طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۰ آبان, ۱۳۹۶ | کد خبر : 66062 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس، شهردار یاسوج گفت: تکلیف ۲۸ استخدام نیروی شرکتی در دوران سرپرستی شهرداری یاسوج را مشخص می‌کنم.   به گزارش فانوس زاگرس،نستهن مقدم اظهار داشت: بنا ندارم به اینکه در گذشته در شهرداری یاسوج چه گذشت ورود کنم ولی در زمینه استخدام نیروهای بدون ضابطه به صورت شرکتی در دو روز اول دوران سرپرستی […]

  فانوس زاگرس،

  شهردار یاسوج گفت: تکلیف ۲۸ استخدام نیروی شرکتی در دوران سرپرستی شهرداری یاسوج را مشخص می‌کنم.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،نستهن مقدم اظهار داشت: بنا ندارم به اینکه در گذشته در شهرداری یاسوج چه گذشت ورود کنم ولی در زمینه استخدام نیروهای بدون ضابطه به صورت شرکتی در دو روز اول دوران سرپرستی شهرداری بی تفاوت نیستم.

  نستهن مقدم

  وی عنوان کرد: در روزهای اول انتخاب سرپرستی شهرداری یاسوج ۲۸ نیروی شرکتی جذب بدنه این نهاد مردمی شده که به نوعی اقدامات آن‌ها در دوران شهردار سابق انجام شده است.

  مقدم در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم که مدیرکل دفتر امور شهری استانداری گفته طی مکاتبه‌ای با شهرداری خواستار ارائه لیست استخدام‌های انجام شده در ۴ سال اخیر شده‌ایم، افزود: به طور حتم در صورت چنین مکاتبه‌ای آمادگی هرگونه همکاری را داریم و در کمترین زمان ممکن موضوع بررسی و پاسخ داده می‌شود.

  شهردار یاسوج با تاکید بر اینکه عده‌ای در زمینه تعیین تکلیف استخدام‌های بدون ضابطه در شهرداری مقاومت می‌کنند، ابراز کرد: آخر وقت اداری روز ۱۷ آبان ماه مکاتبه‌ای از استانداری به دستمان رسید که بزودی پاسخ داده می‌شود.

  وی تاکید کرد: مطابق با قانون در زمینه جذب نیروهای شرکتی بدون ضابطه در شهرداری برخورد  می‌کنیم.


  عملیات اجرایی پل چهارم بشار یاسوج بعد از ۶ ماه تعطیلی آغاز شد

  شهردار یاسوج از آغاز عملیات اجرایی پل چهارم بشار یاسوج خبر داد و گفت: اتمام این پروژه جزو اولویت‌های مدیریت جدید شهرداری است.

  به گزارش فانوس زاگرس،نستهن مقدم اظهار داشت: رفع مشکل ترافیک در یاسوج با برنامه ریزی کوتاه مدت و دراز مدت در دستور کار شهرداری بوده و در این راستا عملیات اجرایی پروژه پل چهارم بشار تسریع می‌یابد.

  پل چهارم بشار یاسوج

   

  وی با بیان اینکه پل چهارم بشار یاسوج خرداد ۹۴ کلنگ زنی شد، عنوان کرد: این پروژه به دلایل مختلف از جمله کمبود اعتبارات به صورت لاک پشتی پیش رفت و حتی در یک بازده زمانی بلند مدت ۶ ماهه تعطیل بوده است.

  مقدم ابراز کرد: به توجه به اینکه یکی از مهمترین مشکلات کنونی شهر یاسوج بحث ترافیک بوده که به طور حتم تکمیل پل چهارم بشار در رفع نسبی این مشکل بی تاثیر نیست.

  شهردار یاسوج ابراز کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده اتصال پل چهارم بشار به جاده “یاوسج-شیراز” مطالعه و در صورت لازم این مهم با تمام توان اجرایی می‌شود.

  مقدم با بیان اینکه پل چهارم بشار یاسوج ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: از هیچ کوششی برای به سرانجام رساندن این پروژه و رفع مشکلات پیش روی پیمانکار دریغ نمی‌کنم.

