طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ مهر, ۱۳۹۶ | کد خبر : 63068 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ به قلم مخاطب بدون شک یکی از ماندگارترین طرح های عمرانی که در گچساران به اجرا در آمد طرح احیای بافت فرسوده مناطق شهری دوگنبدان است.   این روزها اگر گذر همشهریان به مناطق بافت فرسوده از جمله محلات سادات و رادک خورده باشد به وضوح شاهد ساخت خانه های شیک و نویی […]

  فانوس زاگرس؛

  به قلم مخاطب

  بدون شک یکی از ماندگارترین طرح های عمرانی که در گچساران به اجرا در آمد طرح احیای بافت فرسوده مناطق شهری دوگنبدان است.

   

  این روزها اگر گذر همشهریان به مناطق بافت فرسوده از جمله محلات سادات و رادک خورده باشد به وضوح شاهد ساخت خانه های شیک و نویی خواهند بود که هر چند هنوز خانه های زیادی در این محلات در حال تخریب یا نیمه ساز هستند اما همین تعداد خانه های ساخته شده هم سیمای زیبایی به این نقاط محروم شهر داده است.

   

   

  علاوه بر زیبایی که با اتمام این طرح و ساخت مکان های فرهنگی و فضای سبز و همچنین سنگفرش نمودن پیاده روهای این محلات که در دستور کار است،صاحبان این مناطق شاهد ارزشمندتر شدن مکان زندگی خود از بعد اقتصادی بوده و در کنار ایمن تر شدن سقف زندگی خود قطعا شاهد رشد فرهنگی در این مناطق نیز خواهیم بود.

   

  طرح احیای بافت فرسوده شهر دوگنبدان در سال ۱۳۸۷ تصویب شد اما چندین سال به دلیل نبود اعتبار راکد بود تا با پیگیری های نماینده گچساران و باشت و ایجاد تسهیلات بسیار مناسب از سال گذشته به مرحله اجرا درآمد.این تسهیلات به قدری مناسب جیب مردم این مناطق است که این طرح با استقبال زیادی مواجه شده است.

   

   

  این روزها در محلات فرسوده بیشتر صحبت مردم حول محور ساخت و ساز است و همه مردم با شوق و ذوق درگیر نوسازی محل زندگی خود بوده تا برای همیشه سیمای زشت فقر و محرومیت را از محل زندگی خود بزدایند.

   

  در اجرای این طرح به غیر از نماینده گچساران و باشت افراد دیگری نقش داشته از جمله فرماندار،شهردار کنونی و قبلی دوگنبدان،اعضای شورای شهر چهارم،ستاد احیای بافت فرسوده و…که جا دارد از همه آنان قدردانی شود اما قطعا مردم این مناطق تا سالها با دیدن ساختمان های نوساز خود به یاد نماینده فعلی گچساران و باشت افتاده که جهت اجرای این طرح و تهیه تسهیلات مناسب تلاش فراوانی کرد و یکی ازدغدغه ها و آرزوهای دیرینه  مردم این مناطق و شهرستان را که با توجه به زلزله خیز بودن گچساران نگرانی هایی داشتند را مرتفع سازد.

   

  اما بعد از اتمام این طرح که امید هست همه ساکنان بافت فرسوده به نوسازی خانه های خود همت کنند یکی از مشکلات عمده این مناطق بحث بهداشت محیط است که با توجه به مسیر فاضلاب شهری و وجود حشرات موذی در این زمینه نیز طرح های بهداشتی در این محلات به اجرا در آید.

   

  در پایان امید است که نماینده گچساران و باشت در زمینه تولید اشتغال و رفع معضل بیکاری آثاری برجای بگذارد که بادیدن آن یاد وی در اذهان بماند.

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  15 نظر برای “طرحی که با دیدن آن یاد تاجگردون خواهیم افتاد”
  1. طاهر گفت:

   با نام تاجگردون فقط ما یاد پیمانکاران می‌افتیم !!!!!

   3

   1
  2. ناشناس گفت:

   همین طرح خودش کلی اشتغال زایی داشته دیگه

   2

   1
  3. محمد گفت:

   سلام….قبلا شرکت نفت جوبهای محله فقیر نشین های شهر و مناطق شرکت نفت را سم میزد..جا داره دوباره این سم پاشی ها ادامه پیدا کنه…اکیپ شرکت نفت با ی ماشین زرد رنگ میومد ب محله لبنان سادات گچساران. چقدر مردم رازی بودند..و سلامتی کودکان و شهروندان نقش داشت…کاش دوباره سم پاشی جوب های شهرم احیا بسه……. محمد محمدی

   0

   0
  4. محمد گفت:

   سلام….قبلا شرکت نفت جوبهای محله فقیر نشین های شهر و مناطق شرکت نفت را سم میزد..جا داره دوباره این سم پاشی ها ادامه پیدا کنه…اکیپ شرکت نفت با ی ماشین زرد رنگ میومد ب محله لبنان سادات گچساران. چقدر مردم رازی بودند..و سلامتی کودکان و شهروندان نقش داشت…کاش دوباره سم پاشی جوب های شهرم احیا بسه……. محمد محمدی …..

   2

   0
  5. مندنی گفت:

   انشاالله با انجام پروژه خیابان بلادیان چهره فرسوده این خیابان که مال شصت سال پیشه هم عوض بشه

   من منتقد تاجگردون هستم ولی تاجگردون اگر گچساران را مثل اصفهان و تهران کنه باز هم یک عده ای نق میزنند و کارشکنی می کنند
   خدا وکیلی در این وضعیت کنونی کشور میر شکار که هیچ امپراطور هم بیکاری را نمی تواند حل کند البته این چماق بیکاری توسط کسانی علم میشود که در
   پرونده تاجگردون ضعفی نمی توانند پیدا کنند

   0

   1
   • شهروند گفت:

    بی کاری هست. و همه خانواده ها ۳تا۴ فرزند تحصیل کرده بیکار دارند. ولی اون چیزی که بدتر از بیکاری دل آدمو درد میاره بی عدالتیست. بی عدالتی و حق خوری از بیکاری و فقر بیشتر انسان رت غمگین و عصبانی میکند. از یک خانواده ۳نفر و از یک طایفه خاص ۵۰نفر رفته سر کار ولی از خانواده ای که ۵نفر بیکار داره یک نفر هم نرفته. این نمک پاشیدن بر زخمه. کسی با کارهای دکتر تاجگردون مخالف نیست با بی عدالتی به اسم ایشان مخالفیم.

    2

    0
  6. همشهری گفت:

   بافت فرسوده فقط و فقط به یاد زینل زاده میفتیم
   یاد تاجگردون فقط بنوشکه رو یاد ادم میاره

   2

   1
  7. آرمان گفت:

   نقطه ضعف!!؟؟بگو نقطه قوتش چیه!؟ غیر از این همه ……. که …… گذاشته و میذاره، کم …..شده؟؟ کم ……کرده؟؟ شما یا خبر نداری یا اینکه میدونی و پا میذاری روش!! شما منتقد که نیستی هیچ اتفاقا از خودشونی!!

   0

   0
  8. امید گفت:

   اخ که باز ای ب………. گرمسیری از دق دل شروع کردن به حرفهای …علیه دکتر تاجگردون.بابا خدا را درنظر بگیرید چشماتون را باز کنید بافت فرسوده را ببینید انتقال اب به زمینهای لیشتر دشتر مور امامزاده جعفر را ببینید جاده سازی الان در چهار طرف گچساران را ببینید بودجه شهرداری گچساران به اندازه کل بودجه پانزده شهر دیگر استان هست را ببینید و …..حسادت هم حدی داره

   0

   2
   • همشهری گفت:

    دشت مور که فقط کلنگش زده شد برادره من اونجا موبایل انتن نمیده چون نمیزارن ی دکل اونجا راست و ریس کنن میان هزینه هنگفت برا ابیاری زمینهاشش کنن چه دل خجسته ای داری تو

    0

    0
   • گشتاس گفت:

    عزیز من همه جاهاش تاجگردون ………بوده که دست به اینکارا زده . از بافت فرسوده اش بگیر تا جاده سازی و خیابان بلادیانش تاجگردون ……..

    0

    0
  9. محسن گفت:

   در زمان اقای تاجگردون فقرا فقیرتر. وپولدارها گردن کلفتر شدنند

   2

   0
  10. احسان گفت:

   حق شما همون جعفری و حسینی هستش که یه سخنرانی عادی هم بلد نبودن شما فقط حسود هستید همین

   0

   0
  11. گچ گفت:

   واقعا خدا رو باید در نظر بگیرید من یه خانمم نه گچسارانم نه تا حالا با آقای تاجگردون برخورد داشتم خداییش نماینده مای قبلی چیکار کردن که الان یکیشو ما ببینیم حداقل آقای تاجگردون یه چندتا کار موندگار کردن همین بافت فرسوده چقد شهرو عوض میکنه و طرحهای دیگه بحث بحث بیکاری یه معضل تو کشوره اکثر کارخونه های شهرای بزرگ تعطیل شده پس این باید از بالا حل بشه آقای تاجگردون هم مطمعنا تلاش خودشو میکنه

   0

   0
  12. ناشناس گفت:

   اگه اگه راس میگن بعد زینل زاده کار کنن هر سال این موقع گل همه رنگ همه جا کاشته بودن حتی این کار ساده رو هم نکردن

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ابولحسن غلامی و حاشیه سازی برای ورزش نفت و گاز گچساران
 • ابوالحسن غلامی رییس ورزش قهرمانی نفت و گاز گچساران در پیامی از سمت خود کناره گیری کرد
 • بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان های در حال ساخت گچساران +تصاویر 
 • مسولان مردم را دریابند
 • آثار کم آبی در سرزمین آب های روان ، کهگیلویه و بویراحمد
 • مهاجرت بی رویه به شهر یاسوج / شهردار یاسوج:۶۷ هزار نفر بیشتر از توان شهرداری خدمات می‌دهیم
 • دیدار شهردار تهران و هیأت دولت با رهبر انقلاب
 • لزوم حمایت نماینده ی کهگیلویه از شهرداری و آتش نشانی ها
 • باند کلاهبردار اعزام دانشجو به خارج از کشور در یاسوج دستگیر شدند
 • دیدار مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تشکلهای دانشجویی استان+تصویر
 • نماینده بویراحمد و دنا خبر داد: احداث بیمارستان تامین اجتماعی یاسوج در آینده نزدیک
 • هیاهوی رسانه ای برای قالب کردن عنوان “درگیری خونین” در باشت
 • تخریب تابلوی استاد شجریان در یکی از روستاهای دنا
 • یادداشت اردلان زینل زاده در خصوص مسائل شهرستان
 • معاون سیاسی، امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد: تخریب ها علیه دولت و مجموعه مدیریت اجرایی استان ناشی از غرض ها و خواسته های شخصی و گروهی است
 • خاموشی‌های با برنامه برق در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد
 • رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بویراحمد: با عرضه کنندگان مانتو جلو باز برخورد شدید و جدی می‌شود
 • عدل هاشمی پور :در هفته دولت گاز به دیشموک می رسد
 • اولین روز کاری محمدی تبار در اداره کل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
 • نقدی بر هجمه ها و اتهامات اخیر علیه حاج بهرام تاجگردون؛انتقاد یا تخریب؟!
 •