طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ آذر, ۱۳۹۶ | کد خبر : 67710 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ فعال سیاسی اصولگرای گچساران با تاکید بر اینکه اصولگرایان از رای دادن به تاج گردون پشیمان نیستند، گفت: ما با روشنگری ، تعقل و شناخت ، بدور از تعصبات قومی و قبیله ای به تاج گردون رای دادیم .   به گزارش فانوس زاگرس،”ایاز اکبری” در گفت و گو با خبردنا بیان اینکه […]

  فانوس زاگرس؛

  فعال سیاسی اصولگرای گچساران با تاکید بر اینکه اصولگرایان از رای دادن به تاج گردون پشیمان نیستند، گفت: ما با روشنگری ، تعقل و شناخت ، بدور از تعصبات قومی و قبیله ای به تاج گردون رای دادیم .

   

  به گزارش فانوس زاگرس،”ایاز اکبری” در گفت و گو با خبردنا بیان اینکه مبنای رای دادن ما به تاج گردون قومی و قبیله ی نبود ، افزود: در انتخابات گذشته به این نتیجه رسیدیم که اقای فولادی وندا پتاسیل های تاج گردون را ندارد به همین دلیل به وی رای ندادیم .

   

  وی با اشاره به انتخابات دو دور گذشته مجلس ، اظهار داشت : در آن دوره از انتخابات آقای خورشیدی توانست در شهر باشت بیشتر از رقیب لرزبان خود رای کسب کند و این نشان داد که مردم بدون در نظر گرفتن مسائل قومی و قبیله ای به وی رای داده داند .

   

   

  رئیس سابق شورای شهرستان گچساران با بیان اینکه در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی بسیاری از ترک زبانان گچساران بدور از تعصبات قومی و زبانی به آقای تاج گردون رای دادند، تصریح کرد: این اقدام ترک زبانان شهرستان نشان دهنده شایستگی و پتاسیل های بالای آقای تاج گردون بود .

   

  اکبری با تاکید بر اینکه در انتخابات گذشته برای اولین بار بود که به تاج گردون رای دادم ، گفت: معتقدم که وی می تواند منشا خدمات زیادی در بخش های مختلف برای اقشار مردم گچساران و باشت باشد.

   

   

  وی گریزی به انتخابات شورای شهر در اردیبهشت ماه امسال زد و افزود: در انتخابات شورای شهر که با حضور حداکثری مردم شهرستان گچساران برگزار شد بشدت مخالف قوم گرایی بودیم و در سخنرانی های خود نیز این مساله را بارها اعلام کردیم .

   

   

  وی در واکنش به صحبت های یکی از فعالین سیاسی اصولگرای شهرستان گچساران که گفته بود اصولگرایان از رای دادن به تاج گردون پشیمان هستند، گفت: کسانی از رای دادن به تاج گردون پشیمان هستند که مطالباتی از وی داشته اند و با عملکرد نماینده مردم شهرستان در مجلس این مطالبات برآورده نشده است .

   

   

  فعال سیاسی اصولگرای گچساران اظهار داشت: هدف اصلی حمایت اصولگرایان از تاج گردون این بود که فودلادی وندا گزینه قوی نبوده و ویژگی های تاج گردون را هم نداشت .

   

  اکبری با بیان اینکه فودلادی وندا در بحث اشتغال و توسعه گچساران آن طور که باید و شاید نمی توانست موفق ظاهر شود، تصریح کرد: بررسی های ما نشان داد که تفکر تاج گردون به اصولگرایان نزدیک است و مرامنامه اصول گرایی را قبول دارد .

   

   

  رئیس سابق شورای شهرستان گچساران با تاکید بر اینکه اکنون نتنها از رای دادن به آقای تاج گردون پشیمان نیستم بلکه به این اقدام خود مباهات می کنیم، اذعان داشت: عملکرد نماینده گچساران و باشت با نمایندگان سایر شهرستان های همجوار قابل مقایسه نیست .

   

   

  وی در پاسخ به این سوال که آیا در انتخابات آینده مجلس، اصولگرایان شهرستان های گچساران و باشت از تاج گردون حمایت می کنند یا خیر؟، گفت: اگر فردی بهتر یا در حد وی بیاید از تاج گردون حمایت نخواهیم کرد،اما اگر گزینه مناسبی نداشته باشیم همچنان از تاج گردون حمایت خواهیم کرد.

   

   

  اکبری با بیان اینکه تاکنون فرد خاص برای حضور در انتخابات آینده مد نظر ما نیست، افزود: تا کنون تصمیم قاطعی از سوی اصولگرایان شهرستان بر روی گزینه خاصی گرفته نشد .

   

   

  وی با بیان اینکه رای دادن به تاج گردون نباید بر مبنای دست یافتن به مطالبات فردی باشد، اظهار داشت: برای رای دادن به نماینده باید منافع عموم مردم و حل مشکلات و معضلات را در نظر گرفت .

   

   

  این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه در حال حاضر تاج گردون خدمات ارزشمندی را به حوزه انتخابیه خود ارائه میدهد، تصریح کرد: باید ببینیم عملکرد وی در دوسال آینده چگونه خواهد بود، زیرادر آینده بهتر می توانیم تصمیم بگیریم که برنامه نهایی ما چه خواهد بود .

   

   

  وی در پاسخ به این سوال که بر روی فولادی وندا و خورشیدی دو کاندیدای اصلی اصولگرایان اجماع خواهید کرد یا خیر؟، گفت: در خصوص آقای خورشیدی تا کنون تصمیمی نگرفته ایم اما نظر بروی آقای فولادی وندا برای انتخابات آینده مجلس نداریم .

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  20 نظر برای “ایاز اکبری عضو سابق شورای شهر دوگنبدان:اصولگریان از رای دادن به ” تاج گردون ” پشیمان نیستند/فولادی گزینه قوی نبود/تفکر تاجگردون به اصولگرایان نزدیک است”
  1. ناشناس گفت:

   والله فولادی بهترازخورشیدیه وتاجگردون یک سروگردن ازهمه شون بالاتره

   1

   7
  2. عجب زمونه بدی گفت:

   مطمئن باشید زمانی یکی از یه طیف سیاسی به سمت دیگه میره و اون رو تایید میکنه که فقط منافع شخصیش رو تو اون میبینه و لا غیر….

   1

   3
  3. ناشناس گفت:

   احسنت برشماباحرفهای بموقع درست فرمودی اصولگرایان قیم نمیخواند

   5

   0
  4. دوگنبدانی گفت:

   تاجگردون تایید نمیشه که کسی بخواد بهش رای بده.

   2

   5
  5. گچ2 گفت:

   برو ………….. هرچی اصولگرا هست بردی

   1

   4
  6. ب گفت:

   اقای مرادی از خودش میگوید اصول گرایان که به نماینده پیوستند افراد نامی وشناخته شهرستان جناب اکبری ودوستان عمران ابادی ورفع فقر کاری به حرف دیگران ندارند شهرهای که رشد کردند همه گروها با هم متعهد هستند گچساران سربلند کشوری وجهانی شده نگذارید به عقب برگردد

   2

   1
  7. ایاز اکبری ……………این هم نیز میگذرد… ببینم بعدا چه میکنی

   3

   3
  8. بویر احمدی گفت:

   مرده حاج فولادی صد شرف داشت به این ادم …… چهره… مردم گچساران هیچ زمان خوب و بد رو از هم تشخیص نمیدادن… این شد که به چنین فاجعه درد ناکی روبرو شدن.. در عجب ایاز اکبری مجدد روش میشه در جلسات اصولگرایان بشینه… چطور باید به صورت حاج مرادی نگاه بکنه

   2

   3
  9. ب گفت:

   احسن کسی که دلش برای مردم بسوزد باید دنبال جناح بی عمل نباشد سی اندی گچساران عقب افتاد حالا باید دست دردست هم وخارج از جناح بندی پشتیبان نماینده قوی همانند دکتر باشیم

   3

   1
  10. اصولگرای گفت:

   درود بر حاج ایاز اکبری احسنت مردی خدایی رایتو خراب نکردی میدونی به کی رای دادی تفکرت خوب هیچ مشکلی هم نیست مرد اصولگرا درود درود

   2

   0
  11. ناشناس گفت:

   اتفاقا نه تنها اصولگراها از راي دادن به تاجگردون پشيمانند بلكه اصلاح طلبان هم از چنين كاري نادم و پشيمانند. جناب اكبري هم احتمالا فعلا روي سفره تاجگردون نشسته و جوري از تاجگردون تعريف و تمجيد ميكنه انگار كه تاجگردون همه كاره است. عزيز دل تاجگردون يك مهره سوخته است كه نه دولت بهش بهايي ميده و نه ملت. فقط به كارهاي …….. و بيزنس روي آورده است

   3

   3
  12. ناشناس گفت:

   اقای اکبری شما هم در بین اصولگرایان دیگر جایگاهی ندارید ، در اانتخابات شورا شهر باید متوجه شده باشین که چه بلایی سرت اومد ، شما و تعدادی دیگر از دوستانتان خیانت بزرگی به اصولگرایان کردین و این خیانت هیچ وقت فراموش نخواهد شد

   1

   0
  13. ناشناس گفت:

   من نمیدنم یدالله مرادی چکارمثبی چه رزومه ای داره که خودراقیم مردم میدونه مردم خودشون عاقلندفقط باندبازیهای مرادی ودوستانش مردم رابه بدبختی میکشونه

   2

   0
  14. نوید گفت:

   درود بر حاج غلام تاجگردون

   1

   2
  15. بویر احمدی گفت:

   به والله قسم بارهای بار ایاز اکبری در جلسات اصولگرایان احساس ندامت و پشیمانی میکرد. در عجب این مردم ………….ی میخورن

   0

   1
  16. اصولگرا گفت:

   بدون شک اصولگرایان از کرده خودشون پشیمانن افرادی جاه طلب مثل …… حتما دنبال چیزی هستن…ولی کور خوند نمیدون از طرف تاج چیزی گیرش نمیاد

   0

   1
  17. اصلاح طلب گفت:

   متاسفانه تاجگردون به همه چیز………زد بله بودجه خوب آورد. طرح کشاورزی.بافت فرسوده اما شک نکنید اول …… و …… گرفت بعد بفکر مردم بود ……. و قوم گرایی ایشان در جذب وانتصابات بیداد میکند متاسفانه تبعیض وبی عدالتی در شهرستان کمر مردم را شکسته هر کس فامیل نماینده میتونه از شانس واقبال جذب وانتصاب و وام های بدون بهره و اشتغال رایی بهرمند شود در غیر اینصورت باید بمیرد..ایاز جان هم ……د شده قطعا

   2

   0
  18. نفتی هوادار تاجگردون گفت:

   اگر کسی چه در گچساران و چه در ایران بهتر از دکتر تاجگردون سراغ دارد بی زحمت خبر کند ما هم بهش رای بدهیم.

   مردم بهتر از شما خادم خود را می شناسند و این را در انتخابات قبلی ثابت کردند.

   1

   1

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نماینده کهگیلویه بزرگ : وزیر راه باید پاسخگو باشد
 • پیام تسلیت رئیس بهداشت ودرمان صنعت نفت گچساران بمناسبت جان باختن مسافران حادثه سقوط هواپیمای مسیر تهران به یاسوج
 • آخرین جزییات از سقوط هواپیمای مسیر تهران _ یاسوج/جستجوها ادامه دارد
 • هواپیماهای فرسوده،سهم کهگیلویه و بویراحمد؟؟
 • کهگیلویه و بویراحمد عزادار شد/جان باختن تمامی سرنشینان هواپیمای پرواز تهران-یاسوج
 • سقوط هواپیمای ATR تهران – یاسوج در دناکوه سمیرم/ سرنوشت نامعلوم ۶۶ مسافر و خدمه
 • سایه سنگینِ نانوشته‌ها !
 • مجوز قطع یک درخت یعنی امضای قتل انسان‌ها
 • نائب قهرمانی تیم فوتسال دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد در منطقه ۷ کشور+تصاویر
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:سهم شهرستان بهمئی از چاه‌های نفت تنها دود بوده است
 • “تعطیلی درس”
 • پروژه برق رسانی به خیابان بلادیان گچساران در هاله ای از ابهام
 • مسابقات فوتسال ادارات پست استان در گچساران برگزار شد+تصاویر
 • اولین واکنش و اقدام رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به آزمون استخدامی جنجالی این دانشگاه/برکناری و استعفاء دو مسول مرتبط
 • آیین معارفه دکتر ولی الله شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد+تصاویر
 • قدردانی شهروندان سی سختی از فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دنا
 • نگاهی به مصائب تیم فوتبال نفت گچساران در راه صعود به لیگ یک
 • “آینده ای نگران کننده برای شهر یاسوج”
 • جزئیات سفر علی مطهری به گچساران در گفتگو با رئیس انجمن اهل قلم شهرستان گچساران
 • همایش بزرگ پیاده روی در باشت برگزار شد+تصاویر