  وی تاکید کرد: پیمانکار موظف به ارائه برنامه زمان بندی اجرای پروژه بوده و البته شهرداری نیز در حد توان سعی بر رفع مشکلات مالی پروژه را دارد و در این زمینه نیز آماده هرگونه همکاری در حد توان هستیم.

   


  کلینیک‌های درمانی شهر یاسوج وضعیت مطلوبی ندارند

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمبود فضای فیزیکی در کلینیک‌های شهر یاسوج مشهوده بوده و باید در این زمینه چاره اندیشی شود.

  به گزارش فانوس زاگرس، غلام‌عباس سبز در بازدید از بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج اظهار داشت: با توجه به مشکلات کمبود فضا در بلوک زایمان این بیمارستان، بلوک زایمان جدیدی در حال احداث بوده که با افتتاح این بخش مشکلات کمبود فضای فیزیکی برطرف می‌شود.

  غلام عباس سبز

   

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گفت: کلینیک شماره ۳ زنان و داخلی وضعیت مطلوبی ندارد که با همکاری رئیس دانشگاه ساختمان مناسبی در خیابان گلستان ۱۰ یاسوج خریداری شده و ظرف هفته جاری جابه‌جا می‌شود.

  سبز ابراز کرد: بلوک در حال احداث بخش زایمان بیمارستان امام سجاد یاسوج در مساحت ۱۸۰۰ متر در حال احداث است که با بهره‌برداری از این بخش خدمات‌رسانی به مادران باردار در فضایی استاندارد انجام می‌شود.

  وی با اشاره به مشکلات کمبود فضای فیزیکی در کلینیک‌های شهر یاسوج تصریح کرد: کلینیک شماره ۳ زنان و داخلی وضعیت مطلوبی ندارد که با همکاری رئیس دانشگاه ساختمان مناسبی در خیابان گلستان ۱۰ یاسوج خریداری و کلینیک زنان و داخلی در هفته جاری به این ساختمان منتقل می‌شود.

  سبز ادامه داد: مردم با مشکل نوبت‌دهی در کلینیک‌های شهر یاسوج مواجه هستند که با فعال کردن سامانه نوبت‌دهی در تمامی کلینیک‌های شهر یاسوج و یکسان‌سازی سیستم نوبت‌دهی مشکلات رفع می‌شود.

   


  استخدام‌‌های بدون ضابطه شهرداری یاسوج لغو می‌شوند

  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی نیروهای استخدام شده فله‌ای در شهرداری یاسوج در روزهای آخر تصدی شهردار سابق اخراج می‌شوند.

  به گزارش فانوس زاگرس،سید عبدالکریم عزیزی  اظهار داشت: در روزهای آخر مسئولیت شهردار سابق یاسوج نزدیک به ۳۰ نفر به عنوان نیروی شرکتی در واحدهای مختلف شهرداری مشغول بکار شدند که نظر دفتر شهری استانداری اخراج تمام این نیروها است.

  استخدام

   

  وی با تاکید بر اینکه احساس می‌شود دست‌های پشت پرده وجود دارد، افزود: به‌زودی با حضور نماینده سازمان همیاری شهرداری‌ها، شورای شهر و استانداری وضعیت نیروی‌های فله‌ای استخدام شده در شهرداری یاسوج تعیین تکلیف می‌شود.

  عزیزی از انجام مکاتبه با شهرداری یاسوج برای ارائه لیست استخدام‌های اخیر و حتی ۴ سال گذشته خبر داد و ابراز کرد: تاکنون در این زمینه شهرداری پاسخی نداده است.

  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: به محض ارائه لیست توسط شهرداری مطابق با قانون عمل می‌کنیم و در صورتی قانون اجازه اخراج بدهد و شورا و شهرداری نیز پای کار باشند، اخراج می‌شوند.

  عزیزی بیان کرد: به محض پاسخ شهرداری یاسوج و ارائه لیست استخدام شده‌های بدون ضابطه تصمیم لازم گرفته می‌شود.


  آتش نشانان یاسوج حتی لباس هم ندارند!

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یاسوج گفت: آتش نشانان یاسوج از ساده ترین امکانات برای اطفای حریق محرومند.

  به گزارش فانوس زاگرس،آتش پاد سوم «محمد رستمی» افزود: آتش نشانی یاسوج ۸ دستگاه خودرو سنگین دارد که از این تعداد سه دستگاه خودرو فرسوده و بالای ۳۰ سال سن دارند و سه دستگاه خودرو نیز دو منظوره امداد و نجان و اطفاء حریق هستند.

  وی بیان کرد: همچنین دوستگاه سبک غواصی و کوهستان داریم که هر دو دستگاه فرسوده هستند.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یاسوج خاطرنشان کرد: ۵۵ نفر نیرو در آتش نشانی یاسوج مشغول به کار هستند که از این تعداد ۸ نفر ستاد و مابقی عملیاتی می باشند.

  یاسوج با کمبود شدید آتش نشان مواجه است

  رستمی با بیان اینکه با کمبود شدید نیروی آتش نشان در یاسوج مواجهیم، تصریح کرد: طبق چارت سازمانی باید ۸۰ نفر آتش نشان داشته باشیم.

  وی ادامه داد: ۲۳ نفر از نیروهای فعلی آتش نشانی یاسوج شرکتی هستند که انتظار داریم با توجه به اینکه نیروهای تخصصی می باشند اقدامات لازم برای تبدیل وضعیت آنها از سوی شهرداری و استانداری صورت گیرد.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یاسوج عنوان کرد: هم اکنون سه ایستگاه آتش نشانی عملیاتی در سطح شهر یاسوج داریم که طبق استاندارد باید به ازای هر ۵۰هزار نفر جمعیت یک ایستگاه آتش نشانی داشته باشیم و با این وضعیت تعداد ایستگاههای آتش نشانی یاسوج به استاندارد نزدیک است.

  نیازمند ایستگاههای جدید هستیم

  رستمی تاکید کرد: با توجه به اینکه به کلیه روستاهای حومه شهر یاسوج تا شعاع ۵۰ کیلومتر خدمات رسانی می کنیم با کمبود ایستگاه مواجهیم که امیدواریم در روستای سرآبتاوه جهت دسترسی بیشتر یک ایستگاه آتش نشانی ایجاد و راه اندازی شود.

  وی بیان کرد: تعدادی خودرو آتش نشانی به برخی دهیاری های روستاهای حومه یاسوج داده شده اما متاسفانه بعلت نداشتن نیرو بدون استفاده و کارآیی مانده اند.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یاسوج یادآور شد: تجهیز شهرکهای صنعتی به سیستم اطفاء حریق و خودرو های آتش نشانی لازم است.

  رستمی با بیان اینکه با کمبود جدی تجهیزات و امکانات مواجه هستیم، گفت: ساده ترین و جزئی ترین تجهیزات آتش نشانی لباس انفرادی عملیاتی است که متاسفانه ما نداریم و از آن محروم هستیم.

  وی افزود: در حالی که باید حداقل ۹ دستگاه تنفسی داشته باشیم هم اکنون تنها سه دستگاه داریم که جوابگوی نیاز ما نیست.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یاسوج بیان کرد: دستگاه تهویه( تخلیه دود) تنها یک دستگاه داریم که این یک دستگاه نیز فرسوده و قدیمی است و در هنگام آتش سوزی ها با مشکلات زیادی مواجه می شویم.

  رستمی با بیان اینکه تانکر آب رسان جهت کمک در هنگام آتش سوزی ها نداریم، تصریح کرد: در صورتی که تانکر آبرسان داشته باشیم دیگر نیازی نیست وقتی که آب خودرو آتش نشانی تمام می شود محل حادثه آتش سوزی را جهت آبگیری ترک کند و مهار اتش سوزی به موقع و سریعتر انجام می شود.

  تجهیزات تاریخ گذشته آتش نشانی یاسوج

  وی خاطرنشان کرد: تجهیزات امداد و نجات کوهستان و غواصی آتش نشانی یاسوج فرسوده، مستهلک و تاریخ گذشته هستند.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یاسوج تصریح کرد: ساختمان ایستگاه مرکزی آتش نشانی یاسوج استاندارد و مناسب نیست و در صورت وقوع زمین لرزه ای بجای امداد، دچار خسارت و بحران می شود که باید فکری اساسی برای این مساله شود.

