طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 71290 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت مبلمان شهر یاسوج مطلوب نیست. به گزارش فانوس زاگرس، عزیز فیلی در نشست ظهر امروز شورای ترافیک از وضعیت منظر و مبلمان شهری شهر یاسوج انتقاد کرد و گفت: در شهر یاسوج به عنوان مرکز استان مشکلات زیادی از جمله عدم ساماندهی مسائل شهری […]

  فانوس زاگرس؛

  معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت مبلمان شهر یاسوج مطلوب نیست.

  به گزارش فانوس زاگرس، عزیز فیلی در نشست ظهر امروز شورای ترافیک از وضعیت منظر و مبلمان شهری شهر یاسوج انتقاد کرد و گفت: در شهر یاسوج به عنوان مرکز استان مشکلات زیادی از جمله عدم ساماندهی مسائل شهری و ترافیکی، عدم خط‌کشی مناسب معابر و نبود سیستم روشنایی و بسیاری مشکلات خودنمایی می‌کند.

  معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: جداول شهر یاسوج قدیمی و نیازمند ساماندهی است، ضمن اینکه وضعیت و منظر مبلمان شهری این شهر مطلوب نیست.

  وی تصریح کرد: شهردار یاسوج و فرماندار شهرستان بویراحمد همه تازه نفس هستند و از این افراد انتظار می‌رود تلاش خود را برای رفع مشکلات و معضلات شهر یاسوج دو چندان کنند.

  این مسؤول با اشاره به بار ترافیکی شهر یاسوج افزود: برای کاهش بار ترافیکی نیازمند حضور بیشتر پلیس و همکاری همه دستگاه‌ها هستیم.

  فیلی عنوان کرد: تا پایان سال جاری فاز اول از پل سوم بشار  مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که استفاده از این پل بار ترافیکی در شهر یاسوج را کاهش می‌دهد.

  معاون استاندار تصریح کرد: از مشکلات همه دستگاه‌ها آگاهی دارم اما از ادارات می‌خواهم برای بهبود وضعیت و منظر شهر یاسوج تلاش کنند تا چهره زیبایی را به پایتخت طبیعیت ایران بدهیم.

  وی بر لکه‌گیری خیابان‌های شهر یاسوج تأکید کرد و افزود: پل برقی برای شهر یاسوج تدارک دیده شده که شهرداری این عملیات را به شرکت‌های خصوصی متقاضی واگذار کند.


  حکایت مرد سرمایه‌دار یاسوجی که فرزندش دستمال کاغذی می‌فروشد

  مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بسیاری از کودکان کار و خیابانی پدرانشان سرمایه‌دار هستند، گفت: فردی در یاسوج ۳ خانه دارد ولی فرزندش سر چهار راه دستمال کاغذ می‌فروشد.

  کودک کار

  به گزارش فانوس زاگرس، حجت‌الاسلام سید علی فتح میرمحمدی در نشست کارگروه ساماندهی و بررسی مشکلات کودکان کار و خیابانی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: فردی را در یاسوج می‌شناسم که ۳ خانه دارد و در حالی نیاز مالی ندارد فرزندش سر چهار راه دستمال کاغذی می‌فروشد و در این زمینه نیز تلفنی با پدر کودک کار صحبت کردم ولی راه به جایی نبرد.

  وی با تاکید بر اینکه کودکان کار و خیابانی در یاسوج خودنمایی می‌کنند، عنوان کرد: در سال‌های گذشته توسط سازمان بهزیستی و سایر دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های مختلفی در زمینه توانمندسازی و ساماندهی کودکان کار انجام شده ولی امکان رساندن آنان به صفر امکان پذیر نیست.

  مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار و خیابانی را ضروری دانست و افزود: تاکنون برنامه‌های جامع و مختلفی از جمله برگزاری نشستی با حضور اولیاء کودکان کار و توزیع اقلام آموزشی قبل از آغاز سال تحصیلی در استان برگزار شده است.

  میرمحمدی بیان کرد: سالم سازی محیط شهرها، ارتقاء کیفیت زندگی کودکان، کاهش گسترش و شیوع آسیب‌ها از جمله سرقت و اعتیاد از جمله نقاط قوت ساماندهی کودکان کار و خیابانی است و البته باید برای کودکان کار با متکدی گری تفکیک قائل شویم.

  وی با اشاره به اینکه اقامت اتباع بیگانه در کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است، اظهار داشت: هیچ فرد یا نهادی در استان متصدی اتباع بیگانه نبوده و انتظار می‌رود نیروی انتظامی تکلیف آنان را روشن کند.

  میرمحمدی تاکید کرد: شهرداری یاسوج به عنوان متصدی رفع سد معبر نسبت به جمع آوری متکدیان بویژه اتباع بیگانه در کمترین زمان ممکن اقدام کند و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.


  یاسوج؛شهر هزار درد

  شهر یاسوج که به دلیل مواهب خدادادی عنوان “پایتخت طبیعت ایران” را یدک می‌کشد با مشکلات متعددی از جمله ترافیک و نامناسب بودن منظر و سیمای شهری رنج می‌برد.

  ترافیک یاسوج

  به گزارش فانوس زاگرس، این روزها ترافیک به یکی از مهمترین معضلات شهری یاسوج تبدیل شده و مردمی که شاید آشنایی چندانی با واژه ترافیک نداشتند این روزها باید زمان زیادی را در ترافیک بمانند.

  شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار با حضور فرمانداران، پلیس و مدیران دستگاه‌های اجرایی و متولی حمل و نقل و …برگزار شد و به نوعی در این نشست بحث‌های فراوانی در زمینه معضل ترافیک در شهر یاسوج مطرح شد.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست سیما و منظر شهری یاسوج را نامناسب دانست و گفت: پایتخت طبیعت ایران این روزها با مشکلات متعددی در حوزه زیرساختی، روشنایی، ترافیکی و سیما و منظر شهری دست و پنجه نرم می‌کند.

  عزیز فیلی اظهار داشت: مشکلات موجود شهر یاسوج در زمینه ترافیک بسیار زیاده بوده که در یک بازده زمانی کوتاه امکان برطرف کردن تمامی این مسائل و مشکلات نیست و باید با اولویت بندی صحیح و درست به مراتب این مشکلات برطرف شود.

  وی خواستار رفع چند گره ترافیکی در شهر یاسوج تا قبل از تعطیلات نوروز شد و افزود: برای بهبود شرایط در شهر یاسوج تبدیل وضعیت شبکه هوایی به زمینی در برخی مناطق، لکه گیری خیابان‌ها و رفع گره‌های ترافیکی باید در سدتور کار قرار گیرد.

  شهردار یاسوج نیز در این نشست یکی از مهمترین معضلات شهر یاسوج را ترافیک عنوان کرد و گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های مدیریت شهری دور پنجم اعم از شورای شهر و شهرداری برطرف کردن این مشکل و به حداقل رساندن آن است.

  نستهن مقدم با اشاره به ضرورت اجرای طرح جامع ترافیکی در یاسوج، افزود: اجرای این طرح همزمان با هدفگذاری ضروری بوده و در این زمینه شهرداری از هیچ گونه کمکی دریغ نمی‌کند.

  وی بیان کرد: ۱۰ سال پیش و در زمان فعالیت شورای شهر دور سوم تبلیغات شهری یاسوج به یک شرکت واگذار شده که این شرکت می‌بایست طبق قرارداد پل‌های برقی ایجاد کند ولی تاکنون این مهم محقق نشده است.

  سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد نیز در این نشست از آغاز فعالیت مشاور تهیه طرح جامع ترافیک شهر یاسوج خبر داد و گفت: این طرح برای اولین بار و با هدفگذاری‌های مختلف در شهر یاسوج اجرایی می‌شود.

  شاهرخ کناری ادامه داد: ترافیک موجود در شهر یاسوج سبب نگرانی و نارضایتی مردم شده که انتظار می‌رود شورای شهر و شهرداری یاسوج در این زمینه چاره اندیشی کرده و از هیچ کوششی دریغ نکنند و البته در این زمینه فرمانداری آماده همکاری است.

  وی تصریح کرد: عدم خط کشی مناسب در مناطق دارای مدرسه، کمبود پل عابر پیاده، عدم خط کشی خیابان‌ها،  نبود و یا عدم جانمایی درست چراغ راهنما و ایجاد بلوار غیر اصولی از جمله مهمترین مشکلات موجود در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است.


  اعتبارات شهرداری یاسوج افزایش یابد

  سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد گفت: اعتبارات اختصاص یافته به شهرداری یاسوج کافی نبوده و انتظار می‌رود کمیته برنامه ریزی در زمینه افزایش اعتبارات این نهاد عمومی نگاه ویژه داشته باشد.

  شاهرخ کناری

  به گزارش فانوس زاگرس، شاهرخ کناری در نشست با شهردار یاسوج اظهار داشت: شهر یاسوج به عنوان پیشانی کهگیلویه و بویراحمد متعلق به تمام مردم استان بوده و باید برای رفع مشکلات موجود این شهر تمامی دستگاه‌های اجرایی احساس مسئولیت کنند.

  وی عنوان کرد: شهر یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد روزانه میزبان مهمانان زیادی از شهرستان‌های مختلف و استان‌های همجوار بوده که نیاز به توجه ویژه کمیته برنامه ریزی و سازمان برنامه و بودجه دارد.

  کناری با بیان اینکه دستگاه‌ها و سازمان‌ها مکمل یکدیگر هستند و باید تعامل و همکاری را سرلوحه کار خود قرار دهند، ادامه داد: در صورتی دستگاه‌ها با یکدیگر تعامل نداشت باشند و فضای تقابلی ایجاد شود، مردم ضرر می‌کنند.

  وی با تشریح برخی از مشکلات شهر یاسوج بیان کرد: در کمیته‌های حفاری و ترافیک اکثر موضوعات مربوط به شهر یاسوج بوده که نیاز است به این مسائل توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

  سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد تصریح کرد: توقع مردم شهر یاسوج بالاست و انتظار دارند همچون شهرهای بزرگ همجوار در کوتاه مدت شاهد تغییر چهره شهر باشند در حالی که منابع محدود عمومی، داخلی و دولتی شهرداری یاسوج با شهرهای بزرگ همجوار قابل مقایسه نیست.


  ۶۰۰ روستایی شهرستان بویراحمد مشکل آب شرب دارند

  آب و فاضلاب روستایی در حالی کم کاری‌‌اش در برطرف کردن مشکل آب شرب ۸ روستای منطقه دلی‌رچ بویراحمد با ۶۰۰ نفر جمعیت را با اعتبارات ماده ۱۸۰ توجیه می‌کند که ریالی از این اعتبارات در چند سال اخیر تخصیص نیافته است.

  کمبود آب

  به گزارشفانوس زاگرس، در سال‌های ۸۷ تا ۹۰ برخی روستاهای منطقه دلیرچ از توابع شهرستان بویراحمد با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ نفر از نعمت آب شرب لوله کشی برخوردار شدند ولی با گذشت چند سال شاهد کاهش دبی آب چشمه‌ها و چاه‌های تامین آب این منطقه بودیم.

  مسئولان شرکت آب و فاضلاب روستایی با هدف برطرف کردن مشکل آب شرب منطقه دلیرچ تصمیم به تعریف پروژه جدید شبکه و حفره چاه آب کردند، مصوبه‌ای که تنها روی کاغذ رفت و خبری از عملیات اجرایی آن بعد از گذشت چند سال نیست.

  اهالی روستاهای منطقه دلیرچ شامل دلیرچ سفلی، وسطی و علیا، ده چل، سرکورکی، ده میرقمصور، برآفتاب و آب بید، ده کلگه، پوزه بلوط بلند از کمبود آب شرب گلایه کردند اما مسئولان آب فاضلاب روستایی سراسیمه پاسخی دادند که در نوع خود جالب است.

  در حالی فیض الله پاسره مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد می‌گوید سال گذشته ۴۷۱ میلیون تومان از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ برای رفع مشکل آبرسانی روستای دلیرچ اختصاص دادیم ولی مردم برای اجرای پروژه همکاری نکردند اما هرگز ریالی از این اعتبارات تخصیص نیافت.

  خوب است مدیران آبفای روستایی استان بدانند اعتباراتی که در سال‌های اخیر تحت عنوان ماده ۱۸۰ در راستای توزیع عادلانه منابع و امکانات کشور و رفع تبعیض و نابرابری بین مناطق مختلف به استان‌های کمتر توسعه یافته کشور اختصاص یافت در سال ۹۵ و حتی قبل تر از آن ریالی از این اعتبارات تخصیص نیافت.

  کاش مسئولان آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد به جای پرداختن به عذرهای بدتر از گناه صادقانه و بدون هیچ گونه شعاری در خدمت به جامعه روستایی پیشگام بوده و هر کجای کار نتوانستند انجام وظیفه کنند، صادقانه با مردم در میان بگذارند.

  مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد از برطرف شدن مشکل آبرسانی به دلیرچ بویراحمد در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: سال گذشته از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ حدود ۴۷۱ میلیون تومان برای این پروژه اختصاص دادیم و حتی پیمانکار نیز انتخاب شد ولی مردم مانع عملیات اجرایی شدند و همکاری نکردند.

  بدون اینکه در زمینه ممانعت مردم از اجرای پروژه قضاوتی داشته باشیم و حتی این گفته آقای مدیر را حمل بر صحت بدانیم ولی ای کاش فیض الله پاسره این را نیز می‌گفتند که اعتبارات ماده ۱۸۰ ریالی هم تخصیص نداشت.

  پاسره می‌گوید: عملیات اجرایی حفر چاه آب شرب دلیرچ  سال گذشته آغاز ولی به دلیل معارض اجتماعی نیمه کاره رها شده است و البته دستور فروی برای آبرسانی به این منطقه صادر شده که امیدواریم مردم همکاری کنند.

  مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در صورت همکاری مردم مکاتبات اداری با شرکت آب منطقه‌ای برای چاره اندیشی در زمینه رفع مشکل آبرسانی به برخی روستاهای دلیرچ انجام می‌شود.


  اجرایی نشدن حکم تخریب ویلاهای غیرقانونی یاسوج بعد از ۲ سال

  روز ۲۴ آبان ماه ۹۵ خبری با عنوان “حکم تخریب ۳۰ باغ شهر سروک یاسوج صادر شد” منتشر شد ولی بعد از گذشته بیش از ۲ سال هنوز خبری از اجرای حکم نیست.

  سروک یاسوج

  به گزارشفانوس زاگرس، در ۷ کیلومتری یاسوج پایتخت طبیعت ایران منطقه‌ای بنام سروک با داشتن زمین‌های بکر کشاورزی واقع شده که این روزها به محل نشیمن افراد سرمایه دار و دارای نفوذ اداری تبدیل شده در حالی به گفته مسئولان اراضی کشاورزی این منطقه درجه یک بوده و طبق قانون تغییر کاربری این زمین‌ها غیر قانونی است.

  زمین‌های درجه کشاورزی سروک یاسوج در سایه بی توجهی مسئولان و متولیان امر به باغ شهر تبدیل شده جایی که رد پای تخلف مدیران شرکت‌های خدمات رسان از جمله آب، برق و گاز مشهود است زیرا چگونه می‌شود به منطقه‌ای که بر خلاف قانون ساخت و ساز شده خدمات ارائه داد.

  باغ‌ شهرهای سروک یاسوج پروانه ساخت ندارند اصلا طرح هادی اجریی نشده ولی از تمامی امکانات رفاهی از جمله داشتن گاز، برق و آب بهره‌مند هستند در حالی در ۵ کیلومتری همین باغ‌  شهرهای سروک برخی خانواده‌ها آب و برق و گاز ندارند.

  طبق قانون متقاضیان اشتراک آب، برق، گاز  بعد از مراجعه به شرکت خدمات رسان باید استعلام لازم را از مراجع متولی از جمله بنیاد مسکن و دهیاری مبنی بر اینکه ساختمان مورد نظر در محدود طرح هادی بوده یا نه ارائه کنند و در صورتی در محدود طرح هادی باشد می‌تواند از خدمات بهره‌مند شود و در غیر این صورت هرگونه خدمات دهی غیر قانونی است.

  صدور حکم قطعی تخریب ۱۸ باغ شهر سروک

  مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از صدور حکم قطعی ۱۸ باغ شهر سروک در سال‌های گذشته خبر داد و گفت: مردم مانع تخریب شده‌اند به گونه‌ای که زیر لودر تخریب خوابیدند.

  الیاس تاج‌الدینی افزود: این موضوع به زودی در نشست شورای تامین استان مطرح و در این زمینه تصمیم گیری می‌شود.

  وی در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم که آیا در حکم‌های صادر شده نامی از تخریب باغ شهرهای مدیران دستگاه‌های اجرایی در سروک وجود دارد، ابراز کرد: واقعیت امر در حکم‌های تخریب صادر شده باغ شهری متعلق به مدیران نیست.

  دل خون رئیس جهاد کشاورزی از رد پای مدیران در باغ شهرهای سروک

  این در حالی است که در گذشته جعفر گوهرگانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم پرده‌های پنهان در پشت احداث غیر مجاز باغ شهرهای سروک رونمایی کرد و گفت: برای اعمال قانون در زمینه تغییر کاربری‌های غیر مجاز اراضی کشاورزی نیازمند همکاری کارگروه مبارزه با زمین خواری استان هستیم تا بتوانیم از روند گذشته تاکنون در این زمینه جلوگیری کنیم.

  وی با بیان اینکه افزاد سودجو همیشه هستند، اظهار داشت: شرکت آب منطقه‌ای در منطقه سروک یاسوج شبکه زه‌کشی جهت آبیاری زمین‌های مستعد کشاورزی احداث کرد ولی تغییر کاربری غیرقانونی انجام گرفته است.

  گوهرگانی با اشاره به اینکه از گذشته تاکنون ساخت و سازهای بی‌رویه در اراضی کشاورزی سروک انجام شده است، عنوان کرد: این وضعیت به مرحله زنگ خطر رسیده و در سال ۹۱ استارت کار برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی این منطقه زده شد.

  قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه ملزم به پیگیری مبارزه با زمین خواری در کارگروه مبارزه با زمین‌خواری و کمیسیون‌های مرتبط هستیم، ابراز کرد: تاکنون ۵۴ مورد ساخت و ساز در پایین دست شبکه زه‌کشی اراضی کشاورزی سروک یاسوج که به صورت غیرقانونی تغییر کاربری داده و ساخت و ساز کرده‌اند شناسایی شده است.

  تغیر کاربری غیرمجاز ۱۲ هکتار از زمین‌های کشاورزی سروک توسط ۵۴ نفر

  گوهرگانی از تغییر کاربری بدون اخذ مجوز ۱۲ هکتار از زمین‌های کشاورزی درجه یک منطقه سروک یاسوج توسط ۵۴ نفر خبر داد و افزود: پیگیری این مهم بر عهده سازمان جهاد کشاورزی بوده و باید موارد را از طریق محاکم قضایی مبنی بر صدور حکم قلع و قمع روزانه پیگیری کند و البته در این زمینه نیز کوتاهی نکرده‌ایم.

  وی با اشاره به اینکه با پیگیری‌های انجام شده توسط مدیریت امور اراضی و بویژه واحد حقوقی  سازمان جهاد کشاورزی استان تاکنون ۳۰ مورد حکم قلع و قمع در ویلا شهرهای سروک یاسوج اخذ شده است، بیان کرد: اجرای این حکم کار سازمان جهاد کشاورزی و یا شخص وزیر نیست و این مهم نیازمند عزم جدی و عمومی همه مسئولان متولی است.

  گوهرگانی با بیان اینکه صاحبان باغ شهرهای سروک یاسوج در ادارات و نهادهای دولتی ریشه دارند، گفت: برخی از ساختمان‌های احداث شده در اراضی مشتعد کشاورزی سروک مجلل و گران قیمت است.

  ردپای مدیران دولتی در ویلاسازی غیر مجاز سروک یاسوج

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم که آیا صحت دارد برخی از باغ شهرهای سروک متعلق به مدیران دولتی است؟، افزود: ایراد از خود ادارات است و من تایید می‌کنم و خیلی از این افراد مدیران و مسئولان ما هستند و کسانی هستند که به ما و همکارانمان فشار می‌اورند که پرونده را در محاکم قضایی پیگیری نکنیم.

  گوهرگانی با اشاره به اینکه ۳۰ مورد حکم قلع و قمع ساختمان‌های احداث شده غیر مجاز در زمین‌های کشاورزی سروک صادر شده و تا زمانی دستگاه قضایی دستور مبنی بر عدم پیگیری ندهد این موضوع را دنبال می‌کنیم، تصریح کرد: اجرای این احکام نیازمند استفاده از قوه قهریه، بیل میکانیکی، لودر ، حضور نیروهای انتظامی و پای کار بودن همه ادارات متولی است.

  وی خاطرنشان کرد: باید از هم اکنون بفکر باشیم و نگذاریم در سایر مناطق بطور غیر قانونی و بدون مجوز تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی انجام شود زیرا هم اکنون که حکم قلع و قمع برخی ساختمان‌های سروک را داریم و به منزل طرف مراجعه می‌کنیم می‌گویند ۵ سال است در این مکان سکونت داریم.

  گوهرگانی با تاکید بر اینکه باغ‌ شهرهای سروک یک شبه ساخته نشدند، گفت: ساختمان‌های ساخته شده در زمین‌های مستعد کشاورزی سروک دارای امکانات شامل آب، برق، گاز، خیابان و نامکذاری کوچه است و اینکه چگونه خدمات به این ساختمان‌ها بدون مجوز داده‌اند خود جای سوال دارد.

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “اخبار یاسوج:وضعیت مبلمان شهر یاسوج مطلوب نیست/حکایت مرد سرمایه‌دار یاسوجی که فرزندش دستمال کاغذی می‌فروشد /یاسوج؛شهر هزار درد/اعتبارات شهرداری یاسوج افزایش یابد/۶۰۰ روستایی شهرستان بویراحمد مشکل آب شرب دارند/اجرایی نشدن حکم تخریب ویلاهای غیرقانونی یاسوج بعد از ۲ سال”
  1. گچساران گفت:

   قابل توجه سرپرست فرمانداری یاسوج
   : شهر یاسوج هیچ منبع درامدی از خودش نداره. شماها فقط دارید بودجه و درامد گچساران خرج یاسوج میکنید. یاسوج به خودتون تعلق داره نه ما. باید هر شهری به اندازه درامدش بودجه داشته باشه

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بازدید مجمع خیرین از مرکز سلامت کره شهبازی و بیماران سرطانی+تصاویر
 • نماینده بویراحمد و دنا:داشتن نگاه سیاسی به شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد خیانت به مردم است
 • سیستم پیشرفته لرزه نگاری در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی می شود
 • مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد: طرح «هر دانش‌آموز یک نهال» در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شود
 • قیمت گوشت در کهگیلویه بویراحمد اعلام شد
 • کامرانی در سیاست یک مبتدی است
 • پاسخ مدیرکل بازرسی استانداری به سخنان معاونت فرهنگی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد / پیشنهاد مومن نسب برای تشکیل یک کارگروه ویژه
 • در جلسه شورای اداری شهرستان چرام مطرح شد: تقدیر فرماندار چرام از رئیس شرکت ملی پخش فراورده های نفتی کهگیلویه و چرام
 • انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه فرهنگیان یاسوج برگزار شد
 • ناگفته ها و نقد ششم پاکدل در خصوص ” مغازه‌های شرکت نفت گچساران”
 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد : بکارگیری ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد در جلوگیری از قانون گریزی در جامعه ضروری است
 • يك كهگيلويه و بويراحمدي معاون پست كشور شد
 • اعتراف تلخ دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بر بکارگیری بی ضابطه نیرو
 • مطهری: تنها راه رفع حصر ورود مجلس خبرگان است/ نمی‌شود قیمت بنزین تا ابد ۱۰۰۰ تومان باشد/ باید موشک داشته باشیم اما نباید روز امضای برجام آن را هوا کنیم
 • صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم/آقای حجاریان! مردم اسباب‌بازی ما نیستند/ تلاش‌های اصلاح‌طلبان نبود روحانی ۴میلیون رأی نیز نداشت
 • فرشاد نگین تاجی:شهردار یاسوج تغییر نمی‌کند
 • واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران به نامه تاجگردون به اسماعیلی
 • نامه های تاجگردون به روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد گچساران
 • سرپرست دانشگاه آزاد گچساران: به شایعات دامن نزنیم و همه با هم با هر گرایش فکری صرف و صلاح دانشگاه را در دستور کار خود قرار دهیم
 • روز شلوغ شورای اداری گچساران با دو تغییر در ادارات شهرستان/خانه تکانی در میراث فرهنگی و اداره کار گچساران+تصاویر
 •