طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳۰ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 111566 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

        کاندیدای انتخابات مجلس گفت: ما بر سیاست خانوادگی شما و قلدرانه شما برای همیشه خط بطلان خواهیم کشید. گفتید که متعلق به همه هستی ولی مردم می دانند که تو متعلق به یک خانواده و چند نفر هستی. نزدیکان شما را دیشب در باشت با کلی روغن و قند گرفتند. چرا برای مردم […]

  فانوس زاگرس؛

   
   
   
  کاندیدای انتخابات مجلس گفت: ما بر سیاست خانوادگی شما و قلدرانه شما برای همیشه خط بطلان خواهیم کشید. گفتید که متعلق به همه هستی ولی مردم می دانند که تو متعلق به یک خانواده و چند نفر هستی. نزدیکان شما را دیشب در باشت با کلی روغن و قند گرفتند. چرا برای مردم نمی گویی دلیل رد صلاحیت شما در دور قبل چه بوده است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،همایش انتخاباتی سید قدرت حسینی  با طوایف ده گانه باشت  در تلخاب شیرین گچساران برگزار شد.

  سید قدرت حسینی گفت؛ همانطور که می دانید برای همایش اول که شورای تامین تشکیل شد که اگر همایش برگزار شود من صحبت نکنم این اولین باری است که در طول ۴۱ سال انقلاب اسلامی که فرماندار یک شهر ستان جلسه تامین می گذارد.

  وی در ادامه گفت:همایش دوم که با حضور سادات شاهزینعلی برگزار شد  خیلی تاثیر گذار بود و بعد از آن طایفه گشین که همایش گرفتند که رقیب را مجبور به دست و پا زدن کردند، البته همه قرار بود همایش هایی برگزار کنند که مصادف شد با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی  که عزیز دل ما  بود و حقیقتا رغبتی برای همایش نداشتیم و نرسیدیم همه همایش را برگزار کنیم.

  سید قدرت حسینی افزود؛از کلیه دوستان  تشکر کنم بخاطر این روزهای تبلیغات که سخت در تلاش بودند.برادران و خواهران عزیز من خیلی حرف زدم در جلسات مختلف  در مورد همه مسائل صحبت کردیم. مردم شریف شهرستانهای باشت و گچساران و همه همشهریان با قاطعیت اعلام می کنم که شما از روز شنبه نماینده جدید خواهید داشت، هم از طریق فکر و راه و ایده از نماینده فعلی متفاوت تر خواهد بود.

  وی ادامه داد: نماینده جدید شما افساد طلب نخواهد بود و خانواده اش را بر مردم حاکم نخواهد کرد چون خانواده نماینده جدید شما پاکدست خواهد بود و خواهد ماند.نماینده جدید شما با مردم یکدست و صاف و صادق هست.

  حسینی اظهار داشت: اگر در خط امام و معصومین هستید باید ثمره آن را در عدالت اجتماعی و شغلی و سفره مردم ببینیم، نماینده جدید شما از جنس مردم است چون با مردم است، نماینده جدید شما و خواهر زاده هایش ۸۰ شرکت ندارد و شرکتی نخواهد داشت و این را در مجلس طرح خواهم کرد، باید این نفوذی را بشناسند و او را بر سرجایش بنشاند. ما نخواهیم گذاشت که کسی که جای شلاق پدرش بر گرده این مردم است دوباره بر مسند قدرت بیایند.

  حسینی اظهار داشت:مهم این است که در فکرت راه سلیمانی داشته  باشی. شما با  این رانت و پارتی بازی و فساد طلبی نشان دادید که هیچ سنخیتی با شهید حاج قاسم سلیمانی  و راه رهبری ندارید فقط برای تبلیغ با این شهید عکس گرفتید‌.

  سید قدرت حسینی  نامزد  یازدهمین  دوره  مجلس شورای اسلامی  در بخش دیگری از سخنان خود گفت:نماینده فعلی اگر نقطه سیاهی در زندگی خصوصی  مردم پیدا می کرد او را رسوا می کرد اما من ماهیت او را مشخص و رسوا کردم. من اگر بخواهم بگویم از زندگیت تمامش سیاه هست من نمی خواهم وارد زندگی خصوصی کسی شوم  و در مورد هستی و بقیه نمی خواهم تحقیق کنم، در زندگی من دنبال نقطه سیاه می گردی؟

  وی ادامه داد: تو در خانه شیشه ای نشسته ای و با یک سنگ بساطت به هم خواهد ریخت می خواهی حریف کسی بشوی که خانه فولادی نشسته است. این منطقه را لبریز از بیکاری و طلاق و خود کشی کردی، اینطور می خواستی شهر را گلستان کنید.

  حسینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:چرا یک نفر از از خیابان بلادیان  راضی  نیست. سینما شهر گچساران را چرا دست بستگانت داده ای، آن را از حلقومت بیرون می کشم.

  وی ادامه داد:یک عزیزی از قشقایی یادداشتی به من داده است که گفتند اگر به نماینده فعلی رای ندادید  آب زمینهای کشاورزی شما را قطع می کنیم چرا مردم را تهدید می کنید.

  حسینی ادامه داد؛ما بر سیاست خانوادگی شما و قلدرانه شما برای همیشه خط بطلان خواهیم کشید. گفتید که متعلق به همه هستی ولی مردم می دانند که تو متعلق به یک خانواده و چند نفر هستی. نزدیکان شما را دیشب در باشت با کلی روغن و قند گرفتند. چرا برای مردم نمی گویی دلیل رد صلاحیت شما در دور قبل چه بوده است.

  سید قدرت حسینی اظهار داشت: به مسئولین بخصوص استاندار و نیروهای نظامی و امنیتی که در انتخابات جلوی خودروهای کاروانی گرفته شود .

  وی در پایان گفت:اصلاحات شما را قبول ندارد شما را فقط رانت خواران و فساد طلبان قبول دارند. چرا لیدرهای چهل ساله ات جدا شده است.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “سید قدرت الله حسینی در همایش با طوایف ده گانه : ما بر سیاست خانوادگی و قلدرانه شما خط بطلان می کشیم/ تو متعلق به یک خانواده و چند نفر هستی/نزدیکان شما را دیشب در باشت با کلی روغن و قند گرفتند +تصاویر”
  1. ناشناس گفت:

   فانوس زاگرس تبلیغاتت خوبه ببینم چه بشه روز جمعه

   0

   0
  2. گچساران گفت:

   بیشتر مردم گچساران سواد سیاسی ندارن
   باید درک کنن کسی مثل تاج به دردشون نمیخوره
   در ضمن دولت بی لیاقت روحانی یک سال دیگه در راس کشوره و در این یک سال هیچ طرح و بودجه ای تایید نمیشه
   مردم باید کسی رو انتخاب کنن که بعد از دولت روحانی بیشترین بازدهی رو داشته باشه
   انتخاب تاج بزرگترین اشتباهه

   0

   0
  3. مهاجر گفت:

   چراعکسهاروقاطی گداشتید؟بنری که پشت سیدقدرت هست چراپشت سرمجری نیست؟

   0

   0
  4. مهاجر گفت:

   چراهرپیامی که میذاریم؛گفته میشه تکراری وارسال نمیکنید؟

   0

   0
  5. حسینی گفت:

   خجالت بکشد سید قدرت با این همه توهین و تهمت به دکتر تاجگردون انشااله سر جای خودت خواهی نشست وجواب این همه تهمت را با خودت به قیامت خواهی برد

   0

   1
  6. هتریک گفت:

   ۱۰ درصد جمعیت امروز ما هم نیستید.درود بر غیرت خودمون…👏👏👏👏👏

   0

   1
  7. roozbeh گفت:

   سید جان به اخر خط رسیدی.هتریک از رگ گردن به شما نزدیکتره

   1

   1
  8. ناشناس گفت:

   دیروز نطق آخر تاجگردون یک لحظه می آمدی جمعیت را میدیدی آن موقع حرف میزدی این جمعیت در تاریخ انتخابات گچساران بی سابقه بود وحتی استان .مگر به چند نفر ارد ورغن دادند به شکست سلام کن . قبال از طهر نتیجه مسخص میشه .نمیگی نیروهای کمیته چقدر وام دادند .همه وام های ۵۰ ملیونی معلومه به کی دادید

   0

   1
  9. ناشناس گفت:

   نادان چون طبل غازیست بلند آواز ومیان تهی ست این کار خداست بدهکار بودی ……. بقایی ومشایی را آوردی خ……ی حال کردی آن بیچاره ها در زندان حسرت میخورند این بار خدا بدامت انداخت به طمع افتادی آمدی در این صحنه پنجاه میلیون صدمیلیون صدمیلیون بده هم آنها دورت حلقه بزنند کف وسوت بزنند کور بشی حالیت نشه که چه به سرت آمده به یاری خدا برای همیشه از قاموس سیاست شهرستانهای ما خارج شوی تو که خودت را گچسارانی وباشتی نمیدانی برو ککاو شیرازی راحت بخواب

   0

   1
  10. ناشناس گفت:

   از این جمعیت میشه تشخیص داد چقدر رای داری، خیلی به آب و آتش نزن چون اطرافیان شما خیلی آدمای بدرد بخوری نیستن که بخواهند وضع موجود رو بهبود ببخشند. سنگ بزرگ نشانه نزدن هست، شما قبلا امتحانتون رو پس دادید نمیخواد دایه عزیزتر از مادر برای مردم باشید.

   0

   1
  11. مهاجر گفت:

   چراپیامهارونمیذارید؟

   0

   0
  12. ناشناس گفت:

   هم نتیجه انتخابات را باختی وهم اخلاق را باختی حداقل حرمتی که داشتی از دستش دادی

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پیام تسلیت دکتر ولی اله شجاعپوریان به مناسبت درگذشت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران
 • پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت درگذشت ملا علیرضا الهی
 • قرنطینه خانگی و تأثیر کتابخوانی
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بو یراحمد
 • پنهان کاری مبتلایان کرونا ،خیانت در حق جامعه و اطرافیان
 • حضور در تفرج گاه جنگل و مراتع کهگیلویه ممنوع شد
 • ممنوعیت تردد در جاده های کهگیلویه / محدودیت تردد در جاده چرام دهدشت +تصاویر
 • آمار مبتلایان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴٠ نفر رسید/تمام بیماران جدید وابستگی فامیلی با بیماران قبلی داشته اند
 • مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود+جزئیات
 • بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گچساران در مورد بیماری کرونا
 • آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت
 • جزئیات تعطیلی کشتارگاه مرغ گچساران
 • دولت ، ملت سازی و کرونا
 • ابزارآلات مختلف و کاربردهای آنها
 • چند توصیه مهم کرونایی استاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
 • محمدی تبار در جلسه کمیته اضطرار ستاد پیشگیری ،فرماندهی استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛ همه دستگاهها آمادگی و تمهیدات لازم را در خصوص سامانه بارشی داشته باشند/مردم از خانه خارج نشوند و برنامه سیزده بدر امسال را لغو کنند/ دستگاهها ریز عملکرد و تخصیص اعتبار مدیریت بحران را گزارش دهند+تصاویر
 • مشاور حوزه سلامت استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد/ دکتر موسوی ؛ رسانه‌ها موضوع پیشگیری را مد نظر و توجه بیشتر قرار دهند
 • جاذبه های دیدنی رشت
 • به منظور مشارکت گسترده شهروندان باشتی در ایجاد هوای پاک ؛ طرح هر خانه یک درخت در این شهر اجرا می شود+تصاویر
 • آخرین وضعیت بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 •