طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۱ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 110493 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

      سید قدرت الله حسینی در نشست جوانان حامی خود با تقدیر و تشکر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: در این جمع حاضر جوان بیش از ۹۰درصد شما دارای تحصیلات عالیه و مسلط بر امور جامعه هستید و خوب تحلیل و تبیین می کنید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  سید قدرت الله حسینی در نشست جوانان حامی خود با تقدیر و تشکر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: در این جمع حاضر جوان بیش از ۹۰درصد شما دارای تحصیلات عالیه و مسلط بر امور جامعه هستید و خوب تحلیل و تبیین می کنید.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، وی با بیان اینکه ما آمده‌ایم  که در انتخابات پیروزی قطعی  را ازآن خود کنیم، گفت: آمده ایم پیروز شویم نه برای ذبح عدالت بلکه برای اجرای عدالت و ما بر علیه بی عدالتی ها جمع شدیم.

  این کاندیدا عنوان کرد: ما نیامده‌ایم  پیروز شویم و اموال جمع کنیم ما آمده ایم با آنهایی که اموال را جمع و به نفع خود صادر کردند را قلع و قمع کنیم.

  حسینی اذعان کرد: این مردم چه گناهی کردند اینان همه در دوران دفاع مقدس پشت امام بودند شهید و جانباز و اسیر دادند تا تبعیض از بین بروند خوب اگر مردم به دنبال تبعیض بودند آن حکومت شاهنشاهی باقی می ماند.

   

   

  وی ابراز کرد: نظام جمهوری اسلامی تشکیل شد تا سیره پیامبران اجرا شود اما برخی ها به دنبال ذبح عدالت هستند.

  این کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مشکل ما این است  که یک فکری در حال شکل گرفتن برای سقوط این نظام است.

  حسینی ادامه داد: یک فکری در مملکت در حال شکل است که در تمام ارکان مملکت رخنه کرده است.

  وی تصریح کرد: ما نیامده‌ایم که این مدیران لایق بر  روی گرده مردم باشند بلکه آمده‌ایم که مسوولیت را به مدیران لایق و انقلابی دهیم.

  این کاندیدا با بیان اینکه ما نیامده ایم که بر مردم حکومت کنیم، گفت: متاسفانه برخی ها از اعتماد مردم سو استفاده کردند و ما آمده ایم که بگویم مردم هیچ خائنی را نمی پذیرند.

  حسینی با اشاره به جوانان گفت: ما در این انتخابات حاضر شدیم تا این انزوایی را که امروز جوانان را فرا گرفته است را از بین ببریم.

  وی با اشاره به اینکه هنوز رقیب ما برای جمع ‌آوری آرا به نزد خانه‌های شما می‌آید  و با شما عکس می‌گیرد و بعد آن را در فضای مجازی منتشر می‌کند تا بگوید فلانی از ما اعلام حمایت کرده است، گفت: می بینید چقدر به شما در حال فشار هستند.

  حسینی افزود: هنوز به کسانی فشار می آوردند  که آنها ۶ ماه است برای من در حال تبلیغات و در نشست‌های گوناگون من شرکت می‌کنند  اما هنوز آنها را رها نکرده‌اند  و به آنها می‌گویند برای چه چیزی ما را رها کرده اید.

  وی با طرح پرسشی که آیا تاکنون متوجه نشده‌اید که چرا مردم  شما را رها کرده‌اند، افزود:  این مسوولیت را به مدیران لایق و انقلابی دهیم..

  این کاندیدا با بیان اینکه مگر می‌شود با زور و تحکم مردم را همراه خود کرد، اظهار کرد: برای جوانان دو شهرستان  گچساران و باشت استنباط  شده که سید قدرت   اهل تبعیض و حاکمیت نیست و به فضل خداوند هستیم و این راه را ادامه خواهم داد.

  حسینی اذعان کرد: آنچه را که در توان دارم برای خدمت و اشتغال عزت و برای رهایی از این منجلابی که تعمدا درست کرده‌اند از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

   

  وی با اشاره به اینکه شما  مردم و جوانان با  انتخاب خودتان پیروز انتخابات هستید، گفت:  چقدر فحاشی و کتک کاری تا کی می خواهید این کار را ادامه دهید و مردم را تهدید کنید تا با شما همراه شوند.

  حسینی ادامه داد: تا دیروز این آقا اصلاح طلب انقلابی و اهل عمل بود، حال که دیگر با شما نیست و شما را رها کرده است  باید به ایشان فحاشی کنید.

