طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 11 جولای, 2020 | کد خبر : 115201 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •   بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان گچساران پیرامون رد اعتبارنامه مجلس یازدهم در اقدامی شبهه برانگیز با دور زدن قانون و بدون توجه به مواد و مفاد قانونی در بررسی اعتبارنامه نماینده گچساران و باشت؛ قانون و نیز جایگاه مجلس را که خود باید حافظ قانون باشد به بدترین وجه ممکن تنزل داد و […]
 • فانوس زاگرس؛

   

  بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان گچساران پیرامون رد اعتبارنامه

  مجلس یازدهم در اقدامی شبهه برانگیز با دور زدن قانون و بدون توجه به مواد و مفاد قانونی در بررسی اعتبارنامه نماینده گچساران و باشت؛ قانون و نیز جایگاه مجلس را که خود باید حافظ قانون باشد به بدترین وجه ممکن تنزل داد و مردم و رای دهندگان را ملکوک و ناامید از صندوق رای ساخت.
  مجلسی که به غلط خود را طراز انقلاب می نامد و به لطف رد صلاحیتهای گسترده و با رای حداقلی دایر شده است نمی تواند صدای مردم و ملجاء اطمینان بخشی برای ملت باشد و اساس آن که باید مبتنی بر عدالت و رفع تبعیض و پیگیری مشکلات و مصائب مردم باشد از همان ابتدا با اشکال ماهوی روبرو است، در واقع خانه ملت نیست زیرا بسیاری را رد صلاحیت کردند تا افراد خاص و منظور شده ای بتوانند راه یابند و چنانکه پیداست اکثریت مردم سهمی در آن ندارند و به شدت مورد سوال و شبهه است.
  خانه ملت به ترفند و با تیغ نظارت استصوابی در اختیار کسانی قرار گرفته است که برخی راه یافتگان و بخصوص رئیس آن در معرض اتهاماتی هستند که بی تردید از شأن مجلس طراز انقلاب می کاهد و نمی تواند داعیه حمایت از محرومان را سر دهد.
  چنانچه نماینده گچساران و باشت را به فساد و یا حواله دادن به نامه وزارت اطلاعات در یک پروسه عجیب و غریب و در حالی که از فیلتر نظارت استصوابی و تائیدیه وزارت اطلاعات و سایر ارگانها گذشته بود با بدعتی عجیب تر ضمن تایید اعتبارنامه در کمیسیون تحقیق در صحن مجلس به رای گذاشته و با لابی، اعتبارنامه وی را رد می کنند؛ می بایست شورای نگهبان و وزارت اطلاعات و دستگاه قضایی و سایر ارگانها پاسخگو باشند که چرا همان ابتدای امر و قبل از انتخابات و رای مردم با پرونده هایی که ذکر میشود در عدم صلاحیت وی اقدام نکردند؟ کما اینکه آنچه تا کنون طرح شده است و بیشتر از آن هم همان زمان مطرح بود ولی وی تائید شد و جمعبندی کمیسیون تحقیق هم بر تائید ایشان صحه گذاشت اما در عین ناباوری در عمل غیر قانونی مجلس و انفعال رئیس و هیئت رئیسه و با زور و ضرب دیگران به صحن رفته و حتی با ادعای شفافیت، جلسه غیر علنی برگزار کرده و مبادرت به حذف نماینده یک شهر می کنند و مردم را در بهت و حیرت فرو برده اند.
  اگر بنا بر یقه گیری و جامه درانی است، دیگرانی هم در مجلس هستند و رئیس مجلس هم مورد اتهام است و اسلام و عدالت و انسانیت و دموکراسی و …. اقتضا می کند که اعتبار نامه آنان هم مورد سوال قرار گیرد.
  آیا با خود فکر نکرده اند و یا بزرگترهایشان به آنان گوشزد ننموده اند که با امید مردم و رای مردم و آینده ای که باید برای بهتر شدن اوضاع در این شرایط نابسامان اقتصادی و معیشتی و جولان بیماری به آن دل بست چه کرده اند و با این همه ندانم کاری و هدر دادن رای و وقت و امید مردم و خطای محرز بی قانونی مجلس چگونه باید به احیای امید در دل مردم پرداخت؟
  صندوق رای که باید نشانه دموکراسی باشد مورد هجمه قرار گرفته و تیر و ترکش و خنجر و شمشیر شده برای دریدن و زخمی کردن مردمی که تعلقات سیاسی و یا دلبستگی های آنان با راه یافتگان فعلی مجلس نمی خواند، طایفه کم مایه به خیال خود طراز انقلابند و درست رای مردم را هدف قرار داده اند، بفرمائید رای مردم چه ارزشی نزد مجلس مثلاً انقلابی دارد که در این وانفسا اولین قربانی رای غیر قانونی مجلس مردمند.
  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گچساران اعلام می دارد به اعتلای انقلاب و ایران می اندیشیم و در پهنه‌ی معرفتی و فرهنگی‌ و سیاسی کلانتر از این مرزهای خیالی نوبنیاد و حقیر و خلاف قانون، بالندگی ایران عزیز و شهرمان را در میانه‌ی تمام این تیرگی‌ها خواستاریم تا با احترام نهادن به رای و نظر مردم، آفتاب مهر و برادری و برابری و عدالت را فروزنده تر به تماشا نشسته و مطمئن از مشارکت خود در سرنوشت کشور باشند.
  زمان و تاریخ داورانی سخت‌گیرند که هیچ مدارا نمی‌کنند با این خیره سری ها و ذبح صندوق رای را در مسیر فشار بیگانگان بر انقلاب و نفوذ در خانه ملت ارزیابی می کنیم.
  با فساد از هر نوعی و هر کسی باشد باید با جدیت و سختگیرانه برخورد کرد؛ با همه آنهایی که متهم هستند بدون تبعیض و یا امتیاز ویژه ای در مجلس چه نماینده و چه رئیس و هیئت رئیسه باشند با جدیت برخورد شود.
  ۲۰/۴/۹۹
  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان گچساران

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  14 نظر برای “بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان گچساران پیرامون رد اعتبارنامه”
  1. اصلاح طلب واقعی گفت:

   بهتر است به این صراحت از فساد، رانت و ظلم حمایت نکنید.اگر قرار است اعتبار نامه دیگران مورد اعتراض قرار گیرد باید توسط آقای منتخب مورد اعترااض قرار می گرفت که چون ریگ به کفش داشت می ترسید و فقط دنبال معامله بود و می گفت شما اعتراض نکنید تا من هم نکنم یعنی معامله روی رای مردم. درود بر شرف معترضین که گفتند ما بر اعتراضمان هستیم شما هم اعتراض کن. در همه مراحل فقط گفت من کثیفم شما هم، چیزهایی دارم ولی نمیگم و از این حرفها فقط میخواست بگوید بیایید با هم ب…….م و بخوریم مثل همیشه ولی اینبار نیروهای پاکدست آلوده نشدند.
   در مورد شورای نگهبان و نهادهای امنیتی بالاخره تکلیفتان را روشن کنید. شما که همیشه مخالف بودید حالا ورق برگشت؟ اوف برشما که فقط به منافعتان می اندیشید.
   اینقدر مردم مردم نکنید لطفا، از صد و پانزده هزار و پانصد واجد شرایط شما با احتساب خرید و فراخوان از بیرون کمتر از چهل هزار رای داشتید یعنی بیش از هفتاد و پنج هزار نفر به شما نه گفتند و دیدید هرچه منتخب رد اعتبار و شما مظلوم نمایی کردید یک نفر حاضر نشد از خانه بیرون بیاد. کور خوندید که شما و نزدیکان منتخب رد اعتبار در معالی اباد، ولنجک، لواسان، الهیه، ترکیه و ….عشق و حال کنید و با شلوغ کردن فضای مجازی و ارسال کلیپ های دروغ مردم قربانی رانت و فسادنان شوند. ایشون که می گفت داعیه ماندن ندارد پس چرا حالا دارد خودش را خفه می کند؟
   در نهایت شما به قول خودتان شورای اصلاح طلبان خوشحال باشید که از بند اسارت رها شده و بتوانید بعد از چهل سال بدون ترس بنشینید و کاندیدی انتخاب و معرفی کنید اگر آبستنتان نکرده باشند و مجبور و محکوم به دنباله روی آل تاجگردون این بار با ساسان یا پروین یا لیلا یا دیگری نباشید.

  2. ناشناس گفت:

   احسنت

  3. گچساران گفت:

   دوره بخور بخور فعلا تموم شده و نمیدونید چیکارکنید و زدید به سیم آخر

  4. گچساران گفت:

   شما اصلاح طلبان باعث بدبختی مردم و کشور شدید. چه رویی هم دارید…
   همین تاجگردون به عنوان رئیس برنامه و بودجه مجلس و به قول خودتون معمار اقتصاد و امیر کبیر زمان یکی از عاملان فلاکت و بدبختی مردم بود. مردم اگه درک و فهم داشته باشن نباید به اصلاح طلب جماعت رای بدن که هرروز بوی فسادشون میاد

  5. خ.م گفت:

   دنبال چی میگردین؟میخایین چی رو ثابت کنید ؟به همه ثابت شد و ردش کردن این کار رو باید دوره گذشته میکردن

  6. جواد گفت:

   ببخشید جبهه اصلاحات سالهاست که مرده حالا شورای اصلاحات گچساران که دیگه محلی از اعراب نداره.

  7. مح گفت:

   همین اصلاطلبان…. کشور رابه فناه بردند بیانه بخوره توسرشون هرچه بدبختی مردم میکشنداز اصلاح طلبان لعنتی است

  8. گچساران گفت:

   این شورا زمانی که بنزین رو سه برابر کردن کجا بود؟این شورا زمانی که فقر و خودکشی و پارتی بازی و رانت وفساد و طایفه پروری و خانواده پروری و دخالت در نفت و ادارات بود کجا بود ؟؟؟؟؟؟چرا آن زمان از جانب مردم به تاجگردون انتقاد نکرد ؟مردم ان زمان منتظر واکنش شما بودن آقای دارابی که خود را معادل کل اصلاحات میدانی .یادم هست روزی که صحبت تاج بود شما رو جلو درب فرمانداری دیدم چرا برای موارد فوق الذکر مردم را همراهی نکردید؟البته حق دارید شما چون ….

   سردبیر محترم در راستای ازادی عقاید لطفا نشر دهید

  9. شمس مرادی گفت:

   من به این نتیجه رسیدم که دیگر رای مردم ارزشی ندارد وانگشتم را کثیف نخواهم کرد وقتی یه عده از خدا بیخبر که ماهیتشان برای همه مشخص است ومتاسفانه همین افراد خود نماینده بوده اند و عملکردشان را نیز دیده ایم بجای چهل هزار نفر تصمیم میگیرند ومردم را از انقلاب بدبین میکنند تف بر شما ها باد شما به فکر مردم نیستید فقط انسانی قوی تر از خود را نمیتوانید تحمل کنید و مطمئن باشید تاجگردون در قلب مردم جای دارد

  10. فرهنگی گفت:

   اگه عنقریب آقای تاج شمایاپشت میله های زنذان دیده بشه یاارترس دادخواهی ماهیتش برهمگان ثابت بشه وازکشورفرارکرددلمان آروم میشه

  11. فربد گفت:

   تاجگردون بجزدرقلب ویژه خوران ومردم ساده لوح جا داشته باشد والااثرمردم سالم وصالح ایشون راقبول ندارند.

  12. جانبازجنگ گفت:

   دنیا دار مکافاته هر کسی تاوان اعمالشو میده

  13. همه شون از یه قماش هستند فقط تحمل زرنگ تر از خودشون را نداشتند

  14. دهدشت گفت:

   آقای بنام اصلاح طلب واقعی اوف بر تو اگه دوس داری اصلاح طلب بشی نیاز نیست اینطور الکی بنویسی ( اصلاح طلب واقعی) افکارت رو اصلاح کن میشی اصلاح طلب همین.در ضمن شما اصول گرا رادیکالی هستی


  
  امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آئین افتتاحیه ستاد انتخاباتی سید ناصر حسینی برگزار شد/حسینی ؛ تشنج ها را باید با مهربانی پاسخ بدهیم+تصاویر
 • محمد پور در جمع مردم خونگرم روستای سربیشه/تصاویر
 • استقبال گرم از ریحان محمد پور در روستای شمس عرب /تصاویر
 • اصرار لاریجانی برای اعلام دلایل ردصلاحیتش
 • نطق های انتخابی گچساران در گرمای ظهر خرداد ماه، اوج کج سلیقگی برنامه ریزان
 • یک عده فقط دنبال کنسرت یا آزادی هستند
 • اعضای ستاد مردمی زاگرس نشینان آیت الله دکتر رئیسی در بخش سرفاریاب مشخص شدند
 • جناح‌هاچشم‌انداز امیدبخشی را نوید نمی‌دهند
 • رئیس دفتر تاج گردون رئیس ستاد انتخاباتی هومان عسکری شد/متن پیام حشمت دشتی
 • ادعای عجیب روحانی درباره کرونا در ایران
 • سطح مناظره‌ها در حد ریاست‌جمهوری نیست
 • بحث ها پیرامون کاندیداتوری دختر سردار
 • ‌مناظره کاندیدا‌ها یا محاکمه دولت؟
 • اخبار انتخابات شورای شهر دوگنبدان/اعلام حمایت اهالی طایفه شادگان از محمد علی مرادی مفرد
 • همایش باشکوه با حضور هومان عسکری به میزبانی روستای سربیشه برگزار شد/تصاویر
 • عدد هم برای آقایان بی معنا است
 • درگیری منجر به قتل در گچساران
 • حمایت قاطع تاج گردون از هومان عسکری
 • هشدار به نامزدها برای وعده‌های سرخرمن
 • پیام معاون سابق اداره کل راه و شهرسازی به همفکران و حامیان تاج گردون
 •