طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 اکتبر, 2020 | کد خبر : 119629 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •    ساسان تاجگردون در پاسخ به اولین سؤال در خصوص استعفای خود از معاونت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و حضور در انتخابات میاندوره ۱۴۰۰ گچساران و باشت، گفته است: بنده در موعد مقرر در ۱۳ /۷ /۹۹  استعفای خود را تقدیم مقام عالی وزارت کردم، در حال حاضر خیلی علاقمند به ورود رسانه‌ای به این […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   ساسان تاجگردون در پاسخ به اولین سؤال در خصوص استعفای خود از معاونت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و حضور در انتخابات میاندوره ۱۴۰۰ گچساران و باشت، گفته است: بنده در موعد مقرر در ۱۳ /۷ /۹۹  استعفای خود را تقدیم مقام عالی وزارت کردم، در حال حاضر خیلی علاقمند به ورود رسانه‌ای به این مبحث را ندارم، اما جدی هستم، و استعفای بنده حاکی از ورود به این عرصه است.

   

  قطعاً به حرمت کلام کسانی که از بنده انتظار دارند بخصوص خانواده‌های معظم شهدا، اسرا و جانبازان و همه کسانی که به توسعه منطقه همراه با خردورزی علاقمند هستند و همینطور به دلیل تجاربی که دارم احساس وظیفه کردم، اما به هیچ عنوان نخواستم به شکل رسانه‌ای خودی نشان دهم. مثل همه بنده هم احساس مسئولیت کردم، ان شاء الله در ادامه کار با یک تصمیم منطقی، هر عزیزی که شرایط بهتری داشت حتماً تمکین خواهیم کرد، و قطعاً علاقمند هستیم دلسوزی انتخاب شود که توانایی کار را داشته باشد و اقدام در خور و شایسته‌ای برای مردم شریف مناطق داشته باشد. درست است که اقای تاجگردون فرد توانمندی است و شاید در تاریخ هم تکرار نشود. ایشان با تجارب گرانبها و علاقمندی به مردم اقدامات شایسته و درخوری برای مردم داشته است، ولی به این معنا نیست که تکلیف را از من باز کند.

   

  تابع تصمیم گیری دوستان هستم و علاقمند هستم بهترین تصمیم را عقلا برای توسعه و پیشرفت منطقه و ایران عزیز بگیرند و در ادامه این فرایند، بین افرادی که این شایستگی را دارند به یک نتیجه گیری برسیم.

  سوال:اخیراً آقای حسینی، یکی از رقبای جدی در انتخابات گچساران و باشت، از آقای غلامرضا تاجگردون به عنوان یک فرد تمامیت خواه نام برده است و حتی گفته‌اند «تاجگردون اجازه نمی‌دهد محمدقائم تاجگردون انتخاب شود»، در خصوص ورود شما به انتخابات نیز اظهارنظر کرده‌اند، نظر شما در این خصوص چیست؟

   

  ضمن احترام به ایشان، گفته‌های آقای حسینی برای خودشان ارزش دارد و برای افرادی که به فرمایشات ایشان گوش می‌دهند. همانطوری که خود ایشان احساس مسئولیت کرده، بنده هم این حق را دارم که به عنوان کسی که در این خطه زندگی کرده، بزرگ شده، و تجاربی در مدیریت کلان و نظام برنامه ریزی استانی مثل استان فارس دارم، احساس وظیفه کردم که باید دینم را به مردم منطقه‌ام ادا کنم، و احساس کردم که باید این پیشنهاد را به مردم بدهم. حاج غلام دخالتی در تصمیم بنده نداشته است. در مورد محمدقائم تاجگردون نیز، بدون شک آقای غلامرضا تاجگردون چنین اراده‌ای ندارند؛ ایشان خیلی نظرش بلندتر از اینگونه رفتارها است و بسیار ساده انگارانه است که بخواهیم فکر کنیم، آقای تاجگردون به این مسائل فکر می‌کند.

                           
  سوال: در خصوص شرکت شما در انتخابات و نظر آقای حسینی درباره تصاویر منتشر شده در اینستاگرام آقای تاجگردون چه دیدگاهی دارید؟

   

  من هم یکی از هزاران فرد در این تصویر بودم، همه این‌ها می‌توانند بیایند کاندیدا شوند، کسی نمی‌تواند، مانع کسی شود. آقای «حاج رحیمی» با تجارب بالایی که دارند حتماً با حس مسئولیت قصد حضور دارند نه اینکه آقای تاجگردون از ایشان خواسته است. و سایر عزیزانی که قطعاً احساس مسئولیت خواهند کرد و خود را برای خدمت کردن به مردم معرفی خواهند کرد.

  بنده فرمایش آقای حسینی را قبول ندارم، به تشخیص خودم ورود کردم، درست است که کسی که از اقای تاجگردون یا آقای حسینی عدول کند و از یک نظام تفکری روی گردان شود، معنا و مفهومش خیانت کردن نیست، معنایش این نیست که این فرد آدم بدی است، اتفاقا گاهی اوقات افراد به شناخت واقعی می رسند و تصمیمی می گیرند.

   

  آقای غلامرضا تاجگردون فرد توانمندی است و شاید در تاریخ هم تکرار نشود. ایشان با تجارب گرانبها و علاقمندی به مردم اقدامات شایسته و درخوری برای مردم داشته است، ولی به این معنا نیست که تکلیف را از من باز کند. حتماً با مشورت همه عزیزان، ایشان هم یکی از این عزیزان است، تصمیم خواهیم گرفت که چکار خواهیم کرد.

   

  سوال: بعد از رد اعتبارنامه آقای تاجگردون، طرفداران ایشان دلسرد شده‌اند، چه توصیه‌ای برای طرفداران و مردم دارید؟

   

  بنده قابل نیستم که به مردم عزیز توصیه‌ای کنم ولی به عنوان عضوی از جامعه معتقدم خویشتنداری، حفظ و حراست از کلام و بیان و شأن و شخصیت مهم است. کسانی که علاقمند به توسعه منطقه هستند، توسعه و پیشرفت نیازمند تفکر شایسته و اصیل است، همینطور باید از ظرفیت دین اسلام بهره ببریم، توصیه حقیر اخلاق مداری در ادبیات کلامی است، در  حمایتی از هر کسی که می‌خواهد باشد. به هیچ عنوان بداخلاقی و توهین و افترا نه در قاموس دین اسلام است نه ما اجازه چنین رفتاری به خود می‌دهیم.

  سوال:طی دو دوره اخیر برخی از افراد و اصلاح طلبان از آقای تاجگردون دلخور شده‌اند، نظر شما درباره اجماع طرفداران آقای تاجگردون و همچنین اجماع اصلاح طلبان چیست؟

  نمی‌توانیم الان بگوییم چه کسی جلودار باشد یا نباشد. در آینده فرایند کار جلوتر می‌رود، و  تصمیمات گرفته می‌شود. اعتقاد قلبی دارم که هر کسی خودش تشخیص می‌دهد که چه راهی بهتر است، کسی که از
  آقای تاجگردون یا آقای حسینی عدول کند و از یک نظام تفکری روی گردان شود، معنا و مفهومش خیانت کردن نیست، معنایش این نیست که این فرد آدم بدی است، اتفاقاً گاهی اوقات افراد به شناخت واقعی می‌رسند و تصمیمی می‌گیرند. ما در فرایندی که در پیش داریم شاهد تصمیم گیری منطقی در شرایط بهتری خواهیم بود و طرفداران هر فرد و جناحی بهتر می‌توانند تصمیم بگیرند که کجا بروند. در مقامی که بخواهم قضاوت کنم نیستم، ولی حتماً شرایط مهیا خواهد شد که افراد خود بنده را سه بار محکوم کرده اند که عضو هیئت مدیره سه شرکت هستم، در حالی که به واسطه پستی که در منطقه ویژه اقتصادی شیراز داشتم، الزاما باید در هیئت مدیره و تصمیمات استانی شرکت می کردم.

   

  سوال:اعتبارنامه آقای تاجگرون رد شد، نظر شما در خصوص رد اعتبارنامه چیست؟ انتقاداتی از ایشان تحت عنوان اینکه او نخبه کشی کرده‌اند، یا اینکه در شهرستان بصورت خانوادگی مدیریت کرده‌اند، وجود دارد نظر شما پیرامون این موضوعات چیست؟

  قطعاً آقای تاجگردون هم بدون اشتباه نیست و معصوم نیست حتماً اشتباهاتی دارد، ولی نقدهای ذیل رد اعتبارنامه کاملاً خلاف بوده است، شورای نگهبان که بالاترین مرجع رسیدگی به کاندیداها است چند بار حقانیت ایشان را تأیید کردند، کمیسیون و شعبه نیز همینطور. نیازی به توضیح ندارد.

  به عنوان فردی که حقیقت را می‌بیند و با مسائل آشنا است، می‌گویم؛ خود بنده را سه بار محکوم کرده‌اند که عضو هیئت مدیره سه شرکت هستم، در حالی که به واسطه پستی که در منطقه ویژه اقتصادی شیراز داشتم، الزاماً باید در هیئت مدیره و تصمیمات استانی شرکت می‌کردم.

  در باب اینکه ایشان نخبه کشی می‌کند، نه تنها الان، بارها، زمانی در دوره حاج بهرام تقابل سیاسی خیلی در گچساران بالا بود، افرادی از مخالفین سرسخت آقای تاجگردون به دفتر آقای تاجگردون در سازمان برنامه و بودجه شیراز مراجعه کرده‌اند و مشکلاتشان را حل کرده‌اند، وقتی پرسیده م که فلانی چکاری داشت، گفت مشکلی داشت زنگ زدم و حل شد، من برادر بزرگتر حاج غلام هستم و این برخورد را قبول دارم. مکرر رفتارهایی از جنس حمایت «از کسانی که عُرضه دارند» را از ایشان دیده‌ام.

  در این رهگذر حتماً اتفاقاتی افتاده که عزیزان تعریف‌هایی «از اینکه نخبه کشی شده است» داده‌اند، در این خصوص شخصاً اعتقاد دارم حدت و شدت این رفتار به یکی دو نفر بیشتر نینجامد، و الزاماً عامدانه هم نبوده است. نه تنها آقای تاجگردون بلکه هیچ انسان فهیمی نخبه را مورد بی‌توجهی قرار نمی‌دهد./کبنا

   

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  34 نظر برای “ساسان تاجگردون استعفا و کاندیداتوری اش را رسما اعلام کرد/ گفته‌های آقای حسینی برای خودشان ارزش دارد/با تشخیص خودم حضور پیدا کردم”
  1. مظلوم گفت:

   خوش بحال خودتون که در رفاهید ما آرزوی یه لقمه نون داریم اونوقت شما از فلان وزارت استعفا میدید که نماینده بشید جالب اینجاست تو مملکتی که جوانان با سواد وتحصیل کرده بیکارن هر لحظه میتونید شغل عوض کنید . جالب اینه دم از خدمت به خلق خدا هم میزنید

  2. ...... گفت:

   بدبختی ما همینه که سالهاست اسم تاجگردون بر لب میاریم و اتفاقی نمیبینیم…. این فامیل رو از ذهنتون پاک کنید….هیچ تاجگردونی بهرام نخواهد شد….بهرام مرد بود…. تمام تاجگردون ها اندازه سر سوزن به بهرام نمیرسن…. دست بردارید خانواده محترم تاجگردون

  3. اصلاحاتی گفت:

   خوش آمدی
   ما ھمچنان ھستیم

  4. ایرانی گفت:

   خیر مقدم خدمت مهندس ساسان تاجگردون به منتقدین ومخالفین اگر شهامت ولیاقت خدمت ورقابت دارید این گوی واین میدان توهین واراجیف گفتن مشکلتان را حل نمی کنه مردم فهیم واگاه گچساران وباشت خودشان تصمیم خواهند گرفت فریب حرفهای تکراری را نخواهند خورد

  5. بام نفتی لر گفت:

   ساسی مانکن هم دارن ای تاجگردونل😅

  6. ناشناس گفت:

   امان از این خانواده، سر قدرت به پسرعموش هم رحم نمیکنه

  7. باوی گفت:

   جنگ قدرت این خانواده پایانی ندارد
   و گرنه مگر تو استان قحط الرجاله که هر زالو صفتی ول نمی کنه

   • کامی گفت:

    خانواده تاجگردون برای هرکی بد بود برای شما باشت و باوی ها که خوب بود. باشت را از یک کوره دهاتی به یک شهر سرسبز و در حد خودش مدرن و مرفه تبدیل کرد و این از بی وجدانی شماست که قدرش را نمیدانید.کاش چند نفر کاردان و لایق همانند تاجگردون نماینده شهرهای جنوبی بودند.من نه به تاجگردون رای دادم و نه اصلا اصالتی کهگلویه بویراحمدی دارم و نه ساکن این استان هستم.من بوشهری هستم ولی ارادت خاصی دارم خدمت آقای تاجگردون و خدا را شاهد میگیرم که تا الان یکبار هم تاجگردون را نه دیدم و نه کارم به ایشان افتاده

    • حسین زارع گفت:

     فقط میدونم اگه سید قدرت به مجلس بره فاتحه گچساران خونده است بهتریم فرد …کاندیدای سوم گچساران مهندس زینل زاده است …تاج مدیریت فوق العاده وتاریخی درسطح بالا …اما درحد شخثیت همانند حسینی شخصیت ضعیفی دارد ..بهترین فرد درحال حاضر مهندی رینل زاده است .بله …ا

  8. ناشناس گفت:

   خانواده تاجگردون اصرار عجيبي بر خدمت به مردم دارند.واقعا چرا؟؟

  9. ناشناس گفت:

   ای خدا هر کسی برود ولی قدرت نرود

  10. جانباز ارزشی گفت:

   آقای تاجگردون لذت قدرت و دوباره می خواهی بدهی به برادرت تو وخانوادات دیگه مورد تایید رهبری وجنا مخالف نیستی اینقدر خودتو خسته نکن از توی فامیلت در بیو

  11. فرزند ایثارگر گفت:

   با سلام و احترام

   شما که الان با نام خانواده های شهدا و جانبازان و اسرا دارین جولان میدین و راه شهدایی پیشه میکنین …….چرا ب خانواده هاشون توجه نداشتین…چرا در مراسمات جانبازان ک در دوره نمایندگی تاجگردون بود شرکت نکردین؟!! فقط بعنوان یه سپر ازشون استفاده نکنین ب والله جوابگویین اوندنیا ………
   افرادی که دوباره گول وعده های کذب رو بخورند مطمئناااااا خودشون کذابا

  12. زادگاه گفت:

   مروم خدمات واقعی و عینی تاجگردون را لمس کردند
   تاجگردون نماینده مردمی و محبویت اش مردمی و خودجوس بود

  13. رصا مجتهدیپ گفت:

   بهتر است تاجگردون ها اجازه دهند دیگران هم عرض اندام کنند و وارد انتخابات شوند
   واقعا دست بردارید از این اقدام فامیلی و جناحی
   بگدارید مردم آزادانه تصمیم بگیرند و خودتان را به مردم تحمیل نکنید
   آقای تاجگردون جدید هم به اندازه خودشان مسایل و مشکلات دارند

  14. رضا مجتهدی گفت:

   بهتر است تاجگردون ها اجازه دهند دیگران هم عرض اندام کنند و وارد انتخابات شوند
   واقعا دست بردارید از این اقدام فامیلی و جناحی
   بگدارید مردم آزادانه تصمیم بگیرند و خودتان را به مردم تحمیل نکنید
   آقای تاجگردون جدید هم به اندازه خودشان مسایل و مشکلات دارند

  15. حسن گفت:

   خوش اومدی خدا رو شکر که تاجگردونی ها مردمانشون رو بی پشت نمیکنن.

  16. رویا گفت:

   من به شخصه از خداوند میخواهم که نماینده ی گچساران فارغ از چپ و راست، برای رفاه مردم گچساران بکوشد. قطعا آقای حسینی بحرینی انسان خوبی است ولی دلیل بر این نیست که نماینده ی قاطعی باشد.حضور جناب ساسان تاجگردون میتواند امید را به شهر گچساران و باشت برگرداند.

