طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳۰ مهر, ۱۳۹۴ | کد خبر : 255 | نویسنده : sajad |
 •   
 • آیت‌الله سیدشرف‌الدین ملک‌حسینی ظهر امروز به صورت سر زده به شهرستان لنده سفر کرد. آیت‌الله ملک‌حسینی در این سفر ابتدا با حضور در دفتر امام جمعه و دیدار با تعدادی از مسئولان شهرستان نحوه رسیدگی به مطالبات مردم در سفرهای گذشته را پیگیری کرد. نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ابتدا موضوع مرکز بهداشتی […]
 • فانوس زاگرس؛

  آیت‌الله سیدشرف‌الدین ملک‌حسینی ظهر امروز به صورت سر زده به شهرستان لنده سفر کرد.

  آیت‌الله ملک‌حسینی در این سفر ابتدا با حضور در دفتر امام جمعه و دیدار با تعدادی از مسئولان شهرستان نحوه رسیدگی به مطالبات مردم در سفرهای گذشته را پیگیری کرد.

  نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ابتدا موضوع مرکز بهداشتی درمانی و درخواست‌های مکرر مردم قیام در این خصوص را یادآور شدند و افزود: هر مسئولی که در شهرستان‌ها حضور پیدا می‌کند باید مطالبات و خواسته‌های مردم را پیگیری کند.

  ملک‌حسینی تصریح کرد: مسئولان شهرستانی هم وظیفه دارند اقدامات انجام شده از سوی مسئولان در خصوص مطالبات مردم را تا حصول نتیجه دنبال کنند و بدانند تنبلی و کوتاهی در خدمت به مردم پذیرفتنی نخواهد بود.

  وی خاطر نشان کرد: موضوع مرکز بهداشتی درمانی چهار راه آل طیب و قیام باید با بررسی دقیق و با توجه به شاخص‌های بهداشت و درمان پیگیری شود و نگذاریم حق و یا حقوقی از مردم ضایع شود.

  نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص راه ارتباطی لنده به جاده پاتاوه دهدشت اشاره کرد و گفت: برای تعریف پروژه‌های ارتباطی باید هدف و برنامه توجیهی مناسب برای احداث و یا بهره‌برداری مشخص شود چراکه با وجود مشکلات اقتصادی، بار مالی بر دولت و مسئولان تحمیل خواهد شد.

  ملک‌حسینی در ادامه افزود: مسئولان با حضور خود در نقاط مختلف استان نباید وعده‌های بی اساس و غیر قابل پیگیری به مردم بدهند بلکه آنچه می‌توانند انجام دهند را وعده دهند تا رضایت عمومی مردم را جلب کنند.

  وی در ادامه یادآور شد: بحث آبرسانی به روستای بیشه‌ای موضوعی بوده که باید پیگیری می‌شد و نمود آن را مردم متوجه می‌شدند؛ نمود این پیگیری‌ها در برخورداری مردم از امکانات پیدا خواهد شد.

  نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد وضعیت کشاورزی شهرستان لنده را یادآور شد و گفت: آبرسانی به دشت آبلش و مناطق کشاورزی شهرستان لنده باید با جدیت پیگیری شود و قبل از فصل کشت به بهره‌برداری برسد.

  ملک‌حسینی ادامه داد: شهرستان لنده جزو مناطق گرمسیری استان بوده و فصل کشت آن نزدیک است، مسئولان سعی کنند با بهره‌برداری از این پروژه رونق و ترقی را به وضعیت معیشتی مردم و کشاورزان هدیه کنند.

  وی به وضعیت شبکه‌های تلویزیونی در شهرستان لنده اشاره کرد و گفت: باید بدانیم اگر تلویزیون و شبکه‌های آن مردم را اقناع نکند خطر بزرگی همچون دیش ماهواره آنان را تهدید خواهد کرد و اثرات زیان‌باری را به همراه خواهد داشت.

  ملک‌حسینی در پایان افزود: هدف از سفر به این شهرستان به صورت سر زده تنها بررسی روند پیگیری مطالبات مردم توسط مسئولان بوده که امیدواریم نتیجه و اثرات اقدامات مسئولان را در زندگی مردم به عینه مشاهده کنیم.
  منبع:خبرگزاری فارس

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  
  امروز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها