طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ | کد خبر : 62697 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ شب گذشته یکی از شهروندان گچسارانی طی تماسی که با پایگاه خبری فانوس زاگرس داشتند نسبت به وضعیت رسیدگی به بیماران در اتفاقات این بیمارستان معترض بودند. به گزارش فانوس زاگرس ، این شهروند در حالیکه خود در این بیمارستان حضور داشتند ، به خبرنگار ما گفتند:مادرم دچار بیماری قلبی هستند و چند […]

  فانوس زاگرس؛

  شب گذشته یکی از شهروندان گچسارانی طی تماسی که با پایگاه خبری فانوس زاگرس داشتند نسبت به وضعیت رسیدگی به بیماران در اتفاقات این بیمارستان معترض بودند.

  به گزارش فانوس زاگرس ، این شهروند در حالیکه خود در این بیمارستان حضور داشتند ، به خبرنگار ما گفتند:مادرم دچار بیماری قلبی هستند و چند ساعت است او را به بیمارستان شهید رجایی گچساران جهت مداوا و تحت نظر قرار دادن،  آورده ام و متأسفانه بدلیل خراب بودن دستگاه نوار قلب بخش اتفاقات این بیمارستان هنوز موفق به گرفتن نوار قلب از وی نشده ایم.

   

   

  ۴۰دقیقه پس از تماس این شهروند ، خبرنگار فانوس زاگرس خود را به بیمارستان شهید رجایی رسانده و این شهروند را از نزدیک ملاقات کردند.

  دقایقی قبل از ملاقات با این شهروند  و پس از تأخیر زیاد برای یک بیمار قلبی در قسمت اورژانس سرپایی بیمارستان نوار قلب مادر این شهروند گرفته شده بود.

  خبرنگار فانوس زاگرس بعنوان یک بیمار قلبی به واحد اتفاقات بیمارستان جهت گرفتن نوار قلب مراجعه کرد که گفته شد دستگاه نوار قلب بخش اتفاقات خراب است و به اورژانس سرپایی مراجعه کنید.

  به اورژانس سرپایی بیمارستان مراجعه شد و یک پرستار خانم به خبرنگار ما گفت: سرمان شلوغ است و کمبود نیرو داریم و اگر پزشک اتفاقات برای شما نوار قلب نوشته به پرسنل اتفاقات بگویید بیایند و کار نوار قلب شما را انجام دهند.

  متأسفانه ضعف مدیریت درمهمترین و بزرگترین مرکز درمانی شهر گچساران باعث شده که کار رسیدگی به بیماران به نحو مطلوبی صورت نپذیرد.

   

   

  برای بیماران قلبی که به یک مرکز درمانی مراجعه می کنند یک دقیقه تأخیر در ارایه خدمات درمانی به آنها ،  امکان رخ دادن هر اتفاق ناگواری را می دهد و متأسفانه در این مرکز درمانی یک بیمار قلبی باید ساعتها در انتظار بنشیند تا یک نوار قلب که مقدماتی ترین کار برای او است از وی گرفته شود.

  امید است مدیران بهداشت و درمان شهرستان گچساران و مسولین فکری به حال وضعیت نابسامان این بیمارستان کنند و با شروع به کار هر چه سریعتر بیمارستان بی بی حکیمه (س) بر حجم انبوه بیمارانی که به بیمارستان شهید رجایی مراجعه می کنند بکاهند تا خدای ناکرده شاهد رخ دادن اتفاق ناگواری نباشیم.

   

  البته نباید از زحمات پرسنل زحمتکش این بیمارستان چشم پوشی کرد که با وجود کمبودهایی که وجود دارد با حوصله به خدمات درمانی بیماران می پردازند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  50 نظر برای “وضعیت نابسامان بیمارستان شهید رجایی گچساران/ ارائه‌ خدمات درمانی نامطلوب به شهروندان”
  1. گچسارانی گفت:

   لطفا یه گزارش از زمان شروع به کار بیمارستان تازه تاسیس بی بی حکیمه گچساران تهیه پخش کنید با تشکر.

