طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۲ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 70778 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ روز گذشته و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد ،نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ،و مدیران استانی مراسم تودیع و معارفه معاونان سیاسی امنیتی و اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سالن جدید استانداری برگزاری شد. به گزارش فانوس زاگرس ،در این مراسم با حکم وزیر کشور و با حضور […]

  فانوس زاگرس؛

  به گزارش فانوس زاگرس ،در این مراسم با حکم وزیر کشور و با حضور استاندار، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد جای خود را به محمد کاظم نظری داد.

   

  غلام‌محمد زارعی در این مراسم با بیان اینکه می‌خواستم، حرف‌های دیگری بزنم اما شعری که آقای محنایی معاون اقتصادی استاندار خواند، مرا به وادی دیگری برد و اظهار کرد: انسان‌ها عبث و بیهوده خلق نشده است و انسان‌ها مسوولیت‌پذیر خلق شده‌اند و همیشه جدال بین مسوولیت‌پذیرفتن و غیر از آن وجود داشته است و جدال و تقابل بین انسان‌های مسوول‌پذیرو مسوول‌ناپذیر وجود داشته اشت.

   

  زارعی با بیان اینکه انسان‌ها باید خودشان را ارتقاء دهند، افزود: ارتقاء در نگرش‌ها، رویکردها، رفتارها و عملکرد برای بهبود وضعیت بسیار حائز اهمیت است.

   

  نماینده بویراحمد و دنا با بیان اینکه ما قبل از هر چیزی باید یک مسیر الهی که بر اساس دین و کتاب آسمانی الهی ترسیم شده، حرکت کنیم، گفت: ما گاهی در مسوولیت‌های الهی، اجتماعی و دینی خودمان درجا می‌زنیم و بعضی از انسان‌ها نیز با ارتقاء نگرش‌های خودشان به اوج می‌رسند.

   

  وی افزود: بهبود نگرش‌ها و رویکردها و ارتقاء آنها بسیار مهم است. و باید از همین امروز مسیر جدیدی در زندگی‌مان ایجاد کنیم.

   

  این نماینده مجلس با اشاره به جلسه معارفه و تکریم معاونین سیاسی استاندار، گفت: این جلسه به معنای اینکه فردی تاریخ مصرفش گذشته، نیست، بلکه یکی از فرزندان استان که تجارب بیشتری کسب کرده الان آمادگی دارد در جاهای مختلف خدمت کند.

   

  زارعی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد دو هزار ۵۰۰ گونه گیاهی دارد که ۶۰ گونه گیاهی منحصراً متعلق به این استان است و ما باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

   

  نماینده بویراحمد و دنا در بخش دیگری از سخنان خود، گریزی به رسانه‌ها زد و گفت: رسانه‌ها نباید جولانگاه حاشیه‌سازان شود و رسانه‌ها نباید به جای پرداختن به متن نگاهی صرفاً سیاسی داشته باشند.

   

  وی با بیان اینکه بر اساس گزارش‌های که به دست آوردم، رسانه‌ها بیشترین تخریب را علیه من انجام داده‌اند، تصریح کرد: رسانه‌ها باید علمدار وحدت، اخوت، برادری و همدلی باشند و از پرداختن به مسائل سیاسی، منطقه‌ای، سردسیری و گرمسیری پرهیز کنند.

   

  زارعی تاکید کرد: رسانه‌ها نباید محل بازی و جولانگاه افرادی شود که فقط به دنبال تخریب دیگران هستند.

   

  وی گفت: به طور مثال روزهای متمادی رنگ لباسی سوژه خبری رسانه‌ها شده بود، دریغ از اینکه آیا این رنگ لباس کمکی به توسعه استان خواهد کرد یا خیر. یا چه دردی را دوا می‌کند.

   

  وی در پایان از خدمات فتاح محمدی قدردانی کرد و گفت: آقای محمدی از عناصر فکری و نیروهای تحصیل کرده و جانباز استان کهگیلویه و بویراحمد و اکنون جای خود را به جانباز دیگری داده، و این مایه مباهات است.

   

  معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار کعگیلویه و بویراحمد گفت : از توجه دکتر احمدی و نمایندگان مجلس در استان ،ائمه محترم جمعه استان ،اعضای شورای تامین ،اعضای محترم شورای اداری استان و شهرستان ها ،شهردار و اعضای شورای های شهر شهرستان ها و اصحابب رسانه کمال تشکر و قدردانی را دارم .

   

  فتاح محمدی بیان کرد : خدا را شاهد می گیرم که نیت و قصد ی غیر از خدمن به ایم مردم را نداشته ام و خا را شاهد می گیرم که این عبادت سنگین را از دوش من بر میدارند و امیدوارم اگر تقسیری که در ان اراده نداشتم مردم عزیر گذشت کنند.

   

  محمدی بیان کرد : کوههای بلند به برف سنگین عادت دیرینه دارند.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت : نظام ما متکی به سرمایه بزرگ ملت است و بسیاری از کشورهای دنیا حضور مردم را  آرزو دارند .

   

  علی محمد احمدی ابراز کرد :امروز نظام جمهوری اسلامی نظام سال ۵۷ است امروز نظام ما تاثیر گذار است ،تلاش می کنند که با تمام توان خود حرکت خورشان ما را خورد کنند لذا امت ما پایدار و ماندگار تر است .

   

  احمدی اضافه کرد : دشمن این روزها شیطنت خود را افزون کرده است و نظام سلطه اعلام کردندبه صراحت که باید بحران را وارد ایران کنیم.

  وی با تاکید بر هوشیاری مردم عنوان کرد : ما باید دقت و هوشیاری مان را افزون کنیم دشمن برنامه ریزی کرده  که در بین جوانان القا کنند که نظام ناکارآمد است ما باید به خودمان بیاییم ، ما ملت بزرگی داریم که برای نظام جانشفانی کردند و اعتراضات مردم از نوع معیشت است اما دشمن تلاش می کند که نارضایتی ها را سیاسی جلوه دهد .

   

  استاندار تصریح کرد :اگر ماهها خودمان با دشمنان هم  صدا شویم باید خیلی تاسف بخوریم برخی از ما حاضر نیست برای اصلاح ساختارها هزینه کند .

   

  علی محمد احمدی با انتقاد از کم کاری برخی مدیران اذعان کرد :برای برخی سخت است که پاسخگو باشند مدیر جمهوری اسلامی نباید اینطور باشد ، باید سرباز برای خدمت به مردم باشد ما در جاههایی دچار روزمرگی شدیم و جاههای دوست نداریم شب ها دیر تر بخوابیم .

   

  وی گفت :مدیر بی تفاوت مدیر انقلابی نیست مجموعه این سه مولفه خروجی ان مدیر محافظه کار است .

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد :این نظام دست شماها است و شما مدیران این نظام هستیم اگر ما بی تفاوت شدیم ان موقع خودمان همصدا با دشمنان می شویم .اعتراض در چهارچوب قانون حق ملت است ما باید بدانیم کجا کم کاری کردیم ما باید از مردم استان تشکر کنیم که در خیابان ها امدند و پیامشان را با ارامش گفتند اما  طوری نشوند که مردم مشکل ندارند .

   

  وی گفت :مطمئن باشیم پای کار هستیم ،همانند زمان جنگ با تدبیر مدیران و کمک مردم از مشکلات عبور خواهیم کرد و فضایی را ایجاد کنیم که مردم حرف خود را بزنند اما هر کسی به هر بانه ای تخم تفرقه اکنی بپاشد محکوم است .

  مقام ارشد استان گفت :دکتر نظری از خانواه ایثارگران است خدمات مختلف داشتند تجربیات خوبی دارند امیدواریم همه ما از گذشته عبور کنیم ممکن است با مسیری که ایجاد می کنیم عده ای ناراضی باشند  اما ما باید به تغییرات و تحولات نگاه کنیم.

   

  علی محمد احمدی بیان کرد :معاون سیاسی بسیار حساس است باید در حوزه سیاسی تلاش کنیم الحمدالله ضریب امنیتی استان مناسب است باید برای مردم و گردشگران امنیت خوب حاصل کنیم و  از نظر اجتماعی به مردم توجه کنیم سرمایه اجتماعی استان را تقویت کنیم .

   

  احمدی در انتها عنوان کرد :پل ارتباطی استاندار با فرمانداران حوزه سیاسی است و از همه مهمتر انتقال مطالبات به وزارت کشور است .

   

  معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : استان زرخیز ما با وجود داشتن همه منابع در نقطه پایین قرار دارد باید تلاش کنیم که استان به سوی توسعه و حل مشکلات مردم گام بردارد.

   

  سید محمد کاظم نظری تاکید کرد : ما راهی نداریم جز اتحاد و این فرصت طلایی را قدر بدانیم و یکی از مهمترین چالش ها ما مستهلک شدن سرمایه های انسانی است.

   

  نظری به نقش رسانه ها اشاره کرد و گفت :امیدواریم با کمک اصحاب رسانه در این راستا  گامهای  مناسبی برداریم حضور جناب دکتر احمدی را فرصت مغتنعمی برای استان می دانم و چنانچه از فرصت استفاده ها کنیم می تونیم جهش مناسبی داشته باشیم.

   

  سید محمد کاظم نظری گفت : با توجه با بافت ظایفه ای،استان ممکن است بحران اب به چالش تبدیل شود نزاع های دسته جمعی از چالش های جدی ماست و ظرفیت سران طوایف را می توان از ظرفیت خوب استان دانست .

   

  نظری ادعا کرد :ترجیح منافع طایفه استانی بر منافع استانی بخصوص در عرصه انتخابات چالش مهمی است امیدواریم کمرنگ شود طلاق خودکشی نیازمند کار و برنامه ریزی جدی است فضای باز سیاسی از اهداف مهم دولت است .

   

  فرماندار سابق بویراحمد عنوان کرد :از استاندار بخاطر اینکه بدون توجه به حواشی سازی و اقای زارعی که تمام قد کردند و ایت الله ملک حسینی سردار بوعلی تشکر می کنم .

   

  وی اضافه کرد:با هر گرایشی سیاسی در فرمانداری توانستیم جایگاه قدرتمند بسازیم و جایگاه فرمانداری را ارتقا دادیم .

   

  سید محمد کاظم نظری افزود:مدیری که دچار روزمرگی شود یقینا جایی نخواهد داشت بنده بعنوان خدمتگزار کوچک دست یاری به سوی جامعه روحانیت استان دراز می کنم و امیدوارم که بتوانیم به کمک هم قدم برداریم  و لازم است در جواب مهندس محنایی بگویم  هر مدیری روزی باید عزل شود سعی میکنیم امانتدار خوبی باشیم .

   

  وی ضمن تشکر از کسانی که وی را نقد منصفانه و حتی غیر منصفانه کردند گفت : لازم است از همه دوستان که از من حمایت کردند و بعضا نقد منصفانه و یا غیر منصفانه کردند تشگر کنم .

   

  نظری به اعتراضات اخیر مردمی اشاره کرد و گفت :با توجه به تجمعات چند روز اخیر  باید قبول کنیم که  اولا نظام ما رفیع است که جای نگرانی نیست و بدانیم که فراخوان از سوی ضد انقلاب زده شده است اما نیاز است به مطالبات برحق مردم توجه شود ./فصلی نو

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  
  امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • دلنوشته دخترانه برای پدر سفر کرده…
 • در آستانه سال نو؛ پاکسازی معابر شهر باشت با مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی و شهردار باشت+تصاویر
 • الزام تغییر رویکردی در طلیعه دهه پنجم از پیروزی انقلاب اسلامی ایران
 • با هدف کمک به دانش آموزان محروم ؛ جشن عیدانه در مدرسه راهنمایی دخترانه ابن سینا گچساران برگزار شد+تصاویر
 • یک کهگیلویه وبویراحمدی معاون استانداری لرستان شد 
 • گزارش تصویری آخرین جلسه شورای اداری شهرستان گچساران در سال ۱۳۹۷
 • سفره خالی کارگران سد چم شیر گچساران در آستانه شب عید+تصاویر
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 •