طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 71296 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ عبدالرحیم رحیمی، فرماندارگچساران در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان اظهارکرد:همه اظهارات و سخنانی که در این جلسه توسط مسئولان مطرح می‌شود، نشان از دغدغه‌خاطر و دلسوزی بوده و در این موضوع شکی وجود ندارد ویک مسئول در اینگونه جلسات باید شخصیت ححقیقی خود را کنار گذاشته و با شخصیت حقوقی خود […]

  فانوس زاگرس؛

  عبدالرحیم رحیمی، فرماندارگچساران در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان اظهارکرد:همه اظهارات و سخنانی که در این جلسه توسط مسئولان مطرح می‌شود، نشان از دغدغه‌خاطر و دلسوزی بوده و در این موضوع شکی وجود ندارد ویک مسئول در اینگونه جلسات باید شخصیت ححقیقی خود را کنار گذاشته و با شخصیت حقوقی خود سخن بگوید.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،وی افزود:توپ را در زمین همدیگر انداختن عادت بسیار بد بسیاری از مسئولان  کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه گچساران است که این خصلت خصلت خوبی نیست،آمار بیکاری در گچساران علی رغم قرار گرفتن در چهار راه حیاتی و با توجه به جمعیت این شهرستان از تمامی شهرستان‌های استان  بیشتر است.

  برخی  پتروشیمی گچساران را بسیار بزرگ می کنند

  فرماندارگچساران تصریح کرد: مهاجرپذیری در گچساران و روستاهای اطراف آن بسیار زیاد شده و گچساران شهرستانی صنعتی نیست و تنها تعدادی اداره در آن وجود دارد و یک شرکت نفت و یک پتروشیمی دارد که دوستان پتروشیمی گچساران را بسیار بزرگ کرده و روی آن بسیار مانور داده‌اند.

   

  رحیمی ادامه داد: بسیاری از افراد مراجعه کننده دارای مدرک تحصیلی لیسانس شیمی یا فوق لیسانس و دکترای شیمی هستند که در این خصوص به آنها توضیحات لازم مبنی براینکه در حال حاضر مراحل تجهیز کارخانه  و اسکلت‌سازی پتروشیمی در دست اقدام است؛ داده شده است.

  بهره‌برداری ازپتروشیمی در زمان تقریبی ۵ سال آینده

  فرماندار گچساران اظهار کرد:به فرض مثال بهره‌برداری کامل ازپتروشیمی گچساران در زمان تقریبی ۵ سال آینده تحقق خواهد یافت و در حال حاضر سوله، مخزن تخصصی و تجهیزات آن در دست اقدام است و پیمانکار آن در حال حاضر به تعدادی جوشکار و نیاز دارد.

  رحیمی خطاب به رئیس اداره کارگچساران گفت: امروز من لذت بردم از اینکه مدیری این چنین با شجاعت سخن می‌گوید اما من می‌گویم این شجاعت باید ۱۰ سال پیش صورت می‌گرفت.

   

  پشیمانی و فرار سرمایه‌گذاردرگچساران

  وی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به امر سرمایه‌گذاری در گچساران تصریح کرد: متاسفانه در برخی موارد مسائل و حواشی ایجاد می‌شود که سبب فرار یا دلسرد شدن یک سرمایه‌گذار می‌شود،اینکه فلان سرمایه‌گذار که به هر حال سرمایه خود را از طریق کار و فعالیت به دست آورده مورد برخی هجمه‌ها قرار بگیرد که فلان خودرو متعلق به رحیمی یا تاجگردون یا سرمایه‌گذار است، سبب پشیمانی و فرار سرمایه‌گذار می‌شود.

   

  رحیمی در ادامه افزود: یک شخص سرمایه‌گذار که ۴۰۰ واحد آپارتمانی در نورآباد برای آموزش و پرورش وموارد دیگر این شهرستان ساخته است و دارای سرمایه مناسب برای سرمایه‌گذاری در گچساران نیز بود به علت برخی مسائل و حواشی ایجاد شده از سرمایه‌گذاری در گچساران منصرف شد.

