طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۶ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 110909 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

  سید قدرت الله حسینی پور؛کاندیدای انتخاب در جمع حامیانش در منطقه لیشتر گفت:اولا جناب نماینده به دلیل اینکه با مشکل اقبال عمومی مردم مواجه شده ،شروع به حاشیه سازی کرده است و به جای اینکه پاسخگوی عملکرد خودشان باشند شروع به حمله به بنده و خانواده بنده کرده اند بنده همه جبهه گیری کنم،اما معتقدم […]

  فانوس زاگرس؛

  سید قدرت الله حسینی پور؛کاندیدای انتخاب در جمع حامیانش در منطقه لیشتر گفت:اولا جناب نماینده به دلیل اینکه با مشکل اقبال عمومی مردم مواجه شده ،شروع به حاشیه سازی کرده است و به جای اینکه پاسخگوی عملکرد خودشان باشند شروع به حمله به بنده و خانواده بنده کرده اند بنده همه جبهه گیری کنم،اما معتقدم که برخی حرف های وی هم قابل پاسخ دادن هم نیست.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، وی افزود:ما قبل از انتخابات جور دیگری ایشان را می شناختیم؛دیروز در همایش باشت جلسه باشکوهی تشکیل شد و رسم وعرف است وقتی کسی می خواهد از ویژگی های میزبان سخنی بگوید؛بایدمطرح شود،اولامادر بزرگ بنده و مادر کی لهراسب باطولی دختر عمو هستند و این نوشته ها درفضای مجازی به دلیل ناآگاهی برخی ها است .

  حسینی پور اظهار کرد:ما بیان کردیم‌ که کی لهراسب ارتش تا بن دندان مسلح رضاشاه را به زانو درآورد،ماهم معرفی کردیم که این فرد شجاع مقابل ارتش ۱۰هزار نفری قد علم کرد و البته ان زمان هم درگیری بین ایلات و طوایف معمول بود.

  وی تصریح کرد:بنابراین یک‌ درگیری در منطقه پیش آمد بین شرایط ملوک الطوایفی که طبیعی بود و جناب کی لهراس هم مرد شجاعی بود و با طایفه باباامیرشیخی درگیری بوجود آمد و تعدادی نیز کشته شدند.

  این کاندیدا افزود:جناب نماینده گفته که با موتور گازی نیامده ام که حالا لکسوس سوار شوم، اما ما افتخار می کنیم که در سطح این مردم و در کنار این مردم هستیم بنده معلم بوده و هستم و من نمی خواهم شکم خودم و فرزندانم از لقمه حرام پرشود و عدالت را سر ببرم.

  حسینی پور افزود: وقتی شکم از حرام‌ پر شد در پی آن تبعیض و بی عدالتی و ظلم وستم می آید و معنا این است که مستضعفین را نمی بینند.

  وی گفت:الان بازهم‌می گویم ما با تو درمبانی فکری اختلاف داریم و این موضوع باید پیگیری شود و اعتقاد دارم که تو نفوذی هستی به این دلیل که کد یابی می کنیم که “هستی” که بوده و یا کیست؟.

  حسینی  در پاسخ به فردی که در هنگام سخنرانی به وی گفت هستنی کیست، ایشان بیان کرد:  من چکاردارم هستی کیست و در کجا زندگی می‌کند ، آیا در ایران و یا ترکیه زندگی می‌کند.

  وی اظهار کرد: بنابراین ما شما را نفودی می دانیم و اگر نفوذی نیستید پس چرا کمتر آدم سالمی در مدیریت این استان مشغولند و تمامی امکانات این شهرستان در اختیارشماست و با ماشین بیت المال می آیند و از شما حمایت می کنند.

  حسینی پور افزود:نه با مسئولین این شهرستان و نه باشت نه صحبتی کرده ایم و نه خدماتی خواسته ایم و مثل برخی مدیران شما نیستیم که از یاسوج با ماشین دولتی به خانه های مردم می روند و رای جمع می کنند.

  وی تصریح کرد:ا ولا مطلقا هوای نفس در بنده نیست و نیامده ام که منم منم کنم و نیامده ام که برتری خودم را به ملت نشان دهم و آمده ایم مبارزه با ظلم و بی عدالتی کنیم و بی عدالتی ها را از دست شما بگیریم و به این‌مردم صادقانه خدمت کنیم.

  وی اظهار کرد:در این دو شهرستان فرمان شما مردم را خواهیم برد و اما نکته بعد برای آینده این است که طرح و برنامه داریم و در راستای توسعه و پیشرفت هر دو شهرستان درخدمت شما خواهیم بود.

  وی افزود:یک نماینده را‌ پیدا کنید که شعار زنده باد مخالف من را اجرایی کرده باشد ،ما شرف و عزت مردم را می خواهیم ونوکری مردم‌ پایه و اساس کارماست وحق نداریم خودمان را مافوق مردم بدانیم.

  وی گفت:مردم ولی نعمت ما هستند و امام فرمود که روحمان با کوخ نشینان اجین است و با کاخ نشینان مقابله داریم،چه اقداماتی انجام می دهید و کسی که برای یک همایش به آمریکا و با هزینه شخصی هم رفته است و بعد عنوان کنفراس خارجی را لقب می دهد،پس چرا اینطوری مردم رافریب می دهید؟.

  وی افزود:اولا واقعا شان خودم را بالاتر می بینم،که پاسخ بدهم چرا که کم وزیاد می گویید و بعد گفته است کاندیداها با بنده هستند که اگر راست گو هستی یک فرد را نام ببر و آن فردی که از شما ۹میلیارد خواسته رانام ببرید و اگر نام نبردید شما کذاب بزرگی هستید.

  وی گفت:این کاندیداها برای عزت و وحدت آمده اند و ما متاسفانه گرفتار تفکری شده ایم که شیوه عملکردی ایشان مانند “عمربن عاص بن واهل “ست و فرهنگ ما و اقتصادما را نشانه رفته است.

  وی اظهار کرد:حتی این تفکر اصلاحاتی وبا معیار اصلاحطلب ایشان را قبول ندارند و اینکه وی را قبول ندارند و چرا که ایشان نفودی هستند و همه را فریب داده و همه را دور زده است بعد برای خو دش حرافی هم می کند.

  حسینی پور اظهارکرد:همه دارند به تو نه می گویند و تو داری قمپز در می کنی و به سختی ۳۰۰ماشین را به منطقه لار آوردی! و بعد هم با هلی شات هم منتشر کردی.

  وی افزود:می دانم که چرا ناراحتی! وقتی قریب به ۳هزار ماشین در همایش ما در باشت جا می شود باید هم‌ناراحت بشوی و مردم تصمیم گرفته اند که تنها بهاین نوع تفکر خودت نه بگویند و این رگه‌ را قیچی کنند.

  وی افزود:آمده ایم فقط و فقط در راستای منافع عمومی مردم و مستضعفین کار کنیم و انهم به یاری شما عزیزان.

  وی تصریح کرو:آدم باید یک جاهای عقل داشته باشد تو نمیدانی نوبخت منفور این‌ملت است و وی دروغگو ترین فرد و خائن به این ملت است و این مصیبت ها را شما برای مردم بوجود اورده اید و به عنوان تحفه به محله سادات آورده اید.

  وی افزود:مطمئن باشید چوب خدا بی صداست و ما شما را از صحنه خارج خواهیم کرد و بدانید دوران بزن و درو تمام شده است و باز هم بدانید که باید برای عملکردتان محاکمه شوید.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  12 نظر برای “سید قدرت الله حسینی در همایش لیشتر : مادر بزرگ بنده و مادر کی لهراسب باطولی دختر عمو هستند/نمی خواهم شکم خودم و فرزندانم از لقمه حرام پرشود/ تفکر اصلاحاتی وبا معیار اصلاحطلب هم شما را قبول ندارند+تصاویر”
  1. roozbeh گفت:

   حدود ۴۰۰-۵۰۰ نفرید یه روز باشت یه روز لیشتر خودتون با وجدانتونم میدونید اخر ماجرا چیه پس دوستان حداقل به خاطر اون بنزین لیتری ۳۰۰۰ تومن خودتون خسته نکنید که داره روز خوابیدن سر پوز میرسه.هتریک نزدیک است خخخخ

   8

   3
  2. شاکر گفت:

   این کامنتها همه کار شاکره.

   0

   1
  3. بی تعارف گفت:

   این کامنتها همه کار شاکره.

   0

   0
  4. مهاجر گفت:

   تهمت ولقمه حرام هردوگناه هستن

   2

   0
  5. رضا گفت:

   نکته اول اینکه با توجه با این همه تبلیغ و سروصدا جمعیت زیادی حضور ندارند و اگر تصاویر از بالا گرفته شود کاملا مشخص هست که چه تعداد آمده اند و در اکثر تصاویر قبل در دیگر همایش ها همین افراد وجود دارند. نکته دیگر اینکه در زادگاه آقای پاکدل چندان از ایشان استقبالی صورت نپذیرفته و این نشان دهنده عدم مقبولیت ایشان بوده و جای تامل و تفکر دارد.

   2

   0
  6. بویراحمد گرمسیر گفت:

   هستی منظورتون همون کیس ص…..ای ……..🤔

   0

   0
  7. باشت وباوی گفت:

   هستی نتونست با شناسنامه جعلی بره ترکیه جلوشو گرفتن به نام هستی ……. ردش کردن رفت ترکیه

   0

   1
  8. مهاجر گفت:

   بابایکی عکس ازهمایش باشت ایشون و۳۰۰۰ماشین بذاره تاماکه اونجانیستیم؛ببینیم

   اگرزحمتی نیست به ایشون بفرماییدکه میکروفون رومثل گل لاله نمیگیرند؛چراهلش داده توبینیشون؟

   1

   0
  9. مهاجر گفت:

   لطفاازهمایش باشت عکس بذارندتا۳۰۰۰ماشین روببینیم

   وبه ایشون بفرمایید؛اونی که تابینی میبرندجلو؛همون گلهای نرگس هست(که این چندروزه ازچشمون انداختش)نه میکروفون

   1

   0
  10. همشهری گفت:

   گاو را به مسلخ برده اید. جان می گیرید که جان بستانید همه کارتان ماکیاولیستی است.

   1

   0
  11. ذوالفقار گفت:

   ما که چهل ساله هیچ خیری ار این جماعت نبردیم

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • در جلسه شورای سلامت و تغذیه شهرستان کهگیلویه؛تقدیر ویژه فرماندار از عملکرد صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه
 • پلمب جایگاه «سی‌.ان‌.جی» سی‌سخت
 • چهره زشت ورودی شهر یاسوج+تصویر
 • حمید بخشایی خطاب به تاجگردون/در آینده پسا کرونا گچساران نقش بی بدیلی دارید..
 • جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 • پیام تسلیت دکتر ولی اله شجاعپوریان به مناسبت درگذشت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران
 • پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت درگذشت ملا علیرضا الهی
 • قرنطینه خانگی و تأثیر کتابخوانی
 • آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بو یراحمد
 • پنهان کاری مبتلایان کرونا ،خیانت در حق جامعه و اطرافیان
 • حضور در تفرج گاه جنگل و مراتع کهگیلویه ممنوع شد
 • ممنوعیت تردد در جاده های کهگیلویه / محدودیت تردد در جاده چرام دهدشت +تصاویر
 • آمار مبتلایان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴٠ نفر رسید/تمام بیماران جدید وابستگی فامیلی با بیماران قبلی داشته اند
 • مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود+جزئیات
 • بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گچساران در مورد بیماری کرونا
 • آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت
 • جزئیات تعطیلی کشتارگاه مرغ گچساران
 • دولت ، ملت سازی و کرونا
 • ابزارآلات مختلف و کاربردهای آنها
 • چند توصیه مهم کرونایی استاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
 •