طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ شهریور, ۱۳۹۹ | کد خبر : 117911 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •   نشست شهرداران شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون با جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور در ساختمان دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. به گزارش فانوس زاگرس،جمالی معاون عمرانی وزیر کشور در این نشست در خصوص چهره نازیبای ورودی‌های شهرهای استان و درخواست اعتبار از سوی مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و […]
 • فانوس زاگرس؛

   

  نشست شهرداران شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون با جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور در ساختمان دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  به گزارش فانوس زاگرس،جمالی معاون عمرانی وزیر کشور در این نشست در خصوص چهره نازیبای ورودی‌های شهرهای استان و درخواست اعتبار از سوی مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون، گفت: آقای روشنفکر نیاز به اعتبار هست، ولی نیاز به سلیقه هم هست، نیاز به همت است، وقتی می‌بینیم که در ورودی شهر تعویض روغنی و برخی تصاویر نازیبایی دیده می‌شود، این‌ها فقط همت می‌خواهد. یکسری کارهای فرهنگی و نرم افزاری با افرادی که در ورودی شهر تجارت دارند، انجام شود، نیاز به همت و سلیقه هست.

  جمالی نژاد گفت: در خصوص ورودی‌های شهر حتماً اعتبارات در قالب تفاهم نامه کمک خواهد شد که مؤثر خواهد بود.

  جمالی نژاد همگرایی و همراهی مدیران در استان را خوب و مطلوب برشمرد.

  معاون وزیر گفت: برخی شهرها در کشور سرعت توسعه‌ای بالایی پیدا کردند، به دلیل مشارکت بالایی هست که در مجموعه شهرداری‌شان ایجاد شد، الان جذب اعتبار شهرداری مشهد سه برابر تبریز و شیراز  است، به دلیل مشارکتی که در مجموعه شهرداری و شورای شهرشان ایجاد شده است.

  جمالی نژاد در خصوص سایت پسماند گفت: شهر یاسوج می‌تواند بودجه محل پسماند را بگیرد، پیگیری کنند.

  وی در خصوص بازسازی و نوسازی ناوگان شهری گفت: اعتباری در این خصوص تخصیص خواهیم داد.

  جمالی نژاد در تمجید از مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون عمرانی استان آقای فیلی از معاونان کارکشته در شهرسازی در سطح کشور هستند. همینطور کم دیده‌ام که مدیرکل راه و شهرسازی اینقدر همراه باشد، اولین بار است که می‌بینم مدیرکل راه و شهرسازی اعلام امادگی برای تولید ثروت و کمک می‌کند. لذت بردم و باید این گونه همکاری و همیاری مدیران را مورد تمجید قرار داد.

  جمالی نژاد افزود: در مورد شهرهای دیگر، اعطای تسهیلات مشکل است، ولی استان کهگیلویه و بویراحمد یک استان ویژه است، هر جا که پروژه‌های مشارکتی معرفی شود همکاری می‌کنیم.
  جمالی نژاد بیان کرد: در خصوص بحث قیر در بودجه امسال نبود، ولی نمایندگان تلاش کردند و قیر را در بودجه قرار دادند. ولی این میزان قیر مشکل را حل نمی‌کند، برخی از استان‌ها بطور ویژه از آقای زنگنه درخواست کردند، برای این استان هم می‌توانید این کار را بکنید.

  جمالی نژاد در خصوص پروژه‌های عمرانی گفت: یک پروژه خوب تعریف کنید، حتی اگر اعتبارات کم باشد، این اعتبارات مستمر خواهد بود، می‌توان پروژه را به قسمت‌های کوچکتر تقسیم کرد.

  معاون عمرانی وزیر گفت: تفاهم نامه‌ای با وزارت ارشاد داشتیم، که شهرداری‌ها در اجرای پروژه‌ها می‌توانند از این تفاهم نامه‌ها در جهت فرهنگ سازی بیشتر استفاده کنند.

  جمالی نژاد در خصوص کمک به روستاها با بیان اینکه تعداد روستاها در کشور بسیار زیاد است و کمک به اینها سخت است، گفت: راهکار پیدا کنید که باید از چه طریقی کمک ویژه‌ای به روستاها کنیم.

  جمالی نژاد در خصوص درآمد پایدار شهرداری‌ها گفت: اینکه مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد به فکر بدست آوردن درآمد پایدار و رفتن به سمت همکاری با بخش خصوصی افتاده‌اند، امیدوارکننده است و از این بابت خوشحال هستیم.

  معاون عمرانی وزیر بیان کرد: متاسفانه کمترین میزان حقوق و مزایا مربوط به شهرداری‌ها است، خوشبختانه در بازه یکساله افزایش حقوق را شاهد هستیم. با این حال هنوز هم حقوق شهرداری از دیگر ارگان‌های همتراز خود کمتر است.

  جمالی نژاد در خصوص حمل و نقل پسماند گفت: تلاش کنید برای حمل و نقل پسماند به دلیل هزینه بر بودن ماشین الات، از ایده‌ی حمل و نقل منطقه‌ای پسماند که یکی از طرح‌های موفق سالهای قبل هست، استفاده کنید

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “گزارشی از سفر معاون عمرانی وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد/انتقاد آقای معاون وزیر از تعویض روغنی ها و ورودی های شهرهای استان/”

  
  امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها