طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۷ بهمن, ۱۳۹۸ | کد خبر : 109208 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

      اردلان زینل زاده در جمع اهالی بوستان اظهار کرد: ما امروز در سرزمینی مقدس در جوار سید شمس الدین هستیم و بر خودمان می بالیم در شان آن بزرگوار سخن بگوییم و همواره بر اصل صداقت گام برداریم.   به گزارش فانوس زاگرس؛وی ادامه داد: خودم را مکلف می دانم بر اساس وضع […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  اردلان زینل زاده در جمع اهالی بوستان اظهار کرد: ما امروز در سرزمینی مقدس در جوار سید شمس الدین هستیم و بر خودمان می بالیم در شان آن بزرگوار سخن بگوییم و همواره بر اصل صداقت گام برداریم.

   

  به گزارش فانوس زاگرس؛وی ادامه داد: خودم را مکلف می دانم بر اساس وضع موجود دیدگاه خود را مطرح نمایم.

   

  این کاندیدای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ادامه داد:
  ما خودمان را مقید می دانیم و ضمن احترام به دیگر کاندیدا چه اصولگرا و چه اصلاح طلب اعتقاد داریم کرامت شما باید حفظ شود.

   

   

  زینل زاده افزود: باید به گونه ای برخورد کنیم که کرامت انسانی حفظ شود اما متاسفانه در این شرایط انتخابات نام گچساران و باشت در کشور به خوبی از آن در رسانه ها یاد نمی شود و شاهد درگیری و تهدید هستیم.

  زینل زاده ابراز کرد: ما وظیفه داریم مردم را در شناختن بهتر کمک کنیم نه اینکه موجب اختلاف شویم و با شعار عبور آمده ایم نه فقط در حرف بلکه در عمل و اعتقاداتمان عبور از خود و منافع شخصی است و این را کارنامه من به عنوان فرزند شما در این سال‌ها نشان می دهد.

  وی ادامه داد: امروز مشاهده می کنیم مردم ما بدبین شده اند و اگر شخصی امروز نتوانسته است خود و هوداران خود را کنترل کند و اینها موجب تشدد آرا می شوند.

   

  وی عنوان کرد: ما آمده ایم تا در نظام جمهوری اسلامی شور انتخاباتی با شعور در کنار هم باشد و مردمان بزرگوار این منطقه و سادات سید شمس الدین و شاه قاسم بدانند نگاه ما اینگونه است و اعتقاد راسخ داریم همه شهروندان دارای حق و حقوقی هستند.

   

  این کاندیدای مجلس یازدهم ابراز کرد: اگر ما بخواهیم اعتماد سازی کنیم نگرش های قومیتی و نگاه های سیاسی اصولگرا و اصلاح طلبی نباید داشته باشیم و شعار ما عبور از این خودخواهی ها است آن هم در حرف بلکه در عمل و عملکرد ما در طول دوران خادمی به مردم نشان داده است که شایسته سالاری اولویت ما بوده است.

   

  زینل زاده گفت: متاسفانه در شرایطی هستیم که نگران آینده ایم و این را بزرگان به خوبی می دانند و شرایط مساعدی نیست و همه تحت فشار هستند.

   

  زینل زاده اظهار کرد: خیلی ها دوست داشتند امروز باشند و در کنار ما در این مکان باشند اما فشارها اجازه نداده است که باشند اما مطمن باشید دل آنها با ما است و مهم این است که دل آنها با ما است.

   

  وی افزود:, نگاه ما به ارزش ها و عملکرد ها است و در نگاه ما فرماندار و راننده تاکسی و کارگر یکسان هستند و بر این اصل اعتقاد داریم.

   

  این کاندیدای دوره یازدهم مجلس ادامه داد:,ارزش انسان به این نیست که مسوولیتش چیست.

   

  زینل زاده عنوان کرد: امروز حقوق پاکبان های ما در شهرداری از پاکترین حقوق است و بدانیم راننده تاکسی یک شغل است و قابل احترام هستند.

   

  وی افزود: راننده تاکسی شغل شریفی است چنانکه در کشور شیلی همیشه راننده های تاکسی موجب تغییر شده اند.

   

  زینل زاده ابراز کرد: نگاه ما به فرماندار چه در گچساران و چه در باشت این است که فصل الخطابشان قانون باشد.

   

  زینل زاده تصریح کرد: ما فرماندار گچساران را به خوبی می‌شناسیم سالم کار کرده است و انسان خدومی بوده است و امیدواریم در ادامه مسیر حقی ناحق نشود.

   

  وی با اشاره به بحث معیشت و رفاه گفت: ما در طول این سال‌ها فقط شعار داده ایم و همه می گویند هدفمان خدمت است اما مشکل این است ما به چه کسی می خواهیم خدمت کنیم و چه کسی را مردم می دانیم.

   

  زینل زاده ادامه داد: ما باید نگاه مساوات به مردم داشته باشیم و آیا فقط مردمی که از نزدیکان ما هستند و لیدرهای ما مردم هستند.

   

  وی ادامه داد: این یک نگرانی جدی است که امروز افرادی را به عنوان لیدر بشناسیم و بعد بخواهیم آنها برای ما رای مردم را بگیرند و پس از انتخابات ما موظف باشیم فقط مطالبات لیدرها را بدهیم و بارها گفته ام زینل زاده چنین شخصیتی ندارد.

   

  زینل زاده اذعان کرد: افرادی هستند جاه طلب که به دنبال اهداف خاص خود هستند و این وظیفه ما است که آنها را کنترل نماییم.

   

  وی خاطرنشان کرد: من به عنوان فرزند باشت و گچساران و قشقایی امروز می گوییم ما در بوستان جای پا داریم و اجداد ما در این روستا آرامیده اند.

   

  این کاندیدا تصریح کرد: ما در این انتخابات نگاهمان حضور پرشور است و در خبرها می خوانیم خبر خوشی در راه است اما آیا اینکه کسی زمین بخورد این خبر خوش است که من اعتقادم اینگونه نیست.

   

  وی ابراز کرد:, مسولین باید شرایطی را فراهم کنند که ما خدمت شما برسیم و ما نیز باید ظرفیت آن را داشته باشیم.

   

  این کاندیدا ادامه داد:,
  امروز مردم به دنبال افکار جدید هستند نه افراد جدید و مردم به دنبال نگاه جدید هستند و اعتقاد ما بر این است همگان حضور داشته باشند تا مردم انتخاب کنند.

   

  زینل زاده خاطرنشان کرد: آن چیزی که مردم را به ستوه آورده است وجود فقر و تورم و معیشت مردم است و امروز همگان از وضعیت موجود ناراضی هستند و امروز وکلای این مردم باید پاسخگو باشند.

   

  وی عنوان کرد: چگونه است که در هنگام افتتاح یک پروژه همه هستند و صاحب آن می شوند اما کارهای به جا مانده را هیچ کس پاسخگو نیست و این مختص دولت روحانی و احمدی نژاد نیست.

   

  وی ادامه داد:,متاسفانه نگاه معاملاتی اجازه نمی دهد و فقط به دنبال حفظ کرسی هستند.

   

  زینل زاده بیان کرد: نمایندگان ما خواسته هایشان برآورده شده است و آن چیزی را که می خواستند گرفته اند.

   

  وی گفت: سهم وکلای ما این است که انتصاب مدیران دولت با نظر آنها انجام می شود و دادن پروژه ها با نظر نماینده مجلس صورت می گیرد.

   

  این کاندیدا ادامه داد: امروز مشاهده می کنیم پایه گذاران جلسات آقایان چه پیمانکارانی هستند و زینل زاده در دوران تصدی شهرداری دوگنبدان هیچ گاه اینگونه نبوده است و به دنبال این نبوده است که پیمانکاران را چاق و فربه کند.

   

  وی گفت: ما آمده ایم از این وضعیت عبور نماییم و امروز به بوستان آمده ایم تا در قلوب دوستانمان باشیم.

   

  وی اذعان کرد: امیدواریم توفیقی باشد در ادامه مسیر شما را ببینیم و تقدیر و تشکر دارم از حضور شما و اهالی محترم بوستان که در این جلسه حضور یافتند

   

   

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  4 نظر برای “زینل زاده :نگاه ما به ارزش ها و عملکرد ها است/در نگاه ما فرماندار و راننده تاکسی و کارگر یکسان هستند/فرمانداران فصل الخطابشان قانون باشد+تصاویر”
  1. مهاجر گفت:

   کاکاوخوت حرف درنیار”اسم گچساران وباشت دررسانه هابه بدی گفته میشه؟”

   0

   0
  2. قشقایی مطلع گفت:

   خدا وکیلی ای همه بودجه که تاجگردون و دوران شهرداری بهت داد چکارش کردی هر چه سهمیه قیر داد تمام خیابونای اصلی ا…….ح بوده و هستن با …….. شورای قوم لر برای خ……و دوستانت …… و ت….. کاربریها و عوارض و املاک بابت …… شورا و..‌‌…… کردید درود به ابراهیم رئیسی

   0

   1
  3. Roozbeh گفت:

   جناب زینل زاده یه جوری حرف میزنه انگار برخورد زمان شهرداریش یادش رفته جواب سلام کسی نمی داد امروز برا رای داره علنا ……..میگه.شما که همیشه نیاز به مردم دارید حداقل افتادگیم یاد بگیرید 😑

   1

   1

  
  امروز پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • تحلیل انتخابات گچساران و باشت/پیروز کیست؟
 • رژه سایه فقر بر کهگیلویه بزرگ
 • سید قدرت الله حسینی در همایش با طوایف ده گانه : ما بر سیاست خانوادگی و قلدرانه شما خط بطلان می کشیم/ تو متعلق به یک خانواده و چند نفر هستی/نزدیکان شما را دیشب در باشت با کلی روغن و قند گرفتند +تصاویر
 • زراعت‌کیش به نفع لیست وحدت اصولگرایان انصراف داد
 • بیانیه انتخاباتی اصلاح طلبان شهرستان لنده
 • قابل توجه لرتباران ، ترک تباران و زاگرس نشینان پایتخت نشین
 • گزارشی از همایش نفتی های گچساران با هومان عسکری
 • گزارش تصویری همایش انتخاباتی اردلان زینل زاده در منطقه خیراباد
 • نطق انتخاباتی سید قدرت الله حسینی در گچساران ؛ با برنامه مدون آمده ام / آقای استاندار : جلوی مدیران تان را بگیرید / نگذارید مردم خودشان خدای نکرده وارد بشوند/ پتروشیمی گچساران از شرکت عام به شرکت خاص و خانوادگی تبدیل شده است+تصاویر
 • نطق غلام محمد زارعی در مارگون : در همین منطقه برای توسعه سنگ اندازی کردند/ من هم فرزند مارگون هستم / ما به سختی عادت داریم
 • نطق محمد بهرامی در جمع مردم سی‌سخت: مردمان این دیار تفنگ را با قلم عوض کردند/ سی‌سخت نه انگورپرور که شهر ادب و فرهنگ است/ به عزت دنا قسم اقتدار از دست رفته را احیا می‌کنم+تصاویر
 • چرا زینل زاده؟؟
 • روشنفکر در لوداب: دوم اسفند پایان خط‌کشی بویراحمد علیا و سفلی است+تصاویر
 • حضور محمد بهرامی در چیتاب/بهرامی:در جامعه امروز دچار افراط و تفریط شده ایم/ما مرد روزهای سخت هستیم
 • کاندیدای قشقایی در جمع هواداران ؛ نیامده ام که کنار بروم/عسکری : برخی ها در اتاق های فکرشان شایعه سازی می کنند/ بدانید به تنهایی حریف تان هستم/سردار خورشیدی : مراقب شایعات روز قبل انتخابات هم باشید/به احترام شهید تاجگردون حرفی نمیزنم+تصاویر
 • گزارش تصویری همایش زینل زاده در باباکلان و پشکان
 • نطق انتخاباتی سید قدرت الله حسینی در باشت : آمده ایم که مرز بندی های قومی و قبیله ای که تعمدا به آن رنگ داده اند آنها را از بین ببرم/ آمده ام بر فامیل بازی ،باند بازی که بسیار شدید و غیر اخلاقی است خاتمه دهم/ در خبرگزاری ‌ها، روزنامه ها و شخصیت ها بحث از رانت خواری و چپاول است  که متاسفانه نام گچساران مطرح است/ همه جا را کنده کاری کردید که یک نقطه سیاه در زندگی من و خانواده ام پیدا کنی و پیدا نکردی +تصاویر
 • قشقایی ها برای هومن عسکری سنگ تمام گذاشتند ؛ فولادی از پافشاری و دعوت تاجگردون و جلسیه خصوصی با وی گفت/خورشیدی هم سخنرانی کرد البته فردا هم صحبت هایی دارد+تصاویر
 • ابهام در وضعیت و ترکیب هیئت رئیسه نظام مهندسی گچساران
 • در همایش سید قدرت الله حسینی با کارکنان نفت گچساران ؛ پاکدل از آنچه که بر سر نفت گچساران آمده ، گفت /حسینی : من اگر نقطه سیاهی در زندگی ام بود  مثل بقیه الان رادیو ها و شبکه های بیگانه آن را اعلام کرده بودند/ سوگند می خورم که غلامرضا تاجگردون به عنوان نماینده دور یازدهم در مجلس شورای اسلامی  حضور نخواهد داشت+تصاویر
 •