از هر انتخاباتی نیروهای باتجربه و فنی و از همه مهمتر پاک دست ترین نیروها را به بهانه وابستگی به جناح رقیب یا عدم وابستگی به جناح خودتان ،از خدمت به مردم باز داشتید و از اداره راه راندید ؟آیندگان در مورد عملکرد شما قضاوت خواهند کرد .بی عدالتی و بی انصافی توی جای جای این اداره موج میزنه .از خدا بترسید !

    0

    4
  2. شهروند گفت:

   ببینیم لابی های پشت پرده نمایندگان و استاندار چ میشود.

   راه و شهرسازی مهمترین اداره در سطح استان هست.

   و لابی زیادی دارد .
   متاسفانه در حساس ترین دوره اداره راه و شهرسازی در سال۹۵ کسی در راس قرار گرفت که بی تدبیر ترین مدیرکل بود و اداره راه و شهرسازی برای همیشه نابود شد.
   و جا دارد که هرچه سریعتر این تغییر صورت پذیرد.
   وعلیمردانی بی تجربه همه چیز را از هم پاشوند و کارکنان هیچ گونه انگیزه ای برای کار ندارند.

   3

   0
  3. شهروند گفت:

   سلام . متاسفم که این دستگاه عریض و طویل تا الان مدیر توانمندی به خود دیده و از طرفی عمده بدنه آن از کارشناسان گرفته تا معاونین علی الخصوص معاونین برای ارباب رجوع مشکل درست میکنن و متاسفانه منفعت طلب هستن . آقای پرندوار عزیز در وصف اقای راستا نوشتی کاش میدونستی که آقای مهندس راستا همیشه شاهد و حتی دخیل در تبعیض های صورت گرفته و مناقصات صوری انجام گرفته بوده وهیچگاه دامنش پاک نخواهد شد . معاون دیگر یعنی پیمانجو که متاسفانه با هماهنگی کارشناسان مجموعه تحت مدیریتش فقط به فکر خود هستن و بس . باید کسی سکاندار این دستگاه شود که این بدنه را اصلاح کند .

   0

   4
  4. حسین کرمیان گفت:

   علیمردانی مدیری شجاع کاردان ولایق وپاک ومردمی است چون وجودش برای کسانی مضراست میخواهند کنار بگذارند وبا این کار میخواهند به در حقیقت یک مدیر قشقای را حذف کنند ولی با این کار به کشور واستان خیانت میکنند قشقای ها مردانی بزرگ دانا وتحصیلکرده دارند که حق خود را با علم شان خواهند گرفت

   0

   4
  5. حق گو گفت:

   شک نکنید بدلیل این توهین فردا این سایت باید تو دادگاه جوابگو باشد من با اقای علی مردانی صحبت کردم این توهین ب کل قشقایی هاست راستا هم هرگز مدیر کل نخواهد شد تحت هیچ شرایط

   0

   4
  6. گچساران گفت:

   استاندار ونمایندگان محترم خدایی مهندس راستا بعد از ۲۵ سال سابقه کار در تمام سطو مدیریتی در اداره کل راه ترابری قدیم و راه وشهرسازی جدید حقش که مدیرکل بشه

   5

   0
  7. محمدی ازسفلی گفت:

   استاندارمحترم ونمایندگان محترم باسلام خواهشن بزاریدنیروی توانمندوکاربلدی مثل مهندس راستامدیرکل راه شهرسازی شودتاراه شهرسازی راازاین معضلات نجات بده

   4

   0
  8. ناصر گفت:

   ما نیاز به یک مدیرکارکشت داری بهترین فردمهندس راستا می باشدباتشکر

   3

   0
  9. ناشناس گفت:

   با توجه به اینکه ده درصد جمعیت استان قشقایی است لازم است نمایندگان استان به خصوص نماینده محترم گچساران و باشت توجه ویژه ای نسبت به این موضوع داشته باشد درثانی اگه بنابرتخصص باشد جناب دکتر علیمردانی دکترای تخصصی این رشته است . پس سعی کنیم نخبه کشی نکنیم .

