طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۵ دی, ۱۳۹۶ | کد خبر : 70188 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ در برخی از روستاهای استان که جمعیت بالایی دارند دفاتر مخابراتی فعالیت دارند و معمولا کارکنان یا کارگزاران این دفاتر مخابراتی از اهالی همان روستاها انتخاب و خدمات مخابراتی به مردم ارایه می دهند.     به گزارش فانوس زاگرس ، طبق تفاهم نامه فی مابین شرکت مخابرات و پست بانک استان مقرر […]

  فانوس زاگرس؛

  در برخی از روستاهای استان که جمعیت بالایی دارند دفاتر مخابراتی فعالیت دارند و معمولا کارکنان یا کارگزاران این دفاتر مخابراتی از اهالی همان روستاها انتخاب و خدمات مخابراتی به مردم ارایه می دهند.

   

   

  به گزارش فانوس زاگرس ، طبق تفاهم نامه فی مابین شرکت مخابرات و پست بانک استان مقرر شده در ساختمان بیشتر روستاهایی که دفاتر مخابراتی فعالیت دارند خدمات پست بانک به روستاییان ارایه شود تا ساکنان روستاها مجبور نشوند جهت برخی امورات و خدمات پست بانک به شهر مراجعه کنند تا در وقت و هزینه آنان صرفه جویی شود.

   

  با این وجود تعداد زیادی از این دفاترخدماتی عملأ در ساختمان دفاتر مخابراتی این روستاها فعالیت دارند جهت تسریع درکارهای روزمره روستائیان و عدم مهاجرت آنان برای کارهای بانکی خدمات همچون افتتاح حساب بانکی پرداخت یارانه ها،جذب حساب دهیاران و کلیه خدماتی که شعب بانک ها درشهر ارائه می‌کنند. ودرمقابل این خدمات پست بانک ماهانه کارمزد ناچیزی به مبلغ تقریبی ۸۰هزارتومن به این کارگزاران پرداخت میکند. لازم به ذکر است حتی هزینه های جانبی این دفاتر پست بانک از جمله ،جوهر پرینتر ، کاغذ و سایر مواردی که هزینه دار هستند با هزینه شخصی خود کارگزاران انجام می گیرد.

   

  متأسفانه شرکت مخابرات بدون توجه به این موضوع طی ماههای گذشته اقدام به کسر مبالغی تحت عنوان کارمزد ازکل حقوق ناچیز کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی نموده که بطور مثال کارگزاری که بابت حق الزحمه ۸۰۰۰۰تومان ازپست بانک دریافت کرده، شرکت مخابرات نزدیک به ۲۵۰۰۰۰هزارتومان باکسرکل درصد از حقوق این کارگزاران اقدام نموده است. یعنی عملا کارگزاران بااین همه زحماتی که می کشند نه تنها کارمزدی نگرفته بلکه نزدیک به ۱۸۰هزارتومان ازحقوقشان کسر گردیده است.

   

  طبق نامه نگاریهای صورت گرفته خدمات پست بانک در ساختمان برخی دفاتر مخابراتی روستایی صورت نگرفته و شرکت مخابرات بدون نظر گرفتن این موضوع اقدام به کسر مبالغی تحت عنوان کارمزد از حقوق کارگزاران دفاتر خدمات روستایی  کرده که در مستندات ضمیمه همین خبر آشکار است.

   

  کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی خود جهت جلوگیری از تضییع حقوق از دست رفته خود به مخابرات شهرستان و مرکز استان مراجعه کرده اند و متأسفانه تاکنون هیچ نتیجه ای از پیگیری های خود نگرفته اند.

   

  یکی از این نیروها به خبرنگار فانوس زاگرس گفت: بدلیل بی توجهی مسولان مجبور هستیم دفاتر را تعطیل کنیم و خدمات به روستاییان را متوقف کنیم هر چند که این کار باعث ایجاد مشکلاتی برای مردمان زحمتکش روستاهاازجمله سالخوردگان وکسانی که علاوه بر تحمل هزینه و خطرات جاده ای بایدساعتها دربانکهای شهرستان وقت صرف کنندخواهدشد.ولی عدم پاسخگویی مسئولین راهی جزاین برایمان نگذاشته است.

   

  امید است مسولان مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد موضوع حق و حقوق قانونی این عزیزان زحمتکش را پیگیری و همانگونه که دربند۲تفاهم نامه ذکر گردیده است. مبالغ کسر شده تحت عنوان کارمزد از حقوق ناچیز این نیروها را بازگردانند .

   

  در ذیل مستنداتی از روند پیگیری نیروهای دفاتر خدمات روستایی و نامه نگاری های صورت گرفته فی مابین شرکت مخابرات و پست بانک جهت اطلاع مسولان و مردم قابل مشاهده است.

   

   

   

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  38 نظر برای “هشداربه مسئولین مخابرات وپست بانک ؛ دفاترخدمات روستایی در شرف تعطیل شدن/لزوم رسیدگی به حق و حقوق کارگزاران دفاتر خدمات روستایی+مستندات”
  1. ماهور گفت:

   مخابرات وپست بانک دنبال منافع خودمی باشد کاری ندارد چه بلایی سر روستایی وکارگزارمی آید واقعا مدیران ضعیف وسیاست غلط باعث مهاجرت شدید روستائیان شده خدمات بانکی درروستا مانع رفت وآمد روستائیان به شهرمی شود

   1

   3
  2. حسین گفت:

   سلام. واقعن جای تاسف دارد که مخابرات و پست بانک از حقوق ناچیز ای بنده خداها نمیگذرد.باید نشت و گریست که بخاطر مردم میان و خدمات ارائه میدهند و مخابرات و پست بانک اینجوری حقشونو بهشون میده…یا امام زمان عجج الله ظهور

   0

   3
  3. عبدالرسول قره قانی گفت:

   برداشت من :اصل ۴۴قانون اساسی یعنی پرکردن جیب های خودشان وبیخیال مردم روستاوفقیروفقرا
   انچه راکه منتشرکرده ایدطبق مدرک اتفاق افتاده است تقاضای کمک داریم

   1

   2
  4. ماهور گفت:

   ضعف مدیریت مخابرات وپست بانک باعث این مشکلات شده د……….دهستن ومیز مردم وکارگزاران کشک

   1

   2
  5. ناشناس گفت:

   واقعا جای تاسف داره که مخابرات وپست بانک با این همه درآمد حق این قشرزحمت کش رو میخوره حداقل بفکر این روستایی هایی باشید که توان اومدن به شهر رو ندارن خداوند لعنت کنه کسانی راکه حق مردم رو میخورند

   4

   4
  6. روستا گفت:

   جای تاسف داره برای مدیران فقط به میز چسبیدن به فکرمردم نیستن واقعا تاسف باره خدمات جاشو داده به تجارت انسانیت خوب چیزیه

   1

   3
  7. حسین گفت:

   ………کنه کسانی که حق این قشر زحمت کش را به یغما می برند. مگر مخابرات این همه درامد داره واز همه راه از مردم پول میگیره کمه که از کارگزاران خودش هم داره ………میکنه اخه ادم به کی شکایت کنه به کدام مرجعی باید مراجعه کنه این پولا چطور از …… تون ….. میره

   1

   2
  8. محمدرضا گفت:

   واقعا جای تاسف داره که مخابرات داره به کارگزار خودش هم رحم نمی کنه مگه دولت بخاطر اینکه مردم روستا به شهر نرن این دفاتر نگذاشته پس چرا مسئولی پیدا نمیشه حق این کارگزارا رو بگیره واز اونا حمایت کنه

   0

   2
  9. سپیده گفت:

   فقط میتونم بگم افسوس افسوس از این همه ….و…حق خوری

   0

   2
  10. محسن کارگری گفت:

   بخدا این مطلب که خوندم فقط شاخ در نیاوردم خدا عاقبت همه را بخیر کنه قشری بدبخت تر از کارگزار مخابرات پیدا نمی شه که این همه بهشون ظلم میکنن
   این مسئولین که دم از عدالت میزنن کجاین مسئولینی که به خودشون میگن دل واپسان نظام کجایید به داد این قشر برسید

   1

   2
  11. رضا جلیلی گفت:

   اره کارگزارا راست میگویند من خودم به چشم دیدم که این مشکل براشون درست کردن واز حقوق اوتا کم کردن

   خدا به داد همه مابرسه

   1

   2
  12. باقر ناصری گفت:

   مخابرات این همه درامد داره باز داره از کارگزار خودش ……. میکنه
   این همه روی شارژ اینترنت ……..میکنه روفیش تلفن همین طوری
   پس چرا از حقوق ناچیز کارگزارت برمیداری که بدبخت هستند
   بدبختا اون همه زحمت میکشن من خودم دیدم که کارگزار نردبون رو دوشش بود ومسافت طولانی داشت میرفت تلفن مشترک درست کنه پس چرا به اونا ظلم میکننین

   0

   2
  13. سید محمد موسوی گفت:

   بنظر من کارگزاران باید به مقامات بالا شکایت کنن
   البته دست این خبرگزاری درد نکنه که این خبر چاپ کرد تا مردم بدونن که چه برسر مسئولین این دفاتر میارن

   1

   2
  14. شا غلام گفت:

   داداش بی خود خودتو اذیت نکن هرکجا داد بزنی کسی محل نمیزاره

   1

   1
  15. ناشناس گفت:

   حضرت علی فرمود حق گرفتنی است پس داداش من هرطور شده حق خودتو از مخابرات وپست بانک بگیر

   1

   2
  16. ناشناس گفت:

   بنظ من پست بانک ومخابرات دستشون تو یه کاسه است که حق وحقوق کارگزار رو….

   1

   2
  17. ناشناس گفت:

   پست بانک از مخابرات بدتره فکر میکنی اون حق الزحمه ای که پست بانک میده زیاده نه برادر پست بانک هم داره حق دفاتر رو میخوره

   1

   1
  18. التماس گفت:

   بخدا قسم من خودم شخصا با یکی از کارگزارا بودم که قطعات کامپیوتره را با هزینه شخصی خودش گرفت گفتم چرا با هزینه خودت میگیری گفت مخابرات که نمیگیره پست بانک هم نمیگیره مجبورم با هزینه خودم بگیرم پس لامذهبا چرا باز از حقوق اونا برمیدارین

   1

   2
  19. کرمی رئیس مخابرات گچساران گفت:

   با سلام . قابل توجه مدیر محترم سایت فانوس زاگرس و مردم شریف استان ؛ احتراما به استحضار میرساند که
   متن نوشته شده فانوس زاگرس اصلا صحیح نمی باشد و نمی دانم بر چه اساسی و به استناد چه مدرکی نوشته شده و ای کاش ایشان قبل از این شائبه از یکی از مسئولین مخابرات جویای موضوع میشدتاتشویش اذهان عمومی ننمایند .
   واز زرفی از همین مدارکی که پیوست نموده مشخص است که چند بار مدیر محترم مخابرات منطقه از پست بانک پیگیری کرده و نتیجه ای عاید نگردید ه و در همین قرارداد پیوست نوشته شده که می بایست این مبالغ به مخابرات پرداخت میشده ولی پست بانک اقدامی نموده ؛ لذا نظر خوانندگان محترم را به موارد زیر معطوف میدارم :
   ۱- تمام این کارگزاران قرارداد مستقیم با مخابرات دارند و کارمند مخابرات محسوب میشوند و ماهیانه طبق قانون کار از مخابرات حقوق میگیرند و بیمه آنان نیز پرداخت میگردد.
   ۲- طبق قرار داد مخابرات با پست بانک می بایست این مبالغ را پست بانک به حساب مخابرات می ریخت که حداقل بخشی از منابع پرداخت حقوق این افراد باشد که متاسفانه پست بانک مبلغ فوق را مستقیما به حساب این افراد ریخته که خلاف قانون بوده و مخابرات طبق قانون این مبالغ را که اضافه پرداختی بوده کسر نموده .
   ۳- در نوشته طوری اظهار شده که مخابرات مخالف خدمت رساندن به روستاها میباشد در حالیکه تمام امکاناتی که در دفاتر روستاها گذاشته شده از طریق مخابرات بوده و جهت خدمت به مردم و پست بانک هیچ گونه تجهیزاتی در روستاها ندارد.
   ۴- پیرو جلسات متعدد تحت هیچ شرایطی پست بانک و پست حاضر نشدند که حتی درصدی از حقوق این کارگزاران را تقبل کنند علی رغم اینکه این افراد بیشتر کار پست بانک را انجام میدهند تا اینکه مخابرات مستیما با این افراد قرارداد منعقد نمود و بیمه و حقوق آنان را تقبل نمود .
   جا داشت نویسنده محترم یک طرفه به قاضی نمی رفت و اذهان مردم را در این مورد تشویش نمی نمود گرچه حق شکایت از فانوس زاگرس در این مورد در مراجع قضایی برای مخابرات محفوظ می باشد که در صورت تشخیص از طریق اداره حقوقی قابل پیگیری است .

   3

   3
   • ممنصف گفت:

    جناب آقای کرمی جای تاسف داره بخاطر پست وریاست امثال شما ها چه بلایی سرمردم بدبخت وقشرمظلوم کارگزار می آورید کارگزاری که بهترین عمرزندگی خود وجوانی خود را درخدمت مردم گذاشت ومنافع را شما ها بردید آقای کرمی این کارگزاری که هنوز بهش ظلم میکنید چقدر درشرایط سخت برای وصل تلفن مردم درهوای گرم وسرد تلاش کرد وچقدر ازپله ها پایین افتاد وخدا میداند تشعشعات مراکزدیجیتال آنها را آزارداد که به انواع بیما ری گرفتارن چقدربوی اسید در اتاق باطری به ریه آنها آسیب رساند وجسم وروان آنهارا نابود کردید خانواده های مظلوم این عزیزان را به ……….رساندید زمانی که شما سه میلیون حقوق میگرفتید به این عزیزان ماهی بیست هزارتومان میدادی …..حال آقای کرمی حقوقی که به کارگزاران درحال حاضرپرداخت میشود حداقل حقوق اداره کار می باشد شماها زورتون نرسید والا همان بیست هزارتومانو هنوزادامه میدادید وهنوز مخابرات حق این عزیزان را ضایع میکند درکامنتی که گذاشتید تمام تجهیزات را مخابرات گذاشته مال سال ۸۲بوده همه معیوب شدن ودرحال حاضرامکانات پست بانک توسط خود کارگزارخریداری شده وهمه هزینه ها را شما وپست بانک به دوش کارگزاربدبخت گذاشتید حتی اینترنت هم ازتلفن شخصی خودشان استفاده میکنن جای تاسف دارد رئیس یک اداره از امورات خود اطلاع ندا ره آقای کرمی تفاهم نامه بین پست بانک ومخابرات بسته شده مطالعه بفرمایید بند۲ قیدشده کارمزد توسط پست بانک باید به حساب مخابرات واریزشود قید نشده کارگزار درثانی طبق جدول ودرصدی که قیدشده پرداخت گردد چرا کارگزاری که هشتادهزارتومان ازپست بانک بابت یک ماه حق الزحمه گرفته مخابراب بابت اون دویست وپنجاه هزارتومان کم کرده که درمواردی بیشترهم کسرشده آیا عقل سلیم ایجاب میکنه ماهی۸۰هزارتومان کارکنی بدون هزینه ها بد۲۵۰هزارتومان ضرر کنی مطالب فانوس زاگرس کاملا حقیقت دارد وشاید هم مراعات حال شماها هم شده باشه واقعا برای حفظ پست ومقام ارزش این رادارد که خانواده این مظلومان را درشرایط بداقتصادی اینطوربهشون ظلم بکنید اگرقصد شماخدمت به مردم وروستائیان بود چرا مراکز مهم روستاها راجمع آوری کردید مثل باباکلان سربیشه سرابننیز خان احمد ودها مرکز مخابرات که درروستاها باهزینه بالا نصب شده بودن شماها آنها را ازخدمات تلفن ثابت محروم کردید ودیگر نتوانستن دفتر خدمات بانکی ادامه بدهند جوابگوی این بی مهری کیست غیراز خودشما حال چند مرکزدیگرمونده شما می خواهید این چندروستا رابه همان وضع دیگرروستاها درآورید همه را نابودکردید بخاطر خوش خدمتی مدیران بالادستی مطالب فانوس زاگرس تشویش اذهان عمومی نیست درد دل مردم روستاها وکارگزاران می باشد چرا آماری که از مراکز شما دادید برای کسرحقوق کارگزاران چندین برابر آماربقیه شهرستانهای استان است درصورتی مراکز آنها خیلی ازشهرستان گچساران بیشتربود آیا این نشانه خوش خدمتی شما به مدیران بالادستی وظلم به کارگزارخودنیست آقای کرمی درمورد شما ومخابرات استان حرفهای زیادی هست وچه بلایی سر کارگزاران مظلوم آوردید وچه خدماتی درعصرنوین مردم رامحروم کردید بالاخره کارگزارروستایی خدایی دارد ومردم هم میدانن که شماها بودید آنها راازخدمات محروم کردید کارگزار هنوز باکمال افتخار درخدمت هم ولایتی های خودمی باشد ونخواهدگذاشت حقشان ضایع شود

    2

    3
   • عدالت گفت:

    آقای کرمی چرا اینقدر ………. میگویی ؟توکه حالا از خبر فانوس زاگرس انتقاد میکنی که فانوس زاگرس عین حقیقت رونوشته پس چرا ابراز بی اطلاعی میکردی وجواب ما رو ندادی عجب

    1

    2
   • التماس گفت:

    درجواب رئیس محترم مخابرات گچساران
    جناب کرمی مخابرات تجهیزات ۱۳ سال پیش داد واز سال ۸۸ که مخابرات خصوصی شد دیگه مخابرات اصلا حمایت نکرد ازاون موقع تا کنون کلیه قطعات کامپیوتر و وسایل دیگر با هزینه شخصی کارگزار درست شدند ۲- سال ۹۶ پست بانک وام دو میلیون و نیم با سود ۱۸ درصد به کارگزار داده کلیه تجهیزات دوباره خریداری شده ۳- مخابرات به کارگزار فوقش ۱ میلیون حقوق بده وکارگزار باید تو روستا نردبون هر روز رو دوشش بزاره وبره خرابی درست کنه وبیشتر کارش برا همین مخابراته این درصد ناچیزی که پست بانک میده پول جوهر پرینتر هم نمی شه ایا مخابرات جوهر پرینتر برا کارگزار میگیره ایا کامپیوتری که خراب شد مخابرات درستش میکنه

    1

    2
   • ایرج گفت:

    جاب کرمی من خودم بچه ابشیرین هستم حرف کارگزاران کاملا درسته ۵سال پیش مرکز ابشیرین وباباکلان وسراب ننیز وسربیشه ولیشتر و… را خاموش کردین وحتی مخابرات پول تلفن مردم را حتی نداد ایا این جفا به مردم روستا نیست که حالا نمی تونن از اینترنت پرسرعت استفاده کنند.تلفن ندارند که با اون تماس بگیرن
    اگر این جفا نیست پس چیست ؟

    1

    3
   • کوه غم گفت:

    در جواب رئیس محترم مخابرات گچساران
    اقای کرمی مگر کارگزاران مخابرات بنده خدا نیستند وجدانن بیشترین ظلمی که میشه به همین کارگزارانه
    ۲- از رئیس پست بانک گچساران بپرسید که ایا کارگزاران وام ۱۸ درصد گرفتن براخریدکامپیوتر واقلام دیگر یا نه
    ۳- مخابرات ۱۳ سال پیش کامپیوترهایی گرفت واز سال ۸۸ دیگر این کامپیوتر ها را پشتیبانی نکرد که اکثرا خراب شدند وکارگزاران با هزینه شخصی خودشون اونارو درست میکردن
    ۴-اینترنت را هم که با هزینه شخصی خودشون شارژ میکنن
    ۵-پس دیگه مخابرات چه کاری انجام میده که اون کارمزد پست بانک راباید بدن مخابرات ومخابرات از حقوق کارگزار کم میکنه اونم دوبرابر بیشتر از اون کارمزد.ظلم از این بالاتر بی عدالتی تا کی
    ۶- والا کارگزارا ۱۰ برابر اون حقوقی که مخابرات بهشون میده کار انجام میده
    ۷- جناب کرمی اگه اون مستندات را نگاه کنین می بینین که حق به جانب کارگزاره

    1

    3
   • یا حق گفت:

    جناب کرمی اگه مخابرات نمی تونه حق خودشو از پست بانک بگیره کارگزار چه تقصیری داره که از حقوق اون کم میکنین
    طبق مستندات بالا پست بانک باید به مخابرات کارمزد بده نه کارگزار

    1

    3
   • مظلوم گفت:

    به ولا من تا اونجایی که خبر دارم مخابرات دوست نداره این کارگزارا نون بخورن تا حالا هزاران بار اونارو اذیت کردن یا حقوق اونارو نمیدن که به اداره کار شکایت میکنن وچقدر دوندگی داره

    من خودم خبر دارم که حقوق سال ۹۳ اونارو پیمانکار مخابرات نداد که مخابرات هیچ حمایتی از اونا نکرد اونم کل حقوق یک سال

    1

    3
   • دستان گفت:

    اتفاقا مخابرات چون حمایت نکرد از این دفاتری که تو روستاها هست بیشتر اونا تعطیل شدند اون چند تایی هم که خدمات میدن
    کلیه ملزومات از قبیل چاپگر وکامپیوتر وکاغذ و غیره با هزینه شخصی خودشون گرفتن
    جناب کرمی مطمئن باش اگر مخابرات حق اونارو ضایع نمیکرد دل درد نداشتن که این همه جنجال به پا کنن

    1

    2
   • سلطان غم گفت:

    من خودم کارگزارم الیته مهندس کرمی انسان بزرگی وتا امکان داشته هوای کارگزار داشته وازاین بابت هم ممنون هستیم
    ولی این نکته ضروری بگم که کارگزارا هم حق دارن چون مخابرات بیش از حد از حقوق کم کرده بود که البته مقصر مهندس کرمی نیست واستان مقصره دوما کارگزارا راست میگن چون کامپیوتر وبقیه تجهیزات را با وام ۱۸ درصدی که پست بانک داده خریداری کردن
    البته در این بین پست بانک هم مقصره وتقصیر زیادی داره چون پست بانک باید به مخابرات کارمزد بدهد الیته در صورتی که پست بانک از ساختمان مخابرات استفاده بکنه این نکته را بگم که بیشتر دفاتر در ملک شخصی کار میکنن
    در پایان از محبت مهندس کرمی که تا تونسته از ما حمایت کرده ممنونم

    0

    0
  20. منصف گفت:

   در پاسخ به رئیس اداره شهرستان گچساران جناب آقای کرمی واقعا جای تاسف دارد که ظلم بکنی وبه آن هم افتخارکنی جادارد از مدیرمحترم فانوس زاگرس تشکرکنم که درد دل قشرمظلوم کارگزاران مخابرات را بیان کردند واز توجه آنها از مظلومان جامعه واقعا جای تقدیردارد آقای کرمی کار گزاری که می فرمایید الان حقوق میدهید اونم حداقل حقوق اداره کار نگفتید چه بلاهایی سرشون آوردید نگفتید که شما چندین روستا را ازتلفن ثابت وخدمات آن برای خوش خدمتی به مدیران بالادستی محروم کردید نگفتید نه تنها در زمان ریاست شما به روستاها تلفن ندادید که هیچ شروع به جمع آوری کردید نگفتید همیشه برای ضربه زدن به کا رگزاران دراستان پیش قراول بودید جناب کرمی این کارگزار بهترین عمر خود جوانی خود را در مراکزروستایی وخدمت به هم ولایتی های خود گذراند خدمتی که درجواب آن شما حقوق آنها راضایع کردید زمانی که شما حداقل ماهی سه میلیون تومان میگرفتید به کارگزاران بیست هزارتومان میدادید کارگزاری که در هوای گرم وسرد پله به دوش کوچه به کوچه میگشت تلفن نصب میکرد که درآمدمخابرات بالا برود وشماهم تشویقی بگیرید کارگزاری که تشعشعات مراکزدیجیتال روی آنها اثرکرده وبه انواع بیماری گریبانگیرن که خودشون هم اطلاع ندارن علت چه بوده کارگزاری که د راتاق باطری گاز اسید استشهام کرد وریه آن نابود شد کارگزاری که ازپله سرپایه تلفن پایین افتاد والان کمردرد داردصدها بلاهایی دیگرجناب کرمی فرمودید طبق تفاهم نامه باید کارمزد کارگزار که برای پست بانک کارمیکند به حساب مخابرات واریز شود توصیه میکنم تفاهم نامه را دوباره مطالعه بفرمایید بند دو تفاهم نامه قید شده طبق جدولی که درصدان تعیین کرده پست بانک به حساب مخابرات واریز کند قیدنشده توسط کارگزار درثانی مگر میشود کارمزدی که پست بانک به کارگزار بابت حق الزحمه داده ۸۰هزارتومان بابت این مبلغ مخابرات بیاید دویست وپنجاه هزارتومان ازحقوق آن کسرشود کدام عقل سلیمی این محاسبات راقبول میکند فرمودید تجهییزات مخابرات دراختیارپست بانک گذاشته واقعا تاسف دارد رئیس یک اداره ازامورات اداره خود خبرنداشته باشد تجهیزاتی که می فرمایید سال ۱۳۸۶خریداری شد ودر حال حاضرهمه آنها معیوب می باشد جهت اطلاع خدمت شما کامپیوتر وتجهیزات توسط کارگزار خریداری شده با وام هیجده درصدی که پست بانک داد که این خودشم یک ظلم بود اینترنت از تلفن شخصی خودشان استفاده میکنن بعضی کارگزاران که اصلا خدمات پست بانک درساختمان مخابرات ارائه نمی شود ومستقل خودشان کارمیکنن ازآنها هم کسرکردید جناب آقای کرمی مطالب فانوس زاگرس کاملا حقیقت دارد وتشویش اذهان عمومی نیست عموم روستاها می بینن ودیدن که چطور مراکزشان راجمع کردید روستائیان دیدن چطور ازخدمات محرومشان کردید وچند روستای دیگرمونده ومی خواهید همان بلا راسرشان بیاورید آیا آن میز وپست وریاست ارزش آه وناله خانواده های مظلوم کارگزار را دارد وآن پیرزن وپیرمردی که از روستا برای پرداخت قبوض یا دریافت یارانه وخدمات بانکی ودها خدمات دیگربا هزاران خطر به شهربرود شماها سیاست تجارت را جایگزین خدمت کردید چرا با مردم رو راست نیستید چرا درمواردی ابراز بی اطلاعی میکنید شما میدانید مردمان سرابننیز باباکلان آبشرین سربیشه خان احمد ودها روستای دیگر که مراکزآنهاراجمع آوری کردید وازخدمات محرومشان کردید چقدر ازشما ومدیران مخابرات متنفرن آیا شما این را خدمات رسانی به مردم محسوب می کنید آقای کرمی ما ازنزدیک زندگی کارگزاران مخابرات روستایی رامی بینیم که درچه شرایطی زندگی میکنند ونشانه خدمت بی دریغ شماست واقعا شرم آوراست برای شما ومدیران بالادستی مقایسه کنید زندگی یک بهورز در روستا وزندگی کارگزاران شما واقعا ماییه ننگ است که این قشرمظلوم چه مصیبتها کشیدن ودرآمد کسب کردن وحال اینطوربا آنها برخورد می شود اگرپیگیری این عزیزان برای احقاق حق خود ازطریق قانونی نبود که ده سال هم طول کشید ومصوبات مجلس نبود که مخابرات راملزم به پرداخت حداقل حقوق اداره کار تاپایان بازنشستگی کرد شما یا این عزیزان رااخراج کرده بودید یا همان ماهی بیست هزارتومان بهشون میدادیدجناب آقای کرمی مخابرات اینقدر درحق این عزیزان اجحاف کرده که خدامیداند هم این دنیا وآن دنیا چه برسر مسئولینش بیاید که خانواده های این عزیزان درچه شرایطی زندگی میکنن جناب آقای کرمی رئیس محترم مخابرات شهرستان گچساران این میز واین پست واین ریاست ماندگارنخواهدبود موفق باشی

   0

   2
  21. عجب گفت:

   آقای کرمی واقعا مطالب……… شما تاسف بار است فقط می شودگفت متاسفم

   1

   2
  22. چه بگم گفت:

   درجواب رئیس مخابرات گچساران آقای کرمی اولا مطالب فانوس زاگرس کاملا عین حقیقته وهیچ تشویش اذهان عموم نیست عموم روستاهای باباکلان آبشیردن سربیشه خان احمد سرابننیز وروستاهای دیگر میدانند که حضرتعالی چقدر خدمت صادقانه به مدیران بالادستی کردید ومراکز این روستاها راجمع آوری نمودید ومردم روستاها را ازخدمات محروم کردید وکارگزاران هم میدانن که چه خوش خدمتی کردید وبدون رد خور اسامی آنها رابرای کسرحقوق فرستادید درصورتی بقیه شهرستانها که مراکزشان از گچساران خیلی بیشتربود سرجمع به اندازه آمارشما نبود آقای کرمی خودت بهترازهرکسی اطلاع داری چه بلایی سرکارگزاران آوردید زندگی آنهارا به فلاکت کشاندید توصیه می شود تفاهم نامه را مطالعه بفرمایید تا دقیق ترمتوجه بشوید که ناحق حقوق کارگزا ان راکسرکرده اید توصیه می شود به مراکزخود سرکشی کنید تا ببینید مخابرات هیچ تجهیزانی برای خدمات رسانی ندارد همه معیوب شدن وتجهیزات توسط کارگزارخریداری شده اینترنت شخصی استفاده می شود بعضی خارج ازساختمان مخابرات خدمات پست بانک ارائه میکند توصیه میشود شرایط زندگی کارگزارخود وبهورز در روستا را ببین اون وقت می فهمی چه بلایی سرکارگزارت آوردی توصیه می شود مروری کن درزمان ریاست خود غیراز جمع آوری تلفنهای مردم چه خدمتی کردی درطول ریاست طولانی خود ودرآخرتوصیه می شود جدی بگیر آه وناله خانواده های مظلوم کارگزاران را ومردم بیـچاره روستارا

   1

   2
  23. انسانیت گفت:

   آقای کرمی تاکی میخواهی …………………….. بگی وتا کی پشت میز؟

   1

   1
  24. روستازاده گفت:

   خدمات شایانی کردید بسیار عالی جیب مارا خالی کردید وچقدرقشنگ مارا بیچاره کردید اما فکر آخریشو نکردید واقعا باید برای مدیران تاسف خورد

   2

   2
  25. مدیر گفت:

   کارگزاران محترم مخابرات هدفش اخراج شماست به بهانه اینکه کارپست بانک را انجام میدهید پست بانک هم یک نیروی مجانی گیرش میاد که نه حقوقی بهش میده نه بیمه فقط منابع جمع میکنه آقای کرمی درکامنتش روشن گفتن که کارگزاران بیشترکارپست بانک را انجام میدن نکته رو بهتون رسوند

   1

   0
  26. کارشناس گفت:

   وقتی این مطالب رو خواندم بعنوان یک مطلع چقدر دلم گرفت :
   دلم گرفت از این همه محبتی که کرمی در حق شما کارگزاران داشت و در حقش اینطور نوشتید .
   دلم گرفت از اینکه از لیستی که از حقوق شما کم کردند کرمی هیچ اطلاعی نداشتن و از طریق حسابداری با خودتان تماس گرفتند و خودتان مبلغ رو اعلام کردید و کرمی هیچ نقشی در تعیین مبلغ و یا کسری آن نداشت و از استان این کارو کردند و شما اینطور نوشتید .
   دلم گرفت از بی مهری که در حق کرمی داشتید و ایشان همیشه مدافع شما بود و شما با این کار انسانیت و مردانگی را سر بریدید.
   اگر نمی دانید یا خود را به ندانستن می زنید بدانید کرمی هیچ خوش خدمتی به بالا دستان خود نکرده و همیشه با بالا دستان خود بخاطر حق و حقوق شما درگیر بوده و هست .
   همه میدانند که مخابرات ۱۰ سال است خصوصی شده و سیاست کاری را تهران مشخص می کند نه کرمی .
   همه میدانند که جمع آوری مراکز بخاطر سرقت شبکه های کابل و سیاست مخابرات بوده و ربطی به کرمی ندارد
   همه میدانند کرمی انسان شایسته و لایقی است و چندین بار به اودر استان پیشنهاد مسئولیت های بالاتر دادند و دنبال پست نیست.
   هر کس این کامتت ها را بخواند معلوم است که یک نفر آنها رو نوشته اما چرا بقیه در این بی احترامی سکوت کردید
   در پایان خودم وشما را توصیه میکنم به تقوا

   2

   1
  27. کارگزار مخابرات گفت:

   در حق کرمی بی انصافی نکنید ایشان همیشه حامی بوده

   2

   1
  28. کارگزار گفت:

   آقای کرمی انسان بزرگی است و کسی که این مطالب رو نوشته قطعا یکنفر است و مغرض
   آقای کرمی برای ما کارگزاران زحمات زیادی کشیده و از ایشان تشکر می کنیم

   2

   2
  29. کارگزار گفت:

   هیچ یک از کارگزارن فکرنکنم غرض شخصی با آقای کرمی داشته باشند وآقای کرمی انسان شریف ولایقی هستن ولی مطالب وکامنتها رو خوندم آقای کرمی اگه اطلاعی از کسر حقوق کارگزاران نداشتن ودرجریان نبودن نباید جوابیه میداد هر چند رئیس اداره می باشد و وظیفه دارد از مخابرات حمایت کند نه کارگزارباید مدیر یا هرکسی که دراستان دستور کسرحقوق داده وچگونگی کسرحقوق را توضیح بدهد تا هم کارگزار وهم مردم در جریان کم وکیف این ماجرا قرارگیرند واز اینکه مخابرات وپست بانک به قشرکارگزار ظلم میکنه شکی ندارد وباید ازمظلوم دفاع کرد نه ظالم واین چیزیست بسیارروشن پست بانک ماهی هشتادهزارتومان به کارگزار بابت کارمزد داده که حتی پول جوهرپرینتر بدبختا نمیشه از اونور برای هشتادهزارتومان مخابرات دویست وپنجاهزارتومان ازحقوقشان کسرکرده واقعا این ظلمه درحق کارگزارکه به روستائیان خدمت میکنه بجای تشویق اینجا بندگان خدا تنبیه شدن در این میان پست بانک با دراختیار داشتن امکانات رایگان ونیروی کار مفت داره جولان میده مسئولین مخابرات باید از پست باتک کارمزد دریافت کنند نه کارگزار بنظرمیرسه دیوارکوتاهترازکارگزار نیست ازیکطرف مخابرات اگه مردم پول قبض تلفن ونده از حقوقش کم میکنه وازطرف دیگه اگه پست بانک به تعهدات خودش عمل نکنه بازم ازحقوق کارگزارکسرمیشه اینجا کاملا روشنه چقدر از کارگزار مدیران بیزارن درصورتی که اون میزی که پشتش نشستن مدیون همین چند کارگزارن

   1

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بگذاريد هواي پاك جنگل و گندم زارهاي سبز در نفسمان موج بزند
 • رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس: بدهی ۲۸۲ هزار میلیارد تومانی دولت است /تاجگردون: ۹۷ درصد مردم یارانه می‌گیرند
 • نامه جانباز گچسارانی به مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد
 • ضرورت احداث مرکز درمانی سوانح سوختگی در شهرستان گچساران
 • کارگروه مشورتی مربیان سرود استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار میگردد
 • نشست پشتیبانی برگزاری یادواره کشوری سرداران و شهدای بهمئی برگزار شد +تصاویر
 • انتظار ۱۳ ساله پایتخت طبیعت ایران برای ساماندهی زباله‌ها
 • مسدود شدن راه ارتباطی ۱۰۰ روستا در کهگیلویه و بویراحمد
 • ورودی های خاموش دهدشت و مخاطراتی که برای مردم دارد
 • آغاز بکار فست فود بین المللی ایرانویچ در گچساران +تصاویر
 • خروج ۲شهر کهگیلویه و بویراحمد از خشکسالی/ابلاغ مجوز ارتقای ۲۲۲دهیاری در استان
 • آماده‌باش دستگاه‌های عضو شورای بحران استان کهگیلویه و بویراحمد برای بارش‌های شدید در روز پنجشنبه
 • همایش منطقه ای معضلات و مشکلات ترافیکی با موضوعات فرهنگ رانندگی در گچساران برگزار شد+ حاشیه ها و تصاویر
 • عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام : طرح استانی‌شدن انتخابات در مجمع تشخیص رد شده است
 • ۷۳درصد تلفات در کهگیلویه و بویراحمد مربوط به عابرین پیاده است/ بیشترین تلفات درون شهری مربوط به عابران پیاده در گچساران است
 • تغییر یکی از معاونان استاندار کهگیلویه و بویراحمد
 • سیستم نوبت دهی کلینیک شهید مفتح یاسوج آفلاین است/وضعیت نامناسب نوبت دهی در کلینیک های یاسوج+تصاویر
 • روایت مدیر کل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سفر به یکی از محروم ترین مناطق استان و شرح ۳۰ساعت مشقتی که بر آنان گذشت+تصاویر
 • جوابیه مدیریت آب و فاضلاب روستایی شهرستان باشت به خبر ” نارضایتی اهالی خان احمد از نداشتن آب”
 • ماجرای تعطیلی کلینیک خیر ساز تاجگردون در باشت /مدیر بهداشت و درمان باشت:تذکر رئیس دانشگاه علوم پزشکی علت تعطیلی این کلینیک است
 •