   

  وی تصریح کرد: این سرمایه‌گذار برای رایزنی با نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس  برای سرمایه‌گذاری در گچساران با خودروی شخصی خود آمده بود و با توجه به اینکه نماینده گچساران و باشت قصد رفتن به اهواز را داشت و ما نیز قصد رفتن به مراسم درگذشت والده “آقای جعفری” نماینده اسبق گچساران و باشت در مجلس را داشتیم با تعارف سرمایه‌‌گذار سوار بر خودروی وی شدیم تا در مسیر در خصوص سرمایه‌گذاری و نحوه تعامل و همکاری با وی صحبت کنیم.

   

  نماینده‌ای که بنز ۳۰۰ میلیون تومانی دارد

  رحیمی گفت: در طول مسیر همه صحبت‌ها صورت گرفت اما از فردای آن روز در شبکه‌های مجازی و اینستاگرام مطالبی مبنی بر اینکه نماینده‌ای که بنز ۳۰۰ میلیون تومانی دارد، منتشر شد که همین حواشی سبب فراری دادن این سرمایه‌گذاری که قصد سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیاردی در گچساران را داشت شد.

   

  فرار سرمایه‌گذار اصفهانی از گچساران

  فرماندار گچساران با اشاره به فرار یک سرمایه‌گذار اصفهانی از گچساران نیز گفت: آن سرمایه‌گذار نیز به علت برخورد سپر خودرویش با خودروی جلویی  نیزمورد ضرب و شتم قرار گرفت و از گچساران رفت.

   

  خریداری تجهیزات تنها شانس پتروشیمی گچساران

  رحیمی با بیان اینکه تاکید همه مسئولان و متخصصان بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران برای تولید کار و اشتغال است، گفت: با این شرایط کسی در گچساران سرمایه‌گذاری نمی‌کند، تنها شانس پتروشیمی گچساران این است که تجهیزات آن از قبل خریداری شده بود اگر اینگونه نبود پتروشیی را تعطیل می‌کردند.

   

   

  خبر: یاسر مردی

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “ماجرای بنز تاجگردون و فرار سرمایه گذار اصفهانی از زبان فرماندار گچساران”
  1. شهرزاد گفت:

   برادران دیل حالا پاسخگو باشند

   0

   0
  2. ناشناس گفت:

   مشکل از مردمه اول مردم بعد مسیولین و بعد مردم اونم مردمی که از هر جایی پا شدن اومدن گچساران و فرهنگ درست زندگی کردن در شهر رو یاد نگرفتن و برای ما هم شر شدن، کو گچسارانی اصیل که شهرو در اختیار بگیره

   0

   0
  3. ب گفت:

   انسانهای تنگ نظر که شناخته شده عام وخاص وبه خاطر عملکرد گذشته خودشان در این چند سال وازپیشرفت شهر گچساران دارند دق مرگ می شوند وتحت هر عناوین به سرمایه‌گذارو نماینده ودیگران انتقاد می کنند

   0

   0
  4. ناشناس گفت:

   چناب ر………شما و اقای ت…….. ایشان را به اقای………معرفی کرد و …….. رشوه خواست و ایشان فرار کرد.چرا واقعیت را نمی گویی برادر مومن.

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   چرا نمی گویی پیشنهاد رشوه ……….اورا فراری داد.

   0

   0
  6. ناشناس گفت:

   جناب نفرمودی که جناب ا………..از اون سرمایه گزار جه خواست.

   0

   0
  7. شهروند گفت:

   با سلام
   برادر مرادی
   می گویند که فلانی بنز ۳۰۰ م ت ندارد یعنی ماشین بعضی کمتر از این قیمت دارد و بنز از آن پیمانکار بوده است اما این حرف بطور رسمی بیان شده و نام افراد ذکر شده است .بر اهل رسانه یک تکلیف و رسالت و تعهد و وظیفه کاری است که پیگیری صحت و سقم موضوع را برای مردم محروم و فرزندان بیکار …روشن نمایند تا سیاه نمایی نشود تا مردم به صداقت و بی صداقتی ها پی ببرند و حقایق بیان شود.
   این حرفها چیست که عده ای تحویل مردم و اهل رسانه می دهند.اگر خیلی مایل هستید ببینید ماشین ایشان چقدر قیمت دارد اول از خود شخص مورد نظر سوال بفرمایید.حتما ایشان خواهند گفت .اما اگر جواب سوال را پیدا نکردید ؟ باز راه های دیگری وجود دارد تا بدانید قیمت ماشین عده ای چقدر است.؟
   اگر کسی قیمت ماشین ایشان را نمیداند باز هم جای سوال دارد؟ بعضی مواقع حرف ها و اتفاقات به گونه ای پیش می رود و با عث می شود که حتی پلاک ماشین بعضی ها هم رو شود.۳۰۰ میلیون حتی عوارض ماشین بعضی ها ست .به نظر می رسد بعضی افراد قیمت ماشین آنها چند برابر این بنز خبرساز باشد.
   سوژه خوبی است اگر مایل به دریافت حقیقت هستید؟
   لطفا پیگیری نمایید .
   این مطالب صرفا جهت اطلاع شما مدیر سایت ارسال شده است.

   0

   0
  8. شرمت الله گفت:

   تعدادی انگشت نما و به کمتر از تعداد انگشتان دست موجب فرار همه شده اند نه اینکه فقط سرمایه گذار بلکه اکثر مردم فهیم و قانونمند گچساران از شهر خود اجبارا ” رفته اند

   0

   0
  9. ناشناس گفت:

   واقعا ………. داره این برخوردها

   0

   0
  10. فرخ گفت:

   این آقا واسه امتیاز گرفتن واسه کار بزرگ اومده بود که از تاج بگیره وگرنه اگر میخ دست سرمایه گذاری میکرد این حرفا چیه

   0

   0
  11. ماندنی گفت:

   دوستان دیلی جوابگو باشید انگار چیزی کشف کرده بودید توی تمام گروهها می فرستادید

   0

   0
  12. ناشناس گفت:

   متاسفانه بعضی افرادکوته بین با برچسب های خودشون دانسته یاندانسته به پیشرفت شهرآسیب میزنند.

   0

   0
  13. فرخ گفت:

   آقای وبسایت دار چرا نظرم نذاشتی

   0

   0

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نکوداشت آ میر احمد تقوی توسط دانش آموختگان حوزه علمیه دهدشت برگزار شد +تصاویر
 • دیدار رییس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با پرسنل و بیماران +تصاویر
 • جنگهای رسانه ای اخیر و چربش خصومت بر عقلانیت
 • کاش همیشه برای شهر یاسوج عید بود!!
 • بهترین جاذبه های گردشگری شهرستان گچساران+تصاویر
 • چاروسای کهگیلویه آماده استقبال از مسافران نوروزی +تصاویر
 • نستهن مقدم خبر داد:عملیات اجرایی بزرگترین خیابان شهر یاسوج آغاز شد
 • نگاهی به عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در حوزه کهگیلویه بزرگ
 • ماجرای سیلی خوردن یک مسئول از “حاج بهرام”
 • نامه فعال اصولگرای گچسارانی به تاجگردون
 • افتتاح نمایشگاه نوروزی صنایع دستی در دهدشت+ تصاویر
 • حداقل دستمزد کارگران ۲۰ درصد افزایش یافت
 • طرح استقبال از بهار در شهرستان باشت کلید خورد+تصاویر
 • فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:قاتل طلافروشی یاسوج دستگیر می شود
 • فعالیت شورای شهر دوگنبدان عملا متوقف شده است
 • جوابیه ای به یادداشت یدالله مرادی
 • بازديد ٧ساعته و شبانه دكتر شجاع پوريان و دكتر رضايي فر از سامان سراهاي تهران+تصاویر
 • جوابیه ای به یادداشت تاج گردون و پاکدل از شعار تا عمل !!!!
 • معلوم شد که “استیضاح هم جای مچ‌گیری است و هم جای امتیازگیری
 • رونمایی از تخلفات شهردار سابق چرام/اجناس را با قیمت ۸ برابر می‌خریدند