   1

   4
  10. قشقایی گفت:

   جناب پرندوار اگه بنا برتخصص باشد دکتر علیمردانی دکترای تخصصی این اداره است . امیداست استاندارمحترم واقع بینانه تر عمل کند زیرا همه مردم استان از روحانی حمایت کردند و سهم دارند و قشقایی ها نیز سهمی دارند باید مسئولین توجه داشته باشند .

   0

   2
  11. گچساران گفت:

   امیدواریم تاجگردون از دکتر علیمردانی حمایت کند .

   0

   4
  12. گچساران راه گفت:

   مهندس راستا کاردان و باتجربه درخشان میباشد و لایق این منصب میباشد

   4

   0
  13. رها گفت:

   قطعا آقای راستا نسبت ب بقیه گزینه ها ارجحیت دارد.

   4

   0
  14. محمد گفت:

   با سلام, از جناب تاجگردون انتظار میرود نسبت به ابقا ء جناب علیمردانی تمام تلاش خود را مصروف بدارند. با تشکر

   1

   4
  15. شرمت الله گفت:

   دیدی رفتی

   4

   1
  16. بویراحمد گفت:

   از خوش شانسی مردم این استان هست اگر مهندس راستا انتخاب بشن چون این استان به همچین مدیر توانمند و متخصصی نیاز دارند

   4

   1
  17. محمدحسین گفت:

   به راستی که مهندس راستا شایستگیشو دارند

   4

   0
  18. بهاد عباسپور گفت:

   فرزندان قشقایی هر پستی بودند صادقانه و با حس میهن پرستی نهایت تلاش و کوشش برای آبادانی انجام داده اند. و قرار نیست در یک خبر گذاری که رسانه ایست عمومی تبعیض نژادی قائل شویم و برای مدیرانی که لر زبان هستند هر وقت میخواهند کنار گذاشته شوند همش از عملکردهای خوب صحبت میکنیم ولی به آقای دکتر علیمردانی که میرسد میگیم عملکردش ضعیف یوده این درست نیست که عملکردهای خوب را نادیده بگیریم که واقعا در بخش راه سازی عالی بود و هست و حالا آقای استاندار که بخوبی اشاره کردید از دوستان خودشان میخواهند بیارند خب معلومه که چه خبر است دیگر لازم نیست الکی بگیم عملکرد آن خوب نبود …آرزوی موفقیت برای آقای دکتر علیمردانی…انشالله در پست های بهتر و مقامات بالاتر از ایشان استفاده شود.

   1

   5
  19. ر.صالح نسب گفت:

   باسلام. با توجه به وضعیت مسکن راه وشهرسازی .ودر صورتی که بحث برنخبه پروری وشایستگی باشد وسوابق وعملکرد رادر نظر بگیریم ، همانگونه که در مدیریتهای قبلی اش نشان داد وهمیشه از مدیران نمونه استان بودندوبخواهیم فامیل بازی ، قومیتگرایی راکنار بذاریم شایستگی این پست با مهندس راستا مدیرتوانمند ، باسابقه و جسور در انجام کارها می باشد انشاالله که جناب استاندار توجه لازم را می نمایند.

   4

   0
  20. همشهری گفت:

   مهندس علیمردانی مرد با اخلاق و مدیری قابل است. حمایت از ایشان، انتظار جامعه قشقایی از مسئولین استان است.

   1

   4
  21. فرود حبیب پور گفت:

   رفتن مدیر فعلی نه بخاطر عملکرد ایشان هست بلکه بخاطر دیدگاه نژادی که حاکم بر استان هست انجام میگیرد،،،

   0

   0
  22. قشقایی گفت:

   آقای علیمردانی از مدیران توانمند استان هستن قشقایی ها حق اينو دارن ک یک مدیر کل ترک داشته باشن تو استان

   1

   3
  23. گچساران گفت:

   آقای تاجگردون قشقایی ها حق اينو دارند ک ی مدیر کل ترک داشته باشند

   1

   4
  24. باوی گفت:

   اتفاقا دکتر علیمردانی از مدیران کار آمد این استان میباشد

   1

   4
  25. دانشجو گفت:

   مهندس علی مردانی از قشقایی های متخصص در این حوزه هست و انتظار از تاجگردون می رود که ایشون رو نگه دارند

