طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۹ | کد خبر : 113619 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

  رئیس شبکه بهداشت گچساران گفت:بیمارستان نفت در بحث کرونا ملزم شده است که با دانشگاه علوم پزشکی همکاری داشته باشد، هر چند از گذشته تاکنون با بیمارستان نفت تعاملات خوبی داشته ایم و اینکه آنها باید در راستای سیاست های ما پیش بروند شکی نیست. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،رئیس شبکه بهداشت […]

  فانوس زاگرس؛

  رئیس شبکه بهداشت گچساران گفت:بیمارستان نفت در بحث کرونا ملزم شده است که با دانشگاه علوم پزشکی همکاری داشته باشد، هر چند از گذشته تاکنون با بیمارستان نفت تعاملات خوبی داشته ایم و اینکه آنها باید در راستای سیاست های ما پیش بروند شکی نیست.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران در نشست با خبرنگاران درپاسخ به سوالی مبنی بر  جزیره ای عمل کردن بیمارستان نفت در بحث کرونا گفت: اولین جلسه بنده بعد از انتصاب در شبکه بهداشت و درمان، به نوعی با عزیزان نفت برگزار و به تبع نیز چنین مسائلی مطرح شد که در پاره ای از امور سلسله مراتب حفظ شود و تک روی پیش نیاید.

   

  آرین غلامیان در ادامه گفت: بیمارستان نفت در بحث کرونا ملزم شده است که با دانشگاه علوم پزشکی همکاری داشته باشد، هر چند از گذشته تاکنون با بیمارستان نفت تعاملات خوبی داشته ایم واما اینکه آنها باید در راستای سیاست های ما پیش بروند نیزشکی نیست.

   

  مرادی ،مسئول بهداشت محیط شهرستان درادامه نیز در پاسخ به سئوالی درباره مراسم کفن و دفن بیمار کرونایی این شهرستان گفت: در مورد کفن و دفن بیمار فوت شده از کرونا سختگیرانه ترین ضوابط را انجام دادیم و پروتکل های بهداشتی به طور کامل نیز در این خصوص صورت گرفت.

   

  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان در ادامه این نشست گفت: اگر آماری در بحث کرونا محرمانه است چاره ای نداریم اما اگر قانون و مقررات اجازه دهد آن را هم رسانه ای خواهیم کرد، پس اگر شهرستان گچساران بهترین عملکرد را در بحث کرونا داشته است نشان از این امر مهم است که اقدامات مطلوبی جهت پیشگیری و مقابله با این بیماری در این شهرستان صورت گرفته است.

   

  غلامیان درادامه گفت:یک هفته است مورد مثبت کرونا در گچساران نداشته ایم و شاید به زودی دراین شهرستان هم وضعیت سفید اعلام شود،هرچند مرتبا جلسات ستاد کرونا در حال برگزاری و اجرای مصوبات هستند.

   

  حسینی،رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران نیز در ادامه این نشست درپاسخ به سئوالی در خصوص روند بخش سرپایی بیمارستان گفت: این بخش با پیمانکاری از سوی دانشگاه علوم پزشکی قرارداد منعقد کرده است و موارد همه با شخص پیمانکار است،این روزها پیدا کردن پزشک بسیار سخت است چون در حال درس خواندن هستند و اگر پزشکی هم در باب طبابت اشتباه کند به هر حال مرجعی به نام نظام پزشکی وجود دارد و در صورت تخلف و اشتباه حتما برخورد خواهند کرد.

   

  مرادی،مسئول بهداشت محیط  نیز در خصوص آخرین وضعیت کشتارگاه مرغ این شهرستان گفت:کشتارگاه مرغ بعد از متوجه شدن کارگر که جواب تستش نیزمثبت بود ،پلمپ شد و فرد کارگرهم قرنطینه شد در حالی که از بقیه کارگران تست گرفته شد که دراین خصوص کشتارگاه بعد از مدت یک ماه فک پلمپ شد، اما در حال حاضر پیمانکار جدید بحث تعمیر کشتارگاه را دارد  که حدود یک یا دوماه  طول خواهد کشید البته تصمیماتی اتخاذ شده است که  مرغ های کشتارگاه هم به صورت بهداشتی دفن شوند و مصرف انسانی نداشته باشند.

   

  غلامیان در رابطه با بحث راه اندازی بیمارستان نرگسی و ضوابط استخدام گفت: با بهره برداری از بیمارستان نرگسی در آینده ای نزدیک نسبت به جمعیت شهر تعداد تخت های فعال ما بالای ۴۰۰تخت خواهد رسید.

   

  وی افزود:یک سری پرسنل از سایر بیمارستان ها و بخش ها به آنجا منتقل می شوند و اینکه نیرویی جذب بشود با ما نیست و ضوابط با دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود اما به هر حال تعدادی نیرو هم جذب خواهیم داشت.

   

  غلامیان در خصوص مطالبات برخی نیروها هم گفت: پیمانکاران جدید یک هفته است قرارداد بسته و شروع به کار کرده اند و قرار است جلسه ای هم در این زمینه ها داشته باشیم و اگر مشکلاتی برای پرداخت هم وجود داشته باشد از نظر حقوقی و قانونی مشکلات را مرتفع می کنیم.

   

  وی در خصوص چگونگی انتصابش در بهداشت و درمان گفت: در اینکه هر نماینده ای کابینه خودش را مشخص کند شکی نیست، بنابراین شناخت نسبی از بنده در دانشگاه هم وجود داشته است و حتما به این اجماع رسیده اند که بنده مدیر بهداشت و درمان شهرستان باشم.

   

  غلامیان افزود:به هیچ وجه در برنامه هایم سیاسی کاری نمی کنم و تمام اختیارات ، عزل و نصب ها به خودم داده شده است و در تمام موضوعات اختیار به بنده داده شده است ،بنابراین صادقانه می گویم که استقلال کامل دارم و اولویتم شایسته سالاری است و سعی می کنم از جوانان و نیروهای کارآمد در پیشبرد اهداف مجموعه استفاده کنم.

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  10 نظر برای “نشست خبری سرپرست و مسولین بهداشت و درمان گچساران برگزار شد/ دکتر غلامیان: در برنامه هایم سیاسی کاری نمی کنم+عکس”
  1. ناشناس گفت:

   جوک بامزه ای گفت.تاجگردون گذاشتتش میگه سیاسی کاری نمی کنم.

   3

   0
   • باوی گفت:

    جناب دکتر غلامیان مسول مرکز بهداشت را کارشناس بهداشت محیطی که همزمان با آمدن شما از مرکز شماره …..کارکنان آمده به واحد بهداشت محیط علیه شما تحریک میکند بقیه کارمندان عادت اختلاف افکنی وی را میدانند و در دام وی گرفتار نمی شوند ولی مهندس ع….. ب…….رییس مرکز بهداشت همچنان در دام او گرفتار شده

    1

    0
  2. کارمند گفت:

   جناب غلامیان ،

   اگر بحث شایسته سالاری بود ، قطعا این جایگاه به شما نمی رسید بلکه متعلق به کسی است که بیش از ۲۰ سال رئیس بیمارستان ، مدیربیمارستان ، رئیس مرکزبهداشت در گچساران و اهواز بوده ، مدیر شبکه بهداشت در اهواز بوده ، جانشین معاون پشتیبانی دانشگاه بوده ، مدیر اداری استخدامی دانشگاه بوده و … !!!!!

   اما چون به نماینده رأی نداده ، نباید جایگاهی داشته باشد !!!

   از روز اول و با انتخاب نیروی خدماتی که از بستگانت بود ، مشخص کرد که چقدر به شایسته سالاری اهمیت می دهی !!!!

   خدایی دیگه یا شعر نده که فرماندار هم در روز معارفعه ات خطاب به شما گفت !!!

   یا اگر متعقد به شایسته سالاری هستی ، بعد از خواندن این کامنت اینشاءالله مردانه استعفی خواهی داد و جاودانه خواهی ماند !!

   یا می مانی و ثابت خواهی کرد که ضعیف ترین و بی تجربه ترین مدیر تاجگردونی !!!!!

   6

   0
   • رفیق گفت:

    اقای کارمند اینگار خیلی سوختی بسوز بیشتر از اینم خواهی سوخت.این آقایی ک میگی ببین بین کارمندا چقد محبوبیت داره همه ازش شاکین بعدشم این اقا دیگه تاریخ مصرفش گذشته.در ضمن خیلی حقیری که بخاطر بقول خودت یه نیروی خدماتی این قد سوختی

    0

    6
  3. احسان گفت:

   دوست گرامی از کی تا حالا وزارت نفت زیرمجموعه شما شده؟

   1

   0
  4. ناشناس گفت:

   گورویی فاتحه نداره.

   2

   1
  5. رفیق گفت:

   انشالله دکتر غلامیان با افتخار سالیان سال مدیر شبکه بهداشت هستن و تو و امثال تو ره خواهد سوخت تا دیگه گند به این شهر نزنید.

   0

   2
  6. شهروند گچساران گفت:

   متاسفم که به دلیل اینکه ایشان همفکرت نبوده اکنون‌مورد هجمه رسانه اینترنتی بی کیفت فانوس زاگرس شده است .
   رفتار آماتور گونه شما در جریان انتخابات دو‌ماه قبل از اذهان عمومی پاک نشده است ‌.
   حالا گذشته از این حرف و حدیث ها
   برادر ایشون که همولایتی شما هست .
   اوووف بر شما

   0

   1

  
  امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اهدای اولین جهیزیه انجمن جوانان به نو عروس لنده ای+عکس
 • درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز/استقرار۸بالگرد برای اطفا حریق
 • دعوت نماینده کهگیلویه بزرگ به آرامش و پرهیز از حاشیه در حادثه خائیز
 • واکنش تاجگردون به فیلم منتشر شده از معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی
 • پاسخ مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به معاون سیاسی و امنیتی استانداری؛ پاسخ فرمایشات ایشان را بعد از کنترل آتشسوی ها بطور مفصل خواهم داد
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا را جدی بگیریم
 • با پیگیری استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان ؛ یک فروند بالگرد جهت اطفای حریق جنگل های کهگیلویه و بویراحمد در اختیار استانداری قرار می گیرد
 • درخواست موحد از ارتش و سپاه برای کنترل آتش در خائیز
 • سلسلسه مقالاتی درباب دوران پسا کرونا
 • آتش سوزی کوه دیل در شهرستان گچساران
 • منطقه حفاظت شده خائیز در وضعیت فوق العاده بحران / امکان تلف شدن نیروها در آتش سوزی وجود دارد
 • خداداد غریب پور در نشست هم اندیشی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با مسئولان ایمیدرو و شرکت های وابسته اعلام کرد: رشد تولید و صادرات در شرایط دشوار نیز ادامه دارد /برنامه افتتاح ۲.۲ میلیارد دلار طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال/ایجاد بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان عمق در بازار سرمایه
 • ورود معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به مساله کارخانه سنگ دلی بجک
 • پروازهای فرودگاه یاسوج از سرگرفته می‌شود
 • رکود در ورزش کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس بسیج رسانه گچساران عزادار شد
 • نحوه ی انتخاب قفل درب ضد سرقت ایمن
 • ورود دستگاه قضایی به موضوع آتش سوزی در جنگل های گچساران/دستور ویژه دکتر نگین تاجی به دادستان گچساران
 • پاسخ تاجگردون به بزرگواری
 • مثبت شدن تست دانش آموز و سرایدار یکی از مدارس گچساران
 •