طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۳ خرداد, ۱۳۹۹ | کد خبر : 114198 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

    شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص اعتراض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران و باشت بیانیه‌ی صادر کرد. به گزارش فانوس زاگرس، متن این بیانیه‌ی به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم <<همه باید بدانند طهارت اقتصادی، شرط مشروعیت همه مقامات حکومت جمهوری اسلامی ایران است.>>  امام خامنه‌ای (حفظه […]

  فانوس زاگرس؛

   

  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص اعتراض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران و باشت بیانیه‌ی صادر کرد.

  به گزارش فانوس زاگرس، متن این بیانیه‌ی به شرح زیر است؛

  بسم الله الرحمن الرحیم
  <<همه باید بدانند طهارت اقتصادی، شرط مشروعیت همه مقامات حکومت جمهوری اسلامی ایران است.>>
   امام خامنه‌ای (حفظه الله تعالی)
  فساد، کلید هر تباهی در جامعه انسانی است. یکی از ابزار انبیاء الهی در تبلیغ توحید، تربیت انسان صالح، یعنی انسانی بری از فساد بوده است. بر اساس آموزه‌های قرآن، قوام جامعه به اقتصاد و سلامت آن است. سیره ائمه اطهار علیهم السلام، به ویژه مولای متقیان علی (ع) مبتنی بر ایجاد عدالت و زدودن فساد بوده است. عدالت از جمله ملزومات ایجاد جامعه الهی است. عدالت نیازی فطری است که مربوط به زمان و مکان خاصی نیست و تباه کننده آن فساد است.
  کلید واژه مهم انقلاب اسلامی ایجاد عدالت و رفع تبعیض بوده است. تاکید بر واژه مستضعفین در بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب (مدظله) و لزوم حذف شرایطی که به استضعاف مردم و جامعه می انجامیداز مطالبات مهم امام، رهبری، انقلاب و ملت بوده است.
  اکنون که تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان (حفظه الله تعالی) چله اول انقلاب را پشت سرگذاشته و گام در چله دوم گذارده‌ایم ضروری است که زمینه‌های ایجاد تمدن اسلامی و تقویت حرکت رو به جلوی انقلاب را مهیا کنیم. ابزار ایجاد عدالت نیروی انسانی باورمند، پاکدست، انقلابی و ولایی است. بی شک مجلس به عنوان خانه ملت و جایگاهی که باید در آن احقاق حقوق ملّی شود، نقشی بی بدیل در این فرآیند خواهد داشت. عملکرد مجلس یازدهم در نخستین گام، نوید بخش بازگشت به آرمانهای انقلاب است. عمل انقلابی برخی از نمایندگان مجلس در مبارزه با فساد، منجر به سؤال از کسی شده است که رفتارهای او باور به عدالت را در ذهن مردم مخدوش کرده است. مهم‌ترین سرمایه اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ناشی از مشروعیتی است که از باور به آرمانهای انقلاب برخاسته است و تداوم حضور آقای غلامرضا تاجگردون در کسوت نمایندگی ضربه‌ای جبران ناپذیر به جایگاه مجلس و باور به مشروعیت نظام اسلامی است چرا که مردم شعارها را با عملکرد می‌سنجند.
  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تحسین اقدام انقلابی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در مبارزه با فساد و مخالفت با اعتبار نامه آقای غلامرضا تاجگردون مواردی را در تأیید این اقدام به شرح زیر جهت توجه، بررسی و اقدام به عنوان بخشی از موارد اعلام می‌دارد.
  ۱- اگر چه در نظام مقدس اسلامی پیاده سازی عدالت ایجاب می‌نماید که امکانات و منابع کشور بر اساس نیاز و استحقاق مناطق جغرافیایی و جمعیت درکشور توزیع گردد، اما متاسفانه به دلیل عدم استقرار سیستم مدیریتی و برنامه ریزی عدالت محور، حضور افراد در جایگاههاو مناصب بر عدم اجرای عدالت در توزیع این منابع سایه انداخته و بر همین اساس ریاست جناب آقای تاجگردون بر کمیسیون استراتژیک برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و سابقه ایشان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور این امکان را در اختیار ایشان قرار داد تا بر مقدرات مردم در توزیع نامناسب و اختصاص اعتبارات مؤثر واقع گردد، گرچه وجود این نقیصه در نظام مقدس جمهوری اسلامی از نظر شورای ائتلاف مذموم و ناپسند و موجب بی عدالتی در سطح جامعه می‌گردد اما، ایشان نه تنها از این نفوذ برای حل مشکلات استان محروم کهگیلویه و بویراحمد استفاده نکرده بلکه نگاه خویش را برای مناطق مختلف حوزه انتخابیه‌اش گزینشی کرده و برخلاف رویه قانونی توزیع اعتبارات در بخش‌هایی از مناطقی که به نوعی تحت مالکیت خانوادگی و دوستان خاص خود بوده، اعتبارات ملی را گسیل داشته که این موضوع باعث برهم زدن توازن منطقه‌ای در توسعه و پیشرفت استان و علاوه بر آن منجر به سرشکستگی و احساس حقارت برای سایر مناطق استان شده و همین امر به بی اعتمادی و بروز نارضایتی از نظام مقدس جمهوری اسلامی در بین آحاد مردم منجرگردیده است.
  ۲- ماهیت وجودی انقلاب، استقرار نظام اسلامی، مبارزه با ظلم، روحیه استکباری، دفن افکار سلطنتی و شاهنشاهی بوده است. استان محروم کهگیلویه و بویراحمد در سخت‌ترین شرایط دوران ستم شاهی تحت حاکمیت ظالمانه خوانین، مباشرین و کدخدایان زورگوی آن زمان بود و خاطرات بسیار تلخی را برای توده مردم، خصوصاً محرومین، مستضعفین، رعایا، فقرا و مستمندان برجای گذاشته است. با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و هویت بخشی به محرومین و مستضعفین و سرکوب نگاه ظالمانه، بارقه امیدی را برای انقلابیون ایجاد و منجر به دفن این تفکر منحوس گردید که متاسفانه بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی، آقای غلامرضا تاجگردون به عنوان نماینده مجلس و کارگزار نظام اسلامی در اظهار نظری رسمی انتصاب خویش را به این تفکر از افتخارات خود و خانواده‌اش می‌داند و با صراحت هرچه تمام در رسانه‌ها و سایت‌ها این موضوع را رجز خوانی می‌کند، گویا فصل مجاهدتها، ایثار، شهادت‌ها و ظلم ستیزی‌ها به پایان رسیده و قرار است رویکرد جامعه عوض شود. البته سازماندهی وتقویت فرزندان واقارب خوانین وکدخداهاازطریق واگذاری پیمانهاوتقویت بنیه مالی آنان توسط ایشان برخاسته ازهمین طرزتفکرمیباشد.
  ۳- ایشان در اظهار نظری رسمی اعلام می‌دارد که قبل از تولدشان بیش از چهارصد هکتار زمین بنام پدرشان ثبت گردیده و این خود دلیلی بر نفوذ در دستگاه رژیم فاسد گذشته و حاکمیت نظام ارباب و رعیتی سابق منطقه می‌باشد. خودِ این مدعا بیانگر این است که در همان زمان نیز در توزیع منابع، حق و حقوق محرومین و مستضعفین تضییع گردیده و حاکمیت فئودالیسم و زمین خواری از همان زمان هم در خانواده ایشان وجود داشته است. تاجگردون همچنان در نظام اسلامی در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در توزیع اعتبارات حضور داشته و شکاف و تضاد طبقاتی نه دوچندان بلکه صد چندان شده است.
  ۴- براساس نفوذ و تاثیرگذاری آقای غلامرضا تاجگردون از طریق کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بر دولت تدبیر و امید و صبغه اصلاح طلبی ایشان و نفوذشان در این حوزه تا جایی که حاضر است با «روحانی به جهنم برود ولی با رئیسی به بهشت وارد نشود.» با انتخاب استانداران، رؤسای سازمانها، مدیران کل، فرمانداران، رؤسای ادارات شهرستان و مناطق به صورت یکدست باعث از بین بردن شایسته سالاری وعدم استفاده از سایر نیروها در سطح استان گردیده و برخلاف وظایف قانونی نمایندگیِ خود، به صورت علنی اقدام به دستور به مدیران در همه سطوح نموده و چون مدیران و مسئولین عمدتاً از وابستگان و همراهان ایشان از نظر منطقه جغرافیایی و سیاسی است در حال حاضر در جامعه استانی مدیران را در تمام سطوح مدیریتی، فرمانبرداران و عاملین اجرای دستورات ایشان می‌شناسند و اصل تفکیک قوا در حوزه قوای مقننه و مجریه کاملاً از بین رفته و همین موضوع باعث ایجاد فساد اداری، رانتخواری، سوءاستفاده از موقعیت شغلی، استخدام‌های فله‌ای و واگذاری پیمان‌ها، وام‌ها و امکانات و امتیازات نظام جمهوری اسلامی برای عده‌ای خاص شده است. جای تأسف است در آتش سوزی‌های اخیر در حوزه گچساران پس از بررسی مشخص گردید منابع طبیعی گچساران در سه چهارسال گذشته هشت نفر خانم را بکار گرفته که از نظر تخصص درچنین شرایطی کارایی لازم را برای انجام وظایف ذاتی خود ندارند و این موضوع به عنوان یک طنز تلخ در جامعه مطرح است.
  ۵- علاوه بر کانالیزه کردن کلیه فرصت‌ها در سطح استان، نفوذ ایشان در سطح کشور منجر به استفاده از منابع نظام و جایگاههای تاثیرگذاردر سطح ملی گردیده است. باند بازی با انتصاب بعضی از نیروهای وابسته در سطح ملی و استفاده از ظرفیت آنها برای سوء استفاده اطرافیان و همراهان ایشان در سطح کشور شده است. هم اکنون مشهور است که بیش از دوهزار نفر از اطرافیان ایشان فقط در بنگاه اقتصادی شستا مشغول بکار می‌باشند. اگرچه در نگاه اول شاید این موضوع طبیعی به نظر برسد امادر استان محرومی که بالاترین نرخ بیکاری را دارد وجود تبعیض و بی عدالتی در بکارگیری نیروها باعث بی اعتمادی و نارضایتی مردم خصوصاً جوانان تحصیل کرده و بیکار گردیده که خود را بدون حامی و پشیتیبان می‌بینند و می‌دانند. در بقیه حوزها همانند نفت و سایر وزارت خانه هانیز شرایط به همین کیفیت است.
  ۶- تأسیس شرکت‌های مختلف در بخش‌های گوناگون که در آمارها از پنجاه و دو تا هشتاد و دو شرکت را نام می‌برند و این شرکتها به صورت واقعی و صوری توسط ایشان بستگان و اطرافیان به ثبت رسیده یا راه اندازی شده به چه معنا است؟ آیا رسالت مسئولین و کارگزاران نظام معطوف کردن وقت، انرژی و تلاششان می‌بایست برای پیشرفت و توسعه عدالت درسطح جامعه باشد یا اینکه ایجاد فرصت‌هایی برای رانتخواری و ویژه خواری برای عده‌ای خاص؟
  ۷- در نظام مقدس جمهوری اسلامی شرایط رقابت در عرصه‌های مختلف از جمله انتخابات می‌بایست برای همه کاندیداها یکسان باشد تا مردم بتوانند آزادانه و بر اساس شناخت، نمایندگان خود را در جایگاه‌های مختلف انتخاب نمایند در حال حاضر خرید کرسی در حوزه‌های مختلف خصوصاً نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در حوزه انتخابیه گچساران و باشت به یک باور عمومی تبدیل شده است و این نیست مگر این که خود آقای تاجگردون رسماً اعلام نموده که از بیست و چهارسالگی جزو مدیران ارشد نظام بوده و نوع مسئولیت ایشان و امکانات در اختیار در سازمان برنامه و بودجه از همان زمان نیروهایی را تحت عنوان پیمانکار در اطراف خود به وجود آورده که در حال حاضر هم در سطح ملی و هم در سطح منطقه‌ای پیمانهای کلانی را براساس توصیه و نفوذ ایشان به آنها واگذار می‌نمایند. رقم گردش مالی تعدادی از این‌ها در طول یکسال به چند صد میلیارد و یا بیش از هزار میلیارد می‌رسد. هزینه کردن پول‌های توصیه‌ای در انتخابات این حوزه انتخابیه موضوعی مسلم و کاملاً مشخص است. جای سؤال است، چرا در نظام اسلامی عده‌ای باید بخورند که جانشان برآید و عده‌ای از گرسنگی جانشان درآید؟؟؟
  ۸- رعایت مسائل شرعی و پایبندی به مقدسات از بدیهی‌ترین شرایطی است که یک نماینده یا کارگزار نظام اسلامی می‌بایست متصف به این صفت باشد. در بحث اعتراض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون توسط چند تن از نمایندگان محترم ایشان نیز بدون دلیل به اعتبار نامه چند تن از نمایندگان انقلابی معترض گردیده است. این اعتراض ایشان نقض سوگندی است که چند روز قبل از آن به صورت رسمی یاد کرده است چرا که در آن سوگندنامه رعایت مسائل شرعی و حق و حقوق عمومی از جمله تعهدات سوگند است. به چه دلیل بعد از اعتراض به اعتبار نامه ایشان، نامبرده بدون دلیل اقدام به اعتراض متقابل نموده است؟ آیا این موضوع به جز باجگیری، گرو کشی و انتقام است؟ اگر اعتراض ایشان براساس عمل به وظیفه بوده چرا قبل از این که به اعتبارنامه خودشان اعتراض شود این وظیفه را انجام نداد؟؟؟
  ۹- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از اقدام انقلابی تعدادی از نمایندگان محترم در اعتراض به اعتبارنامه آقای غلامرضا تاجگردون اعلام می‌نماید؛ رویکرد فعلی مردم مبارزه با فساد، بی عدالتی، تبعیض، رانتخواری، ویژه خواری و تضییع حقوق عمومی است. بر همین اساس در این دوره از مجلس یکبار دیگر به نیروهای انقلابی با تابلوی مشخص اعتماد نموده‌اند و ضرورت دارد به این خواسته به حق و منطقی ملت شریف ایران از صفر تا صد توجه شده و جامه عمل پوشانده شود. این اقدام سرفصل و آغازی است به عنوان آزمایشی تعیین کننده برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی. چنانچه در این مرحله بدون ملاحظه و براساس تعهد نمایندگان و واقعیتهای موجود با این فساد مقابله شود این امید در عامه مردم خصوصاً نیروهای انقلابی ایجاد می‌شود کهان شاءالله مجلس یازدهم حرکت جدی خود را در برخورد با فساد آغاز کرده و بدون ملاحظه به فرامین و دستورات ولی امر مسلمین جهان و خواسته بحق ملت بزرگ و شریف ایران در بحث مبارزه با فساد و مفاسد اقتصادی جامه عمل پوشیده و این مسیر را تا آخر ادامه خواهد داد.
  ۱۰-شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شعبه رسیدگی کننده، کمیسیون تحقیق و هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درخواست می‌نماید هیاتی را به استان اعزام تا ضمن بررسی اعتبارات و تخصیص‌های لحاظ شده در طول هشت سال گذشته از طریق اعتبارات ملی و استانی نحوه‌ی توزیع و هزینه کرد و پیمانکاران طرح‌های اجرا شده را در مناطق و شهرستان‌های استان بررسی کرده و میزان اجرای عدالت را بر اساس شاخصهای وسعت و جمعیت سنجش وچگونگی احقاق یاتضییع حقوق عامه راجهت تنویرافکارعموم ومردم شریف استان مشخص واعلام نمایند.
  ۱۱- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مصرانه درخواست می‌نماید مبارزه با فساد و مفاسد اقتصادی را بدون در نظر گرفتن ملاحظات سیاسی، منطقه‌ای و بدور از تبعیض با تمام توان در دستور کار خود قرار داده تا پاسخگوی اعتماد مردم به خادمین خودشان در مجلس شورای اسلامی باشند.

  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی
  استان کهگیلویه وبویراحمد

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  51 نظر برای “مواضع اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد پیرامون اعتبارنامه تاجگردون”
   • سعید گفت:

    دلم برای گچسارانیها میسوزه…چقدر فقرمعرفتی دارند!…من که دریک استان دیگه زندگی میکنم،به ثروت اندوزی و عشق ریاست و ضعف ایمان تاجگردون پی بردم.تعجب میکنم ازطرفداری چشم بسته چندنفر!
    خلایق هرچه لایق…اصلا همون تاجگردون برای شما

    1

    2
  1. ناشناس گفت:

   سخته باور کنیم
   که اعتراض به اعتبار نامه تاچگردون واقعن
   برای عدالت باشه
   جناح رقیب تاب دیدن حتی یک نفر از جناح مخالف نداره .این
   همه هیاهو نع برای اجرای عدالت هست نع برای جلوگیری از فساد ورانت خواری
   چیزی جز حذف یک نماینده از جناح رقیب نیس
   الکی بر طبل عدالت نکوبید

   2

   2
  2. شهروند گچساران گفت:

   کسی به حرف شما گوش نخواهد داد
   و بیاینه شما پشیزی ارزش ندارد .
   بعد از سی سال نمایندگی
   یکی از فرزندان این مملکت موی دماغ نمایندگان سایر استان ها از جمله
   هوچی های پایتخت شده و توانسته است با روش های خود آنها که اعتبارات را به نفع استان های خود سرازیر و چپاول می کردند
   توانسته است اعتبار اصلا شما بفرما غیر قانونی برای این استان و شهر گچساران
   بیاورد و اکنون متاسفانه به خاطر هیچ و پوچ و جو گیر شدن
   هم صدا شده اید که اعتبارنامه ایشان تاید نگردد .
   صادقانه بگویم که این خیانت شما آ

   9

   7
   • صادق گفت:

    شک نکن نمایندگان پاک فطرت اصول گرا نمیذاران امثال دلخوش وتاجگردون دوباره به ……..ن ادامه بدهند طغیان هم حدی دارد بلاخره یه جایی بایدریشه اش خشک شود

    0

    0
  3. باوی گفت:

   مگه زمان نمایندگان هم طیف و فکر شما به سایر نیروها بها دادید که الان انتظار سهم دارید تاجگردون با رای مردم انتخاب شده و با رای مردم نماینده می ماند

   6

   3
  4. ناشناس گفت:

   اینا هم از تخصیص اعتبارات به استان ناراضی هستند یا به فکر حذف رقیب انتخاباتی

   6

   1
  5. ناشناس گفت:

   سلام خدمت نمایندگان محترم مجلس مطمعن باشید تاجگردون ب……. اعتبار نامه اش راتایید میکند کسی که اول رد صلاحیت شد بعدش فامیلهایش تهدید کرده اند که اگر تاجگردون تایید نشود مجلس رابه رگبار میزنیم وبعدش فرداش تائیدش کرده اند چه انتظاری دارند کسی که تو انتخاباتش رای میگرفت وثروتمندان گچساران براش تبلیغ کرده اند چه فایده تاجگردون کسی است که سهام دار پتروشیمی گچساران است وهمکاره ان برادرش محسن تاجگردون است وحمید تاجگردون هم سهامدار پتروشیمی است

   2

   2
  6. ناشناس گفت:

   تا کور شود آن که نتوان دید به قول شما در استان محرومی که شخصی توانسته دو هزار نفر را در یک شرکت به کار گیرد باعث افتخار این استانهواگر تونسته بودجه بیشتری برا حوزه نمایندگی خود جذب نماید از لیاقت ایشان بوده چرا که سهم حوزه نمایندگی ایشان در طول سالیان متوالی توسط افراد بخیلی همچون جنابعالی پایمال گردیده وامثال شماها که برا دوستانتان که انتقام شخصی میگیرن هم صدا میشن و کف میزنن غبطه خورد و امثال شما ها باعثه پسرفت و محرومیت این استان میشید افسارتان در دست دیگری است حودتان ناتوان تا همچه تفکراتی هست وضعیت این استان از اینی که هست بدتر خواهد شد ومردم این شهر پشت سر نماینده خودشان هستند وتا همیشه در دل ما در دل ما خواهد ماند

   3

   1
  7. مردی در زیر شیروانی گفت:

   شورای انقلابی،استاان به دنبال اینه از ااین نمد کلاهی ببافه،،اگر ذره ای جسارت و حقانیت در وجود این جماعت بود.وذره ای صداقت در رفتار ۴۰ ساله شما بود به نمایندگان اختلاس گر تهران معترض میشدید،،هر چند همه میدانند مرد این میدان نیستید،افکار پوسیده شما و سواستفاده از آب گل آلود مرام شماست..شعار های تو خالی وسو استفاده از نام عدالت انصاف ،شما جماعت برای تمام مردم عیان است،،و بار دیگر خواهید دید حریف فرزند شایسته زاگرس نخواهید شد،،وباز مجبور خواهید شد بار ها ی بار عقده های که در دل دارید بر شب نامه های بی خواننده دیگری خالی کنید،،

   1

   1
  8. ناشناس گفت:

   خاک …….ون با این بیانیه …….

   7

   1
  9. Saeed گفت:

   اخی دلم براتون میسوزه .بدبختاتا کی میخواید ادامه بدید و سر پوزتون بزنن

   6

   2
  10. ناشناس گفت:

   چرا هیچ کسی از حیف و میل بیت المال از طرف همین برادران انقلابی حرفی نمی زند، یا نکنه بیت المال فقط مال اونها هست و ما بی خبریم

   6

   4
  11. احمد گفت:

   اولا نمایندگانی که فرمودید هیچ کاری ازعهدشون برنمی‌آید.ودوم اینکه شمااعقده ای هستیدوکسی ازشمانظری نخواسته ونظرائتلاف شماهیچ ارزشی نداشته ونداردشمادستتون به کلاه خودتون باشه که بادنبرش.رئیس این مجلس جزمفسدین اقتصادیست.طبق مناظره انتخابات ریاست جمهوری سال۹۶٫واین مجلس ضعیف ترین وبی خاصیت تریم واکثرابدون رقیب قدرتمند قبول شده اندوقطعاسراز کانادا درمی آورند.واونهایی که دم از انقلاب میزنندفقط بخاطر نام چنان دم میزنندوگرنه اعتقادی به انقلاب ندارند.ومشکل تاج کبیر انشاالله حل شدنی ست.تاسیه روی شودهرکه دراوغش باشد.

   2

   0
  12. یاسر گفت:

   اولا نمایندگانی که فرمودید هیچ کاری ازعهدشون برنمی‌آید.ودوم اینکه شمااعقده ای هستیدوکسی ازشمانظری نخواسته ونظرائتلاف شماهیچ ارزشی نداشته ونداردشمادستتون به کلاه خودتون باشه که بادنبرش.رئیس این مجلس جزمفسدین اقتصادیست.طبق مناظره انتخابات ریاست جمهوری سال۹۶٫واین مجلس ضعیف ترین وبی خاصیت تریم واکثرابدون رقیب قدرتمند قبول شده اندوقطعاسراز کانادا درمی آورند.واونهایی که دم از انقلاب میزنندفقط بخاطر نام چنان دم میزنندوگرنه اعتقادی به انقلاب ندارند.ومشکل تاج کبیر انشاالله حل شدنی ست.تاسیه روی شودهرکه دراوغش باشد.

   5

   6
  13. سعادت گفت:

   تاج گردون دریا نه بلکه اقیانوس طهارتیست که با لک زدن اقلیت زر وزور و تزویر نجس نمیشه میدانیم نام تاج کافیست تا زگیلی درگلوی ۹۰درصدمنتصبین شورای بدنام نگهبان البته که با رای قلیل یک بیستم ملت منورم والحمد که لا علاج است ورفته رفته سبب خفگی بزدلان تاریخی خواهد شد که بدست وجدان بیدار ملت کورش نوشته میشود سلام برروشنی وننگ بر تاریکیۍ

   0

   0
  14. ناشناس گفت:

   همه آنچه در نوشته فوق امده بیشتر از اقای تاجگردان شامل اقای قالیباف میشود

   2

   0
  15. ... گفت:

   شهر اباد کنید ن شهر ویران خدایی هرکسی بخواد حق این استان بدبخت بخور از گلوش پایین نره شهرمون کردیت به دهکوره هیچ امکانات جدیدی نداریم به کنار از اسفالت شهر هم محرومیم شما خودتون حضرت عباسی داخل شهر رفت وامد نمیکنید

   0

   0
  16. فرخ گفت:

   حتما خلاف کرده که افتادن دنبالش.تاجگردن فکر میکرد این دوره هم مجلس خونه خالشه دوباره بره بیت الماله غارت کنه. نابود کردن مملکتو تاجگردون و امثالش

   0

   2
  17. مهدی: گفت:

   شما حاضرید تاجگردون نباشد بخاطر چندتا تهرانی حسود ، بابا اونا زورشون میاد که یک نفر مثل تاجگردون همه چیزو به دست گرفته ، اینم بدونید شما کسی رو میشناسید که یک مسوول مثل ایشون باشه و اطرافیانش بیکار باشند ، مهم وجودش هست برای استان ، عقاید کهنه دیگه جوابگو نیست….. پشت هم باشید

   0

   0
  18. ناشناس گفت:

   باسلام تاجگردون درتهران آبروی استان کهگیلویه و بویراحمد است با تخصص و باسواد ومهارت که دارد به مردم کشور خدمت می کند

   1

   0
  19. کهگیلویه بزرگ گفت:

   به نام حضرت دوست
   با عرض ادب خدمت همه مخاطبان عزیز
   دوستان عزیز اگر به وجدان خودتون مراجعه کنید ضعیف ترین دولت در خدمت رسانی به مردم و قوی ترین در پیاده سازی برنامه های دشمنان این مملکت را در ۷ سال گذشته شاهد بودیم .
   همشهریای عزیز
   چندین سال از عمر این انقلاب گذشته اما همچنان استان ما ضعیف ترین از لحاظ امکانات سخت افزاری ست. فساد و رانت و پست های خانوادگی آقای تاجگردون را که نمی شود پاک کرد . او نمونه کامل یک نماینده سوء استفاده گر اازآرای مردم است که رای آنان را برای منافع شخصی و خانوادگی خود خواسته و ۹۸ درصد مردم گچساران پشیزی برای او ارزش ندارند . این اقدام نمایندگان مجلس مصداق واقعی چوب خدا صدا ندارد است . به شخصه اگر برادرم هم فاسد باشد با برخورد با وی موافقم . تاجگردون باید تقاص تصویب لوایحی را که به نفع نجومی بگیران و رانت خوارانی چون خود و دیگر نمایندگان و دولتمردان انحصارطلب و افساد طلب را بدهد . درود بر شرف نمایندگان مجلس انقلابی یازدهم

   1

   1
  20. ناشناس گفت:

   حرف های مزخرف

   1

   0
  21. شاهد گفت:

   در اینکه تاجگردون به فامیل و آشنایان خود توجه بیشتری میکند ، شکی نیست . تمام مدیران و رئیسان شرکت نفت، و سایر نهادهای مهم شهر و استان از وابستگان تاجگردون هتند . ولی آیا این موضوع منحصر به تاجگردون است؟ آیا سایر نمایندگان، وزرا، روسای قوا و خود رهبر از این امر مستثنی هستند؟ در این مملکت همه جا فامیل بازی است. تمام مسئولین رده اول کشور با هم فامیل هستند.

   1

   0
  22. Eli گفت:

   همه اینایی ک با هم این نامه رو نوشتن روی هم اندازه تاجگردون واسه مردم این استان منفعت ندارن

   1

   0
  23. جواب یاسر گفت:

   ملا یاسر ایطو که تو ایگی کل مملکت و مجلس رانت خوار و بی عدالت و ثروت اندوز و فامیل باز و باند بازند فقط حضرت تاجگردون صل اله علیه و آله پاکدست و عدالت را رعایت کرده

   0

   0
  24. دکتر بهادر مرودشتی گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   عرض شود متاسفانه ما دچار مصیبتی عظمی شدیم که فقط منافع شخصی خود را میبینیم شماها در دورهای قبل کجا تشریف داشتید ما که از شماها بچز چای ریزی و دله دزدی چیزی ندیدیم و دزدیها و خلافهایتان اجازه نداد نگاهی هم به مردم یا شهر بیاندازید اصلا لیافت و شایستگی اینکار را نداشته و حددتون به اندازه اینکار نیست فقط در دزدیهای کلان خبره و استاد و دست بکار هستید اونوقت شما مردی را که باعث رنسانس کهگیلویه و بویراحمد بوده در کمال نامردی و پستی و پلیدی از خدمت به این استان محروم کردید لعنت وتوف و اوف بر شما بروید و از خدا طلب مغفرت کنید و خاک بر سرتان کنید و از امیر کبیر ثانی حلالیت بطلبید با این جهالت شما ایشون دیگه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه نمیشوند و شما استان را از پیشرفت ایستاندید
   وسیعلم الذین ظلمو ای منقلبون ینقللبون
   دکتر بهادر مرودشتی بیت حضرت امام خمینی س

   0

   0
  25. مجتبی گفت:

   جای بسی تاسف است
   تفکرات شما عامل عقب ماندگی استان ماست

   0

   0
  26. ناشناس گفت:

   شمابفرمایید غیرازتهمت زدن وسرک تو زندگی مردم کشیدن وهمه کشورو ازان خودتو دانستن چه کار خوبی انجام دادین والا اگه مردم پای صندوق رای رفته بودن تو خوابم نمیدیدین که پاتو مجلس بزارین و ایقد رو اعصاب باشین

   1

   0
  27. منصف گفت:

   به کوری چشم منافقان فاسد، بهترین و پاکترین مجلس را داریم. فقط همین نخاله مونده که انشاالله اونم پر.

   0

   1
  28. بی شعور گفت:

   بخدا فسادیک شمشیردولبه است یک لبه بردن حق مردم ولبه دیگر اجازه ندادن به شخصی که بخواهدحق مردم بهشون برسونه که باتوجه به این خزولات شمادرهمین لبه داریدفساد می کنید استان مارادرخیلی ازاستانها نمی توانستنددراخبارصحیح بخوانند برسدکه بلدش باشن ولی به درایت بسیجی و خانواده شهیدومدیرومدبروباسواد وخاکی معشوقه مستضعفین استان دکترنه خادم تاجگردون استان مارا میشناسند و همچون تاجی دربین استانها می درخشد ودرکشورشمادارید گل به خودی می زنید برو پای کوه سبلان ببین گازماتاکجارفته ۱۶۰۰ کیلومتر
   ولی روستاهای ماهنوزگازندارندعلتش این بود که استان میرشکارنداشت جنابعالی سرنوشت صفدرحسینی وافشانی و…..را ببین
   اینهاوقتی در پایتخت متوجه زکاوت و درایت لروجنوبی رامی بینند
   درمجلس دورش می زنند نگذاریدبازاین استان بدون تاجگردون ۴۰ سال عقب بیفتد وبه بچه و نوه تان خیانت شود تسویه حساب جناحی و شخصی فقط خیانت به بچه های این استان است وایندگان در حق مانفرین خواهندکرد زیرپایمان طلارامی برند وباجناح بازی مارادنبال نخودسیاه میفرستند ارومیه چه منابعی دارد که عروس آذربایجان شهرت یافته با پول نفت استان ماخدایا به جناحبازان التماس عقل

   0

   0
  29. ب و ک گفت:

   اگر همچنین چیزی پیگیری بشه تعدادی خاص مواخذه بشن .رانت خواری وکثافت کاریهای که در بخش عمرانی رخ داده بوی لجنش آنها که شامه انسانیشون بازه را شیمیایی وفساد جامعه را واضح تر خواهند دید

   0

   0
  30. ب و ک گفت:

   تنها رانتخواران .یا در واقع چپاولگرانی که باید به از کجا آوردهاید نگرانند وبعضی که لیاقت گله گوسفندی برای چرا را نداشتند حالا با رایزنیهای درباری ایشان کشور واستان را به ناکجا آباد بردند .تقریبا افراد ی که با شکارچی بیت المال بوده اند مشخص وبر عموم …….

   0

   0
  31. ناشناس گفت:

   عجب نانی به نرخ روز روشن خورده اند…

   0

   0
  32. ایران گفت:

   صدای اعتراض بی دلیل بلند نمیشه
   تجگردون وزنه ای برا استانِ
   اما کاش به همه استان اهمیت میداد نه فقط گچساران

   0

   0
  33. ناشناس گفت:

   زنده باد تاجگردون

   0

   0
  34. یاسوج گفت:

   من به عنوان یک لر به خودم می بالم,یک لر اصالت دارد,شمابایدلرها رابه رسمیت بشناسیدوتحمل پیشرفتهای انها راداشته باشید,درزمان جنگ هم لرها پیشگام بودند چراحالابایداین گونه باشیم,استان ماپتانسیل های خوبی دارد,برسیدبه داد این مردم

   0

   0
  35. انصاری گفت:

   ‌شماها خود در تهران که هیچ جایگاهی ندارید ونتوانستید در هیچ لیستی قرار بگیرد هر چه قدر سنگ آنها به سینه زدید وحتی تو استان هم از آخر اول بودید چندین دور هست که نزد اکثریت مردم استان هیچیت ولی این تعجب است که حد اقل طیفی خود را حاکم می دانند بدانید جناب دکتر تاجگردون از این مرحله سنگ اندازی نیز عبور میکند اونوقت چه تماشایی میشود ای خوشحالی شما وچه زیبا دستمزدشان داده میشود اخه این خاصیت شکست خورندگان هست که حقیقت تلخ را بپذیرند…. لبیک یا تاجگردون

   0

   0
  36. بویراحمد گفت:

   متاسفم براتون تاج گردون ازمحدودنمایندگانی است که خانواده شهیدوخودازرزمندگان ۸ سال دفاع مقدس هستش شماهافقط خودتان راانقلابی میدانیدمگرشماههانبودیدکه درچندسال پیش خون مردم رامکیدیدم انقلاب راکی بوجودآوردمگرشهیدتاجگردونها نبودندوشماداریددم ازاین حرفها میزنیدخدانیامرزدشماهاراکه دررشدفرزندزاگرس حسودیدبمیریدوبسوزیدکه تاج گردون تنها نیست ومردم این دیارباپشتوانه خودحامی ایشان است مردم شماها را قبول ندارن دیگه عمرتان درنزدمردم به پایان رسیده توجه کردید مردم پای صندوق نیامدن وعلتش را متوجه شده اید دست برداریدازفرقه و تفرقه انداختن بین مردم و نیروهای انقلابی مردم پابه پای رهبری وپشت رزمندگان و شهیدان انقلاب است مردم راازانقلاب ودین فراری ندید شما بدون مردم هیچ هستیدتاجگردون ازدرون و قلب مردم بیرون اومده وای به احوالتان درنزدخداوخون شهیدان چه جوابی داریدتاجگردون تنهانیست

   1

   0
  37. اصغر گفت:

   فقط نظر موافق را درج نکنید….
   انقلاب خونه ی تاجگردون و امثالهم نیست که با هر فساد دورانت سر کار باشند….
   اونهایی هم که یاور این نماینده هستند حتما چیزی عایدشان شده….
   فیلم انتخاباتی تاجگردون را ببینید بعد باورش باشید

   0

   0
  38. علی شهبازی گفت:

   آدمها ی کینه جو همیشه در عذاب هستند چون فکرشان در این هست که چگونه از طرف مقابل انتقام بگیرند غافل از اینکه کسی را بیازارد خودرا آزرده می شود، ،،من بعنوان یک هم استانی اقای دکتر تاجگردون واقعا از اون نماینده مجلسی که به حرف اقای ((____))که عملا میگفت نمایندگان سایر استان درمجلس شورای اسلامی به حرف من گوش می کنند اونجا جلوی آقای دکترتاجگردون را میگیرم __^^^^^حال ای نماینده جوان شهر شیراز آیا شما مطمئن هستی رای شما واقعی بوده حال بجای این همه بحث تاجگردون برو مثل اقای دکتر پارسا از حق مردم دفاع کن ببین، در ایران خودرو وسایپا شرکتهای بستگان خود چه خبر هست به امید دیدار درسال۱۴۰۰۳ تاجگردون گرگ باران دیده هست__^و سلام

   0

   0
  39. ناشناس گفت:

   متاسفم برای بیانیه تان، شماهاکه نمیدانیدبوجه یعنی چه، نمی‌دانید
   کارکردن وعمران آبادانی یعنی چه، لطفانظرندهید، شماهاامتحانتوننوقبلاپس دادید، ازشمانظرنمی خوایم، بیسوادها، که ظاهرتون باباتنتون یکی نیست، …… همیشه پنهان

   0

   0
  40. بویراحمدی گفت:

   چرا از اختلاسها و تبهکاریها و زد وبندهای س…….. زمینخوار حرفی نمیزنند این برادران اصولگرت

   0

   0
  41. ح گفت:

   خاک برسر ائتلاف اصول گرایان ومردم لروبختیاری کهگلویه وبویراحمد
   یه سرداراسعد جلواین زالوصفتان قم وشیراز وتهران ایستاده که شما با دستهای خودتان دارین به ریشه واصالت خودتان خنجر می زنید.ببینید زاکانی وبقیه چندین سال درمجلس چکارا که نکردنه اونا می ترسند که یه یل لر وبختیاری همچون شیرعلی مردان خان بالای سرشان باشد .اون رژیم شاهنشایی که چه بادلیرمردان لروبختیاری نکرد وحالا که باحرف شمااین نمایندگان ترسو با حرفهای شما دارن شیر میشن تا درآینده خودتون بشید چاکر ونوکرشون والتماسش کنید.زنده باد تاجگردون که توانست درقلب پایتخت ترک زبانان یک خیابان بنام سردار اسعد ثبت کند.این برای لر و بختیاری افتخارترین واقتدارترین سندتاریخ خواهد ماند.

   0

   0
  42. ناشناس گفت:

   درود بر تاجگردون

   0

   0
  43. بویر احمد جوانان گفت:

   انهای که در کارزار برای تاجگردون امضا کرده اند حدود ۱۳ هزار نفراست که خیلی از انهاچندین بار امضا کردند و بعضی از انها با خواهش وزنگ زدن به انها امضا کردند وثابت میشود که حدود ۱۵ هزار نفر از جاهای دیگر امده بودند رای دادند که خود به نوع خود تخلف است واین کار فایده ندارد فقط قانون انشاااه که حق کسی پایمال نشود

   0

   0

  
  امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • تشکیل پرونده برای عاملان آتش سوزی کوه دیل در گچساران
 • صنعت و معدن سکوی جهش تولید در کهگیلویه و بویراحمد
 • روز قلم
 • افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/۸ فوتی کرونا در گچساران
 • کرونا در کهگیلویه و بویراحمد؛اظهارات فرماندار بویراحمد و شهردار یاسوج درباره عدم رعایت پروتکل های بهداشتی
 • حضور نماینده بویراحمد و دنا در جمع مردم روستاهای سپیدار+تصویر
 • انهدام باند سارقان احشام در کهگیلویه و بویراحمد
 • طبیعت ،تاریخ و فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
 • آمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به بیست نفر رسید
 • افزایش ۲۰ درصدی کرایه‌ تاکسی در شهر یاسوج
 • زمان نهایی تعیین و تکلیف اعتبارنامه تاجگردون در مجلس مشخص شد
 • خلاصه مصوبات جلسه اضطراری کووید۱۹ در گچساران
 • در نشست اضطراری شورای سلامت در گچساران مطرح شد ؛ شمار افراد مبتلا به کرونا در گچساران  به چهار برابر رسیده/یزدانپناه :استان کهگیلویه و بویراحمد وارد پیک دوم بیماری کرونا شده است+تصاویر
 • کرونا مهمان ناخوانده مجالس عروسی و عزا
 • نماینده کهگیلویه بزرگ به کرونا مبتلا شد
 • آشفته بازار مرغ گرم در کهگیلویه و بویراحمد/نرخ جدید مرغ در استان
 • ۵ فوتی ناشی از کرونا در یک روز در گچساران/ گیم نت ها، قهوه خانه ها، اماکن ورزشی، آرایشگاهها، دفاتر پیشخوان در گچساران به مدت یک هفته تعطیل شدند
 • هوشنگ صیدالی:شرکت نفت و گاز گچساران حیاط خلوت هیچ نماینده‌ای نیست
 • جان باختن ۵ بیمار مبتلا به کرونا در گچساران/گلایه سرپرست بهداشت و درمان گچساران از عدم همکاری برخی ادارات/کرونا پیر و جوان نمیشناسد
 • مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه خانواده در تصادف جان باختند+جزئیات
 •