طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۶ شهریور, ۱۳۹۵ | کد خبر : 26309 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ اجرای طرح سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان شهرستان گچساران که یکی از مهمترین و قدیمی ترین نقطه شهر از بعد ترافیکی و تجاری محسوب شده و به زودی عملیاتی می شود از مهمترین طرح هایی خواهد بود که قطعا برای شهروندان گچسارانی حائز اهمیت خواهد بود.   خیابان بلادیان در مرکز دوگنبدان واقع […]

  فانوس زاگرس؛

  اجرای طرح سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان شهرستان گچساران که یکی از مهمترین و قدیمی ترین نقطه شهر از بعد ترافیکی و تجاری محسوب شده و به زودی عملیاتی می شود از مهمترین طرح هایی خواهد بود که قطعا برای شهروندان گچسارانی حائز اهمیت خواهد بود.

   

  خیابان بلادیان در مرکز دوگنبدان واقع شده و مهمترین نقطه بازار اصلی شهر بوده و روزانه محل عبور تعداد زیادی از خودروها نیز می باشد و در طرح جدید مصوب شده است این خیابان کاملا سنگ فرش و پیاده محور شده و از عبور و مرور خودروها جلوگیری به عمل آید.

   

  این طرح و اجرای کامل آن برای نماینده گچساران و باشت نیز مهم محسوب شده به طوری که غلامرضا تاجگردون در آخرین گزارش هفتگی خود اعلام نمود این طرح را با حساسیت زیادی پیگیری می کند.

   

  حاج خدادوست حاجی زاده یکی از بازاریان قدیمی و  معترض به اجرای این طرح بوده که نشان می دهد برخی بازاریان بازار اصلی شهر چندان موافق آن نیستند و نگرانی های خود را در این زمینه ابراز داشته اند و نگرانی دیگری که در این زمینه است بحث ترافیک آن بوده که معلوم نیست با بسته شدن این خیابان مهم بار ترافیکی آن چگونه جبران خواهد شد.

  زینل زاده شهردار

  اردلان زینل زاده شهردار گچساران در گفتگو با فانوس زاگرس در مورد نگرانی های پیرامون این طرح اظهار داشت:بحث سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان در شهرستان،استان و خود وزارت راه پیگیری و مصوب شده است و بنده سه بار در وزارت خانه با معاون وزیر جلسه داشته ام.

   

  وی گفت:این طرح در دو بخش به اجرا در خواهد آمد که بخش اول نوسازی پیاده روها و جداول است که فکر نمی کنم مغازه داران با این بخش مخالف باشند و بخش دوم طرح این خواهد بود که آیا خیابان بلادیان پیاده محور باشد یا سواره محور که با مطالعات و کار کارشناسی که صورت گرفته بحث پیاده محوری آن به اجراء در خواهد آمد و این طرح بسیار مفیدی است که امیدوارم در اجراء به خوبی انجام گیرد.

   

  وی افزود:خود آقای تاجگردون هم معتقد است این طرح پاسخ می دهد و نظر وی این است به خوبی مورد مطالعه انجام گیرد.

   

  شهردار گچساران پیرامون مشکلات احتمالی این طرح بر قفل شدن ترافیک شهر گفت:بحث پیرامون ترافیک مطرح است که امیدواریم حل شود.

   

  زینل زاده در پاسخ به این سوال که مردم گچساران خاطره خوبی از زیرگذر نداشته و این روزها عملا ناکارآمدی زیرگذر گچساران مشخص شده است گفت:اینگونه نیست و زیرگذر به خوبی جواب داده است و مشکل ترافیک بغل زیرگذر به دلیل پارک خودروهایی است که نباید در ان مسیر پارک خودرو صورت گیرد و بنده حتی دیده ام پارک دوبل هم انجام میگیرد اما قول می دهم طرح سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان به گونه ای اجرا شود که هیچ مشکلی برای شهر بوجود نیاید.

   

  شهردار گچساران در مورد زمان اجرای این طرح گفت:به احتمال زیاد بیستم مهرماه فاز اول طرح عملیاتی خواهد شد.

   

  گزارش:احسان دری

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  15 نظر برای “نگرانی های پیرامون طرح سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان/زینل زاده:قول می دهم این طرح به گونه ای اجراء شود که مشکلی برای شهر بوجود نیاید”
  1. مرادبیگ گفت:

   خدایی زودتر شروع کنید.بگو اخه حاج خدا دوست ایخی ای همه پیله چو وش کنی

   5

   2
  2. گچسار گفت:

   خوب اگه آقای زینل زاده واقعان موافق باشه ما هم حرفی نداریم.ولی قول بدن روی این کانال های کوچک و بزرگ رو ببندن

   2

   1
  3. محمد گفت:

   آقای زینل زاده چرا به اون قسمت روزنامه فروشها که میشه یه طرح خیلی قشنگ در آورد توجه نمیکنی چرا روبه روی پارک شهر پهلو شیرینی فروشی اون فضا رو به امان خدا ول کردی چرا خواهش میکنم جواب بدین.

   2

   0
  4. امروز گفت:

   ب نظر من ب جای سنگ فرش کردن ی جای خوب برای آونایی ک دستفروشی میکنن درست کنه. هم زیبایی شهر بیشتر میشه هم این ک دیگه مامورای شهرداری نمیریزن نون حلال در آوردن اونا رو قطع نمیکنن. توی گرما سرما هم ی سرپناهی داشته باشن. البته دیگه هزینه جا ازشون نگیرن

   0

   1
  5. باوی گفت:

   در خیابان بلادیان همه دکترها و ازمایشگاهها و فیزیوتراپی و سونو گرافی شهر در این خیابان هستند و افراد بیمار و پیر هر روز به نزد این پزشکان میروند اگر جلوی تردد خودروها گرفته شود تکلیف افراد بیمار و کسی که مثلا پایش شکسته و باید با ماشین تا دم مطب برده شود چیست؟ اگر یک مادر اینقدر حالش بد باشد و یا یک دختر جوان از بیماری نتواند راه برود و تا مطب دکتر بیایید این وسط تکلیف چیست؟ حالا یک مرد را میشه روی دوش گرفت و اورد ولی ایا کسی میتواند ناموسش را روی دوش بگیرد و در خیابان و در انظار عموم چند صد متر ان را کول کند تا به دکتر برساند؟ ایا برای این موارد فکری شده است؟ تکلیف بار مغازه ها چه میشود؟ مغازه ها چطور باید اجناس خود را به مغازه بیارند؟ بانک ها چگونه پول به بانک های خود بیاورند؟ حتما باید گونی بر روب دوش بگیرند و پول را با گونی حمل کنند…این اقایان به جای این کارها بیاییند امکانات و بانک ها و ازمایشگاهها و پزشکان را در همه شهر توزیع کنند تا این خبابان خلوت شود….تمام امکانات این شهر را جمع کرده اند در یک خیابان با طول پانصد ششصد متر و اونوقت میخان این ششصد متر را دستکاری کنند….به جای سنگفرش بیاییم ان را ساماندهی کنیم….چرا یک بانک در پانصد دستگاه یا رزمندگان یا کارکنان شعبه نمیزند تا این همه ادم سرازیر نشوند بیاییند خیابان بلادیان؟ چرا ازمایشگاهها را نمیبرند در بقیه جاهای شهر.؟ کسی که بخواهد برود ازمایشگاه حتما میرود چه در بلادیان باشد چه پانصد دستگاه….الکی خرج نکنید به جای ان امکانات را در محله های شهر توزیع کنبد تا وسط شهر یعنی بلادیان نفس بکشد

   6

   1
   • ناشناس گفت:

    احسنت دمت گرم

    0

    0
   • همشهری گفت:

    واقعا تنها دلیلی که این طرح منطقی نیست عبور و مرور معلولین وکسانی هستن که ناتوانی جسمی داشته ،البته مانند سال های گذشته که شهرمون واسه این قشر آماده سازی نشده اجرای این طرح به مشکلات انها دو چندان خواهد افزود .

    0

    0
  6. ناشناس گفت:

   لطفا یه فکری هم به حال ساکنین آپارتمانهای پانصد دستگاه مستقیم کنید جاده بین آپارتمانها آسفالت نیسن رفت و آمد را برای ما خیلی سخت کرده مخصوصا تو فصل زمستان و بارانی

   2

   0
  7. ناشناس گفت:

   مسئولین باید خیابون رو علاوه بر سنگ فرش درختکاری کنن، حذف کانلهای آب که در واقع سطل زباله بازاریان شده و باعث آلودگی، همسطح سازی پیاده رو و خیابان، زیرزمینی کردن کابلهای برق و ایجاد فوارهای آب در فواصل مختلف که باعث تلطیف هوای بازار بشه

   1

   0
  8. ناشناس گفت:

   به احتمال زیاد هدف از سنگ فرش کردن چیزی غیر از این است که شهردار محترم میفرمایند ( مساله اقتصادی در میان است ) تغییر مرکزیت و بازار شهری . حال انکه در شهر گچساران چاله چوله و نابسامانی های زیادتری وجود دارد که باید به آن توجه شود .

   0

   0
  9. دیدمک گفت:

   بابا قبلا اقایان تو بلادیان ملک خریدن حالا میخوای بانک ومطب ببرن رزمنگان و پانصد ساده ای میگی نه برو بپرس

   0

   0
  10. ناشناس گفت:

   به نطره من بافت فرسوده مهمتر بود تا خیابان بلادیان بهتره به این کوچه های تنگ وتاریک رسیدگی شود

   0

   0
  11. صادق گفت:

   از همین حالا بفکر باشید برای ساخت و ساز داخل کوچه ها راههای حداقلی موجود بسته
   نشوند ، اگر مریضها را بشود به دوش کشید آجر و تیر آهن و شن و ماسه و نخاله ها را نمیشود.

   0

   0
  12. حقیقت گفت:

   اتفاقاسنگ فرش کرد ازبهترین محاسنش اینه که فقط یک خیابان ارزشش دقیقه ای بالا نره وکسانیکه الاکی درنقاط دیگردارن هم ارزش پیداکنه پزشکان میتوانندمطبشون رابه حاشیه ببرن اگرمطب یک متخصص استخوان مثلا دربلوارسه راهی به شهرباشه چه ایرادی داره تازه برای اطرافیان بیمارخیلی راحت ترومحترمانه تره خواییش خیابان شهیدبلادیان بایدازاینهمه تجمیع اماکن پزشکی وغیرونجات یابدمثلمامغازه داردوست داردفقط قیمت مغازش میایاردی بشه اگه بماست بامخالفت چندنفرذینفع یه طرح تعطیل بشه بده درموردافرادذینفع دراجرای طرح هم شفاف سازی بشه خوبه درچنین طرحهایی بایدچندین کارشناس ذینفع باشندکه هم تخثص داشته باشندهم نیازمندترین جوانان مجری بررسی طرح باشندبایدهزینه هاوافرادبه کارگماشته مشخص وبه مردم اعلام شود انشالله به یه عده خاص دردادن امتیاز توجه ویژه نشود

   0

   0
  13. فکربرتر گفت:

   اقای شهردارنمیخوادخیلی به فکرسنگفرش باشی پرسنلت رابگو بامردم درست برخو ردکنند ازهرچیزی بهتره

   0

   0

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فانوس زاگرس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • با حضور مسئولان استانی صورت گرفت؛بررسی مشکلات سد چم شیر گچساران و عدم پرداخت مطالبات کارگران
 • حکم جالب برای شکارچی یک راس کل وحشی در کهگیلویه و بویراحمد
 • اندر حکایت آشتی استاندار با نماینده کهگیلویه
 • نرخ کرایه حمل و نقل برون شهری در گچساران ۲۰ درصد افزایش یافت
 • جدیدترین خبرها از عملیات تفحص پیکر جانباختگان سانحهATR
 • ریخت و پاش های بدون خروجی و اسراف پول بیت المال در صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد
 • پتروشیمی بویراحمد وارد فاز اجرایی شد
 • در دیدار شهردار تهران با رئیس جمهور چه گذشت؟
 • آقای استاندار؛ از چه فرد یا گروهی می‌ترسید؟
 • “استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دست جریان بویراحمد”
 • مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • رئیس محیط زیست گچساران خبر داد:پروژه تونل دیل – چرام مشکل زیست‌محیطی دارد
 • حکایت دو کودک کار یاسوجی که دلشان برای “پدر” تنگ شده است
 • پوزش فرمانداری مهربان اما لجباز
 • فوتبال و همبستگی اجتماعی
 • حضور سرمایه گذار ایتالیایی و چینی در محل ساخت پتروشیمی دنا بویراحمد+تصاویر
 • مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد:افزایش قیمت بنزین صحت ندارد
 • “دو راه پیش پای مسئولان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران”
 • واکنش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد به شایعات
 • گفتگو با اولین فرماندار زن در کهگیلویه و بویراحمد/ سياست‌هاي دولت تدبير و اميد را در شهرستان دنا پيگيري و عملي مي‌كنم