طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ شهریور, ۱۳۹۹ | کد خبر : 117909 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •   نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران شهرداری یاسوج ۶ ماه است دریافتی نداشتند که امیدواریم سازمان شهرداری‌های کشور این معضل را حل کند.   به گزارش فانوس زاگرس، مهدی روشنفکر در نشست شهرداران با معاون وزیر کشور در ابتدا از تلاش‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیگیری مسائل […]
 • فانوس زاگرس؛

   

  نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران شهرداری یاسوج ۶ ماه است دریافتی نداشتند که امیدواریم سازمان شهرداری‌های کشور این معضل را حل کند.

   

  به گزارش فانوس زاگرس، مهدی روشنفکر در نشست شهرداران با معاون وزیر کشور در ابتدا از تلاش‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیگیری مسائل استان در سطح ملی قدردانی کرد و گفت: پیگیری‌های استاندار دلسوزانه است.

   

  نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس بیان کرد: نبود درآمد پایدار شهردار‌ها، مردم و شهروندان را دچار دردسر کرده و نبود ماشین آلات و سرمایه‌گذار از دغدغه‌های جدی است.

   

  وی با اشاره به لزوم همسانی حقوق و مزایا گفت: شرایط نیروی انسانی شهرداری به مانند سایر ادارات نیست.شهرها نیاز به تزریق منابع مالی هستند.

   

  وی با بیان اینکه جمعیت یاسوج در سال ۱۳۳۹ ، ۹۵۰ نفر بود، افزود:  یاسوج شرایط و  موقعیت و استعداد خوبی دارد و پایتخت طبیعت ایران است اما این شهر پر از استعداد درصد مهاجرپذیری بالایی دارد.

   

   روشنفکر با اشاره به حال ناخوش و چهره زشت ورودی شهرهای یاسوج گفت: ساماندهی ورودی شهرها نیازمند اعتبار است که این اعتبار را ما در اختیار نداریم.

   

  وضعیت ترافیکی یاسوج دیگر محور صحبت روشنفکر بود و وی ادامه داد: نیازمند کمک برای تکمیل و بهره‌برداری پل چهارم بشار هستیم تا به نتیجه برسد.

   

  نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس به وضعیت کارگران شهرداری اشاره کرد و یادآور شد: اعتباری اختصاص دهید، کارگران زحمت‌کش شهرداری ۶ ماه است دریافتی نداشتند و برای رفع این معضل چاره‌اندیشی کنید.

   

  روشنفکر ادامه داد: دستور دهید برنامه‌ای برای درآمد پایدار شهرداری یاسوج و سایر شهرها طراح شود، ضمن اینکه برای تکمیل سایت بازیافت زباله نیازمند کمک سازمان شهرداری‌ها هستیم.

  نماینده مردم در مجلس با اشاره به طرح جامع پارک جنگلی و آبشار یاسوج گفت: نبود فضای سبز و پارک و ساماندهی آرامستان‌ها دیگر دغدغه است که باید مورد توجه باشد.

   

  وی با اشاره به تعریف محدود شهرها مطابق با تبصره ۲ قانون گفت: برنامه جامع و تفصیلی زمانی محقق می‌شود که نگاه‌ها منظومه‌ای باشد نه جزیره‌‌ای.

   

  روشنفکر با اشاره به بلاتکلیفی مناطق اطراف یاسوج خواستار تجدیدنظر در قانون شوراها شد.

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون خطاب به معاون وزیر کشور:کارگران شهرداری یاسوج شش ماه حقوق نگرفته اند”

  
  امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها