طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۰ شهریور, ۱۳۹۹ | کد خبر : 117282 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 • به گزارش فانوس زاگرس،سید قدرت الله حسینی در گفتگو با یکی از رسانه های استان نقش خود در رد اعتبارنامه تاجگردون را کاملا رد نکرد و گفت:اجازه دهید بی پرده سخن بگویم،بنده همانطور که قبلا گفته ام با شعار مبارزه با فساد،تبعیض و بی عدالتی به میدان آمده ام،در بحث مبارزه با فساد و فتنه […]
 • فانوس زاگرس؛

  به گزارش فانوس زاگرس،سید قدرت الله حسینی در گفتگو با یکی از رسانه های استان نقش خود در رد اعتبارنامه تاجگردون را کاملا رد نکرد و گفت:اجازه دهید بی پرده سخن بگویم،بنده همانطور که قبلا گفته ام با شعار مبارزه با فساد،تبعیض و بی عدالتی به میدان آمده ام،در بحث مبارزه با فساد و فتنه و تبعیض و بی عدالتی با احد الناسی حتی نزدیک ترین افراد به خودم تعارف ندارم.مگر من اطلاع داشتیم دو تن از محارم ایشان خارج از کشور هستند و وکالت گرفته اند به تمام کشورهای دنیا حتی رژیم صهونیستی مسافرت کنند.ابن موضوع و مسافرت های وی به آمریکا برای نهادهای امنیتی مورد توجه می باشد.

  یا ما خبر داشتیم ۸۰ شرکت توسط ایشان و نزدیکانش تشکیل شده است.او به جای فرافکنی همواره آدرس غلط می داد.

  حسینی تاجگردون را دروغگو و کذاب خواند و در پاسخ به این سوال که تاجگردون مطلبی را از نقل سردار خانی علیه شما نوشته گفت:در ایام انتخابات به این شخص اخطار دادم کسی که در کاخ شیشه ای نشسته نباید با فردی که در قلعه فولادین مستقر لست در بیفتد اما غرور کاذبش اجازه نداد و ادب نشد.دروغ های متعدد و مکرر این فرد بر ما هویدا بود ولی فکر نمی کردم تا این حد کذاب و حقیر و بی قید باشد.سخنان ایشان به نقل از سردار خانی کذب است.

  حسینی مدعی شد که تاجگردون در ایام انتخابات برای اینکه رسوا نشود از آبروی مادر و برادر شهیدش برای خود سپر ساخت و امروز هم با ایجاد جو روانی و عواطفی قصد مظلوم نمایی دارد.

  او افزود:چاپلوسان، با استفاده از سایت ها و قلم های اجاره ای خود، مجرمین را در انظار و افکار عمومی غسل ارتماسی میدهند و هنوز هم از این شیوه مذموم نوکر صفتی دست برنمیدارند و سیاست او و حامیان متعصبش این بوده و هست که جای شاکی و متشاکی و ظالم و مظلوم و قاتل و مقتول را عوض کنند تا شاید از معرکه نجات یابند، غافل از اینکه آب برکه ای که مملو از انواع میکروب های متعفن است، عامل طهارت و پاکی نمیشود.

  سید قدرت الله حسینی در ادامه با دادن این وعده که خبرهای مهمی در راه است گفت گردن مفسدین و تبهکاران و رانت خواران و پیماکاران وابسته به جریان نماینده سابق به زودی زیر تیغ عدالت می رود.

  سید قدرت الله حسینی در خصوص حضور و کاندیداتوری تاجگردون در انتخابات میان دوره گفت: نمی تواند، منع قانونی دارد. و اینکه طرفدارانش مطرح می کنند که او می آید با هدف حفظ نیرو های خود هر هفته به یک دروغ متوسل میشوند.

  حسینی در ادامه گفتگو بار دیگر کاندیداتوری خود را در انتخابات میان دوره ای اعلام کرد و ضمن دعوت از رقیبان خود را پیروز انتخابات دانست.

   

  شرح تفصیلی گفتگوی سید قدرت الله حسینی بحرینی با خبراوران را در ذیل بخوانید:

   

  آقای تاجگردون مطلبی را به نقل از سردار خانی علیه شما در صفحه اینستاگرام شخصی خود نوشته بود، عکس العمل شما چیست؟ 

  سید قدرت الله حسینی:  با تشکر از حضرتعالی و تقدیر از این فرصتی که در اختیار اینجانب قرار دادید، در ایام انتخابات به این شخص اخطار دادم که، کسی که در کاخ شیشه ای نشسته نباید با فردی که در قلعه فولادین مستقر است در بیفتد، اما غرور کاذبش این اجازه را به او نداد و ادب نشد، تا آن شد که شاهد بودید البته دروغ های متعدد و مکرر این فرد بر ما هویدا بود، ولی فکر نمیکردم تا این حد كذاب و حقیر و بی قید باشد. حقیقتا ثابت شد که، تولید و انتشار دروغ در او ذاتی است. به هر حال، طرف را شیر سوخته، به ماست فوت می کند.

  سوال: یعنی شما چنین حرفهایی را به سردار خانی نگفته اید؟

  سید قدرت الله حسینی: نکاتی را که این شخص در اینستای خود به نقل از سردار خانی گفته است، کذب محض است نامبرده هم در ایام انتخابات و هم در مدتی که بحث رد اعتبارنامه اش مطرح بود، برای اینکه مردم پی به عملکرد و خیانت هایش نبرند و رسوا نشود، از آبروی مادر و برادر شهیدش سپر ساخته بود تا از منجلاب خود ساخته نجات یابد تا آنجا که اینجانب در تاریخ ایران و اسلام غور نموده ام، انسان های شریف و پاک و غیرتمند، مال، آبرو و جان خود را نثار می کنند تا سد حریم نوامیس آنها مخدوش نگردد، اما هم در زمان انتخابات و هم در بازه زمانی بررسی اعتبار نامه شاهد بودیم که خود، سد محیط بر حرم و حریم خانواده خود را مورد تاراج قرار می دهد تا کسی به درون شبکه های کشف شده و نشده آنها نزدیک نشود البته چاپلوسان، با استفاده از سایت ها و قلم های اجاره ای خود، مجرمین را در انظار و افکار عمومی غسل ارتماسی میدهند و هنوز هم از این شیوه مذموم نوکر صفتی دست برنمیدارند و سیاست او و حامیان متعصبش این بوده و هست که جای شاکی و متشاکی و ظالم و مظلوم و قاتل و مقتول را عوض کنند تا شاید از معرکه نجات یابند، غافل از اینکه آب برکه ای که مملو از انواع میکروب های متعفن است، عامل طهارت و پاکی نمیشود.

  آنهایی که به دنبال تطهير مجرمین هستند باید بدانند بحث رد اعتبار نامه، اول ماجرا است و تنها یک خوان از هفت خوان، طی شده است، شش خوان دیگر باقیست و در آینده خبر های مهم و شکننده ای را دریافت خواهند نمود.

  سوال: چه خبرهای مهمی به ما بگوئید؟

  سید قدرت الله حسینی: عجله نکنید ، گردن مفسدین و تبهکاران و رانت خواران و زمین خواران و پیمان کاران وابسته به جریان ایشان و نفوذی و آنهایی که مانند أختاپوس بر سرنوشت مردم چنگال انداخته اند و مانند کرونا | زندگی مردم را مختل نموده اند و کسانی که میلیون ها دلار سرمایه ملت مظلوم را از کشور خارج نموده اند، زیر تیغ عدالت قرار دارند. و بدانید که برای اینکه نمایندگان ملت دچار ویروس کرونا نشوند و به کل کشور سرایت نکند، مجلس، کرونا زدایی شد

  سوال :آیا در بحث رد اعتبار نامه منتخب گچساران و باشت با تیم دکتر زاكانی همکاری داشتید؟

  سید قدرت الله حسینی :به برکت وجود انسان های حق طلب و وسعت فضای مجازی و عصر تبادل اطلاعات معترضین به بخشی از اطلاعات و مدارک مثبته ای که تاثیرگذار در رد اعتبارنامه ایشان بود ، دسترسی داشتند

  سوال: یعنی شما هیچ گونه اطلاعاتی به مجموعه ای که علیه ایشان بودند، ندادید؟ 
  سید قدرت الله حسینی: اجازه دهید بی پرده سخن بگویم، بنده همانطور که در انتخابات هم با شعار مبارزه با فساد و تبعیض و بی عدالتی به میدان آمدم، در بحث مبارزه با فساد و فتنه و تبعیض و بی عدالتی و با احد الناسی حتی نزدیک ترین افراد به خودم تعارف و رودربایستی ندارم و نخواهم داشت.

  مگر من اطلاعی داشتم که دو نفر از محارم ایشان خارج از کشور هستند و وکالت گرفته اند که می توانند به تمام کشور های دنیا مسافرت کنند حتی رژیم جعلی صهیونیستی که ما آن را به حق به رسمیت نمی شناسیم، نیز از لیست کشور هایی که آن دو نفر می توانند به آنجا سفر کنند، مستثنا ننموده است، این موضوع و مسافرت های وی به آمریکا، برای نهاد های امنیتی کشور مورد توجه ویژه میباشد. یا مگر ما از تشکیل بیش از ۸۰ شرکت توسط ایشان و بستگانش اطلاعی داشتیم، این شرکت ها توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که یک نهاد مهم و قانونی است ثبت شده و مشخصات اعضای هر شرکت در روزنامه رسمی به صراحت قید شده است. که البته او به جای اعتراف، با فرافکنی همواره آدرس غلط میداد، مگر میشود مدارک متقن یک نهاد مهم و قانونی را نپذیرفت؟! اصلا چرا ۸۰ شرکت؟!

  سوال:۔ ایشان مدعی بود که به مادرش توهين شده است آیا صحت دارد؟

   

  حسینی: آن موضوع هم مثل دیگ حلیم و مطالب کذبی که از قول سردار خانی مطرح نموده، میباشد. این شخص فقط با ایجاد جو روانی و عاطفی قصد مظلوم نمایی و ایجاد فضای التهاب در جامعه را داشته و دارد و می خواهد خانواده اش را یک خانواده مذهبی و انقلابی و دین دار واقعی معرفی کند تا با ایجاد انحراف در افکار عمومی، پرونده ها گشوده نشود.

  وی هیچگاه نگفت چه کسی، کجا، کی، و چه اهانتی به والدہ مرحومه محترمه اش نموده است؟! و نکته دیگر اینکه در کنار انحراف افکار جامعه و معترضین، مانور بر قوم لر و زاگرس نشینان توسط ایشان پر رنگ مطرح گردید که اتفاقا یادآوری این نکته ضروریست که مردم بدانند، بعد از شکست های پی در پی دشمنان ما در مدت ۴۰ سال گذشته، یکی از سیاست های راهبردی آمریکا، رژیم صهیونیستی، غربی ها و اعراب همسو با آنها، دامن زدن به مسئله قومیت ها یا به اصطلاح گسل قومیتی است که با هدف تحریک و ایجاد تنش و تفرقه برای نظام اسلامی مشکل آفرینی کنند، و مسئولین امنیتی کشور و نمایندگان انقلابی مجلس، هم متوجه این حرکت مرموزانه و ضد امنیتی وی بودند و هستند. ( پروژه نفوذ را که قبلا گفته بودم فراموش نکنید تا به وقتش)

  سوال: اجازه دهید به بحث انتخابات میان دوره ای ۱۴۰۰ گچساران و باشت برویم و به عنوان نخستین سئوال از شما بپرسیم آیا تاجگردون میتواند در انتخابات میان دوره ای شرکت کند؟
  سید قدرت الله حسینی: خیر، منع قانونی دارد. و اینکه طرفدارانش مطرح می کنند که او می آید، بر اساس همان شیوه دروغ پراکنی است که در سیره آنها مشهود است. و با هدف حفظ نیرو های خود هر هفته به یک دروغ متوسل میشوند.

  سوال: آیا شما در این انتخابات شرکت می کنید؟

  سید قدرت الله حسینی: قبلا در پاسخ به خبرنگاران در چرام عرض کردم که درخواست های زیادی از طرف طوایف مختلف و شخصیت های سیاسی، اجتماعی، علمی و جوانان فرهیخته از گچساران و باشت داشته ام و همه هم صادقانه بوده است. باید به درخواست مردم جواب مثبت بدهم. به جهت استحضار جنابعالی یک طرف انتخابات آتی اینجانب هستم و طرف دیگر، همه کاندیداهایی که حضور پیدا می کنند، میباشند و به طور یقین همه عليه من هستند و یک اتحاد نوشته یا نانوشته با هم دارند.

  سوال::یعنی شما مخالفيد که دیگران در صحنه انتخابات کاندیدا شوند؟ و مطلعید افراد زیادی اعلام کاندیداتوری نموده اند با این وضعیت چه تدبیری می اندیشید؟

   سید قدرت الله حسینی:: هر کس شرایط لازم را داشته باشد حق دارد کاندیدا شود از این بابت ما مشکل حاد و خاصی نداریم که در پی تدبير باشیم، هر وقت ملاحظه نمودید که در جامعه و در بحث مسائل سیاسی همه به یک نفر حمله می کنند، بدان، نشانه قدرتمندی آن فرد و دوستانش میباشد.

  سوال: به عنوان سئوال پایانی این گفت وگو میخواهم بدانم اگر خودتان در صحنه انتخابات نباشید کدام یک از دوستانتان را پیشنهاد میدهید؟
  سید قدرت الله حسینی: در بین دوستانم بیش از ها نفر واجد شرایط کاندیداتوری هستند ولی فعلا این بار سنگین را به عهده حقیر گذاشته اند و انشالله پیروز میدان خواهیم بود.

  م

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  108 نظر برای “پاسخ سید قدرت حسینی به پست اینستاگرامی تاجگردون+شرح گفتگو”
  1. ناشناس گفت:

   حسینی برای خودش یه حرف های مفت و چفتی زده تو خواب ببینی که دیگه رنگ مجلس را ببینی مردک بی خبر از خدا مطمن باش چوب خدا صدا ندارد و به همین زودی ها حتما جواب این همه توهین و این همه خیانت را باید بدی

  2. ناشناس گفت:

   به امید پیروزی مختار استانمان

  3. همکار فرهنگی گفت:

   روی مجلس را نخواهد دید

  4. ننناشناس گفت:

   این آقاداره ازجای دیگر میسوزد هرچه آب هم میریزدفایده ندارد اودرتبلیغات انتخاباتیش بیشتراز این هم گفته بود ولی بدون مدرک

   • ناشناس گفت:

    اون سری به هیچ کس رای ندادم ولی این دفعه فقط تنها دلیلم برای رای دادن اینه که هر کسی غیر از تو نماینده بشه تا فکر نکنی ما احمق هستیم و اینطور از مبارزه با فساد برای خودت کلاه درست نکنی

  5. کورش گفت:

   جایی نمیبینم تو صورتت….. بندازم چون همجا پره از ….. …… فقط میشه بااین حرفها جوابت داد تو ی….. هستی برو …..

  6. شازینعلی گفت:

   غیر سر پومز بخوسی تیت نیبینه گذشته خودت ببرن شورای نگهبان رد صلاحیت میشی ایقد ….. نگو سالی قول شدی رای اصلاحطلب برندت کرد که اگ قران نمیبردی و قسم نمیدادی کسی بهت رای نمیداد ۴سال نماینده بودی چه کردی که الان اومدی؟

  7. گچساران گفت:

   انگار شهر ارث تاجگردون و خانوادش و نزدیکانش.
   اینا از جون این شهر چی میخوام.
   چه چیزی بهشون مزه کرده که دست بردار نیستن.
   تاجگردون اگه راست میگه با سند و مدرک خودش رو رفع اتهام کنه نه با دیگ حلیم و نذری.
   حتی خواهرش در فضای مجازی واسه این و اون شاخ و شونه می کشه و میگه بعدا واست دارم ( تهدید کسانی که کامنت میذارن)

   • بابک گفت:

    حسینی تو خودت منبع …..ی تو چاپلوس و ک….و….م…هستی .تو رای بیاری عقده ای بد بخت.چقدر اعتماد به سقفت بالاست که میگی از همین الان برنده ای؟

  8. گچساران گفت:

   به نظرتون در مدتی که تاج نماینده بود چند تا آزمون استخدامی در شهر برگزار شد؟
   چند نفر به صورت قانونی حذف نهادهای دولتی شدن؟
   حق چند نفر پایمال شد؟
   چه طرح بزرگی در شهر راه اندازی شد؟
   طرح مزخرف فاضلاب شهری هم یه طرح بدون کارشناسی. فقط واسه اینکه نزدیکان تاج به نون و نوایی برسن.

  9. گچساران گفت:

   الان چن تا از طرفدارای تاج که این چند سال خوب خوردن میان و کامنتای چرت و پرت میذارن.
   دیگه خفه شید

  10. بنام حق گفت:

   ایام تاسوعا و عاشورا است کل یوما عاشورا و کل عرضا کربلا درود بر سید نواده پیامبر قدرت الله اعظم حسینی عاشورایی خون بر شمشیر پیروز است

  11. گچساران گفت:

   طرفدارن تاج:
   اگه راست میگید به تاج بگید با سند و مدرک رفع اتهام کنه
   شما که میگید بی گناهه
   پس بیاد پاک بودنش ثابت کنه

   • ناشناس گفت:

    سلام
    من لر هستم و سال ۸۳ تا ۸۷ افتخار زندگی توی گچساران رو داشتم
    وقتی الان میام گچساران خیلی پیشرفت میبینم
    ایشالا همه نماینده ها با صداقت کار کرده باشن
    توی تمام ادیان و کشورها، وقتی به کسی اتهام میزنن، شاکی باید مدرک داشته باشه نه متهم
    خب اگه مدرک هست، چطور شورای نگهبان و… تایید کردن
    اگه من الان شاکی شما بشم که حقم رو ضایع کردید، خب باید مدرک داشته باشم، شما که نمی‌تونید کاری بکنید
    اگه مدرک هست، فورأ بدن قوه قضائیه

   • ناشناس گفت:

    قول شرف بهت میدم خیلی ریزش آرا داری غیر از تو خواب ببینی سید قدرت جون خوت جون مهران غیره سی ده تمن وام بری و تهران

  12. تحصیل کرده ی بیکار گفت:

   درود بر سید انقلابی پایان تبعیض و بی عدالتی نزدیک هست

  13. ناشناس گفت:

   غیراز اینکه خومجلس ببینی یااینکه درب در مجلس رد بشی

  14. ناشناس گفت:

   والا پوستت خیلی کلفته اگه آدم بفهمی بودی میرفتی پشت سرتو هم نگاه نمیکردی از الفاظ و رفتارت معلومه چقدر آدم بی ادعای مرد حسابی همه میشناسنت چه ر…..م…… واقعا …..گوی برازنده ریشته

  15. ناشناس گفت:

   انصافا من رای نمیدهم ولی از این ملت هوشیار وفهیم که به خود ورایشان اهانت شده ودیده نشده اند وبرای اثبات حقانیت تصمیم دارند که حقانیتشان را به دیگران ثابت کنند وبرسر این تفکر استوار ایستاده اند.من اعتقاد دارم دیگران به جای سخنان تکراری وتوهین وافترا برنامه محور باشند ونشان دهند که چه در چنته دارند برای مردم رو کنند چون ملت منتظر یک گشایش اقتصادی وبه جای دوشمن تراشی ولشکر کشی به محبت دوستی صمیمیت برطرف کردن مشکلات اقتصادی وسیاسی واجتماعی وفرهنگی نیاز دارند واز سخنرانیهای تکراری وتوپ وتشر خالی متنفرند زیراهرکه بامش بیش برفش بیشتر وهم چنین این مردم متمدن واگاه هم پای انقلابشان ورهبرشان تا اخر ایستاده اند و نیاز به یک نوکر در خدمت رسانی دارندودر انتخابشان هم همان عبارت(مشک ان است که خود ببوید نه اینکه عطار گوید)پس یه توصیه به دوستان کاندیداتوری در حوزه گچساران وباشت داریم که اگر جایی به افکار وشعور مردم توهینی کرده اندباصدای رسا وبا شهامت از اشتباه خود پوزش طلبند واز عملکرد خود در پیشگاه مردم اظهار ندامت کنند تا شاید مورد بخشش پروردگار عالم چون حق ناس میباشدقرار گیرد وروز قیامت هم تنها عملکرد خودمان ضمانت عاقبت مومنین خواهد بود به امید ان روزهایی که همه باهم با مهر محبت دوستی وخداترسی درکنار هم باافکار متفاوت ونژاد متفاوت هم زیستی شیرینی داشته باشیم.

  16. ناشناس گفت:

   غرور خانواده تاجگردون کار دستشون داد

  17. محمد گفت:

   حسینی واقعیت را گفت ،پایان دیکتاتوری تاج😂

  18. ناشناس گفت:

   لطفا واقع گرا باشید . خداوند به همه چشم عنایت کرده و عقل و …بنده می بینم شهرم در طول این ۸ سال اندازه کل تاریخ بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی پیشرفت فیزیکی دارد . جاده سازی ها . امکانات روستایی که البته الان میگید طرح ملی بوده و طرح ملی آدم ملی می خواد . شهرم به گچسارانی که در شان و مقام شهری که ۲۵ درصد نفت میهن عزیزم را تولید میکند نزدیک می شد که عده ای برای نفع شخصی و دور ماندن چندین ساله از غنائم که فکر میکنند ارث …هست نگذاشتن که بحول و قوت الهی در انتخابات میان دوره ای پیش رو یکبار دیگر با ارتش ۴۰۰۰۰ نفری این سد را از سر راه برمیداریم . حداقلش این است که ما به طرفداران جناب حسینی توهین نمیکنیم و به تبعیت از موسوی ها از قبل و ۱۰ ماه مانده به انتخابات خود را برنده کارزاری که یقین به شکست در آن را داریم نمی دانیم و جوی روانی متشنج برای روز بعد از انتخابات ایجاد نمیکنیم جناب حسینی . گچساران را به آمادش می شناسند جناب تاجگردون و بس .

  19. واقع بین گفت:

   مرد خودتی که یه نقطه سیاه نداری علیهت استفاده کنن
   برای همین راحت حرفت را میزنی

  20. کورش گفت:

   یلام تحصیل کرده بیکار مگه یادت رفته خانمی که شب قبل از رای گیری طرفداران سیدانقلابی به گلوله بستن وه کشتنش چه گناهی کرده بود یه شهرستانی بی گناه که اومدبودعروسی یکی از اقواماش یکم مردباشید انسانیت کجا رفته یاتوهین کردن به بعضی طایفه ها بعد بهش میکی سیدانقلابی بخدا از نخست وزیر اسرائیل چیزی کم نداره فقط آبشو نیست وگرنه شناگر ماهریه همه چیزتو ریشش خابیده

  21. دیل گفت:

   زنده باد مختار

  22. باوی گفت:

   مرد گرون
   خدا حفظت کنه

  23. باوی گفت:

   لازم بود تاج سر پوزی بخوره

  24. مرداپور گفت:

   تاجگردون نماد فساد در ایران است دفاعی ندارد
   در مقابل تهدید کنندگان هم باید تهدید کرد اگر توان عمل تعدد دارند آدرس بدهند تا با اسلحه بیاییم آنجا

  25. اسماعیل گفت:

   حق همه مردم گچساران رو پایمال کردی حالا احمدی خودتو میخوری چطور تو زمان نمایندگی تاجگردون نیامدی جلوشو بگیری
   وقتی نماینده بودی همه نماینده ها ….. شده بودن

  26. مسعود حسین پور گفت:

   بهترین گزینه برای گچساران بی شک همون آقای تاجگردون بود و بس ، آقای حسینی شما حتی ذره ای استعداد برای مدیریت ، ذره ای نبوغ برای آفرینش و ذره ای کاریزما برای نماینده شهری مثل گچساران شدن در وجودتان نیست و با اهرم تهمت و افترا و تنگ نظری قصد رسیدن به هدف را دارید و این بسیار چندش آور است.

  27. مردی که نامش درتاریخ استان برای همیشه میدرخشد گفت:

   زنده باد سید قدرت الله به راستی ازنسل زهرا(س) هستی

  28. مسعود گفت:

   به جای اسب شاهی……

  29. علی گفت:

   سلام شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه

  30. موسوی طرفدار مظلومان محرومان گفت:

   حفظ آبروی مسلمان از کلبه هم بالاتر است بدون سند و مدرک حرف زدن آن دنیائیان را برای دیگران خراب نکنید این دنیا که خرابه ؟

  31. گچسارانی گفت:

   عجب جواب دندون شکنی خوشم اومدسیدجان

  32. نورعلی خادمی گفت:

   توهین بسه مرد کار وعمل باشید که نه مجلس ماندنیست نه شما کی میدونه تا فردا از شر کردونا در امان ااست.مردم خودشون ببهتر میدونن کی را اا انتخاب کنند.

  33. دریکوند گفت:

   آقای حسینی بوی د…….وخیانت از حرفهای تو بلند است.ناجگردون در قلب همه لرها تا ابد زنده است.شما عددی نیستی و فقط به خاطر حسادت این حرفها را میزنی راستی چه خبر از داماد آقای زاکلنی

  34. رضا عسکری گفت:

   ….ر زمانه، م…..ریش قرمز

  35. حسین گفت:

   سید بزرگوار، از حرفهای بی ادبانه، لمپنها ناراحت نشو، عادت دارن که به هرقیمتی روی حرفشان بایستند، برای بیدار کردن جماعتی که خودشان را به خواب زدن وقتت رو هدر نده…

  36. بانو گفت:

   تاجگردون و خانواده اش تازه به دوران رسیده بودم که زمین خوردن

  37. ناشناس گفت:

   حیف مجلس نباشه که تو بری تو مجلس کسی که بلد نیست سخنرانی کنه وهمش از ……….ی داخل مجالس سخنرانی میکنی بهتر نیست برس فکر دیگه ای بکنی واقعاً حیف صندلی مجلس که تو روی اون بنشینی

  38. ناشناس گفت:

   تو خودت در چهار سالی که در مجلس بودی فقط …..کردی به ملت باوی مثل زمانی که ریس اموزش وپرورش بودی و بچه های باشت و باوی را نابود کردی تو یه ج…..ر هستی نمیدانم ملت باشت و گچساران مگه تو را نمی شناسند که به تو رای میدن

  39. امید گفت:

   اقای سید انقلابی..کی بود بعد از انتخابات قبلی دست به اسلحه شد و تیراندازی میکرد؟ اقای سید انقلابی فرزندان و خواهر وبردار اقای بیعت اصل توی زمان شما چه جوری در اداره جات مشغول بکار شدن؟ مگه شما نبودید که توی کار سازمان ها دخالت میکردی و اجازه ندادی فلان شخص از مسولیتش برکنار بشه چون از اقوام شما بود..

  40. ناشناس گفت:

   شهید چمران :
   می گویند تقوا از تخصص مهمتر است آن را می پذیرم اما آنکس که کاری را بدون تخصص می پذیرد بی تقواست
   جناب حسینی یه نگاهی به عملکرد خودت کن و با عملکرد تاجگردون مقایسه کن اگر واقعا توانایی داری بیا
   اگر نداری وقت خودت و مردمو تلف نکن

  41. پسر باشتی گفت:

   فقط حیف اسم سید این حرفا رو که میزنه از سر پیری و نداشتن تعادل روانیه پیرمرد برو قرصاتو بخر تاریخ مصرفت تمام شد حنات رنگی نداره لطف آله موسوی بهتراز تونه حیف اسمتو بزار ….

  42. محمد گفت:

   آقای حسینی بحرینی نمیشه هر شخصی انشا سرهم کند بددن مدرک و دلیل به دیگران تهمت بزنند
   آقای حسینی مدعی مسلمانی بودنت که گوش فلک را کر کرده است . خود را طوری اولاد پیغمبر می داند بقیه به اجداد و ریشه خود شک می کند چرا اجداد ما از اولاد پیغمبر نبوده است ا هر چند پیامبری نوح در پسر اثر نکرد نمی تواند هر کسی که ادعایی اولاد پیغمبر از هر گونه گناه و خطا آلوده است درصورتی که همه از فرزند آدم هستیم
   جناب بحرینی تا آقازاده کشورهای خارجی هستند که الان چوب در چشم تاجگرددن می کنید که بستگان شما خارج کشور هستند
   جرم پدر را که نمی تواند به پای پسر نوشت

  43. مریم گلی گفت:

   آقای بحرینی یکم خوب فکر بگذار مردم قضاوت کنند نه اینکه خود بگو وخودت هم بخند
   مگه آن ……شما نبود که با تفنگ‌ جنابعالی آن خانم دکتر قشقایی را به خاطر چهار تا رای و صندلی مجلس نا جوانمرد ریخت هنوز جای خون آن خانم دکتر روی خیابان مانده
   تو رو به همان اولا پیغمبر قسم می دهد دست از سیاست بردارید سیاست که اول و آخرش قتل و بی عدالت و بی آبرو کردن مردم دیار است با حرف های خاله زنکی باعث بد نامی مردم گچساران و باشت در عموم شده اید

  44. علی گفت:

   آقای بحرینی وقتی رئیس جمهور و مجلس بودجه ای در اختیار قرار ندهند شما با دست خالی می خواهید منطقه تان را گلستان کنید یه وعده های بده که با عقل جور در بیاید

  45. فقیر گفت:

   مخبریم شده افتخار اگه دیگه مثل تاج تو زندگیتون دیدید برا این استان

  46. اصفهان گفت:

   آقای بحرینی که مدعی هستید از اولاد پیغمبر هستید چرا آبرو و حرمت و برادر دینی و همشهری خود را رسانه ها زیر سوال می بردید انقلابی فقط حاج قاسم سلیمانی
   اولاد پیغمبر مانند علی (ع)که برای حفظ و بنیان حکومت سکوت کردند و از حق خود گذشتن
   بحرینی از شعارهای کم کن به عمل بیفزا

  47. اصفهان گفت:

   بحرینی شما که مدرک تون جامعه شناسی هست که سررشته ای از سیاست و اقتصاد و عمران دارید هر همه که با گفتن من اولاد پیغمبر هستم و قسم دادن که حل نمیشه بحرینی دیگه از ابوبکر به پیامبر که شما نزدیک نیستید از عمرو عاشیه به پیامبر نیست که اینهمه ادعا می کنید من از اولاد پیغمبر هستم به خدا خود پیغمبر مثل بحرینی ادعا بی گناه و خطاب نمی کرد که این بحرینی ادعا می کرد پیغمبر می گوید من هم بشری مانند شما هستم

   • ناشناس گفت:

    من مال آون منطقه نیستم ولی میگن تاجگردون تو برنامه ریزی وارد بوده و زرنگ، این آقای حسینی برای خشنودی خدا موش نمیگیره، و از نظر قیافه و تیپولولژی …….. نداره ،و ظاهرا باید تندرو باشه،یه آدم معمولی از اصفهان

  48. حسن گفت:

   شماهاهمانطوری که عبدالله خان ضرغماپورراباخیانت کشتید.تاجگردون ترورشخصیتی کردیدهرچنداودردل قوم لرجای دارد.رامهرمز

  49. محمد گفت:

   از گندم ری نخواهی خورد اون یه دوره با ۱۳ هزار رای اومدی مجلس برات خاطره میشه

  50. ناشناس گفت:

   اقای حسینی من بچه خوزستانم کاری بااتخالات شماندارم ولی خدای ….. نمی کشی اینقدبه دیگری تهمت میزنی توکه معلومه ازد…..یی دست همه رابسته ای

  51. فریدونی گفت:

   بزک نمیر بهار میاد .
   شتر در خواب بیند پنبه دانه.

  52. جوانان گچساران گفت:

   سلام
   سیاست در گچساران از گچساران با جغرافیای کوچکش بزرگتر است و دلیل آن هم مشخص است …نفت…
   تاجگردون نماینده ای زبل و زرنگ و چهره ای ملی و…هر چه شما بگویید..شما می گویید تاجگردون هرکاری کرد به گچساران خدمت کرد واین کافی هست؟!
   اولا که ایشان دچار تخلفات زیادی شده اند و باید پاسخگو باشند و انشاءالله خواهند بود…
   دوم اینکه ایشان به شکل روشنی گچساران را به حمید و پروین و امینی سپرد وخود را آماده ریاست جمهوری می کرد!!
   حالا شما حساب کنید جایگاه نخبگان و جوانان مستعد و سیاسی و علمی شهر چه بود؟
   یعنی شما می فرمایید جوانان گچساران به عصر نوکری خانواده تاجگردون برگردند و به پای پروین بیافتن ؟! در عوض با چهار تا تخلف از طرف ایشان به کل توانایی ها و مطالبات مردم سرپوش گذاشته شود؟!
   چه انتظارات عبثی!
   درک سیاسی بالا از طرف جوانان این شهر به زودی بر سر کاسه لیسان جریان شوم پروین پرستی آوار خواهد شد و چه بهتر به سمت رسوا کننده این انحراف بزرگ،این …..د آشکار ،این خانواده م….ر و از خود راضی ، این فرد …..د و هزار چهره، این فرد ….. و …..از هر نوع ، هدایت شوند….
   انشاءالله در آینده با روشن شدن ابعاد مبهم حکایت تاجگردون مردم هم بهتر در مورد ایشان قضاوت خواهند کرد …
   درود بر سید قدرت حسینی و خانواده پاک وبا شرفش

   • رضا توکلی گفت:

    ریشه تاجگردون که قومی ….و….و……. مردم گچساران هستند که چندین دهه چنته بوسیله زور و قدرت و پول در مجلس انداخته اند و از این طریق …..بسیاری بدون حساب و کتاب جمع کرده اند باید از مناصب بخصوص مجلس کوتاه شود چرا بازرسی کل کشور مال و مناری که تاجگردون و پسرعموهایش که قبلا نماینده مجلس بودند را بررسی نمی کند که از کجا آمده است تا پرونده ای از انواع …..ها و ….ها و شرکت های پیمانکاری بخصوص در موضوع فعالیت های ساخت و ساز مخازن نفتی رو شود که …….های دیگر در برابر آن عددی نباشد شرکت پتروامید آسیا را خوب است بببنید در حوزه نفتی دست به چه بده بستانهایی کرده است من و امسال من سال هاست اطلاع دارم خوب است ملت نیز این …… روز و نه سر ….نه را خوب بببنند

  53. مهران گفت:

   اگه برای گچساران کار کرده بسیار انسان شریفی هست مثل کرباسچی که اصفهان و تهرون را نجات داد
   اگه این بودجه ها که تاج گردون خرج گچساران کرده خرج لواسان شده بود خوب بود ؟؟؟ جناب سید قدرت؟ قدرت طلب

  54. مهران گفت:

   ببین آقای حسینی من لر نیستم ولی واقعیات و سیاست را خوب میدونم
   اگه ناطق و لاریجانی رئیس جمهور شدن شما هم وارد مجلس میشوید.

   اگر آقای تاج گردون بودجه گرفته خرج گچساران کرده بسیار عالی هست.

   فکر این این بودجه ها با زد و بند خرج لواسان شده بود شما پیگیری میکردید
   والا قسم میخورم که نه

   شما فقط فکر قدرت طلبی هستین و بس

   مکرو و مکرالله والا خیروالماکرین

  55. رضا توکلی گفت:

   من ساکن گچساران هستم دوسه ماه قبل از رأی گیری قوم تاجگردون کار نکرده جهت جذب آرا نمی گذرانند سال هاست در گچساران و حومه سلطه و چنته انداخته اند و مال و منال بسیار بسیار زیادی از طریق ب…..یری و پیمانکاری و حق و…….ن جمع کرده اندو در هر پستی از فامیل و نزدیکان خود در شهر نفر گذاشتند انشاا به امید خدا ریشه این قبلیه (تاجگردون) که سالهاست بر نمایندگی مجلس سوار هستند خشکیده شود و این باند و باندبازی های این قوم که اجازه ورود به کسی در هیچ منصبی نمی دهند و این شهر ملک پدریشان شده شرشان از مجلس و مناصب کوتاه شود

  56. خیرابادی گفت:

   حسینی اگه پشت گوشت رو دیدی مجلس را هم میبینی

  57. حسین بالش زر گفت:

   بادرود
   در هزار چهارصدسال پیش سلمان،,(روزبه کازرونی
   ,) شدمشاورعمر وایران را نابود کرد حالا در ایران روزبهای زیادیبوجود آمده وسعی در خرابی ایران دارند وهر مهره
   خوبی را با ترفندهای غیراخلاقی از صحنه کاری بیرون خواهند کرد

  58. قشقایی گفت:

   تاجگردون مرد بزرگی است که با این تخریب ها خراب نمی شود.
   تاجگردون بهمن بیگی دوران است. فارغ از قومیت ها خدمت کرده است.
   بالاخره آفتاب خدمت تاجگردون طلوع خواهد کرد.

  59. نتیجه گفت:

   سی قدرت خودش از همه بدتر تو زمان نمایندگیش حتی به مستخدم مدارس هم که مخالفش بودن رحم نکرد

  60. M.i.s گفت:

   با این بیانی که داری عمرآ مجلس به چشم نمی بینی
   اول خوده تاجگردون اگر بیاد بعدش همون رقبایی که از الان وحشت زده شدی ازشون.

  61. Behnam گفت:

   خدا شاهده قیافه اش به داعشی ها میخوره. بدبخت اون شهریست که بخواد اینو از قلعه فولادیش ببره کاخ شیشه ای

  62. اصفهان گفت:

   حسینی مجلس میدان چوب بازی نیست که شال و کلاه کردید

  63. گچساران گفت:

   تمام مردم عربستان و عراق و قطر از اولاد پیغمبر هستند که دلیل نمیشه ادعایی ریاست طلب کنند خواهشا از این برای اهداف شخصی استفاده نکن

  64. بهبهان گفت:

   من راننده هستم هر وقت از جاده گچساران و بهبهان عبور می کنم صدبار درو بر پدر و مادر تاجگردون می فرستم جاده امن و بی خطر است خدا رحمت کنه پدر تاجگردون را

  65. گچساران گفت:

   مردم عملکرد واقعی د عینی تاجگردون را حس کردند

  66. زاگرس گفت:

   حسینی بحرینی با گفتن من اولاد پیغمبر هستم مشکلات مردم که حل نمیشود آقای بحرینی چطور به خودتون طرفداران تون اجازه می دهید از نام معصومین و ائمه سو استفاده کنید
   همه مردم ایران مسلمان هستند پس اینقد از نسل اولاد پیغمبر هستم را به رخ مردم نکش مردم امام جماعت و جمعه دارند.

  67. زادگاه گفت:

   آقای بحرینی دلیل نمیشه چرا رای نیاوردید و …..ادتان به خاطر یک رای خون آن خانم قشقایی ریخت . دست به تخریب و تهمت و بزنید هر روز با تاجگردون جنگ رسانه بر پا کنید

  68. ناشناس گفت:

   جناب سید قدرت اولا برای من که یک گچسارانی هستم وسالهاست پاسوز نورچشمی های شما و تاجگردون هستم برایم فرقی ندارید،مطلبی مینویسم به طرفداری از اقای تاجگردون نیست چون ایشان هم ……..کاری زیاد داشتند مخصوصا اطرافینش خواهرش داماد ……. و برادرش،اما خودت هم گذشته ….. خوبی نداشتی دله….. به تمام معنا بودین خانوادتا اخرین نفرش پسر برادرت بود که ……سیم های برق بود پس برای مبارزه با …… از خودت که اون همه بیسواد در ادارات گماشتی تا …… های در روز روشنتان از خانواده ات شروع کن……… هستید و متاسفانه همتون پشت هشت سال جنگی قایم شدین که جز بدبختی برای ما نداشت از سهمیه ها گرفته تا مصونیت قضایی ک برای یک کلمه خانواده شهید و ایثارگر بودن دارید…هرچند به عنوان یک ایرانی شهیدان و رزمندگان پاک دست را از اسطورهای خود میدانم که برایشان ارزش قائلم به عنوان مدافعان وطنم اما شما خانواده هایشان بخاطر کارکردهایتان هر روز از ارزششان کاسته اید

  69. زاهد گفت:

   هرکسی که میره توسیاست مثل……..میگه و هدف اصلیش تامین منافع خودش و ذی نفعانش می باشه لذا از حرفهای پر زرق و برق برای رسیدن به هدفشون استفاده می کنند.فریب هیچکدومشو نخورید

  70. بنده خدا گفت:

   به قدرت خان بگویید یک بار فریبت را خوردیم بجای اینکه وکیل مردم باشی کفن پوش شدی وبه کل مردم از یادت رفت.دیگر اراجیف بس است.برو اون ….را که ب….ر بود …… جریانش را حل کن.زنی که در شب انتخابات خودت جان شیرین خود را توسط حامیان تفنگ بدستت از دست داد حل کن. بعد مردم را ……بده..

  71. مسعود گفت:

   آقای بحرینی یه کلام به ما بگو اصلیت کجایی داری این ادبیات قوم لر واصیل ایرانی نیست بس کن تو را خدا چرا از سر عصبانیت حرف میزنی معلومه کم آوردیه

  72. کوروش گفت:

   سلام ودرود
   ای مردم گچساران از من بشما نصیحت به کسی که ریش داره رأی ندید چون با این ریش تیغ میزنه هرگز انسان سه تیغه بی وجدان نیست

  73. مصطفی گفت:

   گروه تاجگردون خیلی چاپلوس داره، بنده کار ندارم کی رفته مجلس و کی میره .چون این کشور…..ه اش مشکل داره.خودم ماهی۲۰ میلیون درامد دارم.ولی اینایی که چاپلوسی میکنن فک کنم منبع درامدشون م….ه باشه😅

  74. مصطفی گفت:

   بعضی ها در این ۸سال خیلی چاپلوسی میکنن، بنده کار ندارم کی رفته مجلس و کی میره .چون این کشور …. اش مشکل داره.خودم ماهی۲۰ میلیون درامد دارم.ولی اینایی که چاپلوسی میکنن فک کنم شوق و ذوقشون …… باشه😅

  75. ناشناس گفت:

   فکرنکنم مردم گچساران که بهترین چهره رالزدست دادن به این رای بدن چون توان وکارایی نماینده قبلی راندارد نه ایشان بلکه نمایندگان دیگراستان هم مثل تاجگردون نمیشن مردم خودشون میدونن چه کارکنند

  76. کوروش گفت:

   من نه لر هستم نه گچساران .مردم اونجا خیلی فهیم هستن .من تو یه مدرسه ای هستم که پسر دوازده ساله تاجگردون را با بادیگارد میاوردن و می بردن .ملت عزیز لر اینا بس نیست؟بابا راست میگن این فرد ریشه دوانده تو لانه ….. .یه تیم ……درست کرده ثروت غیر قانونی جمع کرده .کدوم احمق ایشون کرد ریس کمسیون بودجه.

  77. ناشناس گفت:

   مردم دیگه به عمر عاص و بن زبیر ها که قران را سر نیزه میکند رای نخواهند داد

  78. علی بختیاری گفت:

   سید قبول کن اگه ریشتو بتراشی خواهی دید که زیرش نوشته است usa

  79. ناشناس گفت:

   اگر ایشان خانواده شهیده ودینش به انقلاب ادا کرد تو چکار کردی ؟شما توی صحبت هایت به خانواده اش توهین کردی واین خود سند است که به خانواده شهیدش توهین کردی ومیتواند شکایت کند وخانواده ایشان را غیر مذهبی خواندی!

  80. حقیقت گفت:

   کاری به خوب یا بد بودن سید قدرت ندارم اما خداوکیلی بیشتر حرفاش حقیقت داشت…..تاج با داردسته اش خیلی مغرور شده بودن

  81. طایفه جلیل گفت:

   سید قدرت یه کلاس شیشمی بیش نیست حتی به درد رئیس یه مدرسه نمی خوره که می خواد کله من کله ی بزرگ مرد تاریخ نمایندگی استان کهگیلویه و بویراحمد کنه ایشون خودش ……. آدم است دم از انقلابی می زند تاج یک انقلابی است که خدماتش به مردم واضح و آشکار است

  82. ناشناس گفت:

   خودت روت میشه حرف بزنی؟؟؟

  83. ناشناس گفت:

   چیزی ه عوض داره قدرت خان گله نداره. باش تا به موقع

  84. ناشناس گفت:

   اگر کل فضای مجازی کشور بر علیه تو نشد هر چی خواستی بگو

  85. ناشناس گفت:

   تو فقط قدرت خیانت کردن داری

  86. ناشناس گفت:

   اگر قران هم بر سر نیزه کنی فایده نداره که نداره

  87. منتقد سید قدرت گفت:

   اگر آقای حسینی باهوش باشه خودش را از انتخابات میاندوره ای میکشه کنار.
   اقای حسینی باور کنید نه آنهایی که دور گذشته تو را آوردن و روبروی تاج قرارت دادند، دلسوز تو بودند،نه اونهایی که الان شیرت کردن که بیا از گوشت شکاری که زدی بخور و کیفش رو ببر ،دلسوز تو ه.
   از این توهمات بیا بیرون و برای فامیلت بیش از این هرینه تراشی نکن.
   بیا این هوشمندی و فراست را از خودت نشون بده و خودت و فامیلت را از این معرکه نجات بده.
   سیدجان باور بفرمایید رای تو اینبار به مراتب از رای دور قبلت کمتر خواهد بود.

   یه ضرب المثل لری داریم که میگه:
   دوست ایگو: وت گفتم
   اما دشمن ایگو :خواسم وت بگم

  88. خدیجه سعیدنیا گفت:

   کلی گویی و اتهام زدن و ادعا کردن که حرف حساب نیست. تاجگردون چند طرح و پروژه و تسهیل گری داره که بگه بدهکار منطقه نیست، شما هم اگر کاری قابل ذکر کردین بفرمایین


  
  امروز شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • رئال مادرید فاتح اولین ال کلاسیکو در دوران كرونا
 • راه خدمت، فقط از مجلس نمی‌گذرد
 • شاهرود در لیست وضعیت بحرانی کشور
 • سردار آزمون مشکوک به ویروس کرونا
 • آخرین جزئیات اعطای وام‌های دانشجویی
 • کاهش وزن وفشار خون بایک نوشیدنی خوش طعم
 • سهم ۵۰ تا ۷۰درصدی اجاره‌بها از درآمد خانوارها
 • بعد از ۵۰ سال تلاش می‌کنم به معنای واقعی ببینم
 • فهرست مشاغلی که در ۴۳ شهرستان با وضعیت بحرانی تعطیل می شوند
 • زمین خواران ۱۱۰ درخت بلوط را در یاسوج قطع کردند+تصاویر
 • ویروس کرونای فعلی با ویروس اسفند ماه تفاوت دارد
 • رئیس جمهور پاسخگوی مرگ و میر بالا باشد
 • عوارض پساکرونا در بازماندگان کووید۱۹درمان دارد؟
 • FATF ایران را در لیست سیاه نگه داشت؛ محدودیت‌های سخت‌تری در راه است؟
 • سرقت ۵ میلیاردی از خانه زن ثروتمند
 • نگاهی به سیره امام حسن عسکری(ع)
 • سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • نباید معلمان غیررسمی را بلاتکلیف بگذاریم
 • پیش‌بینی وضعیت هوا طی چند روز آینده
 • ماجرای فروش ‌جسد ‌به ‌ضایعاتی
 •