طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 110729 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

    سید قدرت الله حسینی پور،کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع اهالی طایفه عالیشاهی گفت:جلوی ستاد انتخاباتی بنده در شهر ظاهرا چند درخت را قطع کردند، که بنده هم از این موضوع بی اطلاع بودم‌، برخی آقایان فرمودند که بنده با تبر آمده ام!،پس بدانید که من با تبر می آیم آنهم تبری برای […]

  فانوس زاگرس؛

   

  سید قدرت الله حسینی پور،کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع اهالی طایفه عالیشاهی گفت:جلوی ستاد انتخاباتی بنده در شهر ظاهرا چند درخت را قطع کردند، که بنده هم از این موضوع بی اطلاع بودم‌، برخی آقایان فرمودند که بنده با تبر آمده ام!،پس بدانید که من با تبر می آیم آنهم تبری برای ریشه کردن کسانی که به مردم ستم کرده اند و می کنند،تبر ما در آینده برای کسانی است که حقوق ملت را پایمال کرده اند و هنوز از رو هم نمی روند.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،وی افزود: تبر ما برای تبهکاران در سطح مملکت و برای ضایع کنندگان حقوق ملت تبر ابراهیمی خواهد بود، واقعا شما نگران قطع چند تا درخت شده اید؟ داستان شما داستان آمریکای جنایتکار است که دم از حقوق بشر می زد و هر وقت که می شنود گربه ای را در خیابان هایش خودرویی زیر گرفته پس شال عزا می گیرند در حالی که در سایه همین حقوق بشر کذایی  روزانه هزاران انسان ها بیگناه را دراین کره خاکی به خاک و خون می کشند و بعد هم دم از حقوق حیوانات می زنند؛ و امروز هم شما مدافع درختان شده اید!!!؟.

   

   

   

  حسینی ادامه داد: اکثر درختان را شهرداری  می بُرد تا در بهار جانی دوباره بگیرید پس بدانید که ما به شدت سخنان شکننده شما را کوبنده پاسخ  می دهیم و بسیار هم حاضر جوابیم، پس برای خودتان دردسر درست نکنید.

   

  وی در ادامه گفت: گشتند و در پرونده بنده یک نقطه سیاه پیدا نکردند بعد آمده اند و می گویند ستادتان درختان را قطع کرده!! که واقعا مردم از این نوع کلام و انتقاد می خندند، اگر بخواهیم یک کلام‌ منصفانه به موضوعات داشته باشیم ریشه مشکلات در سه بخش است و ۴۰درصد مشکلات به ساختار معیوب کنونی کشور برمیگردد، ۴۰ درصد دیگر به عملکرد مدیران ناتوان، فرتوت و بی اراده و کسانی که در فکر ضعفا وفقرا نبوده و نیستند مخصوصا در این دولت فشل، ۲۰ درصد هم به تحریم ها برمیگ ردند و خیلی ها هم دوست دارند مشکلات را به برجام و تحریم ها ربط بدهند.

   

  حسینی ادامه داد: رهبر انقلاب ۱۸سال قبل فرمان ۱۸ماده ای ترسیم کردند و آقا در ریزترین موضوعات کشورآگاه هستند و چراغ راه را نشان می دهند، رهبری فرمودند که اگر دست مفسدان از امکانات حکومتی قطع نشود سرمایه گذار و تولید کننده و اشتغال طلب همه احساس ناامنی خواهند کرد، قوه قضاییه باید جلوی این اقدامات را بگیرد.

   

   

  وی افزود: کسانی که جایگاه های مهم در تصرف آنهاست و کوتاهی کنند در دزدی دزدان و در خیانت خیانت کاران سهیم و شریک هستند، در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی وجود داشته باشد کسانی که میلیاردها تومان از بیت المال غارت کرده اند باید محاکمه شود، چرا که اگر خائن نبودند این همه مشکلات برای مملکت بوجود نمی آمد.

   

  این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: چرا برخی مسئولین در بحث سرمایه های خودشان رای شفاف ندادند، حتما ریگی به کفش دارند پس معلوم است سرمایه ها را به جیب زدید و مردم را به این روز سیاه کشاندید، جناب دولت به لطایف الحیل سعی کرد که موضوع حقوق های نجومی را ماست مالی کند، خطاب من به همه کسانی است که به نحوی به این انقلاب خیانت می کنند، ما آمده ایم تا مجلسی انقلابی با رویکرد اهداف حضرت امام‌ راحل و در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم.

   

  حسینی در ادامه گفت: این فسادها و مشکلاتی که مردم دارند بیشتر اقتصادی‌ است که بیشتر گرفتاری ها تابع همین مشکلات است،این مشکلات هم باید در تریبون مجلس گفته شود و فضا باید برای مفسدان و غارتگران کاملا امنیتی شود تا بترسند و در صورت انجام مچ شان قطع شود.

   

  وی تاکید کرد: شفاف سازی اموال باید اجرایی شود و به بیت المال برگردد و صرف منافع عمومی کشور شود، بحث این بود که ۴۰درصد مشکلات از ساختار است و اگر آدم های خوب در ساختار ناسالم قرار بگیرند هم نمی توانند خوب کار کنند، باید جلوی این بی قانونی ها و تبعیض ها را بگیریم و دستشان را از بیت المال مملکت و جایگاه های مهم کشور کوتاه کنیم.

   

  حسینی گفت: در محافل خصوص گاهی اوقات گفته ام احدی الناسی از این کاندیداهای فعلی و نیز کاندیداهای دوره های گذشته اشراف اطلاعاتی که بنده از این دوشهرستان را دارم، دیگران ندارند، در این ۷۴طایفه این دو شهرستان اکثر افراد سرشناس را می شناسم و بنده آن دور گذشته چنین حمایت هایی را نداشتم اما این دور وضعیت کاملا متفاوت است.

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “پاسخ سید قدرت الله حسینی به تاجگردون پیرامون بحث تبر و قطع درخت+تصاویر”
  1. مهاجر گفت:

   فعلاکه‌همین قطع درخت وصحبت تاج گردون وجونت دسی؛والاچه داشتی که بگی؟

   2

   2
  2. شهروند گفت:

   اقای تاج نگران محیط زیسته امبلا
   ای همه زمین داره،تقسیمش کنه بین جوونل تا سر زمین کار کنه دستشون خالی نباشه

   2

   1
  3. شهروند گفت:

   دکتر حسینی بر خلاف چهره خشن و امنیتی که داره دل بزرگی داره،عصر جلو ستادش از آهنگای شاد ساسی مانکن استفاده کرده بود.رای ما دکتر حسینی

   2

   1
  4. گچساران گفت:

   شهردار محترم چرا عقط جلو ستاد شما رو قلع و قمع کرده.تازه این حرس کردن نبود بلکه نابود کردن درختان بود.از کمر درختان رو قطع کردن بعد میگید برا جوانه زنیه!!!
   شما ما رو چی فرض کردید جناب قدرت خان.

   2

   1
  5. ناشناس گفت:

   آماده شکست دوباره تاجگردون از مرد چشم سبز باوی از پدری و بیرواحمد گرمسیری از ناحیه مادری هست هستم سید قدرت نشان دادی توانایی شکست تاج را در کارنامه داری و باتوجه به عملکرد بسیار ضعیف تاجگردون و کاهش ارزش پول ملی و کاهش قدرت خرید مردم پیروزی سید قدرت قطعی هست

   1

   1
  6. علی گفت:

   من خودم عالیشاهیم.باور کنید ۸۰ درصد این جمعیت عالیشاهی نیستن و از باشت با ایشون اومدن.کمترین رای بین ایل عالیشاهیا مال سید قدرته.شاید فقط چند تا خانواده و شخص انگشت شمار باشن.تا کی عوام فریبی میکنید و سیاهی لشکر با خودتون جابجا میکنید

   2

   1
  7. حسین گفت:

   فانوس جان شما جز هوشنگ وکیامرث خادمی تو این جمعیت عالیشاهی پیدا نمیکنین..حمایت قاطع ۲نفر از ایل بزررررگ عالیشاهی از جناب حسینی

   0

   0
  8. حمیدرضا گفت:

   والله من عالیشاهیم ولی اینا رو نمیشناسم

   0

   0
  9. محلی گفت:

   آقای حسینی .درست فرمودی چیزی در کارنامه ات نداری اصلا ۴ سال نماینده بودی کاری نکردی که در پرونده ات چیزی باشد.شهردار که با نام تاجگردون شهردار شد و اسم و رسم پیدا کرده حالا شده مخالف چون نماینده از نحوه کارکردش انتقاد کرده ما کاری به نماینده نداریم ولی انصافا شهرداری تو این چند سال چکار کرده توی شهر ؟اغای حسینی ما هم قبول داریم ک درختان باید حرس شوند ولی یا شما حرس گزدن بلد نیستید یا ما رو……..فرض کردین.چرا حرس کردن باید در مقابل ستاد شما باشد چرا باید حین انتخابات باشد چرا یک ماه پیش یادو هفته دیگه این کارو نکرد .اقای حسینی ما برای یک درخت هم ارزش قائلیم ولی شما چند درخت را بی اهمیت میخانید.

   0

   0
  10. شرمت الله گفت:

   اخ وبخت سید

   0

   0
  11. جواد صدیقی گفت:

   بهتره دیگه به افراد تکراری رای ندهیم چون همین مجلس فشل دوباره بوجود می آید پس به تاجگردون رای نمیدهم

   0

   0

  
  امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نامه فرهنگی بازنشسته گچسارانی خطاب به نمایندگان زاگرس نشین
 • اولین دوره گویندگی و مجریگری در شهر دهدشت برگزار می شود+جزئیات
 • انتصاب در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد/قلندر حسن پور جایگزین محمود هرمزی شد
 • در خصوص تعویق کنکور/نامه فرهنگی گچساران به وزیر علوم
 • مهار آتش در خائیز کهگیلویه
 • مارگون شهرستان شد
 • تحول فرهنگی در آموزش و پرورش چرام
 • دو پیشنهاد یک جوان به راهبر منطقه ای بنیاد علوی در شهرستان لنده
 • تشکیل کارگروه حقوقی برای بررسی موضوع اعتبارنامه تاجگردون
 • دستگیری ضارب پزشک کهگیلویه و بویراحمدی کمتر از ۴۸ ساعت در یاسوج
 • روابط عمومی شرکت نفت گچساران در واکنش به اظهارات کریمی نماینده اراک/ چند انتصاب بر حسب اتفاق با تاج‌گردون نسبت فامیلی داشتند
 • استراتژی جدید ایران در رویارویی با زیاده خواهی های آمریکا
 • آتش بی مسئولیتی و بی توجهی بر پیکر زخمی زاگرس
 • ناکافی بودن ۳۰۰دستگاه دمنده برای مهار آتش سوزی جنگلهای استان کهگیلویه و بویراحمد
 • جلسه و حواشی ناتمام شورای شهر یاسوج ؛ جلساتی که با تنش شروع و با دعوا پایان می یابد+جزئیات و تصاویر
 • کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/گچساران و باشت بیشترین مبتلایان را دارند
 • اهمیت پخش مویرگی در صنعت پخش
 • چه دوربین هایی مناسب پلاک خوانی هستند؟
 • چه کولر گازی برای چه متراژی مناسب است؟ 
 • تشکیل پرونده برای عاملان آتش سوزی کوه دیل در گچساران
 •