طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۴ آذر, ۱۳۹۶ | کد خبر : 68309 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ متانت حاج عدل ، انحراف مستاجرین سیاسی..تحلیل بی اخلاقی های برخی جریانها و افراد در کهگیلویه در مورد حاج عدل. به قلم یعقوب درویشیان این روزها درهوای سرد پائیزی کهگیلویه و در گرماگرم تلاش های عمرانی مهندس هاشمی پور، افرادی سرشار از رنجشِ گذشته و ترس از آینده با ذهن هایی منجمد و […]

  فانوس زاگرس؛
  متانت حاج عدل ، انحراف مستاجرین سیاسی..تحلیل بی اخلاقی های برخی جریانها و افراد در کهگیلویه در مورد حاج عدل.

  به قلم یعقوب درویشیان

  این روزها درهوای سرد پائیزی کهگیلویه و در گرماگرم تلاش های عمرانی مهندس هاشمی پور، افرادی سرشار از رنجشِ گذشته و ترس از آینده با ذهن هایی منجمد و افکاری متعصب ونگاهی متحجر، سعی در تخریب تلاشهای عمرانی مهندس هاشمی پور و ایجادتنش روانی برای مردم شریف کهگیلویه ی بزرگ را دارند .

   

  افرادی که بانقاب روشن فکری، تنها هنرشان دود کردن سیگارهای مارک درکافه های سنتی حاشیه شهرمیباشد وگاهی نیز قلم را باپرچم سفید انسان دوستی برق میاندازند تادر دنیای پراز بحران فضای مجازی ، به حرمت انسانهای شریف و خدمتگذار یورش ببرند.

   

  انتلکتوئل هایی که به معنای واقعی ، روح انتقادپذیری و مُمیزی را نمیشناسند.قضاوت عقلی و سنجشگرانه را درلابه لای احساسات طیفی و طایفه ای فراموش کرده اند و شاید هم نمیدانند وحتی به اصول روشنفکری علمی( بیکن..دکارت) روشنفکری رفاه و خوشبختی( مُور) روشنفکری فایده انگاری( بنتام) کمترین دانش و آگاهی ندارند.

   

   

   

  روشنفکرواقعی طبقه ای از تحصیل کردگانی است که در جامعه بادغدغه های انسانی، اجتماعی، ارزشی، فرهنگی وسیاسی اقدام به موضع گیری در مسائل ومباحث مهم جامعه ی خویش و جامعه ی جهانی مینماید.روشنفکر باید روشنگرباشد و نسبت به آرمانهاوبایسته ها احساس مسولیت وتعهد بنماید.

   

  روشنفکران کذایی در کهگیلویه نه از تقی زاده و تقی آرانی چیزی میدانند ونه از قزوینی و یزدی. تنهاشاید صادق خوانده باشند و اغلب با جامعه و خویشتن ناصادقند. نه ازروشنفکری دینی بویی برده اند ونه از تفکرات شهید مطهری.
  دانشگاه رفته گانی هستند که تنهاهنرشان زخم زدن بر پیکر نحیف کهگیلویه میباشد و تنها ابزار روشنفکریشان در هر کاری سازمخالف زدن میباشد.

   

  روشنفکران کافه های حاشیه ی شهر متخصصان فتوشاپ وحاشیه و اساتید ترویج عرف های ناپسند وسلاطین نام های مستعار و اربابان مطالب بی هویت.

   

  مستاجرین سیاسی که هر چندصباحی در یک اردوگاه سیاسی به پادویی مشغولند و اگر منافعشان تامین نشد دست به کوچ سیاسی میزنند. کارشان ستایش لایروبی هامیشود ودر وصف نصب یک سطل زباله شاهنامه می سرایند. از تعصب و تحجر شدید نمیتوانند حجم فعالیت های عمرانی مهندس هاشمی پور را در افکار پوسیده و باورهای منجمدشان حلاجی کنند.

