طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۲ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 70812 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در نامه ای خطاب به دکتر اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از روند بکارگیری نیروها انتقاد و بر رفع تبعیض ها تأکید کرد.   به گزارش فانوس زاگرس  ، تاجگردون در نامه خود خطاب به رییس علوم و پزشکی استان آورده است: […]

  فانوس زاگرس؛

   

  غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در نامه ای خطاب به دکتر اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از روند بکارگیری نیروها انتقاد و بر رفع تبعیض ها تأکید کرد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس  ، تاجگردون در نامه خود خطاب به رییس علوم و پزشکی استان آورده است:

   

  جناب آقای دکتر ایلامی

   

  رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان

   

  با سلام و احترام

   

  آنچه بیشتر از نبود شغل مردم را آزار می‌دهد “تبعیض” است. در شرایطی که اجرا طرح‌ها با مشکل جدی مواجه بوده و بیکاری خانواده‌ها را تحت‌فشار قرار داده است خوشبختانه با عنایت دولت محترم، در گچساران و بعضی دیگر از شهرستان‌های استان چند بیمارستان به بهره‌برداری رسیده و در حال واگذاری است و تعدادی از جوانان عزیز مشغول به خدمت می‌شوند که اصل موضوع قابل تقدیر و این امر در کنار ارائه خدمات بهتر بیمارستانی ستودنی است.

   

  هر از گاهی افرادی به این‌جانب مراجعه و بعضاً اگر به نتیجه برسم که فرد مذکور بسیار مستحق است یادداشتی برای جنابعالی یا دیگر مسئولین نوشته و درخواست مساعدت برای به‌کارگیری می‌کنم. اعتراضات مردم زیاد شده و لذا بررسی کرده و دیدم حق با مردم است و در فعل‌وانفعالات و پارتی‌بازی برخی از مسئولین، تنها کسی که مورد بدبینی مردم قرار می‌گیرند نماینده است و متأسفانه شما عزیزان نیز همه‌چیز را به نماینده ختم می‌کنید.

   

  با بررسی‌هایی که انجام دادم مطلع گردیدم:

   

  از معرفی انگشت‌شمار خانواده بسیار مستضعف و ذی‌حق توسط این‌جانب، عوامل دانشگاه سوءاستفاده کرده و هر مسئولی تصمیم بر ورود آشنایان خود به سیستم کرده است و به‌نوعی موضوع را به نماینده ختم می‌کنند!

   

  در آزمون اخیر و در سهمیه ایثارگران، فرزندان ایثارگر گچساران را موردتوجه قرار نداده و وقتی پیگیری کردم فرمودید بنیاد لیست داده و از دیگر نقاط آورده‌اند و وقتی از بنیاد سؤال می‌کنم میگویند دانشگاه گفته است!

   

  جذب نیرو به شکل پیمانکاری و موقت و روزمزد را همه عوامل مسئول به شکل توافقی بین خود تقسیم‌بندی کرده و حقوق مردم تضییع‌شده و با تجسس دقیق به شرحی که محرمانه و به پیوست ارسال می‌کنم متوجه شدم متأسفانه این روند همچنان ادامه دارد.

   

  تذکرات مکرر این‌جانب متأسفانه مؤثر واقع نشده و به نظر می‌رسد عنان تصمیم‌گیری از رویه واحد خارج‌شده و امکان جمع‌کردن موضوع برای شما سخت شده باشد و یا اینکه مجموعه با تعارف کار خود را پیش می‌برند. لذا:

   

  اگر در جذب اخیر، حق فرزندان ایثارگر گچساران و باشت تضییع‌شده سریعاً با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران این موضوع اصلاح‌شده و فرزندان ایثارگر گچساران در بیمارستان بی‌بی حکیمه خاتون(س) جذب‌ گردند و آن ایثارگران عزیز جذب‌شده نیز در منطقه خود مشغول به کار شوند تا موجبات بدبینی نسبت به این قشر شریف که چشم‌وچراغ ملت هستند فراهم نشود.

