طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۱ آبان, ۱۳۹۶ | کد خبر : 66126 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ با حضور مدیر کل امور شهری استانداری، فرماندار ، امام جمعه باشت ، مسئولان شهرستانی و استانی و حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهردار جدید باشت معرفی شد . به گزارش فانوس زاگرس، امام جمعه باشت در این آئین خطاب به شهردار جدید باشت گفت: باید کمربند همت را ببندید وآماده حل مشکلات مردم […]

  فانوس زاگرس؛

  با حضور مدیر کل امور شهری استانداری، فرماندار ، امام جمعه باشت ، مسئولان شهرستانی و استانی و حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهردار جدید باشت معرفی شد .

  به گزارش فانوس زاگرس، امام جمعه باشت در این آئین خطاب به شهردار جدید باشت گفت: باید کمربند همت را ببندید وآماده حل مشکلات مردم باشید.

  حجت السلام عبودی در جلسه انتصاب شهردار جدید باشت ضمن تقدیر از شهردار قبلی بیان کرد: بهنام برازنده شهردار قبلی اخلاق بسیار نیکویی داشت و در این ۴ سال رفتار مناسبی با مردم نشان داد.

   

   

  وی افزود: شهردار باشت فردی کوچک نظم بود که با همه مشکلاتی که شهرداری‌ها داشت، خدمات ارزنده ای به مردم ارائه داد.

  حجت السلام عبودی خطاب به شهردار جدید باشت تصریح کرد: اکنون شما شهرداری این شهر را در دست دارید و باید مشکلات مردم را حل کنید که شهرداری باشت با ۸۰ نیرو در حال کار است که برخی از این نیروها حقوق عقب افتاده دارند و بسیار زیاد است.

  وی گفت: پرداخت حقوق، حق الزحمه این نیروها مهم است و باید پیگیری شود، شورای شهر و شهردار نباید دیگر نیرو وارد شهرداری باشت کنند.

  امام جمعه باشت گفت: در مباحث شهری مسئله ای که به زیبایی شهر کمک می‌کند تعیین و تکلیف زمین‌های خالی در شهرستان است که این موضوع مهمی برای پیشرفت در شهرستان است که شهرستان را از فضای روستایی بیرون بیاوریم.

  حجت السلام عبودی گفت: شهردار جدید بدون تعامل با فرماندار، نماینده و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی نمی‌تواند هیچکاری از پیش ببرد و باید همواره تعامل با مسئولان داشته باشد.

  امام جمعه باشت خطاب به شهردار جدید باشت گفت: باید کمربند همت را ببندید و آماده حل مشکلات مردم باشید.

  عبودی تصریح کرد: شهردار سابق در همه برنامه‌های فرهنگی شهرستان همکاری و حضور لازم را داشتند و از مدیرانی بود که در زمینه فرهنگی هرکاری از دست وی برمی آمد، انجام داد و در بحث فرهنگی سنگ تمام گذاشتند.

  در پایان امام جمعه باشت با بیان سخنی طنزآلود خطاب به اعضای شورای شهر باشت، اظهار کرد: یک روحانی گشین برای امام جمعه هم آماده کنید.

  اولویت شهردار جدید توسعه شهرستان و اتمام طرح‌های نیمه کاره باشد

  در ادامه این آئین ، فرماندار باشت خاطرنشان کرد: با توجه به طرح‌های نیمه تمام در باشت اولویت راه توسعه شهرستان و اتمام طرح‌های نیمه تمام باشد.

  سید مسعود حسینی در این جلسه ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی بیان کرد: طبیعی است کسی که در بدنه دولت قرار می‌گیرد، روزی باید جایش را به فرد دیگری بدهد.

  حسینی با بیان اینکه مردم باید مسئولان را بپذیرند یا رد کنند، گفت: بهترین محکمه برای عملکرد یک مسئول، مردم هستند.

  فرماندار باشت با اشاره به فعالیت‌های دولت در حوزه گازرسانی عنوان کرد: ۸۵ درصد پیشرفت در شهرستان داشتیم و ۱۵ درصد دیگر مانده تا شهرستان تکمیل شود.

  وی ابراز کرد: در فضای سبز، روشنایی، پارک‌های شهر و مبلمان شهری شهردار سابق عملکرد خوبی داشت که البته حمایت‌های نماینده و دولت نیز نباید فراموش شود.

  حسینی با اشاره به دستورکار شهردار جدید باشت خاطرنشان کرد: با توجه به طرح‌های نیمه تمام در باشت اولویت راه توسعه شهرستان و اتمام طرح‌های نیمه تمام باشد.

  فرماندار باشت تصریح کرد: در دولت یازدهم شاهد کارهای خوبی در سطح شهرستان بودیم، درحوزه راه بجز ۶ کیلومتر از جاده پیچاب باشت همه خیابان و کوچه‌های شهرستان آسفالت شده است.

  وی در پایان تصریح کرد: خوشحالم که امروز از همه طوایف و جناح شهرستان باشت در این مجلس حضور دارند، همزمان با رشد فرهنگی شهرستان فرهنگ سیاسی شهرستان هم رشد کرده است که یک نقطه عطف در در شهرستان است.

  وی افزود: همه جناح‌ها در شهرستان در زمان انتخابات رقابت خود را دارند و در پایان همه با همکاری هم برای پیشرفت و توسعه شهرستان تلاش می‌کنند.

  موجب فخر و مایه مباهات بنده است که مسئوولیت خدمتگزاری شهری را به دست اورده‌ام که مهد دلیران، سرداران و فقیهان و بزرگان بوده است.

  در ادامه لطف‌الله موسوی اظهار کرد: خداوند را شاکرم که ایام واگذاری مسئولیت اینجانب مصادف با سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) بوده و نعمت خدمتگزاری به مردم عزیز، شریف، مومن، باوفا، صبور و ولایت‌مدار و عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شهر و دیارم را به بنده عطا کرده است.

  به گزارش فانوس زاگرس ،شهردار باشت افزود: موجب فخر و مایه مباهات بنده است که مسئوولیت خدمتگزاری شهری را به دست اورده‌ام که مهد دلیران، سرداران و فقیهان و بزرگان بوده است.

   

   

   

  موسوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در در این راه با استعانت از ذات اقدس الهی و با تکیه بر دوستی و تعامل با مردم و ادارات همچنین افراد نخبه و صاحب‌نظر استفاده خواهم کرد و همواره در راه اتخاذ تصمیمات مهم نظرات شهروندان را اخذ و تحلیل و بررسی علمی می‌کنم و در مسیر اجرای طرح‌ها بکار می‌گیرم.

  وی با بیان اینکه در دنیای رقابتی شهرهایی موفق خواند بود که مدیران و تصمیم‌سازان مسائل کلان و جهانی و ملی را درک کرده و ضمن برقراری تعامل با شهروندان از ایده‌ها و افکار خلاقانه نخبگان محلی بهره جسته و در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند.

  شهردار باشت خاطرنشان کرد: در زمان تصدی شهرداری توسط اینجانب تلاش خواهم کرد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان زمینه لازم برای ورود شهر باشت به عرصه رقابت با سایر شهرهای هم‌تزار فراهم شضود.

  موسوی با بیان اینکه ورود به حاشیه‌ها را اخلاقی نمی‌دانم، گفت: دنبال این هستم که مسائل شهر در حوزه‌های مختلف شهری، فرهنگی، اجتماعی و نارسایی‌های موجود را با توجه ویژه پیگیری و اصلاح نمایم.

  وی عنوان کرد: با اصرار بر عدم دخالت نگاه سیاسی در مدیریت شهر و ورود مجموعه شهرداری به چالش‌ها، حرف و حدیث‌ها به امید خدا حداکثر وقت و توان خود را در مجموعه شهرداری برای خدمت به مردم به کار خواهم گرفت.

  موسوی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با دوگروه از مردم و مسوولان حرف دارم، نخست مدیران استانی و کشوری که در جلسه حضور دارند یا از طرق رسانه‌ها حرف‌های من را می‌شنوند.

  شهردار باشت بیان کرد: مسوولان قبل از هر چیز شما را به چند مطلب گواه می‌گیرم، آیا گواهی می‌دهید شهر باشت با قدمت‌ترین شهر این استان است؟ آیا گواهی می‌دهید شهر باشت پر از ثروت نهفته و فرصت‌های سوخته شده است؟ آیا گواهی می‌دهید که جوانان این دیار در صحنه‌های مختلف و هنگامه‌های نیاز  همیشه بی‌توقع در میدان بوده‌اند؟آیا شجاعت و غیرت جوانان این شهر را در طول ۸ سال دفاع مقدس گواهی می‌دهید؟

  شهردار باشت در بخش دیگری از سخنان خود گفت که عزیزان مسئوول ما تاهمیشه بدهکار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم تا همیشه بدهکار خون گران‌بهای شهیدان این سرزمین و دریار هستیم اما از شما طلبکاریم که باشت را نمی‌بینید.

  موسوی متذکر شد: باشت آنقدر کوچک نیست که زیر پونس نقشه‌های شما گم شود و امیدوارم که باشت را در آینده بهتر ببینید و درک کنید.

  وی گروه دوم مورد خطاب خود را همشهریان باشتی‌اش خطاب کرد و گفت: همشهریان و عزیزان دلم، چراها و آیاهای زیادی سال‌هاست گلوی مرا می‌فشارد و آرزو دارم یک روز که از بلندای خامی به نظاره طلوع خورشید می‌نشیند شهر و دیاری را ببینم آباد با مردمانی شادمام و امیدوار و اما این چراها مربوط به من و شماهاست.

  موسوی ادامه داد: چرا سرمایه‌های اصلی خود را فراموش کرده‌ایم؟ چرا بالاترین کوچ نخبگان از ان ما است،؟ چرا تاریخ و فرهنگ و تمدن خود را فراموش کرده‌ایم؟ چرا برچسپ ناامنی به دیار ما خورده است؟ آیا دیگران باید برای ما کاری بکنند؟ چرا دست به زانوی خود نمی‌گیریم و برنمی‌خیزیم؟چرا از تخریب همدیگر دست برنمی‌داریم؟

  شهردار باشت دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کارهای خوبی در گذشته صورت گرفته است، عنوان کرد: این کارها به هیچ عنوان کافی نیست، با توجه به مدیریت هماهنگ امروز استان با هنرنمایی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و درایت و تجربه و توان مدیریتی نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی در سطح ملی ساز توسعه در استان کوک شده که امیدواریم با همدلی و تعامل و بسیج همگانی برای ساختن و آباد کردن باشت همت و تلاش نماییم.

   

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  3 نظر برای “آئین تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید شهر باشت برگزار شد+تصاویر”
  1. دلسوز گفت:

   واقعا حیف بود مهندس برازنده که هم متخصص وهم خوش بیان وهم کاری هستن بخوان در استان بمونن .از ظرفیت ایشان باید در سطح کلان استفاده بشه.دکتر تاج گردون حتما قدردان رحمان این عزیز خواهد بود

   0

   0
  2. گشین گفت:

   متاسفم برای شهر … لیاقت ما بیش از این نیست …. شهر کوران

   0

   0
  3. عععتت گفت:

   اقعا حیف بود مهندس برازنده که هم متخصص وهم خوش بیان وهم کاری هستن بخوان در استان بمونن .از ظرفیت ایشان باید در سطح کلان استفاده بشه.دکتر تاج گردون حتما قدردان رحمان این عزیز خواهد بود

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • در فکر پسا نبی زاده و اندیشه ایشان باشیم”
 • کلافگی و سردرگمی چند ماهه ساکنان یک کوچه در کیامرثی دوگنبدان/وقتی خود ساکنان کار شهرداری را انجام میدهند +تصاویر
 • “نقدی بر برخی حامیان مدیر آموزش و پرورش گچساران”
 • فرمانده سابق سپاه کهگیلویه و بویراحمد: مسؤولیت‌ها گذراست و آن چه می‌ماند خاطره خوب است
 • محمدی تبار خبر داد:تلف شدن ۱۵ بز و بزغاله در روستای عنا بر اثر برخورد صاعقه+تصویر
 • شرایط ناعادلانه مزایده مغازه های بازارچه جدید شهر دهدشت/لزوم تجدید نظر شهرداری دهدشت در شرایط مزایده
 • “قومیتگرایی و از دست دادن مدیران موفق”
 • به مناسبت روز جهانی غذا/نگرانی هایی که جدی گرفته نمی شود
 • “سرهنگ بیعت اصل”،سخنگوی نامزدهای اصولگرا گچساران و باشت
 • تشکیل پرونده قضایی برای مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد
 • اخبار بویراحمد و دنا؛مجتمع رفاهی یاسوج پارکینگ می‌شود/تعیین تکلیف زیرگذر “چنار برم” شهرستان دنا بعد از گذشت ۱۰ سال/ورودی‌های پایتخت طبیعت ایران ساماندهی می‌شود/عملیات اجرایی ۳ پروژه عمرانی در شهرستان دنا متوقف شده است/بی توجهی فاحش مسئولان آبفای شهری یاسوج به هدر روی آب
 • پهپادی کاملا ایرانی بر فراز بام نفتی ایران
 • واکنش مدیرکل سازمان هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد به خبر فانوس زاگرس؛ هواشناسی هرگز در خواب نیست
 • خبر خوش نوروزی برای بخش خصوصی
 • دلسوزان اصیل انقلاب باید اشعری های زمان خود را بشناسند
 • مدیر آموزش و پرورش بهمئی؛ دفاع از دولت در اولویت کاری مدیران
 • فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد
 • “بویراحمد گرمسیر” و انتخابات مجلس یازدهم
 • غلبه سیاسیون بر اراده‌ی استاندار؟
 • ما هم می دانیم جناب پورالحسینی مدیر موفقی است اما …
 •