   5

   0
  2. حق گو گفت:

   سالهاست که وضعیت سلامت در شهرستان گچساران در رنج و عذاب مدیریت ضعیف و طایفه ای است .
   این ضعف بعد از مدیریت جناب دکتر محمدی ، دو صد چندان شده !!!!

   نمی دانم با چه زبانی باید به نماینده و دیگر مسئولین ناظر بگویم از سال ۸۷ تا کنون مدیریت ضعیف شبکه بهداشت که فقط به فکر کارچاق کنی برای بستگان بوده ، باعث وهن نظام سلامت در شهرستان شده!
   وقتی یه نفر با مدرک ۲ مرحله ای بهداشت عمومی و بدون هیچ گونه سایقه مدیریتی ، در جایگاه معاونت شبکه قرار گیرد و فقط به فکر جای دادن برادر خود در حسابداری و برادر دیگرش در مددکاری بیمارستان باشد ، اوضاع سلامت مردم روز به روز بدتر خواهد شد !

   وقتی یه نفر که از طرفی دارای ۳۰ % از کار افتادگی . …. است ، در ………….. … باشد ، چگونه می توان انتظار داشت که به سلامت مردم رسیدگی خواهد شد ؟؟!!
   در حالی که ایشان باید در بیمارستان بستری و تحت نظر روانپزشکان باشد ، در جایگاه ………. قرار گرفته است !!

   هزاران مطلب دیگر نیز وجود دارد که تنها باید در یک کلام خلاصه کرد:
   وقتی نظام سلامت بهترین خدمات را ارائه خواهد کرد که فقط و فقط هرکس سر جای خودش باشد !!!

   20

   2
   • ناشناس گفت:

    شما بحثتون مدیریت هست؟معلومه خیلی کینه دارید کمبود پرسنل مگر نباید مجوز بدن‌مه استخدام شه دکتر محمدی مدیریتش‌واسه همه شناخته شده هست شما نمیتونی تخریب‌کنی

    1

    12
    • حق گو گفت:

     ناشناس جان ؛
     دقت نکردی !! پس یه بار دیگه بخون

     ((این ضعف بعد از مدیریت جناب دکتر محمدی ، دو صد چندان شده !!!!))

     یعنی در زمان مدیریت دکتر محمدی اوضاع بسیار بهتر از وضعیت فعلی بود .

     10

     0
   • ح گفت:

    چون م……… به امثال شماها باج نمیده مشکل دارین

    1

    10
    • کارمند گفت:

     ………اگه باجی هم داشته باشه ، کم خودش و اطرافیانش هست !!

     تا جایی که حتی منزلش رو با راننده مرکز شهید باهنر ساخته که انشاءالله یک روز طعم ساختن منزل مسکونی با امکانات دولتی رو خواهد چشید !!!!

     شما هم به جای ستایش کردن بیخود ، واقع بین باش !!

     بسیاری از سوءاستفاده های اداری را نمیشه از طریق سایت مطرح کرد وگرنه ، بیان حقایق شبکه بهداشت و درمان گچساران ، چیزی جز رسوایی رجز خوانان نبود !!

     8

     1
  3. مهدی گفت:

   ای ….. بر بعضی از پرسنل بیمارستان
   ای ….. بر پرستاری که فقط …. میکنه و ……. کرده و سرش تو گوشیشه و تو فضا مجازی میچرخه…
   برخی شون عادت کردنه بی مسئولیتیشونو با کمبود نیرو و امکانات توجیه کنن.

   12

   1
  4. شهروند گفت:

   مدیریت بیمارستان باید عوض بشه و کسی بیاد که وقت بذاره

   12

   1
  5. مدیریت گفت:

   کنترل جزییات مهمه. رفتار کادر اتفاقات درست نیست

   7

   1
  6. ناشناس گفت:

   ای خانم حافظ قران که . …….میکنه بوسیله خط و باندش شد خانم حافظ قران چرا قبلا چنین مشکلاتی نبود نمیگم نبود .بود ولی لااقل تخصصی نبود من پدر و مادر و بستگان خود رو همیشه به کلینیک مهر میبرم چون صد شرف داره به رجایی نمیدونم فقط دوست دارم شبا یه سر بزنید به اتفاقات رجایی فقط دور خودشون تاب میخورن خدا زنده باشه اینترنت پرسرعت هر کدوم دنبال فضای مجازی هستن و پاسکاری میکنن کارهارو بالا تر از اون مدیر سبکه هم فقط زمانی که مسئولی بخاد بیاد شال و قبا میکنه والا اونم دست کمی از همکاراش نداره ……..کاملا تو این دوره جدید جای خود رو داده به ……… زنده باشه نماینده محترم که به داد چند نفر رسید که ……..شدن حالا

   23

   1
  7. رضا گفت:

   مدیریت بهداشت و درمان گچساران رو باید گل گرفت درشو, این سرکار خانم که فقط به بهانه سیاست دولت روحانی مبنی بر زن بودن مدیریت داره واسه خودش یکه تازی میکنه و عملکرد خاصی ندارد. متاسفم با این نیروها

   20

   1
  8. ناشناس گفت:

   دروع در حد بی شرمی .اتفاقات ۴ عدد دستگاه نوار قلب داره

   1

   6
   • همراه بیمار گفت:

    بهتره از ادبیات زشت استفاده نکنی و نقد رو بپذیرید شما اگه بجای ۴تا دستگاه ۴۰تا هم داشته باشید اما در وقت نیاز آماده نباشه فکر نکنم ارزشی داشته باشه .از فانوس زاگرس که هر از گاهی تلنگری میزنه سپاس.مسیول محترم سایت لطفا تعداد کامنتهای در حال بررسی یا تایید رو بالای مطلب بزنید که خواننده ها پیگیر مطالب باشند.

    8

    0
  9. گشتاسبی گفت:

   تنها چیزی که بی ارزشه جون آدماست . آخه وجدانتون کجاست . بیمارستان رجایی گچساران آدمو یاد سریالهای مهران مدیری میندازه . فریادرسی هم نیست

   11

   1
  10. پرسنل گفت:

   چند مدت پیش یکی از مسئول ها رو که به پرسنل ومافوق های خودش در یاسوج توهین کرده بود اومدن جابجا کنن از معاون درمان ، مدیر مرکز فور …و رئیس شبکه تا … گفتن ما نمی تونیم و میترسیم خودمون رو بردارن چون طرف از جانب نماینده ساپورت میشه تازه جالبه که همگی از ایشون ناراضی هم هستن.حالا اینم میشه سر نوشت درمان با این متولی ها.به جرات میشه گفت نماینده عزیز حتی روحشون هم خبر نداره .بیمارستان خوب بوفه راه میندازه و مسئولینی که شبکاری بیمارستان شرکت نفت و صبحکاری رئیس تو شهید رجایی مثل آقایان گ…….و ، ک……….

   14

   0
  11. ناشناس گفت:

   این خانم حافظ قران فقط با…….و ………. میکنه اصلاکاری به مردم وبیمارستان نداره فقط مطرح کردن ……مهمه

   12

   0
  12. گچسارانی اصیل گفت:

   این قصه سر دراز دارد طایفه گری و فامیل بازی ….. و فرماندارش نه تنها در نفت و آموزش وپرورش متاسفانه شبکه بهداشت و درمان را هم به ………. ولی جناب ……. دیگه با سلامت جسمی مردم لطفا بازی نکن متاسفانه با بی عدالتی و تبعیض از نظر روحی به اندازه کافی مردم را به انواع بیماری ها ی یاس و ناامیدی کشاندی….

   10

   0
  13. همشهرى گفت:

   مديريت در بيمارستان شهيد رجايى بچه بازى و باند بازى هستش

   12

   0
  14. پرسنل گفت:

   لطفا بطور نامحسوس از اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده ای هم یه گزارش تهیه کنید عدم مطالبات نزدیک به دو سال پول غذا .لباس، و …در ضمن متاسفانه مسئول ما هم از رئیس های است که شبها بیمارستان شرکت شیفت میده و صبحها رئیس ما.جرات اعتراض و حتی تلفن زدن به ایشون رو هم نداریم.وخیلی مسائل دیگه که عنوان اون در این سایت محترم و پر بیننده وجود نداره.خواهشا طوریکه خودشون متوجه نشن چون بسیار جنجالی و پر حاشیه هستن و ممکنه با ما برخورد کنه

   15

   0
  15. شهرداری گفت:

   لطفا این بیمارستان مدیر میخواد
   هر فردی توانایی اداره بیمارستان رو نداره
   انسان با ارزشی هست دکتر حیدر پور
   ولی توانایی مدیریت نداره
   از دکتر های بومی و مدیر و مردم دار انتخاب کنین

   8

   0
  16. آشنا به مسائل گفت:

   بابا مدیریت بیمارستان داره بد کار میکنه
   باید دکتر حیدر پور بره از مدیریت

   13

   0
  17. ارمان گفت:

   اوڔژانس بیمارستان وضع بسیار نامناسب وتاسف باری دارد حقوق پرسنل رو هم نمیدن پرسنل طرحی رو پنج ماه حقوق ندادن یکی فکری کنه

   13

   0
  18. کارکنان بهداری گفت:

   دکتر تاجگردون عزیز مدیریت رو عوض کن و از بومی ها بزار.از جنس مردم بزار و آگاه به مسائل

   8

   0
  19. اگاه گفت:

   چرا داروخانه بیمارستان بی بی حکیمه را بدون مزایده به خانم……. دادن و دکتر ر…..که غیر بومی هستند را برای طرح به گچساران اوردند در صورتیکه نیروی بومی داریم. خانم ش…… مدرک لیسانس دارن که به دکتر ش…… معروف شدن . واقعا این مسایلی هست که داره حق مردم گچساران را ضایع میکنه

   10

   0
   • ناشناس گفت:

    متأسفانع توى اين شهر حق داروساز ها داره پايمال ميشه تا وقتى مديرى مثل دكتر حافظ قرآن در اون جايگاه نشسته همينه ما نيروى بومى داريم اونوقت داروخانه بى بى حكيمه رو ميدن نيروى غير بومى بدون مزايده برگزار كردن اون هم به كسى كه اصلأ دكتر داروساز نيست….براى طرح هم نيروى غير بومى ميارن واقعأ جاى تأسف داره……كى بايد پاسخگو باشه!؟؟؟

    7

    0
  20. واقع بین گفت:

   قطعا در سال ۹۷ بیمارستان نمونه استان بی بی حکیمه میشود

   0

   4
  21. اصلاحاتی اداری گفت:

   متاسفانه دکتر حیدرپور قبل از شروع بکار مشاوره های غلطی داشت و نیروهای قوی و با تجربه ای رو از دست داد و الان هم در حوزه اداری و درمان خدایی خیلی مشکل داره.انصافا منم از نظر نظافت بخشها.برخورد کارگرهای خدماتی( درود اگه اشتباه نکرده باشم) و اورژانس ۱۱۵ حرکتهایی دیدم که شایسته نبود.

   6

   1
   • تیمور گفت:

    فکر کنم بیمارستان هیچ توش گیر نیاد لاقل پماد سوختگی گیر میاد که به خودت بزنی بنده خدا کینه و حسادت های شخصیتو نمی خواد اینجا خالی کنی اگه قدرت و توانی داری تو اداره نشون بده چون بی سواد هستی و چیزی ازت ساخته نیست مجبوری عقده تو با کامنت نوشتن نشون بدی و مطمئن باش ای کامنت ها و اراجیف کار دوتا نادان و بی سوادی مث تویه که سواد نوشتن ندارن بعدش میای دکترا و مسئولینو تخریب میکنی و مطمئن باش با همی پست بازنشست میشی و بفکر صندلی نباش که گیرت بیاد

    2

    3
    • ... گفت:

     من هم مطلب اصلاحاتی اداری رو خوندم و هم متن شما تیمور را، انصافا متن شما خارج از ادب و نزاکت و متاسفانه همراه با توهین میباشد و صد البته بنظر میرسد شما از دایره منطق خارج گشته اید و از متن سخیف شما وزن واقعی تان نیز مشخص گشت

     0

     0
  22. مهین گفت:

   کامنت های بی ارزش و پوچ که عده یی که در دوران نماینده ی فعلی منافعشون ب خطر که هیچ از بین رفته دارن دست و پا میزنن که ببینن مگه میشه کسی برکنار بشه و خودشونو به نفر بعدی بچسبونن اگه نگاه کنیت نزدیک پنج تا شیش کامنت پشت سر هم نوشته شده بنظرت این کار یک نفر نیست مدیرا شبکه ی قبلی بهداشت هنوز داره میسوزه که جایگاهشو از دست داده و اطرافیانشون شروع کردن ب تخریب نیروهای جدید

   0

   8
  23. ميلاد.ا گفت:

   مديريت ضعيفه

   11

   0
  24. ناشناس گفت:

   تا زمانی که به این شدت پارتی بازی هس وهیچ کس سر جای خودش نیست وضعیت همینه!تو بیمارستان طرف بلد نیس کامپیوترو روشن کنه شده مسول واحد….بخاطر همین هس گچساران روز ب روز بدتر میشه!بیمارستانم پره از ادمای بیسواد

   9

   0
  25. افشین گفت:

   مسخرست …کامل مسخرست….یه مشت آدمی که از هیچ جا خبر ندارن همه ویز رو میندازن گردن ما ۱۰نفر پرسنل اتفاقات

   2

   4
  26. افشین گفت:

   دکتر حیدرپور بهترین مدیر ممکنه در حال حاضر

   2

   6
  27. مهران گفت:

   حافظ قرآن مدیر خوبیه….نیروهاش خوبن فقط تو استان خودمون بیشتر ازاین توقع نمیره….امکانات بیشتر از این نیست….حافظ قرآن و معاوناش و حیدرپور بهترین استفاده رو دارن از امکانات میکنن ولی امکانات در همین حده دیگه

   2

   9
   • بیمار گفت:

    برادر قضاوت عادلانه کن دستگاه نوار قلب که از ابتدایی ترین امکانات، خراب بودن دستگاه.نظافت بخش با یه جاروی کثیف و خیس که بوی نم تا مدتی اذیت میکنه.کیفیت پایین غذا.ملاقات های خصوصی و پر سر وصدا در ساعات غیر ملاقات و…. اینا هم امکانات میخواد

    6

    1
  28. ح گفت:

   دوست حق گومون دلش از جای دیگه پره

   0

   7
   • کارمند گفت:

    به من هم اگه مثل شما که بواسطه رابطه ، صاحب میز اداری شده اید ، امتیاز بدن ، خیلی بهتر از شما حمد و ثناگو می شدم !!!!!

    آنچه حقگو اظهار داشته ، فقط گوشه ای از بیان حقایق شبکه بهداشت ودرمان است !

    اگه می تونید با ذکر دلیل کشف حقیقت کنید !!!!

    6

    0
  29. دکتر تاج گردون خودش تمام ضعف های مدیران را می داند و سکوت میکند ؛مدیریت شبکه از مدیریت بیمارستان ضغیف تر است هر دو مدیر باید سریع عوض شوند اگر تاج گردون این قدرت را ندارد مردم خودتان جلوی شبکه ازدحام کنید و شعار بر علیه این دو مدیر ضعیف بدهید من در بیمارستان کار میکنم می دانم چه خبر است ؛چرا از ……….حافظ قرآن نمی گویید که بعد از ……….. سریع پست شبکه بهداشت را گرفت..بخدا مردم این شهر مظلوم واقع شده اند…‌امان الامان از دست ظلم مسولین این شهر نسبت به مردم……کجاست دادرسی که به فریاد مردم رسد‌.

   8

   0
  30. پرستار گفت:

   دکتر محمودیان رو از تامین اجتماعی بیارید برای مدیریت بیمارستان

   0

   3
  31. مدیریت گفت:

   فقط دکتر عکاشه میتونه بیمارستان شهید رجایی رو متحول کنه و بس.

   4

   1
  32. کارمند گفت:

   از مدیر محترم سایت درخواست می کنم که گزارش کاملی از دلیل مرگ جنین ۳۹ هفته ای در مرکز شهیدباهنر در خردادماه ۹۵ و همچنین سوءاستفاده مالی اسفندماه ۹۴ تهیه کنید و حسب وظیفه ذاتی روشنگری خود ، به مردم گزارش دهید .

   امروز دیگر روز سکوت نیست !!
   همین امروز نامه رسمی بکارگیری دختر یکی از نماینده های مجلس در وزارت نفت ، در برنامه حالا خورشید مقابل چشم بینندگان قرار گرفت !

   پس لطفاً شما هم روشنگری کنید .

   4

   0
   • sajad گفت:

    سلام مخاطب عزیز
    لطفا مستندات و شرح را به ارتباط با ما یا ۰۹۲۱۷۲۵۰۸۴۴ (واتساپ یا تلگرام) جهت رسانه ای کردن ارسال کنید و به هیچ وجه اسمی از فرستنده مستندات گفته نمیشود.با تشکر

    3

    0
    • کارمند گفت:

     با سلام خدمت مدیر محترم روشنگر سایت

     اسناد در قالب pdf هستند . بغیر از مواردی که ذکر نمودید ، مسیر دیگری را اعلام بفرمایید تا نسبت به ارسال آنها اقدام نمایم .

     البته ترسی ندارم اما کسی که در شبکه بهداشت گچساران ، روشنگری می کرد و مرتب در مقابل سوءاستفاده ها و موارد فساد مسئولین ، می ایستاد ، را به شیوه های ناجوانمردانه و غیر قانونی در تخلفات اداری محکوم و تبعید نمودند تا از دست وی مدتی در امان باشند ! و او فردی است ایثارگر وجانباز که حتی کوچکترین خطایی مرتکب نشده بود !
     البته کسانی که برایش پرونده ساختند ، خودشان در ۲ روز متوالی عزل شدندو عزل آنها تاریخی شد !
     بهرحال اگر صلاح بدونید از طریق کامنت نیز اسناد را ارسال خواهم کرد .
     با احترام

     2

     0

  
  امروز سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • “قومیتگرایی و از دست دادن مدیران موفق”
 • به مناسبت روز جهانی غذا/نگرانی هایی که جدی گرفته نمی شود
 • “سرهنگ بیعت اصل”،سخنگوی نامزدهای اصولگرا گچساران و باشت
 • تشکیل پرونده قضایی برای مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد
 • اخبار بویراحمد و دنا؛مجتمع رفاهی یاسوج پارکینگ می‌شود/تعیین تکلیف زیرگذر “چنار برم” شهرستان دنا بعد از گذشت ۱۰ سال/ورودی‌های پایتخت طبیعت ایران ساماندهی می‌شود/عملیات اجرایی ۳ پروژه عمرانی در شهرستان دنا متوقف شده است/بی توجهی فاحش مسئولان آبفای شهری یاسوج به هدر روی آب
 • پهپادی کاملا ایرانی بر فراز بام نفتی ایران
 • واکنش مدیرکل سازمان هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد به خبر فانوس زاگرس؛ هواشناسی هرگز در خواب نیست
 • خبر خوش نوروزی برای بخش خصوصی
 • دلسوزان اصیل انقلاب باید اشعری های زمان خود را بشناسند
 • مدیر آموزش و پرورش بهمئی؛ دفاع از دولت در اولویت کاری مدیران
 • فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد
 • “بویراحمد گرمسیر” و انتخابات مجلس یازدهم
 • غلبه سیاسیون بر اراده‌ی استاندار؟
 • ما هم می دانیم جناب پورالحسینی مدیر موفقی است اما …
 • اولین بارش پاییزی و قطعی گسترده برق در یاسوج
 • رودخانه های بشار، باشت و موگرمون به بخش خصوصی واگذار می شوند
 • پیرامون بحث تغییر مدیر آموزش و پرورش گچساران
 • مدیرعامل جدید شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
 • مرگ دلخراش دختر یک ساله بر اثر تصادف با کامیون در یاسوج
 • رزمایش پدافند غیر عامل در چرام برگزار شد+تصاویر
 •