  رستمی ادامه داد: در صورت آتش سوزی و حادثه ای در ساختمانهای چند طبقه یاسوج رخ دهد، خودرو نردبان دار برای نجات مصدومان حادثه نداریم و این خودرو حدود سه میلیارد تومان هزینه دارد اما در صورتی که تشک نجات داشته باشیم می توانیم برای نجات مصدومان حوادث استفاده کنیم.

  وی عنوان کرد: طی ۷ ماهه امسال ۸۰۹ ماموریت عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در سطح شهریاسوج و حومه انجام داده ایم که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش نشان می دهند.محبوس شدن در آسانسور و اطفاء حریق بیشترین ماموریت های آتش شنانی یاسوج را تشکیل می دهند.


  کشف محموله قاچاق یک میلیارد ریالی در محور “یاسوج-اصفهان”

  فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۷۷ عدد درب ساختمانی و ۱۱۷ عدد دستگیره مربوطه به ارزش یک میلیارد ریال در محور یاسوج-اصفهان خبر داد .

  به گزارش فانوس زاگرس، سردار “مهدی انصاری” گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان دنا حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری محور “یاسوج-اصفهان” به یک کامیون مشکوک شدند و آن را متوقف کردند .

  وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۶۹ عدد درب فلزی یک لنگه و هشت درب شیشه ای ضدسرقت دو لنگه ای و ۱۱۷عدد دستگیره درب، فاقد اسناد مثبت گمرکی کشف و ضبط کردند .

  فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ارزش تقریبی این محموله قاچاق یک میلیارد ریال است، تصریح کرد: بنا به اظهارات راننده، این محموله از یکی از استان های جنوبی کشور بارگیری و به مقصد یکی از استان های مرکزی کشور حمل می شد .

  انصاری اضافه کرد: راننده به مرجع قضائی معرفی و خودرو هم به پارکینگ منتقل شد.

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “اخبار بویراحمد؛ شهردار یاسوج: استخدام‌های بدون ضابطه شهرداری یاسوج تعیین تکلیف می‌شود /عملیات اجرایی پل چهارم بشار یاسوج بعد از ۶ ماه تعطیلی آغاز شد/کلینیک‌های درمانی شهر یاسوج وضعیت مطلوبی ندارند/استخدام‌‌های بدون ضابطه شهرداری یاسوج لغو می‌شوند”

  
  امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ابولحسن غلامی و حاشیه سازی برای ورزش نفت و گاز گچساران
 • ابوالحسن غلامی رییس ورزش قهرمانی نفت و گاز گچساران در پیامی از سمت خود کناره گیری کرد
 • بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان های در حال ساخت گچساران +تصاویر 
 • مسولان مردم را دریابند
 • آثار کم آبی در سرزمین آب های روان ، کهگیلویه و بویراحمد
 • مهاجرت بی رویه به شهر یاسوج / شهردار یاسوج:۶۷ هزار نفر بیشتر از توان شهرداری خدمات می‌دهیم
 • دیدار شهردار تهران و هیأت دولت با رهبر انقلاب
 • لزوم حمایت نماینده ی کهگیلویه از شهرداری و آتش نشانی ها
 • باند کلاهبردار اعزام دانشجو به خارج از کشور در یاسوج دستگیر شدند
 • دیدار مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تشکلهای دانشجویی استان+تصویر
 • نماینده بویراحمد و دنا خبر داد: احداث بیمارستان تامین اجتماعی یاسوج در آینده نزدیک
 • هیاهوی رسانه ای برای قالب کردن عنوان “درگیری خونین” در باشت
 • تخریب تابلوی استاد شجریان در یکی از روستاهای دنا
 • یادداشت اردلان زینل زاده در خصوص مسائل شهرستان
 • معاون سیاسی، امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد: تخریب ها علیه دولت و مجموعه مدیریت اجرایی استان ناشی از غرض ها و خواسته های شخصی و گروهی است
 • خاموشی‌های با برنامه برق در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد
 • رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بویراحمد: با عرضه کنندگان مانتو جلو باز برخورد شدید و جدی می‌شود
 • عدل هاشمی پور :در هفته دولت گاز به دیشموک می رسد
 • اولین روز کاری محمدی تبار در اداره کل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
 • نقدی بر هجمه ها و اتهامات اخیر علیه حاج بهرام تاجگردون؛انتقاد یا تخریب؟!
 •