طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ آذر, ۱۳۹۵ | کد خبر : 35410 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ امام جمعه موقت گچساران در شورای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: آن چیزی که درفضای مجازی و تریبون ها مطرح شد عکس آن چیزیست که اتفاق افتاده است. شورای مبارزه با آسیب های اجتماعی با حضور دبیر شورا در استان، امام جمعه موقت، فرماندار، و مسئولان استانی، شهرستانی، نظامی و انتظامی در […]

  فانوس زاگرس؛

  امام جمعه موقت گچساران در شورای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: آن چیزی که درفضای مجازی و تریبون ها مطرح شد عکس آن چیزیست که اتفاق افتاده است.

  شورای مبارزه با آسیب های اجتماعی با حضور دبیر شورا در استان، امام جمعه موقت، فرماندار، و مسئولان استانی، شهرستانی، نظامی و انتظامی در سالن کنفرانس  واحد گچساران برگزار شد.

  به گزارش فانوس زاگرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد گچساران،امام جمعه موقت گچساران چالش اخیر در واحد گچساران را یک آسیب اجتماعی دانست و بیان کرد: بر اساس آیین نامه ها و دستورالعمل ها تشکل های دانشجویی برای برگزاری کرسی های آزاد اندیشی،میزگرد ها،  سمینار ها و مناظرات، باید از هیات نظارت استانی که مرکب از رئیس واحددانشگاهی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان و نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در استان، مجوز در یافت نمایند.

  حجت الاسلام پرویز خواجه زاده تصریح کرد: این پروسه در برنامه ی اخیر تشکل دانشجویی همراهان در روز دانشجو انجام شد و هر سه شخص مذکور تقاضای تشکل سیاسی همراهان را برای اجرا در ۱۷ آذر ماه و دعوت از آقای حجت نظری فومنی تایید کردند.

   

  426117258_235359

   

  قبل از اجرای برنامه جلسه با حضور ریاست واحد، معاون دانشجویی و فرهنگی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان و مسئول بسیج دانشجویی واحد گچساران و مسئول تشکل همراهان برگزار و مقرر شد که هیچ نهاد و تشکلی به جهت حفظ آرامش از آوردن تراکت یا پلاکارد یا مقوا در درون سالن برگزاری سخنرانی خودداری کنند و تمام حضار در این خصوص متفق النظر شدند.

  معاون دانشجویی و فرهنگی افزود: یک جلسه دیگر هم با سخنران جلسه گرفتیم و تمام جوانب امر را با توجه به حساسیت موجود، به ایشان گوشزد نمودیم. سخنران جلسه(آقای حجت نظری فومنی) که هم فرزند شهید هستند و هم کارمند بنیاد شهید مرکز، قول دادند متناسب با فضای موجود سخنرانی نمایند و از ورود به حواشی  خودداری کنند.

  وی بیان کرد: بر اساس تصمیم دیگر اعضاء به اتفاق نظر دادند، اینجانب، خیر مقدم به نمایندگی از آنان را به حضور شرکت کنندگان و میهمانان و سخنران تقدیم کنم. لذاپشت تریبون قرار گرفتم و شروع به سخن نمودم که در ابتدای سخنان اینجانب، یکی از دانشجویان، از جانب خود، نه به عنوان نماینده ارگان یا تشکلی، در شرف بالا بردن مقوا با مضامین غیر مرتبط با روز مذکور بود که با واکنش متولی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دانشگاه مواجه شد.

  از وی خواسته شد از این اقدام خود منصرف شود. سرانجام مقواهای مد نظر از دست ایشان گرفته شد و در حین این فعل و انفعالات، روسری از بخشی از سر دانشجو کنار رفت که بلا فاصله توسط فرد مذکور چادر بر سر نامبرده کشیده شد.

  بنابراین رخداد مذکور بین دو فرد بسیجی اتفاق افتاد و هیچ عنصر دیگری در این امر دخیل نبوده و نه تنها روسری برداشته نشده بلکه چادر گذاشته شده است و زدن سیلی که در برخی رسانه ها مطرح شده جای تعجب دارد!

  خواجه زاده با توجه به مستندات موجود که به رویت مقامات مسئول و نهاد های انقلابی رسیده، اذعان کرد: متاسفانه افرادی بدون اطلاع و آگاهی و در مقام افراد مطلع، اخباری را به ائمه محترم جمعه  منعکس کردند. از دیدگاه امامان محترم جمعه هم این افراد موثق محسوب می شدند و نیازی به تحقیق در این خصوص ندیدندکه بنده از حساسیت امامان جمعه قدر دانی می کنم.

  وی تاکید کرد: در این خصوص اعلام می کنم خدای نکرده روسری، از سر کسی برداشته نشده است، وآن چیزی که درفضای مجازی و تریبون ها مطرح شد عکس آن چیزیست که در دانشگاه اتفاق افتاده است.

  به گزارش فانوس زاگرس، امام جمعه موقت گچساران دانشگاه را فضای علمی و تضارب افکار و سلیقه های مختلف خواند و گفت: اما در خصوص سخنران و مطالبی که ایشان مطرح نموده باید عرض کنم که این سخنرانی مواضع رسمی این واحد دانشگاهی نیست بلکه نظر شخصی وی بوده و به هیچ وجه مورد تایید مدیریت دانشگاه نمی باشد، منتهی بر اساس فرمان مقام معظم رهبری و معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی، همه دانشگاه ها موظف به راه اندازی مناظرات و کرسی های آزاد اندیشی می باشند. بنابراین تشکل های دانشجویی می توانند با دعوت از سخنرانان مجاز و مورد تایید از سلایق گوناگون با کسب مجوز، در این خصوص اقدام نمایند.

   

  425723921_105991

   

  خواجه زاده افزود: متولیان این واحد دانشگاهی بر اساس قانون بستر را برای تضارب افکار مهیا می نماید و اجازه عبور از خطوط قرمز نظام و تضعیف مقدسات و باورهای اعتقادی را به کسی نخواهد داد.

  به گزارش فانوس زاگرس،معاون دانشجویی و فرهنگی واحد گچساران به آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: بشر گمشده ای دارد به نام آرامش که برخی از افراد به بیراهه رفته و قصد دارند فشارهای روحی و روانی خود با اعتیاد و مصرف مواد مخدر تسکین دهند.

  آزادی های بی حد و حصر، فقر اقتصادی و فرهنگی، کمبود محبت، تبعیض و نابرابری های اجتماعی، در دسترس بودن مواد مخدر و در نهایت ضعف قوانین در برخورد با مواد مخدر و معتادان از جمله بن مایه های گرایش به سمت این مواد خانمان برانداز است.

  وی گفت: ما باید تلاش کنیم با کار فرهنگی موثر، نگاه مثبت به مواد مخدر به عنوان تامین کننده آرامش را از ذهن مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان کم تجربه پاک کنیم که این امر نیاز به همت همگانی دارد.

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  17 نظر برای “اختصاصی فانوس زاگرس/پرده برداری خواجه زاده از حوادث روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران”
  1. آگاه گفت:

   خب حالا یه سئوال ؟ پس چرا دوستان بسیج جلسه رو ترک کردن؟

   1

   1
  2. ناشناس گفت:

   درود بر خواجه زاده.حقیقت گفته شد.ان کسانی که این مدت در رسانه ها دروغ پراکنی می کردند هدفشون تنها حمله به دولت بود.وای بر سما که اینگنه بخاطر اهداف سیاسی این مدت دروغ پراکنی میکردید.این رسم مسلماتی نیست بخدا.درود بر اعتدال

   2

   1
  3. دانشگاهی گفت:

   انصافا واقعیت همین بود من ناظر تمام صحنه بودم و غیر از این چیز دیگری نبود و نیاز به بزرگ نمای و تشویش اذهان نبود

   2

   1
  4. دانشجوی پرستاری گفت:

   دقیقا عین واقعیت بود که حاج آقا فرمودند، دوستان ب……..نما هم به دلیلی که می قصد برهم زدن جلسه را داشتند انجا را ترک کردند بلکه بزرگ نمایی کرده باشند ،که گویا بعضی رسانه ها هم از قبل با هماهنگی اومده بودند برا یزرگ کردن این کذب

   2

   1
  5. دانشگاهی گفت:

   اقای خواجه زاده به اون خدایی که می پرستیش ……..محض میگی،بهوالله بیش نیستی،اقاانصاف داشته باش ،خودخبرنگارهابودندودین،وبه والله واقعیت …….رانخورد بعدرفتدرخواست دادی این خانم بدرفرهنگ نمیخوره،مراکتمانرانخوردینریراکتمانتالله،نه فقط تومتملقیراکتمانرانخوردینریبدرفرهنگتودانشگاهازهمراهاکنی،مگه،نه،گوشی موبایل ……..گرفتیتااون کارمندت رونگه کردی راننریبدرفرهنگکارمندترونگه، چرا……..،ریس،رامیگی،وتاجگردون را،ای،خدای،بزرگ،این،کیست

   2

   0
  6. تقی گفت:

   میگم حاجی شما بیرون سالن هم تشریف داشتین .فکر کنم حاج آقا جزیی از دانشگاه باشه ها.په کی باید از دانشگاه دفاع کنه…

   0

   1
  7. محمد گفت:

   حالامشخص شدبعضی هاازنام بسیج سواستفاده مینندبرای رسیدن به اهداف خود

   0

   1
  8. شاهد گفت:

   خواجه زاده با این …… های فاحشی که گفتی باید جوابگوی خون ب………. باشی.مدیرگروه پرستاری یکی ازکسانی بود که دید روسری این خانم تو سالن جا موند.فردای قیامت بایدجوابگوی این ……. باشی.این خوش رقصیا و ……رو داری به نفع کی میگی؟درضمن ……..فراموشکاره.اول متن میگی این خانم از هیچ ارگان ویا تشکلی نیست بعد میگی دوتا خانم بسیجی ؟؟؟امام جمعه موقت یه شهر هستی تومثلا؟!!!!!!.

   0

   0
  9. سعید گفت:

   ای داد و بیداد آقای خواجه زاده رو فریب دادن
   آقای خواجه زاده تو چرا؟ من خودم ثانیه به ثانیه تو جلسه حضور داشتم
   تو چرا؟ فردای قیامت باید جواب پس بدی
   دیدگاهم مردم بهت عوض شد

   0

   0
  10. ناشناس گفت:

   واقعیت امر همینه بینی وبینالله

   0

   0
  11. ناشناس گفت:

   من در کنار این دختر بودم حقیقت امر همین بود که آقای خواجه زاده گفته است

   0

   0
  12. کارمند گفت:

   کیه که دیگه خواجه زاده رو نشناسه.با همه رییسا می چرخه.همه میدونن آدمی …….،…….. و ……. و ………ه.واقعا زشته برای یکروحانی و امام جمعه شهر.خدا میدونه داره ………میگه.ما که دیگه نماز هم نمیخونیم پشت سرش

   0

   0
  13. شاهد گفت:

   حاج آقا خواجه زاده راهمه میشناسند به خدا قسم که عین واقعیت را فرمودندبنده دانشجوی پرستاری ام اونجابودم این خانم شروع کرد به داد وبیداد واگه از سالن بیرون نمیرفت جلسه رابهم میزد درکل خانم محجبه ای هست ولی خیلی تند رفتار میکنه اخه حاضر نمیشد برگه ها را به هیچ عنوان تحویل بده واخر سر تکه های کاغذ را پرت کرد رو سر آقایون اگه روسرسی یا چادر ایشان کشیده شده که بنده ندیدم بدلیل این بوده که برگه ها را پشت سرش زیر چادرش جاداده بود ولازمه دراوردن کاغذهااز زیز چادر ش این بود که چادرش را کنار بزنه تا برگه هارادربیاره وهمین باعث شده چادرش کنار بره من به چشم دیدم که اون خانم مسئول که داشت ایشون را به بیرون سالن میبرد خودش کمک میکرد که چادراز سر دختردانشجو کنار نره از خدابترسید هدف بیرون بردن دانشجو بود که جنجال درست نشه چرا اینقد چادر را علم میکنید چادر احترام داره ابزارش نکنید برا رسیدن به هدف

   0

   0
  14. امیر خان گفت:

   از کاه کوه نسازید.پیشینه و سوابق خانوادگی خیلی از شماها مشخصه..چرا دارید با این رفتاراتون بسیج و بسیجی واقعی را بدنام میکنید.بنام بسیج ولی بکام شما بسیج نماها.فرمانده بسیج شهرستان اجازه نده نیروهای بظاهر بسیجی وجهه بسیج را خدشه دار کنن.

   0

   0
  15. باشت باوي گفت:

   من صحبتهاي اقاي خواجه زاده را تاييد ميکنم هيچ اتفاقي رخ نداد تمام اين صحبتهاي الکي موهاي اقاي ملک زاده سفيد کرده

   0

   0
  16. دانشجو گفت:

   در پاسخ اگاه : دوست عزيز اينا هميشه کارشون برهم زدن جلسات اين کارو يه افتخار ميدونن.

   0

   0
  17. پانیا گفت:

   بابا بگذارید دکتر ملک زاده کارش انجام بده بنده خداتمام موهای ایشون سفید کردن هیچ چیزی به ایشون نمیچسبه آدم پاک و مومن ۱۷آذر هیچ اتفاقی رخ نداد

   0

   0

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • حکم جالب برای شکارچی یک راس کل وحشی در کهگیلویه و بویراحمد
 • اندر حکایت آشتی استاندار با نماینده کهگیلویه
 • نرخ کرایه حمل و نقل برون شهری در گچساران ۲۰ درصد افزایش یافت
 • جدیدترین خبرها از عملیات تفحص پیکر جانباختگان سانحهATR
 • ریخت و پاش های بدون خروجی و اسراف پول بیت المال در صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد
 • پتروشیمی بویراحمد وارد فاز اجرایی شد
 • در دیدار شهردار تهران با رئیس جمهور چه گذشت؟
 • آقای استاندار؛ از چه فرد یا گروهی می‌ترسید؟
 • “استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دست جریان بویراحمد”
 • مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • رئیس محیط زیست گچساران خبر داد:پروژه تونل دیل – چرام مشکل زیست‌محیطی دارد
 • حکایت دو کودک کار یاسوجی که دلشان برای “پدر” تنگ شده است
 • پوزش فرمانداری مهربان اما لجباز
 • فوتبال و همبستگی اجتماعی
 • حضور سرمایه گذار ایتالیایی و چینی در محل ساخت پتروشیمی دنا بویراحمد+تصاویر
 • مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد:افزایش قیمت بنزین صحت ندارد
 • “دو راه پیش پای مسئولان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران”
 • واکنش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد به شایعات
 • گفتگو با اولین فرماندار زن در کهگیلویه و بویراحمد/ سياست‌هاي دولت تدبير و اميد را در شهرستان دنا پيگيري و عملي مي‌كنم
 • افزایش خودسرانه ۲۵تا۵۰درصدی کرایه تاکسی در دوگنبدان صحت دارد؟؟