   

  مستاجرین سیاسی روشنفکرنمایی که مکان و تفکر حزبشان اجاره ای و چرخش ها ولغزش های سیاسی شان به حاتم بخشی برخی افراد وابسته است،ایشان اگر توانستند خویش را از بردگی ذهنی برهانند تا مردم به قدرتشان جهت اعتلای کهگیلویه ایمان بیاورند.

   

  کمترشهروند یا میهمانی است که غرش و فعالیت دستگاههای راهسازی و عمرانی را در مسیرهای اصلی و فرعی کهگیلویه بزرگ مشاهده نکرده باشد ولی برخی از آقایان وجوانان بااتکا به تفکرات مایوس خویش سعی در سیاه نمایی و خیانت به مردم کهگیلویه ی بزرگ را دارند.بزرگترین خیانت این قشر روشنفکرنما، گرفتن روحیه ی امید و نشاط از آحاد جامعه میباشد.

   

  مستاجرین سیاسی که این روزها به یتیمان اجتماعی مبدل شده اند کارنامه ی درخشان عمران وسازندگی نماینده ی کهگیلویه ی بزرگ را تاب نیاورده و درادامه ی روند رشد و پیشرفت هاشمی پور از بطن آحاد جامعه به قلب دانشگاه ودانشگاهیان، دچار چنان رعب و وحشتی شده اند که با پلیدترین شکل ممکن سعی بر سد کردن مسیراین رشد و موفقیت ها میشوند، تفکری عبث و تلاشی مذموم و محکوم به شکست.

   

  ناقص الخلقه های سیاسی که به تازگی سر از رحم اجاره ای عدالتخواهی بیرون آورده اند وگاهی در بطن اصلاح طلبکاری زیست میکنند و گاهی در قالب اصولگرادِهانِ عدالتخواه، دوزیستانی مستاجر  که گاهی خود را پشت چهره ی دکتر حسن عباسی بزک میکنند و گاهی با چند عکس از سعید جلیلی غریوی بر میآورند.

   

   

  آنقدر در انجماد تفکر وشعور به سرمیبرند که سخنان دکتر عباسی را در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری به سردار هاشمی نسبت می دهند و اوج خشمشان را در آذر نود وشش با پاره کردن بنر یادواره شهدای دانشجوی کهگیلویه که تنهانام هاشمی پور را به عنوان خادم ملت در پائین آن ثبت شده بودبا تیغ و تیزی نوازش میکنند.

   

  حرف از عدالت میزنند اماحریم خصوصی افراد را درقالب رسانه های تصویری به اشتراک عمومی میگذارند.
  عقیده ی عدالت دارند و عقده ی حقارت‌.

   

  بیائید و باخود و خداوند و مردم روراست باشید. لازم نیست توگبری را نماد حزبتان قراردهیدو سخنان ریاست اندیشکده ی یقین را تحریف کنید. برای مخالفت با هاشمی پور نیازی به پاره کردن بنر یادواره ی شهدا نیست و برای تائید طلبی شخصی و ارضای هوای نفستان نیازی به پرسیدن سوال حاشیه ای ازنماینده ی محترم درباره فعالیت های اقتصادی یکی از بستگانش و انتشار فیلم از لابه لای دانشجویان نبوده و نیست. اگر برای خدمت به مردم ومعامله با خدا آمده اید هیچکدام از این رفتارهای ناشایست لازم نیست بلکه قلب و روح بیمارتان رابا تعالیم اسلامی مداوا کنید.

   

  مستاجرین محترم و سیاست زدگان روشنفکر نما: همان بهتر که برای لبخند فلان استاد عاشقانه بسرایید و آگاه باشید که اصالتتان را به باد ندهید، باد، اصلی تان راخواهد برد.

   

  راستی هنگامی که دارید در کبابی های حاشیه ی شهر گوشت ” کهره” ی میان دندانهایتان را خلال میکنید به جناب سعید جلیلی سلام برسانید تا بگوئید شمانان وکبابتان داغ است و مردم توگبری انتظاری از شما وامثالهم ندارند زیرا آنان مهندس هاشمی پور را به عنوان نماینده ی خادمشان دارند.

   

  در آخر یادتان بماند عدالت در اَدا نیست در بیان و قلم و رفتار و کردار و حتی نوع تفکرانسانهاست.

   

   

   

  یادداشت فوق ارسالی مخاطبان فانوس زاگرس بوده و انتشار آن به معنی تأیید و صحت آن نمی باشد.

  این پایگاه خبری آماده انتشار جوابیه به یادداشت فوق می باشد.

   

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  3 نظر برای ““متانت حاج عدل ، انحراف مستاجرین سیاسی..””
  1. هنرمند گفت:

   جالب بود احسنت

   0

   0
  2. متعجب گفت:

   فحاشي تحليل نيست
   هركس اسم چهارتا روشنفكرونويسنده رابلدبود تحليلگروروشنفكرنيست
   درويشيان…….ا……ي …. است بامدرك ….. اين صلاحيت راازكجاآورده كه به همه فحاشي كند؟
   شمابدترين ومخربترين دشمنان عدل هاشمي هستيد

   0

   0
  3. گچساران گفت:

   باید از جناب سردار سئوال میکردن که این همه ….. و ………. را از کجا آورده؟ مگر سردار مثل سردار علیمردان ر……… و….. دیگر سرداران و پاسداران کهگیلویه بزرگ یک پاسدار و یک ……..لشکری نبود؟ مگر در طول دوران ۳۰ساله اش…….. در حد بقیه همکارانش نبود؟ پس چطور ایشان …….. شده و بقیه همکارانش که از جانبازان و دلاوران جبهه بودن هنوز مستاجر هستند و با ماشین پژوه قسطی رفت و آمد میکنند و بچه هایشان با تاکسی جابجا میشوند.

   0

   1

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نماینده کهگیلویه بزرگ : وزیر راه باید پاسخگو باشد
 • پیام تسلیت رئیس بهداشت ودرمان صنعت نفت گچساران بمناسبت جان باختن مسافران حادثه سقوط هواپیمای مسیر تهران به یاسوج
 • آخرین جزییات از سقوط هواپیمای مسیر تهران _ یاسوج/جستجوها ادامه دارد
 • هواپیماهای فرسوده،سهم کهگیلویه و بویراحمد؟؟
 • کهگیلویه و بویراحمد عزادار شد/جان باختن تمامی سرنشینان هواپیمای پرواز تهران-یاسوج
 • سقوط هواپیمای ATR تهران – یاسوج در دناکوه سمیرم/ سرنوشت نامعلوم ۶۶ مسافر و خدمه
 • سایه سنگینِ نانوشته‌ها !
 • مجوز قطع یک درخت یعنی امضای قتل انسان‌ها
 • نائب قهرمانی تیم فوتسال دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد در منطقه ۷ کشور+تصاویر
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:سهم شهرستان بهمئی از چاه‌های نفت تنها دود بوده است
 • “تعطیلی درس”
 • پروژه برق رسانی به خیابان بلادیان گچساران در هاله ای از ابهام
 • مسابقات فوتسال ادارات پست استان در گچساران برگزار شد+تصاویر
 • اولین واکنش و اقدام رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به آزمون استخدامی جنجالی این دانشگاه/برکناری و استعفاء دو مسول مرتبط
 • آیین معارفه دکتر ولی الله شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد+تصاویر
 • قدردانی شهروندان سی سختی از فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دنا
 • نگاهی به مصائب تیم فوتبال نفت گچساران در راه صعود به لیگ یک
 • “آینده ای نگران کننده برای شهر یاسوج”
 • جزئیات سفر علی مطهری به گچساران در گفتگو با رئیس انجمن اهل قلم شهرستان گچساران
 • همایش بزرگ پیاده روی در باشت برگزار شد+تصاویر