طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 110994 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

        زینل زاده گفت: این قفل های ناگشوده ناشی از کلیدها نیست و مربوط به کلید داران منفعت طلب است، چرا نباید شفافیت مالی داشته باشیم و چرا در دولت و مجلس شفافیت مالی وجود ندارد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، ،مردم شهرستان گچساران امروز میزبان اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات […]

  فانوس زاگرس؛

   
   
   
  زینل زاده گفت: این قفل های ناگشوده ناشی از کلیدها نیست و مربوط به کلید داران منفعت طلب است، چرا نباید شفافیت مالی داشته باشیم و چرا در دولت و مجلس شفافیت مالی وجود ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، ،مردم شهرستان گچساران امروز میزبان اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند.

   

  اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نطق انتخاباتی خود در گچساران گفت: آمده ایم تا مسیری را بازگشایی کنیم و از رانت ، تبعیض ،از تهدید و از تطمیع عبور کنیم، توجه داشته باشدی که تفکر عبور یک مفهوم کلی در سایرنقاط  این سرزمین است و در رویکرد انقلابی ساری و جاری است.

  وی افزود: خواصی هستند که سودهای خودشان را برده اند، اما دریغ از حل مشکلات مردم، و سوال بزرگی مطرح است که چرا امروز آغاز دهه پنج از پیروزی انقلاب، مقام معظم رهبری بر رویکرد انقلابی مجددا تاکید دارند؟.
  زینل زاده تصریح کرد: ما یک مملکت انقلابی داریم و همه ساله هم جشن پیروزی انقلاب را می گیریم، پس مشخص است جاهایی خود محور و کج محور بودیم و مردمان را ندیده ام ، نادیده گرفتیم و فامیل گرا شده ایم و این ها همه سوال هستند که باز به صورت مجدد رهبری بر رویکرد انقلابی تاکید دارند.
  این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی  گفت:ریل حرکت در برخی عرصه ها فرسوده است و در اقتصاد ما ریل گذاری درستی نیز انجام نشده که با این هدف نیز مشکلات شما را حل نمی کند چراکه همه می خواهند لکوموتیو ران شوند و خودشان هم اذعان دارند که در اقتصاد به بیراهه می روند و این چیزی جز منفعت طلبی نیست.
  وی افزود: اینکه زینل زاده در شهرداری به مردمش خدمت کرد، پس باید بداند که می تواند مشکلی را حل کند حداقل یک گام به جلو بردارید اما این مهم را در وادی اقتصاد نمی بینیم و ما در اجرا مشکل داریم و بحران مدیریت  در این مملکت داریم و مدیریت ما توام با منفعت طلبی شده است و این منافع است که اجازه نمی دهد که رویکرد جهادی داشته باشیم.
  زینل زاده افزود: امام فرمودند “ما می توانیم” که خود تفسیر و معنا دارد و ما می توانیم، اگر منفعت طلب و خود محور نباشیم و می توانیم در صورتی که اول از منافع خود و خانوادگی و قومیت بگذریم و زینل زاده و تبار زینل زاده هم مثل مابقی مردم و اگر این شد پس می شود، امیدوار بود.
  این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: عبور یعنی اینکه ما خودمان اول از خود عبور کنیم، امروز می بینیم که عروس و دامادهایی که از سمساری خرید می کنند!و افرادی که جهیزیه شان را می فروشند و خرج اجاره خانه می کنند و برای بنده خجالت آور است که بروی کرسی نرم بهارستان بنشینم و تغییری در وضعیت مردمانم ایجاد نکنم.
  وی افزود: امیرکبیر ۳۶ماه صدارت داشت و نام و اقدامات امیرکبیر در طول تاریخ مانده و خواهد ماند و نه چیزی داشت که ازش بگیرند و نه چیزی خواست که بهش بدهند، اصلاحات یعنی اقدام درست و شایسته و اگر اطلاحات این باشد که از خودمان شروع کنیم و پا بر منیت و منافع خود بگذاریم پس من اصلاح طلبم، آزادی فکر در حرمت انسان ها و ارزش های دین ماست.
  زینل زاده گفت: واقعا در اقتصاد چه کرده ایم و چه کاری می خواهیم انجام دهید؟، این اصولگرایی و اصلاحطلبی را شعار دادیم و تعداد اندکی بودند که پاک ماندند و رویکرد انقلابی یعنی حکومت پاکان، در رویکرد انقلابی هیچکسی دنبال منابع شخصی و رانت نیست.
  وی افزود: این قفل های ناگشوده ناشی از کلیدها نیست و مربوط  به کلید داران منفعت طلب است، چرا نباید شفافیت مالی داشته باشیم و چرا در دولت و مجلس شفافیت مالی وجود ندارد؟.
  زینل زاده عنوان کرد: اولین کار بنده در مجلس این است که جیب های کت و شلوارم را می دوزم، ما اگر بخواهیم که می خواهیم هم عبور کنیم باید از لحاظ مالی شفاف باشیم و اقدام انقلابی باید در راس امورات مجلس باشد.
  این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: در شهرک صنعتی گچساران خیلی از کارگاه ها تعطیل شده است ، چرا توجه نمی شود، جریان عبور متکی به زینل زاده نوعی نیست و مشکلات هم مقصر یک نفرهم نیست ،اما هر کسی در کرسی بهارستان بنشیند و این مدلی بخواهد کاری انجام دهد و به مردم بی توجهی کند،پس شکست می خورد که معتقدم بایستی از خودمان شروع کنیم.
  وی افزود: اگر در پرداخت تسهیلات بی عدالتی نشود و شایستگان جلو بیایند این موضوع می تواند گره گشا باشد، سی سال وزیر تکراری داریم و روز به روز هم گنده تر می شود! و در اقتصاد ما زندگی انگلی داریم و بایستی درمان شود و صاحبان اقتصاد مشکلات ایجاد می کنند، یک وزیر باید درد آشنا باشد و وظیفه مجلس است که به چنین وزرایی رای اعتماد ندهد ،اما متاسفانه شده است بحث همان معامله گری که رای شما اینگونه با معامله گری برخی ها باطل می شود.
  زینل زاده تصریح کرد: مفهوم زندگی را برخی ها فراموش کرده اند، خانم خانواده در این شهر شب لباس مردانه می پوشد و شبها در زباله ها می گردد!، اینکه پروژه عمرانی انجام می شود از پول نفت است و این افتخار نیست و رئیس جمهور در کرمان نعره می زند که میدان نفتی پیدا کرده است و این هنر نیست،  باید برای مردم کار صادقانه کرد چون این نفت متعلق به مردم است.
  این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: زیربنای امنیت اقتصاد است که اقتصاد بد موجبات طلاق،خودکشی و …فراهم کرده است و ما در گچساران و باشت می گوییم که صادقانه می خواهیم خدمت کنیم و می خواهیم از اقتصاد بیمار، بیکاری، بی عدالتی و رانت عبور کنیم و از همه خواهش می کنیم که درست انتخاب کنند و همراه شوند با جریانی که می تواند عبور کند و بدانید که پشیماتی هفته آینده فایده ای ندارد و برای تک تک کاندیداها احترام قایل هستم.
  وی افزود: بنده اقای حسینی پور را عادل تر دیده ام ، بایستی عبور کنیم و اگر امکان داشت با سایر عزیزان از این مسائل عبور کنیم من زینل زاده کاندیدا نمی شدم و اگر آقای تاجگردون می توانست این مشکلات را حل کند،باورکنید کاندیدا نمی شدم.
  زینل زاده اظهارکرد: اعتقاد داریم ما بایستی هم راستا شویم و دست دوستی بلند می کنم، انتظار داریم در چند روز آینده تفکر کنیم و در این جایگاه سوگند یاد می کنیم به صداقت و درستی و امانتداری ام‌ ،که ان شالله وکیلی بهانه جو نخواهیم بود و دست آویز کسی هم نخواهیم شد ، سوگند یاد می کنیم که این تریبون ،تریبون شما مردم بماند و سوگند یاد می کنیم که انتخابات را ابزاری برای کسب قدرت ندانیم و به عنوان ابزاری برای جلب نظرات مردم استفاده نکنیم ، سوگند یاد می کنیم که مدیران ما مدیران آزادی خواهند بود و بنر چسبان بنده در انتخابات نباشند.
  این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: اینکه مدیری انتخاب کنم که روز رای گیری صندوقم را پر کند نخواهم داشت و این که بخواهند فشاری وارد کنند برمردم که اگر رای ندهید با شما برخورد می شود؟! و این چه مدل تفکری در این حوزه انتخابیه است!.
  وی افزود: اینکه بخواهیم بر مردم به روش های مختلف فشار وارد کنیم عجیب است، کسانی که برای مدیریت چانه زنی می کنند، نمی دانند مدیریت چیست و مدیر بایستی خون دل بخورد و دوم اینکه این مدیران دنبال منابع آمده اند و بنده به هیچ عنوان از این دو گروه نبوده و نیستم و در تمامی جلسات عنوان کرده ایم که حرف همه کاندیداها را بشنوید و اصلح را انتخاب کنید با کسی دشمنی نداریم و رقابت داریم برای الگو  و برنامه ای که داریم.
  زینل زاده اظهارکرد: قول می دهیم که شما مردمان را پشیمان نکنیم، بدانید که ما برای همدلی آمده ایم و انتظار دارم این نگاه و کلام بنده را به همگان برسانیم.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  4 نظر برای “اردلان زینل زاده در نطق انتخاباتی گچساران : آمده ایم تا مسیری را بازگشایی کنیم و از رانت ، تبعیض ، تهدید و تطمیع عبور کنیم/عبور یعنی اینکه ما خودمان اول از خود عبور کنیم / قول می دهیم که شما مردمان را پشیمان نکنیم+تصاویر”
  1. نیمدور گفت:

   کل جمعیت همین بود?😞
   به اندازه امروز باشت هم نبود
   والا پیشنهاد میشه مهندس اصلا باشت نرن۔

   3

   4
  2. roozbeh گفت:

   جناب زینل زاده شما تا زمانی که مردمی داری و برخورد درست با مردم یاد نگیرید اقبال چندانی پیش مردم ندارید حتی اگه مدیر خوبی باشید.ایشالا این دورم تاجگردونه

   4

   8
  3. ا گفت:

   اگه این جمعیت را با باشت مقایسه میکنید فکر کنم بهتر یه فکری به حال چشماتون باید بکنید ،خب مشکل از خودتونه زینل زاده با ادب ترین کاندیدا.ایندوره از نمایندگان مجلسه.چشماها را باید شت ،مشکل دارید عزیز من زینل زاده میره مجلس به کوری چشم حسودان

   1

   2

  
  امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • در جلسه شورای سلامت و تغذیه شهرستان کهگیلویه؛تقدیر ویژه فرماندار از عملکرد صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه
 • پلمب جایگاه «سی‌.ان‌.جی» سی‌سخت
 • چهره زشت ورودی شهر یاسوج+تصویر
 • حمید بخشایی خطاب به تاجگردون/در آینده پسا کرونا گچساران نقش بی بدیلی دارید..
 • جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 • پیام تسلیت دکتر ولی اله شجاعپوریان به مناسبت درگذشت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران
 • پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت درگذشت ملا علیرضا الهی
 • قرنطینه خانگی و تأثیر کتابخوانی
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بو یراحمد
 • پنهان کاری مبتلایان کرونا ،خیانت در حق جامعه و اطرافیان
 • حضور در تفرج گاه جنگل و مراتع کهگیلویه ممنوع شد
 • ممنوعیت تردد در جاده های کهگیلویه / محدودیت تردد در جاده چرام دهدشت +تصاویر
 • آمار مبتلایان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴٠ نفر رسید/تمام بیماران جدید وابستگی فامیلی با بیماران قبلی داشته اند
 • مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود+جزئیات
 • بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گچساران در مورد بیماری کرونا
 • آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت
 • جزئیات تعطیلی کشتارگاه مرغ گچساران
 • دولت ، ملت سازی و کرونا
 • ابزارآلات مختلف و کاربردهای آنها
 • چند توصیه مهم کرونایی استاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
 •