   

  هرگونه به‌کارگیری نیروی مستقیم و غیرمستقیم و یا توسط پیمانکار صرفاً توسط اداره کار و از خانواده‌های بسیار مستحق و مستضعف و از همه اقوام صورت گرفته و از ورود نیروهایی که روزمزد آمده‌اند تا بعد جذب شوند خودداری گردد.

   

  کسانی که از این‌جانب به‌عنوان نماینده قبلاً به حضور جنابعالی یادداشت آورده‌اند درصورتی‌که فرایند لازم را طی کنند و خانواده بسیار مستحق و مستضعف باشند موردعنایت قرار گیرند.

   

  مؤکداً یادآور می‌گردد که تحت هیچ شرایطی اجازه ندهید روابط فامیلی بر به‌کارگیری نیرو تأثیرگذار باشد.

   

  مستحضر باشید که مردم بهترین نظاره‌گر بر اعمال ما می‌باشد…

  غلام‌رضا تاج گردون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  15 نظر برای “نامه انتقادی و تذکر تاجگردون به رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد”
  1. مذهبی گفت:

   کاشکی ایجور بشه تو گچساران چشمم آب نمیخوره حرف اول رو پارتی میزنه

   1

   0
  2. شهرداری گفت:

   تاجگردون خخخخخخخخخخخ نوشدارو پس از مرگ سهراب

   0

   0
  3. اصلاح طلب گفت:

   ابتدا باید خطاب به خودت واطرافیانت تذکر داده بشه تخم تبعیض وبی عدالتی از خود شما شروع شد جناب تاجگردون ی نگاهی به انتصابات صورت گرفته در شرکت نفت و بقیه ادارات بندازید بعد نامه تهدید آمیز بزنید متاسفیم

   1

   0
  4. ناشناس گفت:

   خیلی از نیروهایی که در شبکه بهداشت و درمان گچساران و بیمارستان بی بی حکیمه کار می کنند دهدشتی و لیککی و یاسوجی هستن تازه کار هم نمی کنن همش آف میخوان و هر وقت مسؤلین از آنها کار میخوان بعضی هاشون میگن به مامانم میگم تا به دکتر ایلامی زنگ بزنه !!!! یعنی با پارتی آومدن مفت حقوق بگیرن و حق بچه های گچساران را هم خوردن !!!!
   آقای تاج گردون این رئیس ها را خود شما انتخاب کردین !!!! اون از دکتر چمن که همش دهدشت می دید اینم از ایلامی !!!! انشاالله روشون روز قیامت توی روی شهدا …..‌‌‌‌

   3

   0
  5. ایرانی... گفت:

   من نمیدونم همه چیز رو گفتن ولی اصل موضوع رو چرا نگفتن ک اول و آخر حق با بچه های گچساران و باشت هست…چرا نگفتن حق با بومی هست غیر بومی چرا جوب میشه…..متاسفانه از دهدشت و یلسوج و بعضا شهرهای دیگر نیز جذب شدن..مگ این شهر فلک زده خودش میرو ندارا مگ آدم قحطی اس ک از شهرهای دیگر جوب میشود ..اگر ابن روند ادامه پیدا کند وضعیت شهر ب ناگجا آباد میرود..مگر نگفتن حق جذب با مردم بیکار همون شهره ..چرا از شهرهای دیگر جذب میشود..مگر این مردم مردن…تمام استمی لفرادی ک از شهرهای دیگر آمده اند بعد از مدتی طی لیست ب استانداری و وزارت کشور و سازمان بازرسی و نهاد رهبری فکس خواهد شد و همچنین دیوان عدالت اداری ..یقین بدانید اگر ب جز از شهر گچساران و باشت کسی جذب شد ک جذب شده است ..یقین بدانید ک مسولین وقت باید حوابگو باشند…از خدا بترسید….شک نکنید اسامی تمام غیره بومی ها رو خواهم داد….

   1

   0
  6. غضنفریان گفت:

   سلام ،چه عجب اسم از پارتی بازی آوردید !!!! از پستهای مدیریتی که به بستگان و دوستان خود در شرکت نفت گچساران داده اید هم سخن بگویید دکتر جان !!!!