   1

   4
  26. قشقایی گچساران گفت:

   این مدیر بازی ها همه کشکه آقای علیمردانی من چندین مرتبه پیشش رفتم برا مراجعه کار ولی مدیری که خودش اختیار تصمیم گیری و جرات حرف زدن و حتی اراده به کارگیری را نداشته باشد میخوام که نباشه این مدیر کل من یک قشقایی ام ولی بینید تو این دوره چکار کرد چه گلی به سر خودش ودیگران زد که بخواد بمونه رفتن حقشه عملکرد جالبی هم نداشت هر جاده فرعی یا اصلی رابهشم میگفتی تا میگفت گذاشتیم مناقصه تا پیمانکار مشخص بشه هیچ امتیازی تو این دوران خودش هم از وزارتخانه نتونست تخصیص کنه.

   0

   4
   • بهاد عباسپور گفت:

    قشقایی ها اینقدر ترسو نبودند که از اسم مستعار استفاده کنند و جنابعالی اگر خیر خواه و واقعا قشقایی هستین معرفی کنید خودتان را ببینیم چیکاره بودین که مطالبات مردم و راهای فرعی را پیگیری می کردید ….پس شوراها و رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران هیچ کاره بودند جنابعالی پیگیری میکردید…مگه جناب علیمردانی میخواستید پارتی بازی کند تا آدم خوبه باشد…درود بر مدیر لایق و پاکدست…تخصصی سازی یکی از ضروریات کشور می باشد که هر کسی با رشته تخصصی خودش سر کار باشد …

    0

    0
  27. رضا پرندوار گفت:

   مهندس راستا بعدازچند دهه تجربه کاری دراداره راه وشهرسازی این امادگی بهتر است بگویم لیاقت را دارد که این مسئولیت را به عهده بگیرد

   0

   0
  28. رضا پرندوار گفت:

   مهندس راستا تجربه کاری در این اداره رادارد بنابراینشایسته چنین پستی هست

   0

   0
  29. رضا پرندوار گفت:

   مهندس راستا با تجربه ای که دارد می تواندسکاندار چنین پستی باشد

   0

   0

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • قرق شكسته دنا و خامي
 • در خصوص سرو تاریخی روستای لار باشت،نامه انتقادی به مديركل ميراث فرهنگي کهگیلویه و بویراحمد
 • گزارشی از جلسه استیضاح شهردار دوگنبدان+حاشیه/عکس
 • “پاکدل، غلامی و باقری نخبگان رانده شده از دیار”
 • عدل هاشمی پور به دنبال سهم خواهی از استاندار؟؟!!
 • یادمان ۶۶ مسافر پرواز ۳۷۰۴ تهران یاسوج رونمایی شد+تصاویر
 • عقاب جنوب قهرمان مسابقات فوتبال گرامیداشت سانحه هوایی تهران – یاسوج شد+تصویر
 • جشن تولدی متفاوت/جوان یاسوجی جشن تولدش را در کنار کودکان بی سرپرست گرفت+تصاویر
 • تاج گردون و پاکدل از شعار تا عمل !!!!
 • پاکسازی محیطی و تفرجگاه های چرام با حضوراعضاء شورای مشارکتهای زنان مجمع خیرین سلامت +تصاویر
 • بویراحمد متشکریم/ “یادداشتی به بهانه دیدار بویراحمدیها با دکتر تاجگردون”
 • جنگ قدرت بین اسدخان و کریم خان و کشته شدن دو شیر جنگی + سند
 • درخواست رئيس شوراي سياست‌گذاري ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد از استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛صفدر پناهی: از مشاوران امین استفاده کند
 • “هشت توصیه دلسوزانه به نماینده گچساران و باشت”
 • “سونامی عاطفه و محبت”
 • دنای مقتدر و سخاوتمند­، ساکنین مظلوم و محروم­!!
 • همایش قلب سالم در گچساران برگزار شد+تصاویر
 • آقای استاندار مردم کهگیلویه بزرگ صبور و متین هستند اما نه به هر قیمتی
 • ماجرای حضور نماینده گچساران و باشت در خانه یکی از مخالفان خود در یاسوج +تصاویر
 • تاریخ گچساران فراموش نخواهد کرد