طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۳ شهریور, ۱۳۹۹ | کد خبر : 117778 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •   در ابتدای امر همه به دولت خرده می‌گرفتند که دلیل ساخت چنین بیمارستانی در شهر کوچک یاسوج چیست و دولت به دنبال کار نمایشی در استان است.   به گزارش فانوس زاگرس به نقل از فارس، از یاسوج بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یکی از بزرگترین بیمارستان‌ها در جنوب غرب کشور است که استارت ساختن به […]
 • فانوس زاگرس؛

   

  در ابتدای امر همه به دولت خرده می‌گرفتند که دلیل ساخت چنین بیمارستانی در شهر کوچک یاسوج چیست و دولت به دنبال کار نمایشی در استان است.

   

  به گزارش فانوس زاگرس به نقل از فارس، از یاسوج بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل یکی از بزرگترین بیمارستان‌ها در جنوب غرب کشور است که استارت ساختن به صورت جدی در دولت نهم زده شد.

   

  در ابتدای امر همه به دولت خرده می‌گرفتند که دلیل ساخت چنین بیمارستانی در شهر کوچک یاسوج چیست و دولت به دنبال کار نمایشی در استان است که چنین سازه عظیمی را در شهری با جمعیت کم در دستور کار قرار داده است.

   

  این اقدام دولت نهم حتی دوستان و همفکران دولت را در استان به فکر واداشته بود که دولت با چه هدفی به فکر ساخت این بیمارستان است.

   

   

  بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی شهید دکتر قربانعلی جلیل همچنان در غربت و کم توجهی قرار داشت تا اینکه شیوع بیماری کرونا به یک مرتبه از یک بیمارستان اضافه و کم مصرف به عنوان مرکز درمانی بیماران کرونایی به مهم ترین مرکز درمانی استان تبدیل شد و از این جا بود که مردم استان اقدام دولت نهم و دهم را در ساخت این بیمارستان تحسین کردند و آینده‌نگری گذشتگان را ستودند.

   

  به گزارش فارس در حال حاضر بیمارستان دکتر جلیل یاسوج به مرکز نگهداری و بستری بیماران کرونایی در کل استان تبدیل شده و مردم با دیده احترام از کنار این بیمارستان عبور می کنند و البته آینده نگری سازندگان این مرکز بزرگ درمانی را به خوبی قدر می‌دانند.

   

   

  بیمارستان شهید دکتر جلیل شهر یاسوج با ۲۸۴ تختخواب در زمینی به مساحت ۵۰ هزار مترمربع و زیربنای ۲۴ هزار و ۸۰۰ مترمربع در هشت طبقه و ۳۲ بخش تخصصی و فوق تخصصی ساخته شده و اکنون با تجهیزات کامل در حال خدمت رسانی به مردم کهگیلویه و بویراحمد است.

   

  این بیمارستان به ۲ دستگاه استندبای قطع برق (آماده به کار) مجهز بوده و سایر تجهیزات درمانی و تأسیساتی آن مطابق پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا خریداری شده و در مجموع یکی از مجهزترین بیمارستان‌های جنوب کشور است.

   

   

  بیمارستان شهید دکتر جلیل شهر باسوج دارای هشت اتاق عمل، یک اتاق عمل اورژانس، هشت اتاق LDR (زایمان)، یک سالن آمفی تئاتر و ۱۶ کلاس درس است.

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “از انتقاد به ساخت بیمارستان جلیل یاسوج تا قدردانی از بانیان این مرکزبزرگ درمانی”

  
  امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها