طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۴ دی, ۱۳۹۹ | کد خبر : 125370 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     به گزارش فانوس زاگرس،غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و از فعالان سیاسی شهرستان گچساران است که گفتگویی با او حول انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در گچساران و باشت ترتیب داده ایم که در ذیل می خوانید.     سوال یک/جناب پاکدل اخیرا در تصاویر منتشر […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  به گزارش فانوس زاگرس،غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و از فعالان سیاسی شهرستان گچساران است که گفتگویی با او حول انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در گچساران و باشت ترتیب داده ایم که در ذیل می خوانید.

   

   

  سوال یک/جناب پاکدل اخیرا در تصاویر منتشر شده از نشست های انتخاباتی سید قدرت الله حسینی خصوصا در منطقه لیشتر حضور شما پررنگ دیده می شود،در دور قبل شاهد حضور میدانی شما به شکل امروز نبودیم ،دلیل آن چیست؟

   

  سلام خدمت همه مخاطبان عزیز و عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی.

  در مورد سؤال اولتون که بنده در این دور نسبت به انتخابات اسفند ۹۸ حضور میدانی مشهود تری دارم باید بگویم که بنده کلا هر حرفی را می زنم حتمادرموردش به این نتیجه رسیدم که اون حرف درسته،روی حرفم می ایستم و اعتقاد دارم.دور قبل واقعا به مقوله وحدت می اندیشیدم و تلاشم بر این محور بود که وحدت شکل بگیرد، بر این اساس تا روز ۲۵ بهمن برای وحدت بین مهندس زینل زاده و دکتر حسینی در تلاش بودم و خدا را شاهد می گیرم برایم فرقی نمی کرد از این دو عزیز کدوم یک بمونند و کدوم کنار بکشد، هدفم وحدت و انتخاب یکی از این دو بزرگوار بود ولی اون اتفاقات افتاد و نتیجه هم نگرفتم.
  امروز و چند ماه قبل باز هم کلی فکر کردم، همه جوانب رو سنجیدم و نهایت بیانیه ای دادم که اون بیانیه جز باورام است و این بود که این دور ما دیگر وقت خود را صرف جلسات تکراری نکنیم زیرا دور قبل که جلسه گذاشتیم همه گفتیم و تاکید داشتیم که آقایان کار کنند و نهایت روی کسی که اقبال بیشتری نسبت به او است وحدت شکل بگیرد،خب حدود ده ماه پیش انتخابات برگزار شد و معلوم شده رأی آقای حسینی خیلی بیشتر است، پس دیگر نیاز به جلسات تکراری نبوده و اگر واقعا هدف ما تغییر وضع موجوده و از تبعیض، ظلم، بی عدالتی، نوچه پروری و حکومت خانوادگی خسته شده ایم و می خواهیم تغییر ایجاد کنیم چنانچه آقای حسینی در صحنه باشد باید همه از او حمایت کنیم، روی این حساب تصمیمم را گرفتم و وقتی هم تصمیمم را بگیرم پای کار هستم، به همین دلیل این دور حضور میدانی من بیشتر است و بیشتر خواهد شد و همه تلاشم را برای پایان دادن به وضع اسفبار موجود به کار خواهم گرفت.

   

   

  سوال/گفته شده شما بانی جلسات آقای حسینی در لیشتر هستید،نشست های اخیر صرفا با حامیان دور قبل آقای حسینی است یا افراد جدیدی از این منطقه هم به اردوگاه شما هم پیوسته اند؟بقولی آیا آرای آقای حسینی دارای رویش است؟

   

  این یک تصمیم جمعی و یک خیزش است، بله به نوعی بنده و مهندس مصلح، مهندس سهمگین و مهندس عباس نژاد با هم صحبت هایی داشتیم، بنده پیشنهاد دادم اگر قرار است تاثیری برای تغییر وضع موجود داشته باشیم باید یک کار جدید انجام بدیم. لذا با کسانی از منطقه صحبت کردیم که اغلب دور قبل با آقای حسینی نبودند، آن عزیزان هم پذیرفتند و تقاضای میزبانی کردند ما هم به نمایندگی از آنان آقای حسینی را دعوت کردیم. در مورد این سوال که کسانی که به تازگی رفتید دیدید نیروهای آقای حسینی بودند یا نه باید بگم بیش از ۸۵ درصدشان نیروهای قبلی آقای حسینی نبودند.
  تقریبا سعی کردیم خونه هیچ کسی که قبلا با آقای حسینی بوده نریم و اکثرا جاهایی که رفتیم کسانی بوده اند که دور قبل طرفدار کاندیداهای دیگر از جمله آقای تاجگردون بوده اند، به همین دلیل هم وقتی به ایشان(تاجگردون)گفتند فلانی(حسینی)در فلان جا میزبان است، در روستای بعدی هم گفتتد حسینی میهمان فلانی است و لیدر شما بوده، وقتی مسلسل وار این پیامها برای او رفتن، از روی سراسیمگی آن مطلب را نوشت که می دانم کارهایتان انجام نشده، عذرخواهی می کنم که بابت کرونا نتونستم بیام، میام با هم تصمیم می گیریم و خلاصه از شدت عصبانیت به رقیب توهین هم کرد.
  ولی این پیام هم نتیجه نداشت و هر جا رفتیم با استقبال بیشتری روبرو شدیم.

   

  سوال/ حضور شما در کنار آقای حسینی بعنوان یک تئوریسین و تلاش برای خیزش منطقه لیشتر در حمایت از حسینی شاید باعث دلخوری کاندیداهایی از حوزه بویراحمد گرمسیر شود،ارزیابی شما چیست؟

   

  بنده خیلی به این مرزبندی اعتقاد ندارم که بگوییم بویراحمد، باوی، قشقایی، گرچه نمی شود این عرق رو هم نداشت.
  قطعا بنده احترام بچه های عزیز بویراحمد را دارم، همان دفعه قبلی در جرگه بچه های بویراحمد بودم و خودم تاکید داشتم کاندیدای وحدت بویراحمد انتخاب شود.
  ما نمی توانیم فضای جامعه و مردم را نادیده بگیریم، باید تعصبات قومی را کنار بگذاریم. اگر بخواهیم بر طبل باوی و بویراحمد بکوبیم نتیجه این می شود که مردم تحت فشار هشت سال گذشته و این تبعیض و بی عدالتی ها خواهند ماند. این چه منطقی است که باز ما اینقدر بگوییم باوی و بویراحمد که این اتفاق مجدد بیفتد؟
  من احترام کاندیداهای بویراحمد را دارم و سالها حامی کاندیداهای بویراحمدی بوده ام. اخیرا هم برای آقای زینل زاده خیلی تلاش کردم، خدا می داند اون چیزی که در ذهن من برای آقای زینل زاده ترسیم شده بود اگر رعایت و توجه می شد بهترین آینده برای ایشان از نظر سیاسی ترسیم شده بود اما خب صلاح را چیز دیگه ای دانستند.
  ارادت خاص دارم خدمت همه عزیزان و همه چیز تنها این انتخابات نیست. اگر بدانم حمایت از عزیز دیگری بتواند وضع موجود را تغییر کند به والله همین کار رو می کردم.

   

  سوال /تحلیل شما درباره آقای ساسان تاجگردون چیست؟

   

  در مورد آقای ساسان تاجگردون چون سوال کردید پاسخ می دم، بنظرم ایشون اینکه به صرف فامیلشون بیان تو صحنه زیاد جالب نیست، بلاخره ایشون تا چند وقت پیش نه در فضای مجازی و نه سپهر سیاسی و امورات اجتماعی و مردم حضوری نداشته به یکباره اومده.
  ببینید یه روزی جناب آقای تاجگردون میگه من اگر نباشم ما تعیین می کنیم کی باشه، این ما یعنی مردم،،اگر بخواهیم کمی بیشتر موضوع را باز کنیم یعنی مردمی که به خودشون رأی دادند،خب همین رو هم رعایت نمی کند،بعد از مدتی عکس تعداد زیادی میذاره که اینها تعیین می کنند و می توانتد کاندیدا شوند، باز از بین همه اینها برادرش رو درآورد و آورد تو صحنه،این حس در همه مردم و حتی برخی طرفدارانش ایجاد شد که ایشون نگاهش موروثی است، همان چیزی که بنده سه سال پیش گفتم حکومت خانوادگی.
  این نگاه، نگاه پسندیده ای نیست به همین دلایل به منطقه آمد و گشت استقبال خاصی از او نشد.
  آقای تاجگردون فکر می کرد که خودش گوشه ای می نشیند و نقش یک لیدر را بازی میکند و جناب ساسان هم می آید و آرا را جمع می کنه اما وقتی دید از او اقبالی نشد و استقبال سرد شد این بود که الان در پیامش گفته خودم می ایم که به نظر بنده خودش هم بیاد هیچ اتفاقی نمی افتد.

