طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۹ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 111385 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

        کاندیدای انتخابات مجلس گفت:جناب استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی امنیتی استاندار شما می بینید که مردم با رای بالا و با این حضور می خواهند بنده را به مجلس بفرستند، چرا مدیران کل شما در این خانه ها حاضر می شوند که فشار به مردم می آورند. به گزارش […]

  فانوس زاگرس؛

   
   
   
  کاندیدای انتخابات مجلس گفت:جناب استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی امنیتی استاندار شما می بینید که مردم با رای بالا و با این حضور می خواهند بنده را به مجلس بفرستند، چرا مدیران کل شما در این خانه ها حاضر می شوند که فشار به مردم می آورند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،دومین نطق انتخاباتی سید قدرت حسینی پور  نامزد یازدهمین دوره  مجلس شورای در شهر گچساران با حضور  هوادارنش برگزار شد.

   سید قدرت حسینی پور در این مراسم گفت: مردم فهیم و بزرگ اندیش و حقیقت طلب شهرستانهای گچساران و باشت و مردم شهید پرور استان کهگیلویه و بویراحمد،برداران و خواهران بهبهانی و ممسنی ،قشقایی ها همه و همه ،قبل از انقلاب حکومت شاهنشاهی برای کنترل شهرهای اطراف  ساواک را در این شهرستان بنا نهاد تا مرکزی برای تسلط بر خطه جنوب باشد.

  وی افزود:گچساران بیش از ۲ هزار جانباز تحویل انقلاب اسلامی داده است و این برگ زرینی برای این شهرستان است،بعد از حکومت پیامبر اسلام و امام علی علیه السلام این اولین حکومت شیعه است که در کره خاکی با یک عالم دینی  و مرجع تقلید برپاشده است.

  حسینی پور در ادامه گفت:وقتی حکومت ما بر اساس وحی، ساختارش تشکیل شده است باید ارکان آن نیر همین گونه باشدکه یکی از رکانهای که تشکیل شد همین مجلس شورای اسلامی است که کمتر از ۸۰ ساعت دیگر سرنوشت خود را انتخاب خواهیم کرد.

  کاندیدای انتخابات مجلس گفت:تمام  ارکان نظام توسط خود مردم یا مستقیم یا یک واسطه یا دو واسطه آنها را انتخاب می کنند، در نظام مقدس جمهوری اسلامی خوب بودن با مردم بودن است و نه اینکه تنها خود را در کنار فلان شخص قرار دهد.

  وی ادامه داد:مجلسی که  با پول تکلیف آن مشخص شود و یا با هزینه میلیاردی مشخص شود و با اسلحه پشت سر نامزدش رعب وحشت ایجاد کند این مجلس ،مجلس خوبی نیست.

  حسینی پوردر ادامه اظهار کرد:عزیزان لر زبان و ترک زبان و همشهریان عزیزم در محدود استان این حوزه دو شهرستان همه همشهریان ما هستید و همه جوانان ما به شغل و مسکن و رفاه اجتماعی و بهداشت و درمان مناسب نیاز دارند و ما اعتقاد نداریم که جوانانمان به مدرک لیسانس اکتفا کنندو ما می دانیم که ورزش و هنر ما در این دو شهرستان چه بر سر آن آماده است و ما می خواهیم که این بستر فراهم شود.

  وی در ادامه گفت:بخشی از این مردم باید در صنعت و دامداری و کشاورزی خود کفا شوند مگر مردم ما در عهدبرده داری زندگی می کنند، شما افکار این مردم را پیش بینی می کنید، مگر برده داری اینست که مردم را به غل و زنجیر ببندید ،وقتی فکر مردم به زندگی برده داری سوق داده می شود.

  حسینی پور اظهار کرد:چند تریلیون دلار توسط امریکا هزینه شد که در کشورهای منطقه نفاق ایجاد کند تا بواسطه آن بتواند به جمهوری اسلامی و انقلاب ما ضربه بزند ولی پوزه آنها به گل مالیده شد.

  وی در ادامه گفت:متاسفانه بعضی در خیال خود در بدنبال افکار همان رژیم شاهنشاهی هستند و دیدید که ستاد آنها وقتی افتتاح شد داد همه  را در آوردو حتی امام جمعه لواسان آن را مطرح کرد آنها آماده اند تا این افکار پوسیده را در جامعه گسترش دهند.

  نامزد یازدهمین  دوره  مجلس شورای اسلامی افزود:برداران و خواهران عزیز من با برنامه آمده ام که با مشورت نخبگان و کسانی که تجارب عالی دارند با برنامه مدون آمده ام، در بحث بحرانی شهرستانهای باشت و گچساران  که ثمره دولت و مجلس است چه وضعی شده است .

  وی تصریح کرد:این دولت به نفع مردم نیست و مجلس هم وکیل الدوله هستند، شما اگر دلسوز مردم هستید ۲۳ هزار  میلیارد تومان  وام دست سرمایه دارن است و هیچ  اقدامی نمی کنید  در صورتی که اگر یکی از مردم عادی ده میلیون وام بگیرد اگر سر موقع وام پرداخت نشود با مامور به در خانه آنها می روند.

  وی ادامه داد:ما برای همه نامزدها احترام قائل هستیم  ما با کسی دشمنی نداریم، ما مخالف وضع موجود هستیم، سفره مردم کوچک تر شده  است، ما مخالف زیبایی نیستیم  وقتی بخواهند یکی را احترام کنند به  او گل می دهند، چون زیبا است و این خیابان بلادیان که زیبا شده است خروجی آن چه بوده است.

  حسینی پور اظهار کرد؛ما دو طرف خیابان بلادیان را باز خواهم کرد تا همه از آن سود ببرند و منطقه ویژه اقتصادی گچساران را  در دوره احمدی نژاد مجوزش را ما گرفتیم که اگر این کار انجام می شد یک تحول اقتصادی در منطقه ایجاد می شد.

  کاندیدای انتخابات مجلس گفت:در بحث پتروشیمی گچساران  که در زمان مرحوم نبی زاده  انجام شده بود در سفر آقای احمدی نژاد  با حضور مرحوم آیت الله ملک حسینی  نیز ما این قضیه را مطرح کردیم و بعد از مدتی فهمیدیم که این شرکت عام به شرکت خاص و خانوادگی تبدیل شده است.

  حسینی  پورمطرح کرد:کسانی که به مردم خیانت کرده اند با مراجع قضایی آنها را سرجایشان خواهیم نشاند،در بحث پالایشگاه گچساران در دولت احمدی نژاد و نمایندگی من مصوب شدوقرار شد که زمینه اشتغال مردم گچساران و  باشت باشد  که بعد از پیروزی ان شاء الله کلنگ زنی خواهیم کرد.

  وی در ادامه گفت:ما کجا جز ۵ شهر کشوریم پس اگر هستیم این همه طلاق و اعتیاد در گچساران برای چیست؟،چرا به مردم دروغ می گوید شما به مردم پاسخگو در مورد عملکرد خودتان نیستید،چند بار گفتیم این دریاچه مصنوعی  کجای مشکلات مردم را حل کرده است و اگر هزینه ای که برای این دریاچه داده شده است هزینه اشتغال می شد بهتر نبود؟.

  حسینی پور اظهارکرد:آمده اند یک خیریه تشکیل داده اند باید بدانیم از کجا این منابع تامین می شود و به چه کسانی داده می شود،اگر یک شیشم دریاچه مصنوعی باشت صرف محرومیت می شد الان تمام مردم محروم  این شهرستان سر پناه داشتند که ما خواهیم آمد تا این کار محقق شود، در سطح ملی هم به فکر اقتصاد مردم و پایین آوردن قیمت ها هستیم و پول مردم را از حلقوم آنها بیرون خواهم کشید.

  حسینی پور افزود:گفتنداز سنگ گلستان خواهیم ساخت اما نساختند و در جاده دیلم می بینند که جوانان ما در این جاده برای امرار معاش پر پر شوند این چه گلستانی است ودر بحث نفت که تعدای از آنها در این جلسه است و از نفت سخن گفتید،چرا در طول این ۸ سال این کار را انجام ندادید. چرا فشار می آورید بر مردم، چرا مردم را احضار می کنید، شما که فکرتان با مردم نیست و به فکر مردم نیستید و روحشان را خشک کردید.

  وی در ادامه گفت:جناب استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی امنیتی استاندار  شما می بینید که مردم با رای بالا و با این حضور می خواهند بنده را به مجلس بفرستند، چرا مدیران کل شما در این خانه ها حاضر می شوند که فشار به مردم می آورند که به فلانی رای بدهید شما ورود پیدا کنید که حق این مردم ضایع نشودو نگذارید مردم خودشان خدای نکرده وارد بشوند.

  وی ادامه داد؛نیروهای قرار دادی و پیمانی که هر موقع به انتخابات نزدیک شد قول دادن کارشان را انجام دهید ولی فقط در حد شعار بود،در بحث ورزش تیم نفت را که پا به پای تراکتور سازی و فولاد بود تحویل دادیم ولی الان برای ماندن در لیگ ۲ باید التماس کنیم،تیم واترپلو که قهرمان آسیا بود تحویل داده ایم الان آخر است در لیگ ایران ورزش بانوان هم به این منوال بود در سطح اول تحویل داده ایم ولی در سطح آخر قرار گرفته است.

  وی در پایان سخنان خود گفت:من اگر بخواهم تعداد جلساتم در مناطق مختلف چقدر هستند که شما را همراهی می کنند و بدانید که سوم اسفند ماه پیروز قطعی انتخابات هستید و همین شماها که در این همایش هستید کار را تمام خواهید کرد و همه اقوامی که حضور دارید بنده برادر کوچک شما هستم ما برای همه  شما احترام قائلیم وشما نور چشمان من هستید.

