طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 29 اکتبر, 2020 | کد خبر : 120559 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد که همزمان سرپرست معاونت عمرانی همین استانداری را در اختیار داشته درباره وضعیت کرونا در گچساران، تقصیرات را متوجه مدیر شبکه بهداشت شهرستان می داند.   جالب است که احد جمالی در همین جلسه و پیش از پرداختن به وضعیت شهرستان گچساران بیان داشته که وضعیت شهر […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد که همزمان سرپرست معاونت عمرانی همین استانداری را در اختیار داشته درباره وضعیت کرونا در گچساران، تقصیرات را متوجه مدیر شبکه بهداشت شهرستان می داند.

   

  جالب است که احد جمالی در همین جلسه و پیش از پرداختن به وضعیت شهرستان گچساران بیان داشته که وضعیت شهر یاسوج قرمز بلکه فوق قرمز است و می خواهد همه دستگاه‌ها و مسؤولان و ظرفیت‌های مردمی پای کار باشند.

   
  خب آقای جمالی شما که خود و رفیقتان( آقای استاندار )م در مرکز استان مستقرهستید،رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیران ارشد دانشگاه در یاسوج مستقر هستند،چندین و چند بیمارستان و مراکز بهداشتی در یاسوج وجود دارد،تمام مدیرکل ها بغل گوشتان است،می گویید وضعیت یاسوج فوق قرمز است اما گلایه دارید چرا در گچساران وضعیت قرمز است؟

   

  اگر چون شما قضاوت کنیم باید گفت پس خود شما آنجا چه می کنید؟

   

  امروز کرونا در همه جای کشور گسترش یافته،هیچ نقطه ای در امان نیست،اقشار مختلف جامعه هم بهر دلیلی همکاری لازم را ندارند،گوش نمی دهند،جدی نمی گیرند،وزیر بهداشت علنی می گوید کسی(چه مسئول و چه مردم) به هشدارها توجه ندارد.

   

  آمار کرونا در شهرستان گچساران چه فوتی و چه مبتلا بدتر از نقاط دیگر نیست،اینکه شما اعتراف دارید جاهای دیگر فوق قرمز است نشان از حقیقت ماجرا دارد.

   

  انتقاد شما از مدیرکل سابق بحران هم در شرایطی بود که او در همه ماجراها پای کار بود.

   

  بدون شک انتفاداتی وارد است اما انتقادات شما طعم و بوی اختلافات قبلی با تاج گردون را می دهد.

   

  احسان دری

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  14 نظر برای “در باب اظهارات معاون سیاسی استاندار/انصاف را قربانی نکنید”
  1. ali گفت:

   از قدیم گفتن ……کم حافظه هست . جمالی دو مسیولیت مهم را عهده دار است . مسیولیت معاونت سیاسی اش در بعد اجتماعی از مسیولیت استاندار هم بیشتر است . خوب جناب جمالی شما به عنوان معاون سیاسی ، بفرمایید از زمان تصدی معاونت سیاسی استان ، چه کاری انجام دادی ؟ از ماست که برماست که ادمی مثل جمالی بخواد برامون حلال مشکلات باشه

  2. داود گفت:

   این …..و…. رو از این استان بیرون کنید

  3. علی گفت:

   این مرتیکه باید از این استان بره

  4. شهروند گفت:

   اصلا مگر قحطالرجاله که ای آقا دو مسئولیت داره

  5. باباحیدر گفت:

   جناب جمالی ،اولا مشکل از زمانی شروع شد که بدلیل قحط رجال امثال جنابعالی قدرت جولان در این استان را پیدا نمودید ،شما اگر صادقانه دنبال کمک به گچساران بودید باید مقایسه ای از فوتی های شهرستان گچساران با شهرستان بویراحمد میکردید انگاه قضاوت را اگر برایتان مشکل بود به افکار عمومی واگذار میکردید .البته دیدگاه شما برای مردم گچساران روشن و اصلا مورد توجه نیست .

  6. در گفت:

   اقای دری از هر دری وارد میشی تا حرف خودت را به کرسی بنشانی برادر من اوضاع اسف بار کشتگان این مردم فلک زده و پر شدن بیمارستان و نحوه درمان و اوضاع شبکه و وضعیت سیاه گچساران را نمیبینی جواب روح مردگان کرونایی و خدا و وجدان و فامیل و مردم گچساران را چه میدهی

  7. مطلع گفت:

   کاش نویسنده محترم شهامت داشتند که خود را معرفی کنند تا ببینیم خود ایشان تا چه اندازه از اوضاع و احوال آگاهی دارند ؟؟؟

   اما به ایشان می گویم اگر وضعیت گچساران در آمار و فوتی ها بدتر از دیگر شهرستانها نیست ، پس چرا باید نام گچساران در صدر ۴۳ شهرستان بحرانی کشور باشد ؟؟؟؟؟

   قطعا در خصوص افزایش آمار در گچساران ، سوءمدیریت زیادی وجود دارد که فقط یک مورد آن را ذکر می کنم :

   تمام کسانی که آزمایش کرونا می دهند ، جهت دریافت نتایج آزمایش خود ، به واحد بیماریها ی شبک بهداشت و درمان مراجعه می کنند !!!!

   و از این طریق بیماری را به افراد زیادی از جمله پرسنل شبکه بهداشت که حتی تا کنون چند نفر از آنها مبتلا شده اند ، بیماری را منتقل می کنند !!!

   در حالی که حداقل مدیریت در این خصوص این است که افراد بعد از دادن نمونه ، در منزل بمانند و پرسنل واحد بیماریهای شبکه بهداشت از طریق تماس تلفی و یا ارسال پیامک ، آنها را از نتایج آزمایش خود مطلع کنند.

   این کار باعث می شود که افراد حداقل علامت دار و مشکوک در منزل مانده و از انتقال بیماری به دیگران در حد بسیار بالایی جلوگیری خواد شد !

   قطعا نظر آقای جمالی صحیح می باشد زیرا در تاریخ ۹ اردیبهشت سال جاری ، یک نفر متخصص دندانپزشکی که نه یک روز کار اداری اجرایی کرده و نه تخصصی و یا حداقل آشنایی با موضوعات بهداشتی داشته ، بعنوان سرپرست شبکه بهداشت معرفی شد !!!
   معاون بهداشتی وی نیز که فقط بدلیل وابستگی نزدیک فامیلی با نماینده وقت ، به این منصب رسیده وگرنه همگان می دانند چرا معاون بهداشتی شبکه را حتی بعنوان یک کارشناس در ستاد اداره قبول نداشتند و او را به مرکز شهیدحسینی فرستادند !
   معاون اداری شبکه که ماشاءالله گل سرسبد همه آنهاست و نیازی به وصف ایشان نیست !!!!

   متأسفم برای مدیریت بی سروسامان در دانشگاه علوم پزشکی !!!!!
   از جناب جمالی انتظار داریم وارد گود و عمل شده و اجازه ندهید وضع از این بدتر نشود !

  8. بنده ای ازبندگان خدا گفت:

   باسلام خدمت معاون استاندار جناب جمالی .اگر در نقطه ای از ستان اشکال دارد مقصر صلی استاندار ومعاونانش بلاخص جناب جمالی میباش که به رفع اشکار وخدمت بی منت فرار رو به جلو میکنند ودیگران را مقصر میدانند شما مسبب تمام مشکلات هستید که بجای رفع ان اینجور سخن بی ربط بکار میبرند جناب معاون شما که به فکر مردم نیستید در اتاق گرم وشیشه ای خود راحت باشید چکار ما مردم گچساران وباشت دارید اگر به فکر بودید با اقدام به تعطیلی تمام ادرات وکسبه و…در دوهفته وسپس دوهفته تمدید میکردید گرچه نمی توانید به زبان بیاورید که باید هزینه زندگی تمام مردم را در دوران تعطیلی تقبل بنماید لازم نیست چون مردم یکی دوسال در فلاکت زندگی میکنند وشما که بی خیالیت برای مردم فرقی ندارد چون گرسنه هستند چه تعطیل باشد چه نباشد ولی اگه تعطیل باشد دیگه هزینه درمان کرونا را لازم ندارن لطفا دست از سر مردم استان بردارید وبه فکر حق وحقوق ماهیان خود باشید امید است که در اتاق گرم ونرم بنشینی ومارا رها کنید

  9. ناشناس گفت:

   درمان در گچساران واقعا ضعیف هست آقای جمالی درست می فرمایند

  10. ناصر ‌ گفت:

   درود
   درود برشما
   گچساران شده شهر بی دفاع
   حداقل شما خبرنگاران زیان مردم هستید
   درود

  11. ناشناس گفت:

   صحبتها و موضع گیریهای جناب جمالی بوی ….. میدهد و گرنه مساله کرونا یک اپیدمیه و هیچ نهاد و سازمانی به تنهایی نمیتواند کاری انجام دهد. بلکه نیاز به همدلی و همکاری بیش از پیش دارد

  12. شهرم گچساران گفت:

   برادران ، دوستان، سیاسیون ، اهالی بهداشت ، اهالی درمان، چپی ، راستی، میانه رو ، جدای از هر گرایش و غرضی عرض میکنم به شرفم به عنوان یک مطلع اوضاع بهداشت و درمان و نا کارآمدی و پارتی بازی و گسترش بیماری و مسولیت ناپذیری و افت بهداشت و درمان و ظاهر سازی و حتی امار نادرست و غیر واقعی و….. در شبکه بهداشت بیداد میکند خود شخص نماینده هم میداند دکتر غلامیان فقطبه اندازه ده ماهی که آمده جوابگو است معاون بهداشتی و اداری اش که سالها بدون تخصص مصدر امورند باید پاسخگوی مردم و خانواده ها باشند

  13. محسن گفت:

   حرف حق جواب نداره، حالا از جانب جمالی باشه یا هر فرد دیگه


  
  امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اخبار انتخابات میان دوره ای/رحیمی بیانیه داد/اعتراض کرده ام و پیگیری خواهم کرد
 • شورای نگهبان خودش را پاسخگو نمی‌داند
 • مانع‌تراشی در سردتر شدن انتخابات تاثیر دارد
 • مذاکرات وین در مسیر احیای برجام
 • چراییِ افزایش هجمه‌های سنگین علیه ظریف
 • ۱۲ هزار میلیارد منابع شهر قربانی یک امضا
 • مسائل کشوربه این سادگی‌ها قابل حل نیست
 • در کلاب‌هاوس علیه محسن هاشمی چه گفتند؟
 • رییس‌جمهور، مصوبه جنجالی شورای نگهبان را رد کرد
 • ظریف به اصلاح‌طلبان: من اصلاح‌طلب نیستم، دست از سرم بردارید!
 • به همت انجمن حمایت از زندانیان ؛ طرح ویزیت رایگان خانواده مددجویان در گچساران اجرا شد
 • معاون اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • این بار، شورای نگهبان، دستور رییس‌جمهور را رد کرد!
 • انتخابات نزدیک شد، «بدحجاب‌ها» عزیز شدند!
 • اظهارات متفاوت دو عضو شورای نگهبان درباره شرایط داوطلبان رییس‌جمهوری
 • اتفاق متفاوت در انتخابات ۱۴۰۰
 • احمدی‌نژاد: خیلی راحت می‌خواهند انتخابات را مهندسی کنند
 • بیانیه ریحان محمدپور ده بزرگ بعد از اعلام تایید صلاحیت از شورای نگهبان
 • آمریکا اعلام وضعیت اضطراری کرد
 • بضاعت سیاسی کشور همین است
 •