طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ شهریور, ۱۳۹۹ | کد خبر : 117914 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •   فرید احمدیان مهر   شرایط پیچده کشور و بطبع آن استان کمتر توسعه یافته کهگیلویه و بویراحمد در فقدان احزاب و رسانه های مستقل و رشد گسترده و افسار گسیخته فضای مجازی و همچنین رشد قارچ گونه کانال ها و سایت های خبری فضای توسعه ،کار و پیشرفت را با چالش جدی مواجهه ساخته […]
 • فانوس زاگرس؛

   

  فرید احمدیان مهر

   

  شرایط پیچده کشور و بطبع آن استان کمتر توسعه یافته کهگیلویه و بویراحمد در فقدان احزاب و رسانه های مستقل و رشد گسترده و افسار گسیخته فضای مجازی و همچنین رشد قارچ گونه کانال ها و سایت های خبری فضای توسعه ،کار و پیشرفت را با چالش جدی مواجهه ساخته است.

  برخی مدیران در این فضای مه آلود و آواخر عمر دولت ضعف ها و بی برنامه گی های حوزه تحت مدیریت خورد را در زد و بند ، خودشیرینی و تملق گرایی با برخی از رسانه ها ، سیاسیون و نمایندگان و … مخفی نگه داشته اند و برای بقا و یا ارتقا ؛ مرزهای سیاسی و اجتماعی که هیچ ! بلکه مرزهای اخلاقی و اسلامی را، نیز ، درنوردیده اند.

  در این میان برخی مدیران و مسئولان که اهل زد و بند و چانه زنی سیاسی و مطبوعاتی نبوده و با نگاه علمی مبتی بر مولفه های “توسعه پایدار” کار و تلاش و مدیریت می کنند، مورد طعنه و یا حتی تخریب، برخی جریانات و رسانه ها ( – که هدفی جز توسعه قدرت در ساختار اجرایی ندارند – ) قرار می گیرند.

   

  هر کارشناس و فردی که الفبای توسعه و امور زیربنایی را آموخته باشد، میداند که مهندس عزیز فیلی یکی از مدیران برنامه محور ، علمی و بی حاشیه استان کهگلیویه و بویراحمد می باشد.

  مهندس فیلی ، مدارج علمی و اجرایی را نه بصورت آسانسوری ، بلکه پله پله با سخت کوشی و دست پاکی طی کرده است .

  سوابق اجرایی و علمی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در استانهای چهارمحال و بختیاری ،مرکزی ،تهران ، ایلام و وزارتخانه راه و شهرسازی و وزارت کشور، از وی چهره ای ملی و فرا استانی ساخته است ، بطوری که بیشتر مسئولین کشوری ، معاونین وزرا ، وزارتخانه ها و سازمانها به توانمدی ها و نظرات کارشناسی و علمی مهندس عزیز فیلی در حوزه عمرانی و زیر بنایی بخصوص راه و شهرسازی و امور فنی و دستگاه ها و شرکت های خدمات رسان، اذعان دارند و ایشان به بعنوان یک رفرنس و مرجع علمی و فنی و اجرایی موفق میداند.

  متاسفانه در فضای کنونی استان کار و تلاش جهادی بدون حاشیه چهره های اجرایی همچون معاونت محترم عمرانی استاندار ، مورد تعرض برخی “رسانه های انتخاباتی و اجاره ای” قرار می گیرد و برعکس برخی مدیران اجرایی ضعیف و چند چهره و بی برنامه ، مورد استقبال و بزرگنمایی قرار می گیرند .

  لازم است برخی رسانه ها بجای قلب واقعیت و تخریب های ناجوانمردانه مدیران زحمت کش و مردمی استان ، به ارایه راهکارها و نقدهای منصفانه روی بیاورند تا در برابر آیندگان مورد شماتت تاریخ و افکار عمومی قرار نگیریم و هر کسی و هر چیزی را در جای خود واقعبینانه ببینیم و نقد کنیم.

   

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “انصاف رسانه ای و اغراض سیاسی”
  1. مح گفت:

   من دانشجوی علمی کاربردی یک گچساران درمقطع کاردانی بودام یکی لزدرسهای کاردانی به نام اصول فقه نیومدام روی جلسه وغیبت بوددانشگاه خودش بهم دوازده داد


  
  امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها