طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۸ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 111242 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

      احمد خورشیدی آزاد پیش از نطق انتخاباتی هومان عسکری در تالار قصر سفید گفت:انتظار ما از مجلس چیست؟ ما ده دوره به نماینده هایی رای دادیم و اینها در مجلس تلاش هایی نیز کردند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، وی افزود:چهل سال دورانی را گذراندیم که اقسام مشکلات پیش روی […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  احمد خورشیدی آزاد پیش از نطق انتخاباتی هومان عسکری در تالار قصر سفید گفت:انتظار ما از مجلس چیست؟ ما ده دوره به نماینده هایی رای دادیم و اینها در مجلس تلاش هایی نیز کردند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، وی افزود:چهل سال دورانی را گذراندیم که اقسام مشکلات پیش روی ما بود و هر چه بود گذشت در حوزه هایی پیشرفت کردیم و در حوزه هایی همچون اقتصاد و معیشت عقب ماندیم.

  خورشیدی آزاد تصریح کرد:ما به عنوان نظام‌مقدس جمهوری اسلامی که دستاوردهای قابل توجهی را کسب کرده ایم باید یادمان باشد که مردم ایران شغل و نان می خواهند و جوانان ما نباید بعد از این همه تحصیلات عالیه جویای کار باشند.

   

   

  وی گفت:براساس مرکز آمار ایران در کشورمان ۳۰درصد از خانواده ها حتی یک شاغل هم ندارند این یعنی ۲۴میلیون نفر گرسنه اند و از دید اقتصاد به کسانی گفته می شود که توان مصرف روزی دوهزاری کالری را ندارند.

  خورشیدی  ادامه داد: از میان ۲۳میلیون خانواده ایرانی بیش از ۷۰درصد،حداقل یک نفر بیکار تحصیل کرده دارند و ۶میلیون خانواده هم بی خانمان هستند قریب به ۱۸میلیون نفر از جمعیت روستایی حاشیه نشین شهرها شده اند.

  وی اذعان کرد: ما روی مشکلات کشور کار مطالعاتی انجام داده ایم و راه حل هایی هم تدوین کردیم و در ایران ۸۳تهدید وجود دارد؛ اب، بانک،بیمه، بیکاری، فقر تا … و از بین اینها چندتا اولویت دارد و مقام معظم رهبری فرمودند گام دوم انقلاب گام رفع همه فتنه هاست.

  خورشیدی گفت: نباید بگذاریم در این استان های محروم جوانان ما به بیکاری و فقر عادت بکنند،ما می گوییم‌اگر در ایران به اندازه ۸سال خوب کار کنیم و متفاوت از گذشته عمل کنیم می توانیم در طول این سال ایران را درحد زندگی قابل تحمل برسانیم.

  وی ادامه داد: ایرانی ها از دید ما طاقت برنامه های ۲۰ساله را ندارند و اعلام هم کردیم که تشکلی در سراسر کشور داریم و بدون جنجال جریان های سیاسی فقط دنبال حل مشکلات کشور هستیم.

  خورشیدی ابراز کرد: ۲۰برنامه نوشته ایم که اگر اجرا شوند مشکلات به سطح قابل تحمل برسد و قرار است که همه مدیران پای کاری بیایند که ۸ساله مشکلات را حل کنیم.

  وی ابراز کرد: باید به کاندیدای دارای برنامه دقیق رای بدهیم و در این استان فقط دکتر هومان عسکری است که برای حل مشکلات کشور برنامه دارد و نفرمایید که حل نخواهد شد.

  خورشیدی بیان کرد: در این استان نباید هیچ بیکاری داشته باشیم و در ایران ۵دشت کشاورزی بزرگ وجود دارد که با یکی از اینها می شود برای ۱۸۰میلیون نفر زندگی نامبر وان درست کرد.

  وی با بیان اینکه بدانید که نباید سفره های برای آینده خودتان تصمین‌کنید، افزود: معیارقومیت معیار خوبی برای مدیریت کشور نیست در همین استان جنگل های فراوان بلوط داریم و کشورهای غربی از همین بلوط ۳۸قلم کالا تولید می کنند و ازتنه بلوط مبلمان دنیا را فتح کرده اند و درآمد ترکیه دو برابر درامد نفتی ایران است.

  خورشیدی تصریح کرد: مسیولینی این استان بدانند که این طرحی بود که دردولت اول احمدی نژاد ارایه دادیم و اما به مافیاهایی رسیدیم که اجازه ندادند که عملیاتی شود.

  وی عنوان کرد: از طریق جنگل بلوط ایران می تواند تا ۲۴میلیون نفر شغل مولد ایجاد کند و نباید کوتاه بیاییم و این حرفها در دنیا پیاده شده است.

  خورشیدی اذعان کرد: باید از کاندیداها برنامه بخواهیم و سبک و روش انتخابمان را باید اصلاح کنید،باید تفکر کنیم و بنده به عنوان یک‌محقق عرض می کنم که برنامه های جبهه سوم انقلاب بسیار کاربردی هستند و اینجا باید همه بیاندیشندکه فاکتور قومیت وحشتناک‌به ما لطمه زده است.

  وی ادامه داد: تقاضا دارم از الان تا روز رای گیری تلاش کنید که پای صندوق رای بیایند و انتخاب اصلح کنید و مراقب شایعات روز قبل انتخابات هم باشید ،با احترام به کاندیداها والله هومان‌از هر حیث برتر از تمام کاندیداهای استان است بدانیدما تا هومان را داریم چه نیازی به تاجگردون داریم.

  خورشیدی ابراز کرد: دیروز گفتم که نقدهایی دارم اما من به احترام شهید احمدرضا تاجگردون که همسنگر بنده بود و عشق بنده نیر بوده دیگر هیچ حرفی به اقای تاجگردون نمی زنم و وی باید بداند که اگر روز آخر حرف زد من روز آخر با خاک یکسانش می کنم.

  وی خاطرنشان کرد: در این شهر یک عمر با همه اقوام زندگی کرده ایم و در جبهه های جنگ همه دوش به دوش هم نبرد کرده ایم،و هیچ مشکلی با هیچ کسی هم نداریم ،اختلاف همه جا نیز وجود دارد و ما با همه خوبیم.کنیم.اندیدای انتخابات مجلس:تمام تلاش ها را کردند، تطمیع کردند، بسته های تشویقی نیز دادند ، گزارشاتی علیه بنده دادند تا تایید صلاحیت نشوم و امروز هم در اتاق های فکرشان شایعه سازی می کنند اما بدانید که من به تنهایی حریف شان هستم.

   

  به گزارش فانوس زاگرس ،هومان عسکری،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نطق انتخاباتی اش در تالار قصر سفید،گفت:بدانید که ما نوار بگیر تیربارچی های جبهه هستیم،ما نیامده ایم به نفع کسی کنار برویم و نه اینکه رای کسی را خراب کنیم و نه دنبال این هستیم که معامله ای کنیم ،بارها گفته ایم که برنامه داریم و در هر حوزه ای که بخواهید با شما مناظره هم می کنیم.

  وی تصریح کرد:حرف ما این است که بعد از چهل سال، چرا هنوز مدیریت و سرمایه های اجتماعی اینگونه از بین می روند؟ اگر شما در این مدت نتوانستید به سخنان رهبر انقلاب در اجرا عمل کنید، ما جوانان با برنامه ریزی در گام دوم انقلاب اجازه نمی دهیم که حرف های رهبرمان نیز زمین بماند.

  کاندیدای انتخابات مجلس افزود:چرا برای کسری بودجه ۳۰هزار میلیاردی از راه های دیگر اقدام‌نکردید و دست در سفره های مردم کردید؟،بدانید که ما برنامه و ادعا داریم که می توانیم وضعیت بد اقتصادی و معیشتی مردم را مرتفع کنیم.

  عسکری خاطرنشان کرد:حرف ما این است که مجلسی که نتواند در ارتباط با حقوق های نجومی نظارت و اقدام کند، نتواند جلوی افزایش قیمت پراید را بگیرد و به جای وکیل مردم بودن، وکیل دوله است، رئیس چنین مجلسی شدن هم برای ما ارزشی ندارد، اما من افتخار می کنم که آبدارچی مجلسی باشم که یارانه ۴۵هزارتومانی را به بالای ۲۰۰هزار تومان برساند و من برای مجلسی که از جنس مردم باشد ،آبدارچی بودن هم افتخار است.

  کاندیدای انتخابات مجلس گفت:برای جبران کسری بودجه راه های دیگری وجود دارد،  اینکه از طریق اجرای صحیح مالیات می توان این مشکلات را هم حل کرد،اما بدون دلالی و رانت و با مدیریت صحیح و با تدبیر، اما چرا فقط زورتان به مردم محروم می رسد و به سرمایه داران نمی رسد؟.

  عسکری تصریح کرد:چرا عده ای در این کشور با این همه ثروت و سرمایه، بازهم فرار مالیاتی دارند و چرا از کسانی که وارد کننده دخانیات هستند و باید بیش از ۲۰هزار میلیارد مالیات بدهند، مالیات اخذ نمی شود؟.

  وی افزود:ما می گوییم مجلسی که ضعیف باشد و از حوزه نظارتی خودش هم خارج شود،کاربردی ندارد و در تراز انقلاب نیست؛آن افرادی که قاچاق سازمان یافته ای دارند که بیش از دو نیم میلیون شغل را از جوانان این کشور گرفته اند و ۱۵هزار کارگاه تولیدی را تعطیل کرده اند، چه کسانی هستند؟ و چرا فقط یک عده ای خاص وام های چند صد میلیاردی و بلکه بیشتر نیزگرفته اند درحالی که تضمینی هم برای بازگشت این سرمایه وجود ندارد؟.

  کاندیدای انتخابات مجلس گفت:حرف ما این است که ۱۴۲میلیارد دلار از اموال این مردم دست عده ای آقازاده است،پس چرا مجلس به این قضیه ورود نمی کند و چرا برخی از قوانین ما به درستی اجرا و نظارت نمی شود؟.

  عسکری افزود:اگر قوانین درست اجرا شوند، خیلی از مشکلاتمان حل می شود ؛ چرا قانون تسهیلات اشتغال و ازدواج  جوانان به خوبی اجرا نمی شود و اگر این قوانین اجرا می شد ؟و نمایندگان ما شجاعانه برخورد می کردند دیگر جوانان کشورمان هم مشکلی نداشتند.

  وی گفت:حرف ما این است که طرح نظارت بر مجلس رقم بخورد یا طرح خودکنترلی و یا طرح شفافیت آرای نمایندگان،نتیجه مجلس ضعیف این می شود که ۹۰نفر از نمایندگان نیز رد صلاحیت می شوند.

  عسکری خاطرنشان کرد:آن روزی که قوانین “FATF” تصویب می شود این قانون اسم “حاج قاسم “را درلیست تحریم های خود داشت که “سردار سلیمانی” را ترورسیم خوانده بود و نمایندگان هم بدون آگاهی لازم تایید می کردند، هرچن ما معتقدیم گه باید حاج قاسم را در دلها داشته باشیم و نه در عکس هایمان ؛مجلس باید در تراز انقلاب باشد.

  وی گفت: چرا فقط زورتان به مردم عادی می رسد و چرا برای کسری بودجه فقط دست در سفره مردم می کنید؟،سال آینده که ۱۵۰هزار میلیارد کسری بودجه دارید، باز می خواهید قیمت بنزین را افزایش دهیدکه بدانید راه های فراوانی برای جبران کسری بودجه وجود دارد، از ایجاد شهرک های اشتغال تا گرفتن مالیات از خانه های خالی درکشور که اگر این اقدامات انجام گیرد ، مشکلات هم مرتفع می شود.

  عسکری گفت:اجازه دهید در چهل ساله دوم ذیل بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان در آینده شان سهیم باشند،از روزی که به عرصه انتخابات ورود کردم با ابزارهای متعددی سعی در نا امیدی من داشتند و سعی می کردند که فرهنگ من نمادش در این شهر نباشد.

  کاندیدای انتخابات مجلس اظهارکرد:تمام تلاش ها را کردند، تطمیع کردند، بسته های تشویقی نیز دادند ، گزارشاتی علیه بنده دادند تا تایید صلاحیت نشوم و امروز هم در اتاق های فکرشان شایعه سازی می کنند اما بدانید که من به تنهایی حریف شان هستم.

  وی گفت:شما چگونه توانستید خلاف سیره ائمه و آیات قران کریم خواهر ایل من را اینگونه خطاب کنید که “اگر یکبار دیگر جلوی بنده آمدی کارت را انجام نمی دهم.”

  عسکری در پایان گفت:ما روز دوم اسفندماه هرگونه تبعیض و بی عدالتی را پایان خواهیم داد، حرف ما دعوت به آرامش برای همه مردم است و در روز دوم اسفندماه شهرمان را با امنیت و آرامش به عنوان الگویی به دنیا معرفی کنیم.

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  9 نظر برای “کاندیدای قشقایی در جمع هواداران ؛ نیامده ام که کنار بروم/عسکری : برخی ها در اتاق های فکرشان شایعه سازی می کنند/ بدانید به تنهایی حریف تان هستم/سردار خورشیدی : مراقب شایعات روز قبل انتخابات هم باشید/به احترام شهید تاجگردون حرفی نمیزنم+تصاویر”
  1. اینده نگر گفت:

   خداوکیلی ……. به کی میخواد رای بده.حسینی،عسکری،زینلزاده البته شاید هم به تاجگردون،تف بر دنیا بیاد که چقدر این دنیا کثیف است.بنده خدا یک رای داری .این همه اینور واونور نکن به خدا ادم با اینکارها بزرگ نمیشه.

   4

   0
  2. مهاجر گفت:

   هم شماوهم بیعت اصل وبقیه؛بیخودمیکنیدکه ازاسم شهیدتاج گردون سواستفاده میکنید

   2

   1
  3. حسین پناهی گفت:

   سلام .این هم بی فایده است .سردار خورشیدی با احمدی نزاد فامیل است .هر دو حکومت را خراب کردند .فقط د…. حرف می زنند .درود بر تاج گردون

   3

   1
  4. حق گو گفت:

   متاسفم برا اون جانبازی که در همه ستادهای انتخاباتی شرکت می کند تا بتواند هرکسی که به مجلس راه پیدا کرد ، برایش جایی در مدیریت شرکت نفت آماده نماید !!!!

   واقعا تا این اندازه کمبود داری ؟؟؟؟؟

   عزیز !! تو ی ستاد عسکری ، صحبت می کنی ، تو ستاد زینل زاده عکس می گیری ، با کاروان سید قدرت به باشت می ری !!!!!!

   بابا تو دیگه کی هستی ؟؟؟؟

   6

   2
  5. ناشناس گفت:

   نامبر وان !!!!!!
   کجا بودی تا حالا
   نکنه جائی رفته بودی ونبودی

   2

   1
  6. ناشناس گفت:

   ان شاالله بالاترین رای متعلق به عسکری ست

   0

   1
  7. شهروند گفت:

   اقای خورشیدی کشور ما منابع دارد. ذخایردارد.معادن دارد.اب‌ ودشت وهزاران مواهب دارد…ثروت وسر مایه دارد….
   خاک فروشی وکوه فروشی انجام می گیرد… درآمد هنگفتی که بتواند۱۵۰میلیون نفر را بصورت کیفی ودرترازمطلوب رفع نیازمندی کند دارد…
   اما راه زنان وچپاول گران زندگی مردم ومردم سواران اجازه نمی دهند
   از بلوط نه فرآورده که طلا هم استحصال شود تا پوزه غارتگر ان به خاک
   مذلت مالیده نشود. همین آش است وهمین کاسه!؟!

   0

   0
  8. s.a.g گفت:

   اتفاقا این کار اون بنده خداست که داره از اسم براد ومادرش سوء استفاده میکنه وای برتو

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پیام تسلیت دکتر ولی اله شجاعپوریان به مناسبت درگذشت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران
 • پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت درگذشت ملا علیرضا الهی
 • قرنطینه خانگی و تأثیر کتابخوانی
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بو یراحمد
 • پنهان کاری مبتلایان کرونا ،خیانت در حق جامعه و اطرافیان
 • حضور در تفرج گاه جنگل و مراتع کهگیلویه ممنوع شد
 • ممنوعیت تردد در جاده های کهگیلویه / محدودیت تردد در جاده چرام دهدشت +تصاویر
 • آمار مبتلایان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴٠ نفر رسید/تمام بیماران جدید وابستگی فامیلی با بیماران قبلی داشته اند
 • مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود+جزئیات
 • بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گچساران در مورد بیماری کرونا
 • آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت
 • جزئیات تعطیلی کشتارگاه مرغ گچساران
 • دولت ، ملت سازی و کرونا
 • ابزارآلات مختلف و کاربردهای آنها
 • چند توصیه مهم کرونایی استاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
 • محمدی تبار در جلسه کمیته اضطرار ستاد پیشگیری ،فرماندهی استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛ همه دستگاهها آمادگی و تمهیدات لازم را در خصوص سامانه بارشی داشته باشند/مردم از خانه خارج نشوند و برنامه سیزده بدر امسال را لغو کنند/ دستگاهها ریز عملکرد و تخصیص اعتبار مدیریت بحران را گزارش دهند+تصاویر
 • مشاور حوزه سلامت استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد/ دکتر موسوی ؛ رسانه‌ها موضوع پیشگیری را مد نظر و توجه بیشتر قرار دهند
 • جاذبه های دیدنی رشت
 • به منظور مشارکت گسترده شهروندان باشتی در ایجاد هوای پاک ؛ طرح هر خانه یک درخت در این شهر اجرا می شود+تصاویر
 • آخرین وضعیت بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 •