طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۵ آذر, ۱۳۹۶ | کد خبر : 69399 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ جلسه هم اندیشی رؤسای هیئت ها و مربیان ورزش قهرمانی با حضور فرهاد جعفری مدیر منابع انسانی شرکت بهره بهرداری نفت و گاز گچساران برگزار و وی به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد.   به گزارش فانوس زاگرس،فرهاد جعفری در این نشست اظهار داشت که نیم فصل خیلی خوبی در بعد ورزش قهرمانی […]

  فانوس زاگرس؛

  جلسه هم اندیشی رؤسای هیئت ها و مربیان ورزش قهرمانی با حضور فرهاد جعفری مدیر منابع انسانی شرکت بهره بهرداری نفت و گاز گچساران برگزار و وی به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،فرهاد جعفری در این نشست اظهار داشت که نیم فصل خیلی خوبی در بعد ورزش قهرمانی و روند توسعه و رشد وزش داشتیم و تیم های مختلف نفت و گاز گچساران توانست نتایج قابل قبولی کسب کنند.

  وی افزود:ورزش نفت و گاز گچساران در راستای تعهد اجتماعی که نسبت به شهرستان و جامعه دارد در سه بخش ورزش قهرمانی،همگانی و زیرساخت های ورزشی سیاست های کلان باارزشی را به مرحله اجراء درآورده که در دوره مدیریت جناب صیدالی در بحث ارتقای کیفیت و رضایمندی توجه بیشتری در دستور کار قرار گرفته است.

   

  مديرعامل باشگاه فوتبال نفت گچساران اظهار داشت:در بخش قهرمانی هم اکنون ۱۸ رشته و تیم در لیگ های مختلف کشوری داریم که مدیریت آن کار سختی است اما خوشبختانه با تلاش همکاران در امور ورزش نفت شرایط به خوبی به پیش می رود و نتایج خوبی به دست آمده است.

   

  فرهاد جعفری در ادامه این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

  وی در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت تیم واترپلو اظهار داشت:تیم واترپلوی نفت گچساران در لیگ برتر همواره رتبه های بالایی به دست آورده که باید بگویم این تیم با حداقل بودجه بسته شده است که با توجه به نگاه ما جهت رفتن به سمت بومی سازی تیم ها در حال حاضر واترپوی نفت گچساران تنها تیم تمام بومی ما است.

   

  وی در پاسخ به سوال دیگری که چرا نفت و گاز در شرایط حساس فعلی به یک مربی بومی سپرده شد و بعد از داریوش یزدی سمت یک مربی نامدار نرفت، افزود:فوتبال رشته خاصی است و جایگاه و اثرگذاری والایی دارد.

  مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران افزود:مربیان فعلی تیم فوتبال نفت و گاز سالها بعنوان کمک مربی و دستیار در سطح بالای فوتبال کشور حضور داشته اند از جمله همین کمال فرازمند که روزی دستیار ضیایی بود.

  جعفری بیان داشت:مربیان و کادر بومی تیم نفت اندوخته و تجربه های خیلی خوبی دارند و خوشحال هستم که بعد از چند سال که هدایت تیم در اختیار مربیان غیر بومی بود اکنون با حضور بچه های گچساران تیم موقعیت خوبی دارد و بهمن فرازمند به خوبی توانسته است آرامش و همدلی خوبی برای تیم نفت فراهم آورد.

  جعفری گفت:بنده برنامه سه ساله ای برای فوتبال نفت در رده های مختلف دارم که به زودی آنها را تشریح خواهم کرد.

  جعفری در پاسخ به سوالی در خصوص وجود چند دستگی و اختلاف در ورزش نفت گچساران و همچنین وضعیت سکوها و رعایت اخلاق از سوی هواداران اظهار داشت:وجود اختلافات،تنش و چند دستگی در ورزش نفت گچساران را تایید نمی کنم و تنها در مواردی میان متولیان این حوزه اختلاف سلیقه هایی است که آن هم در یک مجموعه امری عادی است که با رعایت سلسله مراتب مدیریتی و تبعیت از قانون این اختلاف سلیقه ها کنترل شده و جای نگرانی نیست و در حال حاضر نیز همدلی خوبی حاکم است و همه به دنبال موفقیت تیم ها بوده و از حاشیه سازی دوری می کنند.

  جعفری افزود:در خصوص وضعیت سکوها و محرومیت های ایجاد شده ما با تلاش یار دوازدهم خود یعنی کانون هوادراران تلاش خواهیم کرد وضعیت و شرایط مطلوبی را در این خصوص فراهم سازیم.

  مدی منابع انسانی نفت بیان داشت:گچساران شهری با تنوع مختلف فرهنگی است و در منطقه جنوب کشور زبانزد و بی نظیر و دارای مردمی بزرگ است.

   

  جعفری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا کانون هواداران قصد تحمیل نمودن نظرات خود به مدیران ورزش نفت را دارد اظهار داشت:به هیچ وجه اینگونه نیست.
  وی افزود:کانون هواداران در سرما و گرما و باغیرت فراوان همواره کنار تیم های نفت و گاز بوده و نظر من این است که کانون هواداران حضور خود را در کنار دیگر رشته های ورزش نفت گسترش دهند زیرا نقش آنان غیر قابل انکار است.

  مدیرعامل تیم فوتبال نفت گچساران اظهار داشت:کانون هواداران یار دوازدهم ورزش نفت است که در چارچوب وظایف خود فعالیت دارند و شاید تنها خواسته آنان این باشد که ما را محترم بشمارید.

   

  جعفری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در اعزام تیم ها به خارج از کشور بعضی افراد نامرتبط همراه تیم باشند بیان داشت:اعزام تیم های ورزشی در وزارت نفت با شورای برون مرزی این وزارت خانه و طی فرم هایی مشخص گردیده است که چه افرادی می توانند کنار تیم و در لیست سفر باشند و اینگونه نیست که هر فردی بخواهد می تواند حضور داشته باشد.

  وی افزود:صنعت نفت بسیار نظام مند است و اینگونه نیست که یک فرد غیر مرتبط همراه تیم برود و افرادی شلوغ بازی در بیاورند که چرا فلان فرد با تیم رفته است.

   

  مدیر منابع انسانی نفت گچساران در خصوص علت کنار گذاشته شدن امین دهقانی مسئول رسانه ورزش نفت گچساران بیان داشت:جناب دهقانی فردی بااخلاق و از نظر تسلط بر حوزه کار رسانه بسیار قوی می باشد اما طی دستورالعملی از سوی مدیر مناطق نفت خیز جنوب هیچ نیروی عملیاتی و ادارات تابع عملیات حق ندارند در ادارات دیگر یا بصورت مامور مشغول به فعالیت شوند که بر حسب این نامه وی به اداره اصلی خود جهت ادامه خدمت برگشتند و اگر شرایط فراهم شد قطعا از وی مجددا استفاده خواهیم کرد.

   

  همچنین در این نشسیت بهمن فرازمند سرمربی تیم فوتبال نفت گچساران در پاسخ به سوال خبرنگار فانوس زاگرس مبنی بر اینکه آیا قصد جذب سعید کریمی را دارید اظهار داشت:ما تمایل به جذب وی داریم اما ظاهرا وی قصد دارد به خدمت سربازی و به یک تیم لیگ برتری بپیوندد که برای وی آرزوی موفقیت داریم.

   

   

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  11 نظر برای “نشست هم اندیشی رؤسای هیئت ها و مربیان ورزش قهرمانی نفت با حضور مدیر منابع انسانی شرکت بهره بهرداری نفت و گاز گچساران”
  1. نفتی گفت:

   امین دهقانی فرد کاربلد و درستی هست..کاش نگهش می داشتین

   1

   2
  2. هوادار گفت:

   پاسخ مهندس جعفری در خصوص کانون هواداران پذیرفتنی و مبتنی بر واقعیت نیست

   1

   1
  3. حسینی گفت:

   آقای دهقانی تو عکس ها نیست.واقعا جای تاسف داره.

   0

   2
  4. صبح بخیر گفت:

   جلسه بی فایده خرد و برد

   0

   2
  5. بی نام گفت:

   درود بر شرافتت مهندس جعفری ،متاسفانه روابط عمومی باشگاه زیر نظر یکنفر بود و هرچیزی آقا میگفت دهقانی وارد سایت میکرد ،یکذره از خودش شهامت نداشت قلم فدای نان شد درود بر مهندس ،لطفا تغییر بعدی هرچه سریعتر ،ورزش قهرمانی رییس نمیخواد اصلا سمت داره این پست ؟؟؟؟

   0

   0
  6. رو راست گفت:

   بازم ظاهر فریبی

   0

   1
  7. حق گو گفت:

   مهندس جعفري بزرگ از بهترين و قوي ترين مديران نفت.

   2

   0
  8. گچساران گفت:

   فرهاد جعفری انسانی صادق است.درود بر او باد.

   2

   0
  9. نفتی گفت:

   تحول و پیشرفت ورزش فقط با مهندس جعفری .

   1

   0
  10. باوی گفت:

   درود بر فرهاد کوهکش

   1

   0
  11. کارشناس ورزش گفت:

   اصول و برنامه های مهندس جعفری بر پایه صداقت کاری است.ایشان نگاه ویژه ای به ورزش دارد.افرادی که صداقت ندارند در برنامه های کاری این مدیر شایسته جایی ندارند.

   صدای تیشه فرهاد از بیستون خواهد آمد.

   1

   0

  
  امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • خبر ویژه فرماندار بویراحمد برای روستاههای بورک از توابع سیلاب کلوار
 • گزارشی از نشست شبانه قشقایی ها
 • یاران تاجگردون را بشناسید
 • حرمت‌ها و جایگاه‌ها را در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد پاس بداریم
 • نشست خبری فرمانده سپاه گچساران
 • گزارش تصویری مراسم عزاداری عاشورای حسینی کهگیلویه و بویراحمدی های مقیم تهران
 • مراسم روز عاشورا در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد به روایت تصویر
 • گزارش تصویری مراسم روز عاشورا در گچساران
 • نماینده بویراحمد و دنا:از افتخارات من این است کسی دیگر نمی گوید در بهزیستی و کمیته امداد پشت نوبت هستم
 • گلایه برخی خبرنگاران چرامی از مدیر آموزش و پرورش این شهرستان
 • آیت الله ملک حسینی در گچساران:رقابت های زشت و نکبت بار باوی بویراحمدی دراستان!/ امروز خیلی ها به جان هم افتاده اند!؟/ بی تدبیری ها بیداد کرده است
 • حاشیه سازی برای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران/نیکبخت می ماند
 • گزارش تصویری از موکب حضرت زینب (س) در شلالدون باشت
 • بازدید آیت الله ملک حسینی از تأسیسات نفتی گچساران+تصاویر
 • نشست صمیمی مدیرآموزش و پرورش چرام با اصحاب رسانه+تصاویر
 • مشمولان قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در کهگیلویه و بویراحمد خداحافظی میکنند!
 • اصولگرایان گچساران/در به در به دنبال “اتحاد”
 • سفر مدیر کل مدیریت بحران استان به شهرستانهای کهگیلویه، چرام و باشت /محمدی تبار:صفر تا صد اعتبارات را نظارت می کنم+تصاویر
 • گناهان واقدامات نابخشودنی غلامرضا تاجگردون
 • گعده اصلاح طلبان و دور باطل!
 •