  این کاندیدا  با بیان اینکه  خطوط مشی ما این است که باید همونوعان را تکزیم کرد چرا که ما عزت داریم، گفت:  پیامبر آکرم (ص)  آزار و اذیت های زیادی را در زمان خود دید اما  خداوند در قرآن از هیچ یک از جانفشانی های پیامبر نام نبرده است اما از اخلاق ایشان گفته است.

  حسینی با بیان اینکه از اخلاق و منش شهید سردار سلیمانی می گویید و بعد عکس آن عمل می‌‌کنید، افزود: شما همین که یک نفر از شما جدا می شود شروع به تهدید و فحاشی می کنید اما ما اینگونه نیستیم اگر کسی ۲۰ سال قبل  به من رای داده است تا حال از آنها ممنون هستیم.
  وی عنوان کرد: ما می خواهیم این معیشت به وجود آمده را با همکاری دیگر نمایندگان مجلس این مشکل را رفع کنیم شما هم بدتان می آید که این مشکل حل شود.

  وی با بیان اینکه ما می خواهیم وضع موجود را تغییر دهیم و شما بدتان می آید، گفت: تنها خواسته جوانان  این است که ما صدای آنها در مجلس باشیم نه صدای دولت.

  این کاندیدا ادامه داد: وقتی که از بیش از ۲۰۰ نماینده ۹۰ نفر از آنها  دستشان با دولتی ‌ها در یک کاسه باشد این وضع موجود می شود.

  حسینی در ادامه به اعتراض سه کاندیدای انتخاباتی گچساران و باشت  اشاره کرد و گفت: در زمینه صندوق‌ها  صحبت شد که دادستان و استانداری خود به شکل معقول جلساتی را تشکیل و در حال بررسی هستند و اصلاح می کنند  اما به شدت به آنها فشار می آورند.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  10 نظر برای “سید قدرت الله حسینی ؛ برای اجرای عدالت و بر علیه بی عدالتی ها جمع شده ایم/ برای جمع ‌آوری آرا به نزد خانه‌های شما می‌آیند  و با شما عکس می‌گیرند و فشار می آورند+عکس”
  1. صادق گفت:

   سید ساده لوح این افراد توی تصاویر همون چند نفری هستن که همیشه دور و برت هستن. این دفعه هم کاری از پیش نمیبری

   0

   0
  2. حسینی گفت:

   قدرت خان شما تبعیض وبی عدالتی رفع کنی پس چرا بیشتر جوانان نخبه وزرنگ دهه ی ۱۳۶۰ را گزینش نکردی که هنوز از شما واکبر علیزاده ناراحتند شک نکن که تو هیچ کاره هستی قبول نخواهی شد مردم عاقلند

   2

   1
  3. مهاجر گفت:

   ای بردروعت لعنت؛توکه پاشنه ی درخونه هامون روازجاکندی

   1

   0
   • بومی در جواب مهاجر گفت:

    آقا یا خانمی که به اسم مهاجر کامنت در تمام سایت ها در حمایت از تاجگردون میگذاری اولا سید قدرت هیچ گاه بطرف امثال تو که نمی آید دوما کار و زندگی نداری که ۲۴ ساعت تو فضای مجازی علیه مردم عقده گشایی میکنی و کلا ضد مردم شده ای سوما هر کامنتی که میخواهی بگذاری سه تا نفس بکش و یک دقیقه به خدا و وجدانت فکر کن بعد کامنت بگذار چهارما اگه انقدر پول گرفتی و جز کامنت گذاران اجاره ای هستی حد اقل انصاف و عقل و عدالت و حق مردم را در نظر بگیر و بدان که قیامتی هم هست و ذره المثقال هم بازخواست دارد

    0

    1
  4. ناشناس گفت:

   اگر عادل بودی بوی از عدالت برده بود باید اول به بنر تبلیغاتی خودش که الکی نوشته اند دکتر عکس العمل نشان میداد تشریح وتوضیح بدهد دکترای چه دارد در کدام دانشگاه درس خوانده نسبت به جانبازی خودش توضیح دهد تا مردم امیدوار شوند بوی از عدالت برده جناب دکتر ودر خصوص …….بقایی ومشایی که گرفته توضیح دهد که ازکجا آمده که آنکه داده تو …….ه آن که خورده در حال جولانه

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   خدایی ای حسین حضرتی فرهی وبیعت و ای چندتا بچه عنایی زندگی ندارند که همیشه و پیتن بی سید قدرت

   1

   0
  6. ناشناس گفت:

   به یاری خدا سید پیروز میدان هست در بزرگی سید قدرت همین بس یکبار نگفته من زینل زاده رئیس کردم حالا آمده و از من حمایت نمکند

   1

   0
  7. ناشناس گفت:

   کمیته امداد را هم میگفتی که چقدر برای یه عده خاص داره تبلیغ میکنه .بایو همه ادارات ونهادها بی طرف باشند که نیستند

   0

   0
  8. ناشناس گفت:

   دوست عزیز یه مقدار واقع ببین و فکر کن حسینی بنده خدا سید محترم و پاکی هست اما باید بپذیریم که رای نداره قابل قیاس با تاجگردون نیست چرا نمیخاین واقیعت را با چشاتون ببینید

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • تحلیل انتخابات گچساران و باشت/پیروز کیست؟
 • رژه سایه فقر بر کهگیلویه بزرگ
 • سید قدرت الله حسینی در همایش با طوایف ده گانه : ما بر سیاست خانوادگی و قلدرانه شما خط بطلان می کشیم/ تو متعلق به یک خانواده و چند نفر هستی/نزدیکان شما را دیشب در باشت با کلی روغن و قند گرفتند +تصاویر
 • زراعت‌کیش به نفع لیست وحدت اصولگرایان انصراف داد
 • بیانیه انتخاباتی اصلاح طلبان شهرستان لنده
 • قابل توجه لرتباران ، ترک تباران و زاگرس نشینان پایتخت نشین
 • گزارشی از همایش نفتی های گچساران با هومان عسکری
 • گزارش تصویری همایش انتخاباتی اردلان زینل زاده در منطقه خیراباد
 • نطق انتخاباتی سید قدرت الله حسینی در گچساران ؛ با برنامه مدون آمده ام / آقای استاندار : جلوی مدیران تان را بگیرید / نگذارید مردم خودشان خدای نکرده وارد بشوند/ پتروشیمی گچساران از شرکت عام به شرکت خاص و خانوادگی تبدیل شده است+تصاویر
 • نطق غلام محمد زارعی در مارگون : در همین منطقه برای توسعه سنگ اندازی کردند/ من هم فرزند مارگون هستم / ما به سختی عادت داریم
 • نطق محمد بهرامی در جمع مردم سی‌سخت: مردمان این دیار تفنگ را با قلم عوض کردند/ سی‌سخت نه انگورپرور که شهر ادب و فرهنگ است/ به عزت دنا قسم اقتدار از دست رفته را احیا می‌کنم+تصاویر
 • چرا زینل زاده؟؟
 • روشنفکر در لوداب: دوم اسفند پایان خط‌کشی بویراحمد علیا و سفلی است+تصاویر
 • حضور محمد بهرامی در چیتاب/بهرامی:در جامعه امروز دچار افراط و تفریط شده ایم/ما مرد روزهای سخت هستیم
 • کاندیدای قشقایی در جمع هواداران ؛ نیامده ام که کنار بروم/عسکری : برخی ها در اتاق های فکرشان شایعه سازی می کنند/ بدانید به تنهایی حریف تان هستم/سردار خورشیدی : مراقب شایعات روز قبل انتخابات هم باشید/به احترام شهید تاجگردون حرفی نمیزنم+تصاویر
 • گزارش تصویری همایش زینل زاده در باباکلان و پشکان
 • نطق انتخاباتی سید قدرت الله حسینی در باشت : آمده ایم که مرز بندی های قومی و قبیله ای که تعمدا به آن رنگ داده اند آنها را از بین ببرم/ آمده ام بر فامیل بازی ،باند بازی که بسیار شدید و غیر اخلاقی است خاتمه دهم/ در خبرگزاری ‌ها، روزنامه ها و شخصیت ها بحث از رانت خواری و چپاول است  که متاسفانه نام گچساران مطرح است/ همه جا را کنده کاری کردید که یک نقطه سیاه در زندگی من و خانواده ام پیدا کنی و پیدا نکردی +تصاویر
 • قشقایی ها برای هومن عسکری سنگ تمام گذاشتند ؛ فولادی از پافشاری و دعوت تاجگردون و جلسیه خصوصی با وی گفت/خورشیدی هم سخنرانی کرد البته فردا هم صحبت هایی دارد+تصاویر
 • ابهام در وضعیت و ترکیب هیئت رئیسه نظام مهندسی گچساران
 • در همایش سید قدرت الله حسینی با کارکنان نفت گچساران ؛ پاکدل از آنچه که بر سر نفت گچساران آمده ، گفت /حسینی : من اگر نقطه سیاهی در زندگی ام بود  مثل بقیه الان رادیو ها و شبکه های بیگانه آن را اعلام کرده بودند/ سوگند می خورم که غلامرضا تاجگردون به عنوان نماینده دور یازدهم در مجلس شورای اسلامی  حضور نخواهد داشت+تصاویر
 •