طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۹ | کد خبر : 113676 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

      سید مجتبی بنی هاشمی جوان لنده ای در نامه ای به امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان لنده با تآکید بر بیانات مقام معظم رهبری چند درخواست از آنها داشت.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، متن نامه و درخواست این جوان لنده ای را در ذیل میخوانیم:   بسم الله […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  سید مجتبی بنی هاشمی جوان لنده ای در نامه ای به امام جمعه و
  فرمانده سپاه شهرستان لنده با تآکید بر بیانات مقام معظم رهبری چند درخواست از آنها داشت.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، متن نامه و درخواست این جوان لنده ای را در ذیل میخوانیم:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

   

  امام جمعه محترم شهر لنده

   

  فرمانده محترم سپاه شهرستان لنده

   

  با سلام و تحیات الهی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما سروران

   

  نیک مستحضر هستید که در سال های اخیر مقام معظم رهبری بارها به جذب حداکثری و دفع حداقلی تاکید داشتند و دیروز هم این حکیم فرزانه در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل های دانشجویی به این مورد اشاره داشتند و فرموند : جبهه‌ی انقلاب را گسترش بدهید؛ یارگیری کنید؛ حذف نکنید. بعضی‌ها که به اسلام و انقلاب معتقدند، در فلان مسئله با شما موافق نیستند؛ این موجب طرد نشود. البتّه منظور جذب منافق و آدم بی‌اعتقاد نیست.

  به نظر بنده امروز یکی از حلقه های گمشده جریان انقلابی همین مورد هست و فرمایش مقام معظم رهبری در این مهم بر زمین مانده است
  لذا منباب وظیفه ذاتی و کسی که دل در گرو این نظام و انقلاب دارم مطالبی را خطاب به شما و همه انقلابیون و نهاد های انقلابی داشته باشم :
  ۱٫همه کسانی که معتقد به نظام و انقلاب هستند در تحت چتر انقلاب باید جمع شوند . تفکیک افراد بر اساس سلیقه شخصی و این که اگر کسی مثل ما فکر نمیکند و مثل ما عمل نمیکند پس از ما نیست یک افت برای این انقلاب هست و اگر تفکیکی هم هست انقلابی و غیر انقلابی هست که میشود این افراد را هم جذب کرد.

  ۲٫ استفاده و بها دادن به نیروی انسانی و ظرفیت های موجود در شهرستان اولین ها که دارای استعداد های شگرفی هست باعث ترغیب و جذب افراد میشود اما متاسفانه در بسیاری مواقع خلاف این ثابت شده است
  ۳٫موضع گیری انقلابی ، و فریاد برآوردن مطالبات و مشکلات شهرستان اولین ها خصوصا در نماز جمعه باعث جذب افراد به این سمت خواهد شد که به عقیده بنده در این مورد ضعیف عمل شده و انطور که شایسته این مردم هست عمل نشده.
  ۴٫خداوند باری تعالی در آیه ۱۲ سوره حجرات می‌فرماید : یا ایها الذین امنوا اجتنبواکثیرامن الظن ان بعض الظن اثم ،و لا تجسسو ا
  خداوند متعال تجسس و غیر جویی در زندگی شخصی افراد را جایز ندانسته و پیامبر اسلام نیز می فرمایند: درباره لغزشهای مومنین تجسس نکنید ،چون که هر کس لغزشهای برادران مومن خود را پی جویی کند ،خداوند نیز لغزشهای خود او را پی جویی خواهد کرد و او را بی آبرو و رسوا خواهد کرد هرچند که در درون خانه اش باشد . قانون اساسی بر عدم جواز تحقیق و تفحص در امور شخصی و مسائل پنهانی افراد جامعه است و حتی برای ماموران امنیتی نیز تفتیش در امور شخصی جایز نیست.
  ۵٫ضمن تقدیر و تشکر از شما سروران خودم بابت مجاهدت ها و تلاش های شبانه روزی شما برای رفع مشکلات این مردم ، یکی از راه های جذب حداکثری کار تشکیلاتی ، ریشه ای ، هدفمند و با برنامه دراز مدت که تاثیر بیشتری دارد که به نظر بنده بسیاری از فعالیت ها سطحی و گذرا هست.
  ۶٫گذشت و نادیده گرفتن برخی اشتباهات و خطاهای افراد باعث جذب میشود.
  این که افرادی با تند روی و صفر و صد نگاه کردن به موضوعات بخواهند با مسائل برخورد کنند از اساس اشتباه هست چرا که ما چهارده معصوم بیشتر نداریم و از همه ما اشتباه و خطا سر میزند.

  نباید سختگیری نمود ، و افرادی که دچار اشتباه و غفلت شده اند را باید مورد پذیرش قرار داد .
  ۷٫شهید بهشتی همیشه به مدیران تأکید داشت «جاذبه در حد اعلا و دافعه در اندازه ضرورت»؛ اما افسوس که امروزه افرادی با رفتار و گفتارشان از انقلابی که با خون شهید بهشتی، شهید رجایی و شهید باهنر و شهدای دیگر به ثمر رسیده، مردم را از انقلاب یک قدم دورتر می‌کنند و خلاف گفتار و رفتار شهید بهشتی عمل می‌کنند؛ پس ای مسئولان با رفتارتان مردم را دعوت کنید نه با سخنانتان ،
  اما متاسفانه برخورد و رفتار بعضی از افراد منتسب به شما عزیزانم باعث زدگی از انقلاب ، دفع ، و مجبور کردن به پیاده شدن از قطار انقلاب کرده است.

  ان شاا…با تدبیر شما بزرگواران ، به فرمایش حکیم فرزانه انقلاب جامعه عمل بپوشانیم

  تقدیم احترام

  سید مجتبی بنی هاشمی
  ۲۹اردیبهشت ۱۳۹۹

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  2 نظر برای “درخواست جوان لنده ای از امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان لنده”
  1. کانون گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   امروز مطلبی از جوانان انقلابی در فضای مجازی دیده ایم که درباره این مطلب از طرف جوان انقلابی باید واکنش های نشان داده شود.
   همه ما جوانان این شهرستان با قاطعیت بر این باوریم که از زمانی که فرمانده محترم و جوان وخوش اخلاق ومقتدر سپاه جناب سرگرد مختار این مسئولیت خطیر را پذیرفته اند تفکر مردم بخصوص جوانان به سمت وسوی سپاه تحولی عظیم پیدا کرد وگاه بین جوانان در محله های شهر تا پاسی از شب با جوانان ومردم همنشین می شد برای شندین حرف ها ومشکلاتشان انقدر جذب داشت که بجرات می توان گفت حتی یک نفر از ایشان خاطرش مکدر نشد و این روز های کرونایی شهرمان با مدیریت وتدبیر وبا استفاده از جوانان انقلابی وبسیجی از هرگونه خدمت به مردم شریف شهرمان کوتاهی نکردند .
   حال اگر کسی انتقادی یا مطالبه ای از ایشان داشت یا دارد رسم وادب ایجاب می کرد که اولاًحضوری بیان شود درصورت تحقق یا بررسی نشدن مطالباتشان بیانات خود را به فضای مجازی ببرند .
   اما درمورد امام جمعه محترم شهرستان اگر کمی به عقب برگردیم با احترام به امام جمعه های قبلی شهرستان وقدردانی از زحمات آن بزرگواران خدمتتان عرض کنم عده ای محدود وثابت با آن بزرگواران در ارتباط بوده اند اما امروز با حضور سید عزیز وبزرگوارمان حاج اقای محمودی اصل همه چیز تغییر کرد جوانان انقلابی وجوانانی با هر نگرش وتفکری به راحتی با ایشان دیدار ومشکلاتشان را بیان می کنند ،تریبون نماز جمعه را در اختیار هر جناحی وهر قشری قرار می دهند برای بیان خواسته های خودشان ،مطالبگری امام جمعه محترم شهرستان از مسئولین شهرستان واستان وپیگیری های این بزرگوار در محقق شدن مطالبات مردم از هر امام جمعه ای دیگر در استان بیشتر بوده وان شاءالله خواهد بود ،مگر در تریبون نماز جمعه داد زدن ومطالبگری کردن از مسئولین بهتر است یا از وقت زندگی خود وخانواده خود حذف کردن وحضوری خدمت مسئول رسیدن و مطالبگری نمودن .در این روزهای سخت کرونای شهرستان همگان می دانند که بسته ای غذایی شهر فقط ۵۰۰ بسته بیشتر نبود امام پیگیری های مکرر امام جمعه محترم وفرماندهی محترم سپاه تا به امروز چندین هزار بسته غذایی وکارت هدیه برای مردم نیازمند شهرستان وارد شهرستان شد . ما جوانان انقلابی کانون هم اندیشی شهرستان لنده ضمن تقدیر وتشکر از امام جمعه محترم شهرستان حاج آقا محمودی اصل وفرمانده محترم سپاه پاسدارن جناب سرگرد مختاری به خود افتخار می کنیم که در شهرستان لنده چنین مسئولان انقلابی ومردم دار وجود دارد واز هر گونه حمایت وهمکاری برای این بزرگواران دریغ نخواهیم کرد.
   کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده

   0

   0

  
  امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اهدای اولین جهیزیه انجمن جوانان به نو عروس لنده ای+عکس
 • درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز/استقرار۸بالگرد برای اطفا حریق
 • دعوت نماینده کهگیلویه بزرگ به آرامش و پرهیز از حاشیه در حادثه خائیز
 • واکنش تاجگردون به فیلم منتشر شده از معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی
 • پاسخ مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به معاون سیاسی و امنیتی استانداری؛ پاسخ فرمایشات ایشان را بعد از کنترل آتشسوی ها بطور مفصل خواهم داد
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا را جدی بگیریم
 • با پیگیری استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان ؛ یک فروند بالگرد جهت اطفای حریق جنگل های کهگیلویه و بویراحمد در اختیار استانداری قرار می گیرد
 • درخواست موحد از ارتش و سپاه برای کنترل آتش در خائیز
 • سلسلسه مقالاتی درباب دوران پسا کرونا
 • آتش سوزی کوه دیل در شهرستان گچساران
 • منطقه حفاظت شده خائیز در وضعیت فوق العاده بحران / امکان تلف شدن نیروها در آتش سوزی وجود دارد
 • خداداد غریب پور در نشست هم اندیشی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با مسئولان ایمیدرو و شرکت های وابسته اعلام کرد: رشد تولید و صادرات در شرایط دشوار نیز ادامه دارد /برنامه افتتاح ۲.۲ میلیارد دلار طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال/ایجاد بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان عمق در بازار سرمایه
 • ورود معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به مساله کارخانه سنگ دلی بجک
 • پروازهای فرودگاه یاسوج از سرگرفته می‌شود
 • رکود در ورزش کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس بسیج رسانه گچساران عزادار شد
 • نحوه ی انتخاب قفل درب ضد سرقت ایمن
 • ورود دستگاه قضایی به موضوع آتش سوزی در جنگل های گچساران/دستور ویژه دکتر نگین تاجی به دادستان گچساران
 • پاسخ تاجگردون به بزرگواری
 • مثبت شدن تست دانش آموز و سرایدار یکی از مدارس گچساران
 •