طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 8 فوریه, 2021 | کد خبر : 127630 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ؛ وقتی جوابیه جناب آقای غلامرضا تاج گردون را خواندم نسبت به ایشان حس ترحم و دلسوزی بیشتری پیدا کردم.  به واسطه همین حس بدنبال جواب دادن به ایشان نبودم اما بعد از تأملی به این نتیجه رسیدم که نه در جواب ایشان بلکه جهت روشنگری در […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ؛

  وقتی جوابیه جناب آقای غلامرضا تاج گردون را خواندم نسبت به ایشان حس ترحم و دلسوزی بیشتری پیدا کردم. 

  به واسطه همین حس بدنبال جواب دادن به ایشان نبودم

  اما بعد از تأملی به این نتیجه رسیدم که نه در جواب ایشان بلکه جهت روشنگری در موضوع مقایسه فعل و انفعالات عمرانی دولت ها در نظام جمهوری اسلامی در زمان تصدی نمایندگی حاج سید قدرت الله حسینی و مقایسه با عملکرد دولت ها در زمان هشت ساله نمایندگی ایشان و همین طور خط بطلانی بر آرا پاک و انتخابش توسط مردم حوزه باشت و گچساران که ایشان مدعی ان است چند خطی روشنگری کنم تا هم استانی ها و بشکل ویژه همشهریانم در باشت و گچساران اگاهانه تر قضاوت کنند.

  خدمت شما جمله ای از امام حسین علیه السلام عرض شد که به دشمنانش فرمود : اگر مسلمان نیستید لااقل آزاده باشید.

  دشمنان امام حسین در ظاهر نماز می خواندند روزه می گرفتند حلال و حرام ظاهری را بجا می آوردند کتابشان قران ، قبله آنان کعبه، پیامبرشان رسول الله و معتقد به خدا و روز قیامت بودند. خیلی از آنها شب عاشورا غسل شهادت در کنار رود فرات بجا آوردند، و این همان

  مسلمانی است که خیلی از ما در ظاهر داریم.

  اما شکم هایشان از حرام پرشده بود بنحوی که امام باور داشت که انها ازمسلمانی عبور کرده اند لذا انها را توصیه به ازادگی کرد.

  جنابعالی برای اثبات شایستگی خود شروع به سیاه نمایی از کار دیگر نمایندگان سابق کردید لذا توصیه به آزادگی شد،

  چرا انچه که شما سعی در تلقین ان به توده های مردم دارید از مرام مسلمانی بدور است، وگرنه حداقل طبق انچه خود را در یک ملاقات خصوصی توصیف کردید در ظاهر مسلمانی صدها قدم از من جلو تر هستید.

  لذا باور دارم که شما معنای سخن را گرفتید اما بدنبال فرافکنی برآمدید.

   

  برگردیم بشکل مشتی نمونه خروار چند طرح را مرور کنیم بعد جنابعالی و خوانندگان قضاوت کنید که آیا حق می دهید اینچنین قضاوت به آزادگی گردید.

  شما مدام از دوبانده شدن جاده باشت و گچساران گفتید. نمایندگان گذشته از این چهل و پنج کیلومتر قریب به سی کیلومتر ان را تحویل دادند شما چطور در پانزده کیلومتر ان بعد از هشت سال هنوز مانده اید و دم از توسعه و آبادانی از طرف خود می زنید و سیاه نمایی نسبت به گذشتگان انجام می‌دهید؟

  جنابعالی در بخش فرودگاه گچساران کاری که توسط اقایان جعفری و حسینی پیگیری و انجام شده بود و براساس مستندات موجود کوچکترین نقش را حتی در پیگیری و انحام اندک باقیمانده ان نداشتید و فقط مانند سایرین توسط مدیر عامل وقت نفت در جلسه افتتاح دعوت شدید.

   

  بخش باشت بشکل غیر قابل باوری با جمعیت بیست هزار نفر شهرستان شد.که اینکار را جنابعالی ستایش کردید.