   1

   0
  7. ناشناس گفت:

   جناب غلامرضا خان ………… خودت با این نامه وصله نمیخوره مردم بیدارن

   2

   0
  8. ناشناس گفت:

   غلام خان شما آدم فقیر نگاش نیمکنی فقط نورچشمیهایت را معرفی میکنی حتما پسر حاج ……………….شما مستحق هست برو دنبال کاسبی خودت حاضرم لیست افرادی معرفی کرده ای اعلام کنم مردحسابی جوانان را چه دیده ای

   1

   0
  9. حق گو گفت:

   جناب نماینده عزیز ؛
   چرا کسی که تنها در طول یک سال ۵ بار از سمتش در مرکز بهداشت گچساران عزل شد ، باید سرپرست شبکه بهداشت باشت باشه ؟؟؟؟
   وقتی کسی را به دلیل سوءاستفاده از مدیریت ، عزل می کنند ، چرا باید در جای دیگری مجدداًٌ در رأس اداره قرار بگیرد ؟؟
   چرا باید بر خلاف قانون ؛ نیروی قرارداد معین در رأس حراست قرار بگیرد ؟؟
   نیروی قرارداد معین ، قراردادکاریش یک سال است و مدیر شبکه هم به همین دلیل ، آنها را در جاهای حساس اداره قرار داده تا آنها نتوانند در مقابل کارهای خلاف مدیریت ، اعتراض و یا اقدام به گزارش نمایند ؟؟؟
   چرا باید در شبکه بهداشت گچساران ، نیروی لیدر حاج فولادی در رأس هرم مدیریتی قرار بگیرد ؟
   چرا باید معاون شبکه که سالهای سال جناح راست بوده و در حال حاضر صرفاً به دلیل داشتن روابط فامیلی با نماینده ، همچنان در پست معاون شبکه باشد ؟؟
   چرا باید برادر معاون شبکه که نیروی پیمانکاری و خدماتی است ، در مشاغل حساس اداره ، کار بکند ؟؟
   و صدها چرای دیگر !!!!!!
   جناب نماینده ،مدیریت ضعیف گچساران ، فقط باعث لطمه زدن به خدمات جنابعالی خواهد شد و شما را همانطور اعلام نموده اید ، بیشتر در مظان اتهام قرار خواهد داد!!
   ضمن اینکه در مسائل مالی بیمارستان رجایی در اسفندماه ۹۴ و عدم صدور حکم ، متأسفانه شما بیشتر از مدیر وقت بیمارستان در مظان اتهام ( دفاع تمام قد از مدیر بیمارستان ) قرار دارید !!
   لطفا با صداقت پاسخ دهید .

   12

   3
  10. ناشناس گفت:

   اش انقدر شورشد که صدای اشپز هم درامد جناب نماینده محترم ایلامی را تو کاشتی

   0

   0
  11. ناشناس گفت:

   جناب آقای تاجگردون لطفا شما حرفی از واژه نام آشای تبعیض نزنید. اون کسی که در این شهر باعث و بانی تبعیض و پارتی و رابطه بازی است ……….. . حالا چون دکتر ایلامی ……………را نپذیرفته اند دست به قلم شده اید و وی را نقد میکنید. خداوند بزرگ است و ناظر بر اعمال بندگانش

   1

   0
  12. کارمند بخت برگشته گفت:

   آقای تاجگردون من چندین بار به خودتان و برادر و خواهرتان مراجعه کردم وبرای فرزندان بیکارم درخواست کار نمودم و با وجود اینکه جانباز بالای ۳۰درصد هستم حاضر نشدید حداقل یکی از فرزندان را جایی معرفی کنید و گفتید شما جایی را سراغ دارید تا به شما نامه بدهم پس چطور به دکتر ایلامی میگویید به کسانی که من نامه دادم بکارگیری را انجام دهید .آیا تبیضی از این هم بالاتر وجود دارد به عده ای نامه بدهید و به عده ای هم نامه هم نمی دهید و بنده هم حقوق بگبر پرداخت نظام هماهنگ (حداقل حقوق دولتی)هستم و وقتی اسامی کسانی که از طرف معرفی و یا بکار گرفته می شوند به خیلی از معیارهای جنابعالی افسوس می خورم(بعضی خانواده های که خلاف معیارهای جامعه در تضاد هستند در اولویت قرار داده شده)

   0

   0
  13. ناشناس گفت:

   جناب تاج گردون اگه ماشین های مدل بالایی که زیر پای خودت و فرماندار ت و خانواده فرماندارت را هزینه اشتغال برای جوانان می شد حالا بیکاری نبود اگر دنیا پرستی و اشرافی گری شماها نبود حالا وضعیت این مملکت این نبود!!!!

   0

   0
  14. قلعه گلاب گفت:

   حاج غلام ؛
   همسر معاون بهداشتی شبکه بهداشت گچساران چه نسبتی با شما داره ؟؟

   مسئول امور دارویی شبکه بهداشت (_ همسر آقای ……… ) چه نسبتی با شما داره ؟؟

   معاون شبکه بهداشت گچساران چه نسبتی باشما داره ؟؟؟

   سرپرست شبکه باشت که در یک سال !!! ۵ بار از سمتش در گچساران عزل شد ، اما مجدداً با توسل به این و آن ، به میز ریاست تکیه می زد و بعد از عرل نهایی اش در گچساران ، در رأس شبکه بهداشت باشت قرار گرفت ، چه نسبتی باشما داره ؟؟

   رئیس بیمارستان بی بی حکیمه چه نسبتی باشما داره ؟؟

   مدیر داخلی بیمارستان بی بی حکیمه که مرتب برکنار میشه اما بعد از مدتی دوباره منصوب میشه ، چه نسبتی باشما داره ؟؟

   می بینید جناب نماینده ، هر مدیری را رصد کنی ، متأسفانه نسبتش به شما می رسه !!!!!!

   چرا مردم رو نادان می بینی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   موظب باش طرف شعارهای مردم قرار نگیری !!!!!!

   7

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه فرهنگیان یاسوج برگزار شد
 • ناگفته ها و نقد ششم پاکدل در خصوص ” مغازه‌های شرکت نفت گچساران”
 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد : بکارگیری ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد در جلوگیری از قانون گریزی در جامعه ضروری است
 • يك كهگيلويه و بويراحمدي معاون پست كشور شد
 • اعتراف تلخ دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بر بکارگیری بی ضابطه نیرو
 • مطهری: تنها راه رفع حصر ورود مجلس خبرگان است/ نمی‌شود قیمت بنزین تا ابد ۱۰۰۰ تومان باشد/ باید موشک داشته باشیم اما نباید روز امضای برجام آن را هوا کنیم
 • صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم/آقای حجاریان! مردم اسباب‌بازی ما نیستند/ تلاش‌های اصلاح‌طلبان نبود روحانی ۴میلیون رأی نیز نداشت
 • فرشاد نگین تاجی:شهردار یاسوج تغییر نمی‌کند
 • واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران به نامه تاجگردون به اسماعیلی
 • نامه های تاجگردون به روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد گچساران
 • سرپرست دانشگاه آزاد گچساران: به شایعات دامن نزنیم و همه با هم با هر گرایش فکری صرف و صلاح دانشگاه را در دستور کار خود قرار دهیم
 • روز شلوغ شورای اداری گچساران با دو تغییر در ادارات شهرستان/خانه تکانی در میراث فرهنگی و اداره کار گچساران+تصاویر
 • ﺭﻭﺯ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﮐﻮﻫﺴﺘﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﮎ
 • گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید امور فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
 • فرماندار شهرستان چرام رسمآ منصوب شد
 • تغییر رئیس میراث فرهنگی گچساران
 • پایان ۱۱ سال انتظار ؛ پذیرش نخستین بیمار بستری در بیمارستان بزرگ یاسوج
 • مدیرکل جدید بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • مدیر کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:تکلیف و رسالت بنده اقتضا می‌کند جلوی هر مفسده‌ای  ایستاده و برخورد کنم/ مفاسد را مطرح کنید آنجا که باید برخورد قضایی شود ورود پیدا می‌کنیم
 • واکنش مجمع هماهنگی تشکل های اسلامی دانشجویان استان ( مَهتاد ) به نامه نماینده کهگیلویه بزرگ به استاندار و حواشی پیرامون آن
 •