طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۸ آبان, ۱۳۹۶ | کد خبر : 65798 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ مخاطب   هر چه به انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم بر حجم سیاه نمایی کارنامه عدل هاشمی پور نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ افزوده شده و قطعا خواهد شد.   گاهی بررسی عملکرد یک مسئول بر اساس نتیجه صورت خواهد گرفت و گاهی بر اساس پیگیری کارهایی که در حال […]

  فانوس زاگرس؛

  مخاطب

   

  هر چه به انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم بر حجم سیاه نمایی کارنامه عدل هاشمی پور نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ افزوده شده و قطعا خواهد شد.

   

  گاهی بررسی عملکرد یک مسئول بر اساس نتیجه صورت خواهد گرفت و گاهی بر اساس پیگیری کارهایی که در حال صورت گرفتن است که در خصوص نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ باید گفت که وی بسیار پر تلاش پیگیر کارهایی است که نتیجه آن برکتی خواهد بود برای کل مردم این حوزه و این برخلاف عملکرد دیگر کسانی است که یا بیشتر شخصی کار می کردند یا وقت خود را به جای خدمت به این حوزه بسیار محروم صرف بازی های سیاسی می کردند.

   

  هاشمی پور قطعا یک اصولگرا است اما در نوع عملکرد وی به خوبی مشاهده شده است که نوعی اعتدال در پیش گرفته و تمرکز و توان خود را به جای پرداختن به موضوعات بیهوده و بازی های سیاسی به درستی صرف خدمت به مردم کهگیلویه بزرگ داشته است و آیا مردم این حوزه برایشان سوال نیست این حجم انبوه مشکلات ماحصل عملکرد چه کسانی است که بعد از ۳۸ سال از انقلاب همچنان برخی روستاها و حتی شهرهای حوزه کهگیلویه بزرگ از امکانات اولیه زندگی مثل جاده،لوله کشی آب شرب؛گاز و …محروم است؟

   

   

  روز گذشته نماینده کهگیلویه بزرگ خبر داد که با پیگیری‌های انجام شده به زودی عملیات گاز رسانی به بخش‌های ممبی٬ سرآسیاب و کت از توابع شهرستان بهمئی آغاز می‌شود و این در حالی است در دو سال دوره نمایندگی وی قابل مشاهده است که وی بشدت پیگیر طرح هایی چون پتروشیمی،جاده،معدن فسفات،لوله کشی آب و گاز،آسفالت،بیمارستان و…است که اگر به فرض این تلاش ها بی نتیجه بماند که قطعا اینگونه نخواهد بود،حداقل مردم این حوزه باید بدانند نماینده ای برگزیدند که بی تفاوت و بیکار ننشسته و به جد پیگیر است.

   

  نتیجه پیگیری های عدل هاشمی کوتاه مدت نخواهد بود و مردم کهگیلویه بزرگ باید به وی بیشتر وقت داده و در تله کسانیکه سالها بر مسند بودند و هنوز کهگیلویه معطل امکانات اولیه برای توسعه است،نیفتند.

   

  مقایسه عدل هاشمی و تاجگردون ،اشتباه بزرگ است

   

  گاهی دیده می شود که منتقدان نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ می گویند چرا نماینده گچساران و باشت فلان طرح یا بودجه را برای حوزه خود آورد و عدل هاشمی نیاورده است که به خوبی مشخص است که مطرح کردن این موضوع غیرکارشناسی شده صرفا برای تخریب است.

   

  موقعیت و نفوذ کشوری نماینده گچساران و کهگیلویه بزرگ در حال حاضر بسیار متفاوت با هم بوده و نماینده گچساران و باشت در شش سالگی دوره نمایندگی خود و در جایگاه مهم ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و همچنین همسو با دولت فعلی در حال مدیریت حوزه خود بوده و نماینده کهگیلویه در دو سالگی دوره نمایندگی خود هنوز نیاز به فرصت بیشتری جهت ارایه خدمات بیشتر داشته که مردم کهگیلویه بدانند راه درست این است که به وی فرصت بیشتری داده و در یک دوره نمایندگی نمی توان حجم انبوده مشکلات کهگیلویه را مرتفع ساخت و با تلاش و همتی که در عدل هاشمی پور مشاهده می گردد می توان نوید آینده خوبی را برای این حوزه داد.

