طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۷ دی, ۱۳۹۸ | کد خبر : 108646 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     نماینده گچساران و باشت گفت:اگر کسی در این جمهوری اسلامی ثابت کند که ریالی مال سهوی در دارایی غلامرضا تاجگردون وارد شده است از همین راهی که آمده ام بر میگردم، به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،  همایش انتخاباتی طایفه گشین با غلامرضا تاجگردون در باشت برگزار شد.  تاجگردون در این […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  نماینده گچساران و باشت گفت:اگر کسی در این جمهوری اسلامی ثابت کند که ریالی مال سهوی در دارایی غلامرضا تاجگردون وارد شده است از همین راهی که آمده ام بر میگردم،

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،  همایش انتخاباتی طایفه گشین با غلامرضا تاجگردون در باشت برگزار شد.

   تاجگردون در این همایش گفت: آنچه برای من مهم هست وحدت جوانان است که در بین کلام بزرگانشان بوده اند، نظام مقدس جمهوری اسلامی نظامی است که پایه های استواری دارد که برپایه خون رنگین شهدا بنا نهاده شده است،آنانی که جمهوری اسلامی را قبول دارند باید بدانند همه چیزش با هم هست که رکن اصلی آن ولایت است.

   

   

  وی در ادامه گفت:ولایت باعث می شود که ما در چه اصولی قدم برداریم،که اگر در ایران ما ولایت نبود دشمنان برای تضعیف نظام اسلامی همه کار را انجام می دانندو امروز بعد از نماز جمعه ها پشتیبانی خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام خواهند کرد.

   

   

  تاجگردون در ادامه سخنان خود گفت:اصل انتخابات حضور مردم است و مردم باید بدانند که ابزار نیستند وخودشان برای آینده کشورشان تصمیم می گیرند و انتخاب می کنند،یعنی اینکه جمهوری اسلامی مقتدری می خواهیم که در مقابل دشمنان قد علم کند.

  وی افزود: گچساران و باشت هم گوشه ای از پازل پهناور جمهوری اسلامی است و من هم مثل۱۳ هزار نفر یک نامزد هستم و مهم این است که ما چه می خواهیم و چه شما چه می خواهید .

  تاجگردون اظهار کرد: آمدند و گفتند که تاجگردون رد صلاحیت شده و دو سه روزی هم وقفه شده است و من به شما عرض کنم که من رد صلاحیت نشده بودم و باید یک حرف را بپذیریم که نظام مقدس جمهوری اسلامی از سرمایه هایش نخواهد گذشت.

  تاجگردون در ادامه سخنان خود افزود:اگر کسی در این جمهوری اسلامی ثابت کند که ریالی مال سهوی در دارایی غلامرضا تاجگردون وارد شده است از همین راهی که آمده ام بر میگردم، مخالفین من؛ غلامرضا تاجگردون فرزند شماست و کسی تمام رسانه های بیگانه تلاش می کند که وارد مجلس نشود چه چیزی باعث شده است،پس همت شما و غیرت شما کجا رفته است اگر اینهایی که شبکه های بیگانه در مورد من می گویند و شما آن را باور می کنید پس باید هر چیزی که انها می گویند باور کنیم.

  وی در ادامه گفت:در بحث عدم تائید صلاحیت شدنم از ادوار گذشته تا الان به شورای نگهبان تمکین کرده ام و الان اگر رد صلاحیت شده ام یا نشده ام شما چرا به شورای نگهبان می پرید،و شایعه کنید که تاجگردون شورای نگهبان را با پول خرید.

  تاجگرون گفت:از امروز رقابت را برای یک محیط سالم فراهم کنید و از ائمه جمعه و نیروهای نظامی و امنیتی انتظار دارم نگذارید بعضی با رسانه های بیگانه هم صدا شوند. رقیبان رفیق ما راهی طولانی نداریم، از امروز بیایید با هم صحبت کنیم، من شما را رقیب خودم نمی دانم و من خود را رقیب خودم می دانم، یعنی اینکه باید ببینم در طول ۸ سال چه کارهایی نکردم و چه کارهای منفی انجام داده ام که آن ها را اصلاح کنم.

  وی اظهار داشت:آنهایی که در مرکز استان نشسته اند و جا نداشته اند و رفت،این همه ابزار هستند من اگر هستم خودم هستم ولی اگر آنها هستند ابزار و وسیله هستند،این مردم عزت می خواهند شما این عزت را با بزرگانتان که در استان نشسته است به باد می دهید.

  کاندید ای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: بعضی از دوستان در این ایام خیلی ناراحت بودند و پیام داده اند که من جواب نداده ام از همین جا پوزش می طلبیم ،همه چیز را از امروز فراموش کنید و با تمام تلاش تا دوم اسفند باید کوشا باشیم.

  تاجگردون ادامه داد:از امروز هر کس خواست به جمع ما بپوندد دست آنها را به گرمی بفشارید و اگر امروز در شهر باشت ۴ هزار آمدند در خیابان کل و گاله زدند نترسید اینها همان ۴ هزار نفر زمان مهندس فولادی است.

  وی گفت؛وقتی صدا و سیما من را در برنامه دعوت کرد پیام دادند که آقا چرا این را دعوت کردید ،آنها هم جواب دادند که ایشان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه هست و برای فرزندان ما تصمیم می گیرد،عزیزان رقیب و رفیق هر چیز تا امروز گفتید تمام از امروز بگویید چکار می خواهید برای مردم انجام دهید.

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “مشروح سخنان غلامرضا تاجگردون در همایش طایفه گشین در باشت”
  1. باشتی گفت:

   باز قول و دروغ لاستیک سازی و پارک ساحلی دیگه بسه…….

  2. ایرانی گفت:

   آقای تاج طرفداران خودت هم قبول دارن دور قبل هم ب هم شیوه ت…..د شدی ک ت. در…… اشاره کردی

  3. ناشناس گفت:

   بالای بختت یه عکس میزدی چرا به رسالت خودت عدول کردی

  4. گچساران گفت:

   نماینده د…..ن
   نماینده افراد خاص
   نماینده مرموز
   نماینده ای که جز دار ودسته بی……. ترین رئیس جمهوره هر کاری میکنه

  5. مهین گرجی زاده گفت:

   سهوی نه بلکه عمدی

  6. ناشناس گفت:

   خفه خون فانوس زاگرس با حضور لشکر وسیل خروشان وبنیان برکن حامیان دکتر تاج گردون

  7. مهاجر گفت:

   چراعکس ازهمایش اقای تاج گردون نمیذارین ولی بقیه رومیذارید؟

  8. کشاور شوشتی گفت:

   بیایم دست درست هم دهیم به برنامه کاندیدا رای دهیم احساسات باوی وترک وبویراحمدوسایر همشهریهای مقیم باشت ودوگنبدان راجریحه دارنکنیم‌ فردا انتخابات تمام می شود ما میمانم‌ ودچشم هم نگاه می کنیم وازرفتا ر‌ این چنده روزه خود نادم می شویم نکنید که پشبمانی سود ندارد با تفکر وتعقل به عملکرد کاندیدایمحترم رای دهیم احترام واخلاق رارعایت کنیم

  9. ناشناس گفت:

   نفر اول آقای تاج گردون نفر دم آقای زینلزاده نفر سوم آقای حسینی به ترتیب آرا موخوذه

  10. شهروند گفت:

   سخنانت جز بوی ت……..وخود شیفتگی وجنگ بویراحمد وباوی وترس درونی وبازی با احساسات پاک مردم و……هر هیچ پیام دیگری ندارد
   موج سواری بس است ….

  11. ذبیح اله زادی حمید آباد گفت:

   با سلام
   امروزه اگر کسی دوست ندارد به کس دیگری رای دهد گلایه ای هم از او برای تخریب هم نوع و هم کشورش نمیکنند اینجا ایران صدای مردم ایرانیان عزیز است نه امریکا .دوستان عزیز بیاید جو پرشور انتخابات را با تعصبات نابجا جریحه دار نکنیم تا خدای ناکرده شرمنده وجدانمان نشویم …..

