طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱ خرداد, ۱۳۹۹ | کد خبر : 113724 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

    اولین جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۹، به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی (عدل هاشمی پور، غلامرضا تاجگردون) معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.   به گزارش فانوس زاگرس، در این جلسه که صبح امروز (پنجشنبه ۱ خرداد ماه […]

  فانوس زاگرس؛

   

  اولین جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد سال ۹۹، به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی (عدل هاشمی پور، غلامرضا تاجگردون) معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس، در این جلسه که صبح امروز (پنجشنبه ۱ خرداد ماه ۹۹) در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد، عدل هاشمی پور نماینده فعلی شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده اظهار کرد: خدا را بابت همه نعمت‌ها شاکریم، از همه مسئولان که برای مقابله با کرونا تلاش کردند، تشکر می‌کنم. از آقای تقوی نژاد معاون وزارت بهداشت که ۴ میلیارد تومان برای شهرستان‌های چهار گانه کهگیلویه بزرگ گذاشتند، تشکر می‌کنم. از مسئولان علوم پزشکی، کادر درمانی و به ویژه از مردم تشکر می‌کنم.

  وی سالروز فتح خرمشهر را تبریک می گویم، اظهار کرد: امام فرمودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد که در دل این فرمایش حضرت امام حرف‌های زیادی نهفته است. یعنی هر کاری که ما انجام می‌دهیم، خدا انجام می‌دهد و ما خیال می‌کنیم که خودمان انجام می‌دهیم و هر کاری که انجام می‌دهیم نباید دچار غرور شویم.

   

  در ادامه عدل هاشمی پور خطاب به مدیران حاضر در جلسه شورای اداری، گفت: عزیزان من، خودتان می دانید که من یک آدم اجرایی هستم. شما شاهد هستید که در طول ۴ سال هیچ مزاحمت ایجاد نکردیم، به هیچ مدیرکل تماسی نگرفتم که رئیس دفترتان کیست؟ و با هیچ فرمانداری تماس نگرفتم که بخشدار شما کیست؟ اما خوب این فرهنگ غلط را در استان پیاده کردند و اگر بنده شکستم را پذیرفتم، به همین دلیل بود که من این فرهنگ را نداشتم. بیشتر این فرهنگ در استان کهگیلویه و بویراحمد حاکم است. اگر اینطور نبود سرنوشت ما این نبود. اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم، سرنوشت ما اینها نبود.

   

  وی افزود: این استان، استاندار، معاون سیاسی و ارزیابی و ارزشیابی دارد. و فرماندار را باید طبق پروتکل‌هایی انتخاب شود، چرا من باید یک سال عمرم را بگذارم که چه کسی فرماندار شود. پس چگونه می‌توانستم بروم دنبال سد آبریز و دیگر سدها.

   

  هاشمی پور گفت: من خون دل‌ها خوردم، ذره به ذره این پروژه را مدیریت کردم که امروز روستاهای دور افتاده قلعه رئیسیاز نعمت گاز برخوردار شدند. من فقط به دنبال کارهای عمرانی و اجرایی بودم.

  وی در ادامه تلویحاً حضورش را در انتخابات آینده مجلس (دوازدهم) اعلام کرد و گفت: اگر در آینده بیایم چه موفق شوم و چه موفق نشوم نجات کهگیلویه بزرگ در این کارهاست. [کارهای عمرانی].

   

   

  همچنین در این جلسه نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح های ملی در کل استان گفت: طرح های ملی توسعه عمرانی را بدنبال می آورد و با تغییر نماینده و دولت نباید زمین گذاشته شود و ادامه یابد، در هر صورت این پروژه ها به دولت تعلق دارد و باید با فرمان و راه صحیح کار را ادامه داد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس، نماینده گچساران و باشت در  نشست شوری اداری استان گفت : در عملیات ۳ خرداد حضور داشتم و در شوخی و پاسخ به شعر معاون سیاسی گفت : ما دیوانه نبودیم که در ۳ خرداد حضور داشتیم ، ما دیوانه عشق الهی بودیم .

  غلامرضا تاجگردون با تشکر از دولت و نماینده دولت در استان گفت : رهبری فرمودند این دولت را کمک کنید تا زمین نخورد و بدون شک حسن نیت و تدبیر رهبری در هدایت کشور ارزشمند و بازی سیاسی نیست و تدبیری برای عبور از بحران ها هست.

  وی با بیان خاطراتی از تودیع و معارفه های خود در سازمان برنامه و بودجه در ابتدای دولت احمدی نژاد  ابراز داشت:  کج سلیقگی و فراموشی در کار و ادامه راه در کشور وجود دارد و هر ۴ سال یک گروه در کف و یک گروه در سقف قرار می گیرند ، مهم این است کسانی که در بالا قرار می گیرند نباید خرابی به بار بیاورند، باید پایداری خدمت وجود داشته باشد.

   

  تاجگردون با اشاره به طرح های ملی در کل استان گفت: طرح های ملی توسعه عمرانی را بدنبال می آورد و با تغییر نماینده و دولت نباید زمین گذاشته شود و ادامه یابد، در هر صورت این پروژه ها به دولت تعلق دارد و باید با فرمان و راه صحیح کار را ادامه داد.

   

  وی به تعداد زیادی از طرح های ملی که در استان آغاز شده است اشاره کرد و گفت : نمایندگان جدید ادامه دهنده این خدمات باشند.

   

  تاجگردون در توصیه اخلاقی به مردم گفت: نباید موتور توسعه از حرکت باز ایستد و مسئولان همگام با نمایندگان جدید در خدمت به مردم تلاش کنند و نمایندگان جدید با همگرایی واحد توسعه را در استان رقم بزنیم .

   

   

  نماینده ولی فقیه در استان هم در این نشست با گرامی داشت روز قدس گفت : باید از همه کسانی که در شرایط سخت و دشوار کرونا پای کرونا بودند تشکر کرد.
   

  آیت الله حسینی گفت: خداوند به انسان ظرفیت والایی داده و انسان باید با مسئولیت از اندیشه و اعضای بدن مراقبت کند چرا که خداوند سوال می پرسد و مسئولیت ما فراگیر و سنگین است .
   

  وی با بیان اینکه علاوه بر اینکه در قبال خودمان مسئول هستیم در قبال خانواده ، جامعه، اسلام ، ارزش های دینی و ..،، مسئول می باشیم گفت : باید با صبر و اندیشه در هر جایگاه و مسئولیتی قرار داریم هم در دنیا و هم در آخرت  پاسخگو باشیم .
   

   حسینی گفت : مسئولیت امانتی است که خون بهای آن جوانان هستند که برای به ثمر نشستن انقلاب زحمت کشیدند و خون دادند .

  وی گفت هرجا مسئولان درست عمل کردند و با معنویت وارد میدان شدند پیروز شده ایم و امروز همه ما در قبال این انقلاب مسئولیم .

   

  نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه راه و آرمان ما مقدس است و در این راه دشمنی های سرسختانه و استثنایی است و باید تلاش و کوشش ما در این میدان باشد گفت : به طور حتم در قبال این مسئولیت اجر اخروی وجود دارد.

   آیت الله حسینی گفت: مردم در این دنیا از ما مطالبه گری می کنند و حتما در دنیای پس از مرگ بیش از این از ما سوال و بازخواست می شود و باید این راه مقدس را با معنویت طی کرد .

   

  وی گفت: اگر یک مسئول جمهوری اسلامی اهل معنویت ، ذکر،  عبادت و مقید به مسائل شرعی نباشد نمی تواند این راه مقدس را طی کند .

  حسینی ابراز داشت:  یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی باید الگو باشد و این الگو یعنی اینکه ارزشی فکر کند ، ارزشی قلم و عمل کند  و با عمل به قرآن و اسلام گام بردارد.

  وی یکی از وظایف مسئولان را توجه به احکام اسلام عنوان کرد و گفت : عمل به احکام اسلام و دین ارزشمند بوده و با بالا رفتن ارزش معنوی مدیریت صحیح و انقلابی و ارزشی ایجاد می شود .
   

   آیت الله حسینی گفت : مسئول نظام جمهوری اسلامی باید در صف اول نماز جمعه حضور داشته باشند و اینکه مدیر می گوید ما اهل ریا نیستیم اشتباه است و در یک جاهایی تظاهر به یک عمل لازم و ضروری است .

  نماینده ولی فقیه گفت: مسئول باید واجب خدا را اجرا کند و همیشه در محافل مذهبی،  نماز جمعه و مساجد حضور داشته و زیبنده یک مسئول نیست در خط مقدم نباشد .
   

  وی گفت استان از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و سالهاست در مقابل دشمن سرافرازانه و به عنوان یک قدرت ایستادگی و مقاومت می کنیم، اگر جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت بالایی برخوردار نبود در همان ۱۰ سال اول شکست می خوردیم.
   

  حسینی با تاکید بر اینکه با بی تدبیری و سوء مدیریت نمی توان از ظرفیت ها استفاده کرد و گفت : ما در بحران کرونا توانستیم از ظرفیت ها استفاده کنیم و امروز در این بحران سربلند و توانستیم در بخش هایی صادر کننده باشیم .

   

  آیت الله حسینی گفت: اگر از همه ظرفیت ها استفاده کنیم و با اتحاد گام برداریم می توانیم موفق عمل کنیم.

  وی با اشاره به روز قدس گفت: به دلیل کرونا محدودیت هایی وجود دارد اما باید با بیداری فکری همچنان در میدان باشیم و قطعا اگر جهان اسلام در مقابل ویروس اسرائیل نایستد او به کار و راهش ادامه خواهد داد .

   حسینی ابراز داشت باید فکر و اندیشه ضد صهیونیستی همیشه و تا زمان پیروزی وجود داشته باشد.

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “گزارشی از جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد/آخرین اظهارات عدل هاشمی/تاجگردون:نمایندگان جدید ادامه دهنده خدمات قبلی باشند”
  1. همشهری گفت:

   فانوس زاگرس- حجه الاسلام حسینی، آیت الله نیست. چرا متوجه نیستید

   0

   0

  
  امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز/استقرار۸بالگرد برای اطفا حریق
 • دعوت نماینده کهگیلویه بزرگ به آرامش و پرهیز از حاشیه در حادثه خائیز
 • واکنش تاجگردون به فیلم منتشر شده از معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی
 • پاسخ مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به معاون سیاسی و امنیتی استانداری؛ پاسخ فرمایشات ایشان را بعد از کنترل آتشسوی ها بطور مفصل خواهم داد
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا را جدی بگیریم
 • با پیگیری استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان ؛ یک فروند بالگرد جهت اطفای حریق جنگل های کهگیلویه و بویراحمد در اختیار استانداری قرار می گیرد
 • درخواست موحد از ارتش و سپاه برای کنترل آتش در خائیز
 • سلسلسه مقالاتی درباب دوران پسا کرونا
 • آتش سوزی کوه دیل در شهرستان گچساران
 • منطقه حفاظت شده خائیز در وضعیت فوق العاده بحران / امکان تلف شدن نیروها در آتش سوزی وجود دارد
 • خداداد غریب پور در نشست هم اندیشی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با مسئولان ایمیدرو و شرکت های وابسته اعلام کرد: رشد تولید و صادرات در شرایط دشوار نیز ادامه دارد /برنامه افتتاح ۲.۲ میلیارد دلار طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال/ایجاد بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان عمق در بازار سرمایه
 • ورود معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به مساله کارخانه سنگ دلی بجک
 • پروازهای فرودگاه یاسوج از سرگرفته می‌شود
 • رکود در ورزش کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس بسیج رسانه گچساران عزادار شد
 • نحوه ی انتخاب قفل درب ضد سرقت ایمن
 • ورود دستگاه قضایی به موضوع آتش سوزی در جنگل های گچساران/دستور ویژه دکتر نگین تاجی به دادستان گچساران
 • پاسخ تاجگردون به بزرگواری
 • مثبت شدن تست دانش آموز و سرایدار یکی از مدارس گچساران
 • بزرگواری خطاب به تاج گردون؛ در امورات حوزه کهگیلویه دخالت نکنید
 •