    اداراتی در این شهر بشکل استیجاری راه اندازی شد شما برای چند ساختمان ان توانستید اعتبار کسب کنید وبعداز ان در طول ۸ سال چند اداره و نهاد آن شهرستان دائر گردید و بوستان که به بخش ارتقا یافت در ۸ سال، چه کار مهمی در این بخش انجام دادید؟

  شما قطعا بیش از عوام اگاه هستید تغییر بخشداری به فرمانداری در ردیف بودجه برای ان حوزه چه تاثیرات مثبتی دارا می باشد.

  چند کار علمی و فرهنگی در سطح همین دانشگاه پیام نور در این شهرستان انجام دادید؟

  نمایندگان گذشته شبکه آبیاری دشت لیشتر و آبرسانی به شهر دوگنبدان و گرفتن امتیازاتی جهت حق آبه از سد کوثر انجام دادند شما بعد از هشت سال به امام زاده جعفر با شرایطی که از پیمانکاری تا زمین های زراعی ذی نفع بودید آب رساندید. ازطرفی بدون اخذمجوز حق آبه زمینهای خان احمد را با هزینه مردم به کجا رساندید؟ (سرفرصت بیشتر درمورد این موضوع روشنگری می کنیم)

   

  شما کتابخانه ای برای محله سادات راه انداری کردید. اسلاف گذشته شما مکانی ورزشی در ان راه اندازی کردند.

   بافت فرسوده را که در دولت احمدی نژاد آغاز شده بود و چند خانه در پل بردستانی هم خریداری و تخریب شده بود، شما ان را به نیمه راه رساندید. نماینده گذشته و دولت همسو مسکن مهری با چند هزار واحد برای نیازمندان، ساختند. 

  در حوزه بهداشت و درمان متر بردارید و یه متراژ بزنید بعد با ۸ سال نمایندگی خود مقایسه کنید.

  در حوزه دانشگاهی و راه اندازی دانشگاه جدید و همین طور ارتقأ علمی دانشگاه چهار سال با ۸ سال خود مقایسه کنید.( دانشگاه پیام‌نور و دانشگاه نفت و سه مرکز علمی کاربردی در دوره قبل از شما ).

  شما چند مرکز دانشگاهی جدید راه اندازی کردید؟

  _ در حوزه برق ایجاد دو ایستگاه برق مسکن مهر و زاگرس و بهسازی کل شبکه برق شهر در دوره قبل از شما بود و شما ….. 

  _ در دوره قبل از شما برای اولین بار برای ۷۵ درصد قبور شهدا بارگاه ساخته شد ولی در طول ۸ سال گلزار شهدای گچساران یک ترانس نیاز داشت و تامین نشد.  

  _ در حوزه ورزش در باشت و گچساران ۵ سالن ورزشی استاندارد و ۲ استخر سر پوشیده و زمین ورزش ده روستا ساخته شد. در حالیکه در ۸ سال ….. فقط چند زمین چمن مصنوعی…..

  – در حوزه استفاده از نخبه های شهرستان در مرکز استان یک چرتکه بیندازید ببینید کارنامه نماینده قبل از شما قوی تر بوده یا جنابعالی،

  جناب آقای حسینی ۲۶، مدیر کل و معاون مدیر کل و معاون استاندار از نخبه های این حوزه در مرکز استان با رایزنی،و شعار عدالت محوری برپایه منطقه ای مسؤولیت داد ان هم در شرایطی که کارش به مراتب سخت تر از جنابعالی بود چرا که دولت قریب دو سال قبل تغییر کرده بود و همه پست ها را دوستان اصولگرای ایشان از سایر حوزه ها تصاحب کرده بودند.

  اما شما تنها نماینده اصلاحات دراستان بودید که به نوعی ماشین امضا دولت اعتدال در امر بودجه بودید.از این امتیاز جهت پرورش نخبه های این دو شهرستان چه اندازه از پتانسیل خود استفاده کردید؟

   

  این ها مشتی نمونه خروار بود، لذا حق بدهید وقتی مدعی می گردید دیگر نمایندگان بدنبال امور شخصی دوستان و یاران خود بودند توصیه کنیم که اینچنین قضاوت دیگران و تلقین ان به مخاطبان که دیگران بفکر عمران و آبادانی این دیار نبودند ،من امیر کبیر این دیارم از مرام مسلمانی و آزادگی دور بدانیم.

  ((مطمئن باشید که در سطح کلان نقدهای بزرگی به شما به عنوان ذی حساب سه هزار خانواده و همین طور نقش شما و دوستان اصلاح طلب جنابعالی در برجام وموارد مشابه که مؤید این است که شخصیت شما و دوستان به امیر کبیر نزدیک تر یا میرزا آغا خان نوری و اعوان و انصارش وارد می دانم که اگر تا امروز بیان نشده، از سر حجب و حیا و ارادتی بوده که تا به امروز از طرف من باقی مانده))

  اما احتمالا در آینده نه چندان دور نوشتنش اجتناب ناپذیر باشد.

   

  درمورد حضور و عدم حضور جنابعالی در گذشته و حال انتخابات هم نیش و کنایه ای آمدید.

  اول اینکه شما هستید که پا تو کفش ما می کنید تا ما مجبور به واکنش شویم و 

  دیگر اینکه

   مگر شما در انتخابات حضور ندارید؟

   

  همین چند وقت پیش بود که یک شو راه انداختید که این چند صد طرفدار من صلاحیتشان بیشتر ازاکثریت نمایندگان فعلی است بعد از ان جمع طبق پیشبینی کسانی که به خوبی به روحیات شما آشنایی داشتند، دست برادر را بالا گرفتی و بشکل تلویحی به طرفدارنت فرمودی شما همه شخصیت نماینده بودن را دارید (بشنوند اما باور نکنید) اما این حاج ساسان کپی برابر اصل خودم هستند!!!

  لذا نگویید حضور ندارم، بگویید در قامت برادر این بار ظهور کرده ام.

  ا‌گرغیر از این است به شکل صریح بیان دارید و یا جسارت این را داشته باشید از یکی از آن چند صد نفر حمایت کنید.

  گفته اید انتقام سخت…

  این انتقام سخت را از کی می خواهید بگیرید؟

   همان قانونی که یک روز شما را تا رئیس کمیسیون برد، یک‌روز هم گفت نباید باشید. مواظب باشید این انتقام سخت شما سوبرداشت از انتقام به نظام جمهوری اسلامی قلمداد نشود.لذا آخر و عاقبت نیکی از این انتقام که سر می دهید نمی بینم.

  و خود بهتر از هرکسی اگاه هستی جهت این انتقام علل و عوامل اصلی که مسبب اصلی اش خود جنابعالی بوده اید، علت و عوامل ان فرااستانی است،لذا آدرس غلط ندهید.

   

  و کلام اخر فرمودی مردم جواب ما را داده و خوب را پیروز بلامنازع چند دوره دانسته اید،

  شما در بهترین حالت این دوره بیست هزار رای داشتید

  و مابقی ان شعبده بازی و فن کوزه گری بود که اگر اکثریت مردم ندانند خود جنابعالی و خواص می دانند که چطور خلق شد تا شما از صندوق ها بیرون آمدید.

    حداقل دو مرتبه اشخاص حقیقی و حقوقی را در گروه مشترک متهم به تقلب و تخلف کردم و به انها اظهار داشتم اگر غیر این اتفاق افتاده شکایت و ادعای شرف نمایند، یا من می توانم ان را اثبات کنم و سبب برگ برنده ام در انتخابات و حذف همیشگی شما از هر انتخابات مردمی می گردم یا نمی توانم و هر حکمی قوه عدلیه جمهوری اسلامی بدهد با آغوش باز می پذیرم.

  اما باور دارم در هیچ انتخابات پاکی شما شانسی روبروی جناب آقای سید قدرت الله حسینی ندارید، لذا توقع هست این باور آرا پاک و قبولی با رای مردم را برای عوام و طرفداران متعصب خود بگذارید و جنابعالی با احتیاط بیشتری ان را تکرار کنی.

  در پایان جمله ای از دکتر احمدی نژاد را با اندکی تغییرات به عاریه می گیرم و تقدیم جنابعالی می کنم(که شاید ان جمله سید به جنابعالی حمایت تمام قد من از این شخصیت والا که اوست شایسته لقب امیر کبیر ایران و جریانش و ترکش هایی بوده که ممکن است صراحت بیان من بهانه را بدست بهانه گیران دهد تا موجب گله مندی از سید گردند.)

  جناب آقای تاج گردون فامیل،دوست و همشهری من،من به شما علاقه دارم، شما را دوست دارم، توصیه می کنم بیش از این در باتلاقی که برای خود بوجود آورده ای دست و پا نزنید که عاقبت غرق غرق می شوید.

  منم دوست ندارم بیش از این ، شکاف عظیمی که از اسفند نود و هشت با تخلف و تقلب بوجود آوردید، عمیق تر گردد..

   

  با صمیمانه ترین احترام ها.

  مخلص شما و همه عزیزان هم استانی 

  سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ.

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  8 نظر برای “پاسخ سید سعادت حسین پور به غلامرضا تاج گردون”
  1. بنده ای ازبندگان خدا گفت:

   خدایی شما فقط کلمه سید را پیشوند اسمتان قرار داده اید ولاکن از دین که سالها فاصله دارید واز انسانیت وازادگی هم که من در این سی سال در وجودتان مشاهده نکردم بجز بیان کلمات فریبنده وبوسیدن ظاهری غیر خودیها برای عوام فریبی جناب اقای نویسنده مردم با گوشت وپوست خود خدمات این اقا را درک کردند بدون شعار شماها فر فکنی نکنید به همین دلیل سه دوره با رای بالا وبا فاصله از شماها به مجلس فرستادند واین بار هم به شما وگروه های وابسته به شما ثابت خواهد شد که مجددا با فاصله خیلی بیشتر از قبل فرد مورد نظرش را به مجلس میفرستد به واسطه عمل کرد خانواده شما ودیگر دوستان قسم خورده این دیارولی شما دلی که بانی باعث رد اعتبار نامه شدید را روشن کنیدبرای مردم وبجای ان مطالب غیر واقعی به مردم توضیح دهید واز خدا ومردم وشخص ان اقایی که مدام بر علیه او مطلب میزنید عذر خواهی وتوبه کنید

  2. لر اصیل گفت:

   درود بر نگارنده محترم
   فارق از تعصبات سیاسی و جناحی ، عین واقیعت را فرمودید. مردم از تظاهر و سیاه نمایی به ستوه آمده اند.
   یادمان باشد اگر در برابر ظلم سکوت کنیم ، در واقع طرف ظالم را گرفته ایم.
   با تشکر

  3. امین گفت:

   سی سعادت ککا حرفل متین و شیرین ولی کسی که خشه زده وخو نیشوه دیارش کنی!!
   جناب اخراجی که حرف از انتقام ایزنی، حواست بو که تو خیلی بدهکار و ای مردم و نظامی، نه طلبکار

  4. علي گفت:

   آخه يكي نيست به شما و برادرتان بفهماند كه در حد و اندازيه نماينده نيست اقاي قدرت…. به خدا قسم تاجگردون اگر متعلق به قومي مانند آذربايجان بود الان رئييس جمهور بود… بس كنيد مردم بارها گفتند شما را قبول ندارند

  5. محمد گفت:

   فعلا شما دست دوستي با اقاي هدايت خواهي كه بويراحمد قبولش نداره دادين و مدام گزارش نويسي مي كنيد…شما بايد اينهمه ظلمي كه در حق گچساران روا داشتيد را جبران كنيد و راهش توبه است

  6. كوروش گفت:

   اينبار شكست خواهي خورد و به يكي از كشورهاي حوزه خليج فارس پناهنده ميشي سيد عزيز…………….