  17. مهدی محمدی گفت:

   بد بخت باز مجلس محترم ترا رد میکند برو همان کار قبلیت دیگه این مجلس بیدار است اجازه ورود شما و برادرت را نمی دهد دست از سر این مردم بیچاره بردار

  18. گچسارانی گفت:

   خودتم بکشی قبول نمیشی آقااا

  19. طاها گفت:

   مردم به کوتوله ها رای نمیدهند

  20. داودامامعلیزاده گفت:

   احتمالا می خواهد کارهای ناقص و زمین مانده برادرش را تکمیل کند. !!!

  21. ناشناس گفت:

   قلمم جزء نام تاجگردون نخواهد نوشت

  22. همشهری گفت:

   مگه شورای نگهبان شهرستان و استان در کما باشند ک تایید بشه

  23. فرشید گفت:

   اقای رحیمی دو بار رفته تهران با غلام تاجگردون صحبت کرده ولی تاجگردون نظرشو قبول نداشته.حالا چطور ساسان میگه رحیمی خود مختار امده

  24. فرشید گفت:

   اقای س…..دون اول برو پرونده میلیاردی که شخص شکایت کرده و با زورتون جلوشه شکایت گرفتی اول و پرداخت ک…..ن به شهرداری شیراز و بقیه ماجراتون

  25. فرشید گفت:

   همین الان میگم نه ساسان نه سید قدرت هیچ کدمشون تایید صلاحیت نمیشن.حالا بعدا میبینید

  26. فرشید گفت:

   ساسان تاجگردون اول پرونده جریمه میلیاردیشو پرداخت کنه تا بعدا.حالا چطور میاد میگه هدفم کمک به خلق خداست

  27. اصلاحات گفت:

   شما گچسازانی ها تماما …….. بی رحم ترین و ….. ترین آدمها ……

  28. شیخی گفت:

   ظاهرا آن خطه افراد واجد شرایط دیگری وجود ندار خوب نیست حتما چکار کنیم؟؟؟؟؟؟

  29. عباس گفت:

   ….. رفت و بردار ….. امد . حال روز ایران رو ببین…

  30. عباس گفت:

   شریک دزد ورفیق قافله…

  31. کورش گفت:

   هرکه ایره خوبه فقط سیدقرو نره چون ….. پیشش شرف داره


  
  امروز پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • علت برکناری فرماندار گچساران از زبان معاون سیاسی استاندار
 • انتقاد خوانپایه از شیوه کنار گذاشته شدنش /فرماندار سابق گچساران:اخلاق در برداشتن من رعایت نشده است
 • برکناری های تحقیر آمیز در استان پایان یابد
 • گلایه های یک کشاورز از بی تدبیری مسولان در وضعیت پیش آمده برای ایستگاه پمپاژ آب پاکوه و دشت امامزاده جعفر گچساران
 • انتصاب یک کهگیلویه و بویراحمدی در سازمان لیگ جودوی کشور
 • صعود استثنایی قله پازن پیر دنا«هیمالیای ایران» نخستین بار در تاریخ کوهنوردی+تصاویر
 • افتتاح شرکت درنیکا تجارت پویا با حضور عبدالرحیم رحیمی/ رحیمی:متاسفم برای مدیرانی که به این برنامه دعوت شدند اما حضور پیدا نکردند
 • فوتبال ایران استفاده ازسیستم ویدیوچک (var) رافریادمیزند
 • فرمانداران گچساران و کهگیلویه تغییر کردند
 • ندایِ وحدت طلبانهٔ دکتر حاج ریحان محمدپور، لازمهٔ عبور از طایفه گرایی
 • اظهارات استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد
 • آشنایی مختصر با کشور کانادا و ایالتهای آن
 • دعوت عمومی تشکل های مردم نهاد سبزگامان گچساران و سبز اندیشان البرز
 • پاسخی به یادداشت غلامرضا تاجگردون به استاندار کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش ریحان محمدپور به شایعات:به نفع کسی کنار نخواهم رفت
 • یادداشت تاجگردون خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد
 • عادی انگاری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد مشکل ساز شده است
 • درمان زود انزالی (علل و روش های درمانی دارویی و غیر دارویی)
 • تاکید چند باره رحیمی بر کنار نرفتن به نفع کاندیدای خاص
 • مردم روستاهای محروم “زیلایی” بویراحمد از آب شرب سالم برخوردار می‌شوند
 •