   

  نه

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  7 نظر برای “نطق انتخاباتی سید قدرت الله حسینی در گچساران ؛ با برنامه مدون آمده ام / آقای استاندار : جلوی مدیران تان را بگیرید / نگذارید مردم خودشان خدای نکرده وارد بشوند/ پتروشیمی گچساران از شرکت عام به شرکت خاص و خانوادگی تبدیل شده است+تصاویر”
  1. مهاجر گفت:

   ظاهرا شماترقه بازی وتاروتنبک افتتاحیه ی خودوسایرکاندیداهارافراموش کرده اید؛درهرصورت وقتی فردی محبوب باشد؛مردم همه کاربراش انجام میدهند
   امام جمعه لواسان هم اگرمیتونه؛فسادی که درلواسان هطت روجمع وجورکند

   0

   0
  2. roozbeh گفت:

   جناب حسینی شما برنامه مدونتون به بیراه کشیدن مسیر پیشرفت گچسارانه.جمعه جوابتون میگیرید

   0

   0
  3. مهاجر گفت:

   چه عجب یه باربابرنامه اومد؛همیشه که چیزی نداست مگرتهمت وجواب دادن
   ازیکی ازبرنامه ااس خوشم اومد؛خ بلادیان
   جون دلم واسه ی خ بلادیان ۵۰سال پبش تنگ شده

   0

   0
  4. اصولگرای اصلاح طلب گفت:

   چند تا خانوم را گذاشتی جلو این همه مرد یعنی چی؟
   همین یک کار برای رد صلاحیت شما کافی است.
   اسمتون را گذاشتید اصولگرا؟؟؟
   خاک بر سر جامعه ای که اصولگرایش شما بی غیرت ها باشید.
   حداقل مردها را میگذاشتید.
   فیلم سینمایی که نیست.
   آدم خجالت میکشد اینها اصلا غیرتی هم دارند.
   حتی اصلاح طلبان غربگرا هم از این کارها نمیکنند.
   حداقل ۷ تا دختر بچه میگذاشتید.
   برای یک رای انتخاباتی که کارهایی میکند این آقای سید قدرت حسینی.
   آقا با این کارها نمیشود با فساد مبارزه کرد.
   اعتراض دارید قوه قضاییه بروید و عریضه بدید.
   قوه قضاییه که دست اصولگرایان است.
   بازرسی کل کشور دست اصولگرایان است.
   شورای نگهبان دست اصولگرایان است.
   حتمن دروغ میگویید که حرفاتون را کسی گوش نمیکند.

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   چندین بار برات کامنت گذاشتم هم نتیجه انتخابات را باختی وهم اخلاق را واقعا هم این دنیا را از دست دادی وهم آخرتت را خراب کردی و قسم های دروغت رو سیاهت کرد فکر کردی چندتا از دور براهایت که سوت وکف میزنند هم دنیارا برات فراهم می کنند وهم آخرتت را برو توبه کن استغفار کن شاید در این پایان عمر خدا از سر تقصیر وگناهانت بگذرد

   0

   0
  6. ناشناس گفت:

   خدا روی هایت تحریره ومسولین فانوس زاگرس را جلو مردم سیاه کرد خجالت بکشید رسالت شما اطلاع رسانی بدون غرض ومرض بود که متاسفانه اخلاق رسانه ای را رعایت نکردید

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پیام تسلیت دکتر ولی اله شجاعپوریان به مناسبت درگذشت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران
 • پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت درگذشت ملا علیرضا الهی
 • قرنطینه خانگی و تأثیر کتابخوانی
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بو یراحمد
 • پنهان کاری مبتلایان کرونا ،خیانت در حق جامعه و اطرافیان
 • حضور در تفرج گاه جنگل و مراتع کهگیلویه ممنوع شد
 • ممنوعیت تردد در جاده های کهگیلویه / محدودیت تردد در جاده چرام دهدشت +تصاویر
 • آمار مبتلایان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴٠ نفر رسید/تمام بیماران جدید وابستگی فامیلی با بیماران قبلی داشته اند
 • مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود+جزئیات
 • بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گچساران در مورد بیماری کرونا
 • آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت
 • جزئیات تعطیلی کشتارگاه مرغ گچساران
 • دولت ، ملت سازی و کرونا
 • ابزارآلات مختلف و کاربردهای آنها
 • چند توصیه مهم کرونایی استاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
 • محمدی تبار در جلسه کمیته اضطرار ستاد پیشگیری ،فرماندهی استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛ همه دستگاهها آمادگی و تمهیدات لازم را در خصوص سامانه بارشی داشته باشند/مردم از خانه خارج نشوند و برنامه سیزده بدر امسال را لغو کنند/ دستگاهها ریز عملکرد و تخصیص اعتبار مدیریت بحران را گزارش دهند+تصاویر
 • مشاور حوزه سلامت استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد/ دکتر موسوی ؛ رسانه‌ها موضوع پیشگیری را مد نظر و توجه بیشتر قرار دهند
 • جاذبه های دیدنی رشت
 • به منظور مشارکت گسترده شهروندان باشتی در ایجاد هوای پاک ؛ طرح هر خانه یک درخت در این شهر اجرا می شود+تصاویر
 • آخرین وضعیت بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 •