   

  مردم کهگیلویه،بدانید از ریل خارج کردن قطار توسعه کهگیلویه بزرگ که هم اکنون با سرعت خوبی  پیش می رود ، خطای بزرگی است که نباید مرتکب شوید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  9 نظر برای “در قبال عدل هاشمی کمی منصف باشیم/مردم کهگیلویه بدانید راه درست را…”
  1. تابش نژاد گفت:

   نماینده کهگیلویه حداکثر تلاش خودرا به کار گرفته وعملکردش تاکنون عالی بوده

   1

   1
  2. چرام گفت:

   درود بر شما، و مهم تر اینکه تاجگردون در کمیسیون بودجه است وتاثیر بسیار در تخصیص بودجه دارد که در استان نمایشی واضح تر دارد اقای هاشمی در کمیسیون انرژی است و الحق والانصاف تاکنون زیر بنای بسیار خوبی برای پروژه ها بنیان گذاشته و موافقت نامه های بسیاری گرفته و قرار نیست که یک شبه همه به بهره برداری برسند تلاش ایشان قابل ستایش است و می بایست با حمایت ایشان را در دستیابی به اهداف یاری نماییم.

   0

   0
  3. کهگیلویه ای گفت:

   بسیار عالی نگاشتی اما یک مورد مهم که نیاز به بیان داشت اینکه گچساران یک چهارم نفت کشور را تولید می کند و و بودجه تخصیصی در این مورد بسیار قابل توجه است .

   1

   0
  4. جوادپور گفت:

   درود بر شما آقاي دري واقعيت رو بيان كردي

   0

   0
  5. شهروند گفت:

   انتظارازحاج عدل می رود که باتلاش بیشتردرتخصیص بودجه نفت به مناطق دارای نفت سهم بیشتری راطلب کند چراکه همانطورکه گچساران فقط ۱۱۰حلقه چاه نفتی وجود دارد وبقیه چاهای ان مال شهرهای دیگری مثل دیلم،گناوه،زیدون،نرگسی می باشد که مرکزمدیریت آن گچساران می باشد بنابراین درلیکک بهمئی فقط۹۰حلقه چاه نفتی وجود دارد که موجب شده مردم این شهرازسربیکاری به شهرهای دیگری به کارگری روبیاورند

   0

   1
  6. ناشناس گفت:

   به هر حال گچساران نفتی داره و ثروتی و از اقای هاشمی انتظار میره کمتر روی این موضوع مانور بدن که در تخصیص بودجه گچساران حق ما رو خورده. خود گچساران داره حقش از جای دیگه ای خورده میشه و تاجگردون تونسته بخشی از این حق رو فعلا بگیره انتظار نداشته باشید که بیاد و این حق رو دو دستی تقدیم شما کنه

   0

   0
  7. ناشناس گفت:

   ۱۱۰ حلقه چاه نه۱۲۰۰ حتما یه چاه در گچساران

   0

   0
  8. دهدشتی گفت:

   با سلام…همه ما به وضوح میدانیم مدرک تحصیلی حاح عدل ….. است ، بدون اینکه پا سر کلاس بذاره مدرک گرفته…تازه …… هم داده واسش …….از کتاب به ظاهر تالیف خودش یک سوال طرح کنید اگه پاسخش رو نوشت چی؟؟؟؟؟ قضیه دور زدن حاجی توسط پسر عموش یا نمیدونم ……(ج ه) و …… شون به کنار…حاج عدل هم کار شخصی زیاد انجام میده فقط و فقط برا نورچشمی هاش….البته همین پروژه خط لوله جدید جاده بهبهان واقعا کار حاجیه و قابل تحسین اما نیروهاش همه نورچشمی .هستن…قسم جلاله حاجی به کنار باز…اون همه پول که خرج کرد تا نماینده شد ……..؟؟.. منتظر نباشید شق القمر کنه..این چند مورد رو گفتم بدونید ایشون دست به هر کاری میزنه برا رسیدن به قدرت…طرز تفکر مردم دوگنبدان و نگرششون و معیارهاشون برا رای دادن با مردم کهگیلویه زمین تا اسمون تفاوت داره..کهگیلویه چوب خموشی و ناپختگی مردمش رو خورده و خواهد خورد…منتظرن عدل معجزه کنه… بزرگواری باز بهتر از این دو تا بود بخدا چون صادق بود و دلسوز..التماس تفکر

   1

   0
  9. سجاد موسوی امجد گفت:

   با سلام.جناب آقای حاج عدل هاشمی پور نماینده پرتلاشی می باشند و اما بدون برنامه ریزی و بدون مشاور تلاش می کنند و اما درمقایسه عملکرد ایشان با نماینده گچساران جناب دکتر تاجگردون که داری برنامه ریزی مشخص و با همراهی تیم و مشاوران انجام می گیرد و نتیجه خدماتی می باشد که روزانه در صفحه اینستا گرا دکتر تاجگردون نشر داده می شود و اما جناب سردار هاشمی بدون تحقق به شعارهای انتخاباتی از جمله شعار کارگروه های تخصصی و مشاوران جوان که بعد از انتخابات پشت گوش انداختین, به نتیجه مطلوب نخواهید رسید. هر چند که منکر تلاش شبانه روزی شما نخواهیم بود , جناب سردار هاشمی باید بداندصداقت مهمترین ویژگی نماینده مردمی می باشد و نحوه پاسخگویی به ارباب. رجوع توسط شما و مسئول. دفتر شما رضایت بخش نیست و نهایتا موجب. توجه. و اقدام به سیاه نمایی کارنامه شما خواهد شد.

   1

   0

  
  امروز یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بارش ۵۲ میلی متری باران در منطقه دیل /آخرین وضعیت جوی استان
 • گزارش تصویری آیین تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم دادگستری گچساران /مزارعی:ملک ۱۰۰۰میلیاردی در گچساران به بیت المال بازگشت
 • مراسم تودیع و معارفه دادستان های سابق و جدید چرام برگزار شد+تصاویر
 • بررسی پروژه های آبرسانی کهگیلویه بزرگ با حضور وزیر نیرو
 • ابراز نگرانی فرماندار بویراحمد از افزایش خودکشی
 • ‍ وادادگی برخی مدیران گچسارانی پس از بیماری تاجگردون
 • نشست هم اندیشی رئیس آموزش و پرورش ، مربیان ورزش مدارس با رئیس و اعضا هیئت هندبال لنده+تصاویر
 • یک غروب بارانی در گچساران به روایت تصویر
 • کشف ۲ محموله سنگین تخته چوب mdf در باشت
 • رئیس کل جدید دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد معرفی شد
 • مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد ابقاء شد
 • سلاخی انسانیت پشت عابر بانک بن‌سلمان
 • گزارشی از آخرین وضعیت سد چم‌شیر گچساران
 • گزارش تصویری همایش پیاده روی خانوادگی در گچساران
 • اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر در اورژانس دهدشت
 • خبر خوش فوتبالی برای یاسوجی ها/شهرداری بر می گردد
 • در نشست خبری مدیر شبکه بهداشت ودرمان لنده مطرح شد؛ از خبر خوش راه اندازی بخش دیالیز تا انجام ۱۹۴۴۵ خدمت پزشکی و حمایت بنیاد علوی از ۳۴۵ مادر باردار و شیرده بهمراه خدمات رایگان در طرح پزشک خانواده روستایی
 • فیلم ” ایرو” ساخته هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی به جشنواره سائوپائولوی برزیل می رود+تصاویری از صحنه های فیلم
 • گرامی داشت هفته تربیت بدنی در گچساران به روایت تصویر
 • واکنش مدیرکل ورزش و جوانان به شکایت دادستان یاسوج
 •