   

   

  گفتگو از احسان دری

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  23 نظر برای “پاکدل از چرایی حمایتش از حسینی و حضور در جلسات انتخاباتی گفت/تاجگردون عصبانی شد و به رقیب توهین کرد/آینده سیاسی خوبی برای زینل زاده ترسیم می شد اگر…/جلسات اخیر حسینی با هواداران جدید بود/تاجگردون به کمک برادرش بیاید هم هیچ اتفاقی نمی افتد”
  1. محمد گفت:

   درود خداوند بر دکتر پاکدل مردی تکرار نشدنی شهرستان های باشت و گچساران که همیشه برای این مردم تلاش کردن تا به پیشرفت برسند .درود بر شما

  2. باشتی گفت:

   احسنت بر این مرد که چقدر صریح حرفشزد

  3. تاج گردونم آرزوست گفت:

   ضمن انتقاداتی که به تاجگردون وارد بوده و هست ولی بینی و بین الله شرف دارد به پاکدل ،انگار دوره خودش بقیه مردم در اشتغال سهیم بودند،نه عزیرجان شما در نفت وگاز گچساران جفا کردید،حالا هم پنج سال دیگه داری بازنشست بشی برای همین هر چه در چنته داری رو میکنی،خداکند همون ساسان بره ولی شما قدرتمند نشید

  4. علی گفت:

   درود بر مهندس پاکدل عزیز صرف بیان شیوا و با ارزشی که جز دلایل و مستندات بر هیچ اساسی سخن نمیرانند… انشاءالله پیروزی نماینده انقلابی عزیز و پایان رانت و بی‌عدالتی و تبعیض و حتماً پایان مدیریت خانوادگی و موروثی

  5. باباحیدر گفت:

   اقای پاکدل داره ریسک بزرگی انجام‌میده ،حسینی و پاکدل هیچ وقت در دهستان لیشتر محبوبیتی نداشته اند .

   • باوی گفت:

    بنده یکی از طرفداران سرسخت تاجگردون بودم ولی این هشت سال که از ایشان حمایت کردم جز خودخواهی و فامیل سالاری چیزی از ایشان ندیدم.‌ سالها با عقاید ما بازی کرد و امتیازات را به فامیل های نزدیکش داد و فقط وعده و وعید میداد. ساسان هم اصلا قابل قیاس با او نیست و اصلا شم سیاسی ندارد و افسار خود را دست یه عده داده تا آنها برایش تصمیم بگیرند و هر طور شده پیروز انتخابات بشه. از همین جا اعلام میکنم دیگه من و اطرافیانم از ایشان حمایت نمی کنیم . به خودشان هم گوشزد شده است. یا علی

  6. باشت باوی گفت:

   درود بر مغز متفکر و تئوریسین سیاسی دکتر پاکدل شجاع و با درایت

  7. آشنا گفت:

   آقای زینل زاده وآقای جعفری لطفا از آقای حسینی حمایت کنید تا برای همیشه ریشه ظلم را بخشکانیم

  8. ناشناس گفت:

   درودبردکترپاکدل واندیشه ایشان

  9. استاد دانشگاه گفت:

   ضمن عرض سلام خدمت همه کاندیدهای میان دوره ای بنده از طرفداران اقای تاجگردون هستم ولی واقعا الان متوجه شدم همه نقدهای دوستان کاملا منطقی وصحیح هست چرا که ما در طیف اصلاح طلب خودمون تصمیم نگرفتیم ومتاسفانه اقای تاجگردون هم به نظر هیچ کدوم از ماها بها نداد واگه بها میداد الان فضا به این شکل با یاس وناامیدی نبود لذا به عنوان یک معلم دانشگاهی نقد بسیار مستدل ومنطقی میدانم

  10. نادر گفت:

   درود بر پاکدل عزیز

  11. فرهنگی گفت:

   پاکدل آدم دوستدار پست ومقام است احتمال میدهد که با آمدن دولت اصولگرا رئیس شرکت نفت میشود به همین خاطر خودش را بیشتر نشان میدهد تا ازاین طریق چاپلوسی به هدفش برسد ولی پیش بینی میشود که حسینی وساسان یا هردو درانتخابات هستند ویا هردو رد میشوند که درصورت تایید ساسان شانس او بیشتر ازدیگران است ودرصورت رد آنها گزبنه های جعفری محمدپور رحیمی ویک قشقایی به مجلس خواهند رفت پس درهرصورت پاکدل به هدفش نخواهد رسید

  12. ناشناس گفت:

   کاش حاج غلام تاجگردون ساسان رو نمی‌آورد، یاد حاج بهرام بخیر چقدر مرد بزرگی بود

  13. ناشناس گفت:

   چقد زیبا و صریح بیان فرمودین

  14. گچساران ام گفت:

   بویراحمد گرمسیر مثل دور قبل یکصدا تاجگردون
   حسینی هیچ جایگاهی در بویراخمد نداره
   اقای پاکدل کوتاه بیا
   فکر کردی شرکت نفت هست که تمام فامیل خودت را گذاشتی شرکت نفت
   الکی تبلغ نکنید
   ۷۰درصد بویر احمد گرمسیر تاجگردونی هستن
   ۲۰درصد جعفری

  15. کمال گفت:

   درود بر دکتر پاکدل نخبه شهرم انشاالله که ریشه ظلم خشک بشه

  16. علی گفت:

   اگه بکارگیری های زمان پاکدل موروثی نیست پس چیست؟
   از تمام خانواده های عرب یک نفر رو گذاشته سر کار. اگه هدفشان درست هست چرا از منطقه و طایف های دیگر بکارگیری نکرد؟
   یک روز در مجلسی در دشتمور یک ریش سفید به پاکدل گفت، جناب پاکدل اگه دیگه در روستای اسلام آباد جوان بیکار نداشتین، یه گوشه نظر هم‌به دشتمور داشته باشید، و پاکدل جواب داد بعد از عربهای لیشتر نوبت عربهای برغون و کوپن هست!

   واقعاً باید تاسف خورد بحال مدیران امثال پاکدل.
   و ضمناً پاکدل که اینقد خودش رو به آب و آتش میزنه و خودش رو لیدر قدر میدونه کلا ۱۰۰۰ رای نداره، پس به چی مینازه؟؟؟

  17. باوی گفت:

   همه با هم بسیج بشیم برای پاکسازی جامعه از هر چی تاجگردون و تاجگرونیه.اگه دور سوم به مجلس میرفت،سند گچساران رو به اسم خودش می زد.

  18. رضا گفت:

   درود برمغزمتفکروشجاع دکتر پاکدل عزیز

  19. کیانوش گفت:

   درودخدابردکترپاکدل،مردخدا واسوه تقواوعدالتخواهی

  20. خان گفت:

   درودخدارابه کسی بگییدکه خودش عامل فساد ورانت خواری نباشه،تنهاکسی که میتونه این وضع را سروسامان بده جناب حاج رحیمی مقتدرهست که قبلا هم نشان داده اهل تبعیض نیست

  21. فرهنگی گفت:

   بحث اینه که مردم شماهارا انتخاب نمیکنند واتحادی هم حول شما صورت نمیگیرد تاجگردون هم نباشه شما انتخاب ابن مردم نیستید


  
  امروز یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نتایج چهارمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری اعلام شد/ فانوس زاگرس در رتبه اول کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت
 • جنگلانه در زادگاه البرز زارعی کوهسرک شهید راه طبیعت …
 • جزئیات یک قتل در گچساران
 • دکتر روانشناس تهران و درمان مشکلات روانشناختی
 • رونمایی از اولین تیزر فیلم سینمایی «سرزمین آبی»
 • واکنش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان به تعطیلی جایگاه های گاز در گچساران
 • نارضایتی مردم از وضعیت پلی کلینک تامین اجتماعی یاسوج
 • امام جمعه دهدشت : رئیس کل دادگستری به پرونده مسکن مهر دهدشت ورود کند/آقایان زورشان به پیمانکاران نمی‌رسد
 • موتور یا تی شرت \ مرد فرار، پاسخگوی هیچکس نیست
 • قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله کتبی آزمون های وکالت، کارشناس رسمی و مشاوران خانواده سال ۱۳۹۹ ؛ فراخوان ثبت نام جهت شرکت در آزمونهای شفاهی مرکز
 • آیا روحانی محبوب قشقایی وارد انتخابات میاندوره ای گچساران می شود؟
 • احتمال ورود استان به خیز جدید کووید ۱۹ در بهمن و اسفند/عادی انگاری، پاشنه آشیل کرونا در کهگیلویه و بویراحمد 
 • پیام تسلیت مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت درگذشت دکتر مقیمی
 • وقتی کرونا فروکش می کند/روزهای خلوت بیمارستان جلیل یاسوج
 • تقدیر خانم بهمن بیگی و آقای گرگین پور از دکتر شاهرخ رضایی فر
 • رونالدو بهترین مهاجم دهه اخیرفوتبال جهان شد
 • ساندویچ پانل‌های آریا بارون: بهترین ساندویچ پنل های ایران
 • پنس خطاب به دموکرات‌ها: تسلیم فشارهای شما هم نمی‌شوم
 • کارخانه روغن گچساران/چراغی که به خانه روا نیست..
 • معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 •