  12. جناب آقای تاجگردون؛آن بندگان خدایی که شنونده سخنان شماهستندانسانندوانسانهای فهیم و روشن که ازهمه چیز آگاهی دارندفکرنکنیدبرای افرادبیسواد و ناآگاه صحبت میکنید؛ خیلی ها مانند سرکارمدعی سرمایه نظام وانقلابی بودن رابه خودشان چسباندن اما شهرام جزایری؛بابک زنجانی؛ نعمت زاده ها؛آخوندی ها؛جهانگیری ها(اخوی معاون محترم رئیس جمهور)؛روحانی ها(اخوی رئیس جمهورمحترم) وسایرآقازاده های نکبت زاده از آب درآمدند که این مملکت را به فساد ومنجلاب تباهی کشاندندو چنان حق به جانب صحبت میکنند که به خیال خودتان موجودیت نظام هنوز به وجودشماوامثال شماست! کمی به خودآییدومغز خودرابه کاراندازیدووجدان……..ه خودراقاضی قراردهیدکه دراین ۸سال چه بلاوبدبختی برسراین ملت وکشور آوردید و ازخدابترسیدچون فردا قیامت بایدجوابگوی اعمالتان باشید.

  13. گچساران وباشت گفت:

   صداقت و راستی و حقیقت و یک رنگی کیمیایی است که جناب عالی الان نداری دلیلش هم این است یک روز به سید قدرت تاختی یک روز به فولادی یک روز به زینل زاده روز دیگر به عسکری و روزی پاکدل را و …….و گنجشک و انواع و اقسام جانوران را گفتی تا مردم را جذب کنی روزی شهردار و…. و حالا شروع کردی به شهرستان های استان و آخرش خدا میداند به کی گیر بدهید آیا آیا نمیتوانید بدون اتهام و کوبیدن دیگران عملکرد این هشت سال و آن هشت سال قبلتر و برنامه الان را بفرمایی نا سلامتی متولی برنامه و بودجه ای اما نشانه های همان بهار پر نسیم عبور در راه است


  
  امروز جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • قاتل مرد باشتی دستگیر شد
 • شهرستان کهگیلویه را با کارشکنی‌ها و عقاید غلط سیاسی نابود نکنید!/ استاندار با به رای نمایندگان مردم در شورای شهر احترام بگذارد/ “داورپناه” تنها گزینه شهرداری خواهد بود
 • انصاف رسانه ای و اغراض سیاسی
 • گزارشی از سفر معاون عمرانی وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد/انتقاد آقای معاون وزیر از تعویض روغنی ها و ورودی های شهرهای استان/
 • نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون خطاب به معاون وزیر کشور:کارگران شهرداری یاسوج شش ماه حقوق نگرفته اند
 • پاچه خواری برخی مدیران کل برای ماندن
 • انتقاد تند فعال رسانه ای لنده از مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد
 • محیط زیست ، کرونا ، انسان ۲۰۲۰
 • موحد خطاب به معاون وزیر کشور :دهدشت شهر ارواح است
 • نقدي بر روز پسر زاد روز كمبوجيه
 • بهترین سناریو برای تاجگردون چیست؟
 • صداوسیما از مجری سابقش هم شکایت کرد!
 • کنایه حجاریان به مجلسی‌ها: یک در را نبستید!
 • دو انتصاب در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد
 • حُکم نهایی مدیر «آمدنیوز» شنبه اعلام می‌شود
 • واکنش تند خانواده طالقانی به فرماندار دولت تدبیر!
 • روحانی پیروزی شنبه و یکشنبه را تبریک گفت
 • کشف قتل و دستگیری قاتل متواری
 • واکنش وزیر آموزش و پرورش به فوت دو معلم بر اثر کرونا
 • صفت های  یک محافظه کار؟!
 •