  7. روزبه گفت:

   تمام صحبت هاتون پوپولیست ی بود و کار عمرانی ک در این ۸سال گذشت انجام شد هم برای گچساران و‌باشت هم برای کل استان در حالی ک کشور در تحریم کلی بود.و بودجه اختصاص دادن ب واحد‌های عمرانی کار سختی بود..زاویه دید اون را عوض کنید..گرچه هم ب انتصاب ناشایسته سالاری ب مدیران منصب به نماینده کی آقای تاجگردون نقد هست ولی قبلی مع الفارق..و حتی جز آقای حسینی نمایندگان اصول گرا ب توانمندی تاجگردوندصحه گذاشتند..عینک بد بینی را عوض کنید ک دودش ب چشم مردم می‌رود..مدیران به هستی یکی از ناکارآمدترین، مدیران بود ک تاجگردون گذاشت..اگر را پروژه ی را زدن تنگ نظران اظهار کردن پروژه ملی..ی کلام پروژه ملی را آوردن آدم ملی میخواد ک پیگیری کنه..و مال هر جا استانهای کشور بود ،میشد رییس جمهوری..ک حقش هم هست چون لایقش هم هست.امسال،تاجگردون نبود بودجه کشور ب مشکل خورد..

  8. نوید گفت:

   اتفاقا دوره ای،ک حسینی رفتند،با کمک آقای حبیبی فرماندار وقت حسینی رفت تاجگردون تو دور مانده ب انتخاب تایید ش گرفت شما سالها خونه ب خونه با قرآن رفتید..گچساران ی شهر اسباب طلب آمار رای ریاست جمهوری این میگه ،و شما ۲۰۰۰۰رای تون پاک بود یعنی شما تقلب هم داشتید ولی فایده نداشت چون مردم رای ندادن..الآنم اگر هر کی غلام گفت می‌ره..حقیقت تلخ ولی باید پذیرفت..هیچ کس برای استان غلام نمیشه.‌خودتدمیدونید..


  
  امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آخرین وضعیت مبتلایان به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/فوت ۲ بیمار دیگر
 • قالیباف بر مسائل سیاسی مسلط نیست
 • زیباکلام: باقی‌ماندۀ آبرو و حیثیت اجتماعی اصلاح‌طلبان از بین خواهد رفت
 • توافق ایران با آژانس مدبرانه بود
 • خدشه در توافق با آژانس بازی در زمین دشمن
 • ماجرای یک فوتی مشکوک به کرونای انگلیسی در کهگیلویه بویراحمد
 • راه برداشتن تحریم‌ها در حفظ برجام است
 • توییترچند حساب وابسته به ایران را بست
 • هشدار فرماندار لنده در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونای انگلیسی در شهرهای خوزستان
 • زلزله در اصفهان ، سی سخت و یاسوج لرزید
 • شیب تند کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 • بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران از تیم های سیار بیماریابی+تصویر
 • نقد بی غرض
 • بیانیه عبدالحمید درباره تیراندازی به سوخت‌بران
 • رییس کمیسیون عمران مجلس:‌ منازل نوساز نباید در زلزله سی سخت تخریب می شد /نظام مهندسی باید پاسخگو باشد
 • کرونای انگلیسی به بهبهان رسید
 • نگرانی از مماشات بایدن با ایران
 • دیگر چیزی به نام تعهدات فراتر از پادمان نداریم
 • عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛ سی سخت نیازمند توزیع عادلانه امکانات بهداشتی است
 • بایدن نمی‌خواهد در برجام ضعف نشان دهد
 •