طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ دی, ۱۳۹۸ | کد خبر : 108283 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

      سئو هزینه جانبی یا سرمایه گذاری شاید زمانی که صحبت از سئو به میان می آید این سوال برای شما هم پیش بیاید که آیا سئو یک هزینه جانبی است یا یک سرمایه گذاری مطمئن؟ به حداقل رساندن هزینه ها از جمله اموری است که برای تمام تجارت ها حائز اهمیت است. صرف […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  سئو هزینه جانبی یا سرمایه گذاری

  شاید زمانی که صحبت از سئو به میان می آید این سوال برای شما هم پیش بیاید که آیا سئو یک هزینه جانبی است یا یک سرمایه گذاری مطمئن؟ به حداقل رساندن هزینه ها از جمله اموری است که برای تمام تجارت ها حائز اهمیت است. صرف نظر از وسعت تجارت، پایین آمدن هزینه های مازاد و جاری در تجارت به منزله افزایش میزان بازدهی و سودآوری تجارت به شمار می آید.

   

  برخی از صاحبان تجارت تصور می کنند هزینه ای که در جهت برخورداری از سئو صرف می شود، از جمله هزینه های زاید در تجارت است که منابع تجارت را به هدر خواهد داد.

  پی بردن به اهمیت بالای آموزش سئو خصوصی برای صاحبان تجارت های بزرگ و کوچک بسیار حیاتی است؛ چرا که در دنیای امروز همه تجارت ها خود را با مقتضیات روز در دنیای تجارت همگام کرده و در مسیر رشد و سودآوری بیشتری گام بر می دارند. از این رو، در صورتی که صاحبان تجارت ها به اهمیت سئو پی ببرند می تواند از نتایج بی نظیر بهینه سازی موتور جستجو نهایت استفاده را ببرند. به زبان دیگر، سرمایه گذاری برای برخورداری از سئو، در دراز مدت سود سرشاری را برای تجارت به همراه خواهد داشت.

   

   

  سئو

  مزایای استفاده از سئو در پیشرفت تجارت ها

  بهینه سازی موتور جستجو به منظور ارتقا رتبه تجارت ها در صفحه نمایش نتایج موتورهای جستجو به انجام میرسد. برای درک بهتر این موضوع باید بگویم، موتور های جستجویی مانند گوگل، یاهو؛ بینگ برای رتبه بندی سایت ها در هنگام نمایش نتایج از فاکتور ها و الگوریتم های استفاده می کنند. سئو به معنی آگاهی از این فاکتور ها و الگوریتم ها و انجام اقدامات لازم در زمینه بهینه سازی موتور جستجو است.

  به این ترتیب زمانی که سایت یک تجارت توسط پیمایش گر های موتورهای جستجو مورد مطالعه قرار می گیرند، امتیازات بالایی به سایت اختصاص داده می شود. هر اندازه امتیازات دریافت شده یک سایت بیشتر باشد، رتبه بالاتری نیز در رنکینگ به خود اختصاص خواهد داد. دستیابی به این امر، به معنی هجوم کاربران به تجارت هایی است که در راس فهرست قرار گرفته اند.

  زمانی که کاربر عبارت مورد نظر خود را مورد جستجو قرار می دهد با شماری از سایت های متفاوت روبرو خواهد شد. اینجاست که اهمیت سئو در سایت شما مشخص خواهد شد. چرا که اکثر کاربران برای خرید محصول مورد نظر خود به سایت هایی که در ۱۰ رتبه اول قرار گرفته اند مراجعه خواهند کرد. اعمال اصول سئو در سایت می تواند تجارت شما را در این بازه قرار داده و سود سرشاری را برای تجارت شما به ارمغان آورد.مسترآموز یکی از بهترین سایت های آموزشی در ایران میباشد.

  در دنیای امروز تنها برخورداری از کالای باکیفیت و ارائه خدمات مناسب به مشتریان نمی تواند موفقی تجارت را تضمین کند. در فضای رقابت امروز شرکت ها بر اساس قدرت سئو به کار رفته در راه اندازی سایت خود از یکدیگر متمایز می شوند. از این رو، تجارتی می تواند جایگاه مناسبی را در دنیای تجارت الکترونیک به خود اختصاص دهد که از سئو قدرتمندی برخوردار باشد. از این رو سرمایه گذاری در زمینه بهینه سازی موتور جستجو می تواند سود قابل توجهی را برای تجارت ها به همراه داشته باشد.

   

   

  چرا دستیابی به رتبه بالا تا این حد اهمیت دارد؟

  برای پاسخ به این سوال باید بگویم، بیش از ۸۰ درصد کاربران در هنگام جستجو برای یافتن پاسخ خود به صفحه دوم نتایج مراجعه نخواهند کرد. جالب تر اینکه، بیش از ۴۰ درصد کاربران برای خرید محصول مورد نیاز خود تنها از سایت هایی که در رتبه های بالاتر قرار دارند بازدید می کنند. به این ترتیب اهمیت قرار گرفتن در رتبه های بالاتر کاملا مشخص است.

  سئو
  با محاسبه ساده ای در می یابید که میزان بازدید سایت هایی که در رتبه های بالاتر و در صفحه اول سایت قرار دارند تا چه اندازه در مقایسه با دیگر سایت های رقیب تفاوت خواهد داشت. با توجه قرار دارند تا چه اندازه در مقایسه با دیگر سایت های رقیب تفاوت خواهد داشت. با توجه به اثرات ارزشمند سئو در بهینه سازی سایت ها یم توان گفت که تمام هزینه ای که برای بهینه سازی موتور جستجو در نظر خواهید گرفت در زمینه بسیار مناسب و سودمندی هزینه خواهد شد. از این رو، نباید اهمیت سئو را نادیده گرفت.

  از آنجایی که اصول تاثیر گذار در سئو همواره در حال تغییر هستند، شما باید برای برخورداری از سئو قدرتمند از تیمی از سئو کاران خبره کمک بگیرید. این افراد همواره در حال بررسی فاکتور ها و الگوریتم های اثر گذار در سئو سایت هستند. از این رو، سئو کاران با برخورداری از دانش کافی در زمینه بهینه سازی موتور جستجو می توانند همواره اقدامات لازم برای بهبود سئو تجارت شما را به انجام برسانند.

  سئو مستلزم صبر و تلاش و صرف زمان است

  سئو در واقع کاری زمان بر است که در بازه زمانی طولانی مدتی به نتایج مطلوب دست پیدا خواهد کرد. از این گذشته تیم بهینه سازی موتور جستجو در تجارت شما زمان زیادی را برای دستیابی به این امر صرف خواند کرد.؛ چرا که مهمترین موضوع پس از افزایش رتبه سایت، حفظ جایگاه بدست آمده است. این کار به تلاش شبانه روز اعضای تیم سئو نیاز خواهد داشت. به عنوان مثالی که سایتی که بدون استفاده از سئو در رتبه ۳۰ ام قرار داشت با استفاده از اصول سئو ظرف مدت دو ماه به رتبه ۸ ام دست پیدا کرد. با گذشت زمان و استفاده اصولی از سئو میزان بازدید سایت تا ۷۵ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.دوره آموزش اینستاگرام سایت مسترآموز را تهیه نمایید.
  سئو

  سرمایه گذاری در سئو

  با توجه به نکاتی که تا به اینجا به ان اشاره کردیم، با اهمیت سئو آشنا شده اید. سئو در دنیای امروز تجارت شما در صدر فهرست سایت های ارزشمند در اینترنت قرار می دهد. در گذشته تجارت ها برای معرفی تجارت خود به مشتریان از روش های متفاوتی بهره می بردند. برای مثال، تجارت های بزرگ برای نمایش تبلیغات خود در رسانه های جمعی هزینه های هنگفتی را متقبل می شدند؛ چرا که افراد در گذشته زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون می کردند. اما امروز انسان ها زمان خود را در شبکه های اجتماعی و در صفحات اینترنت سپری می کنند.
  از این رو، دیگر وقت آن رسیده است که شیوه تبلیغات را در تجارت خود متحول کنید. شما با سرمایه گذاری در سئو، گویا بزرگترین بیلبورد را در شلوغ ترین نقطه شهر اجاره کرده اید. چرا که سئو می تواند تجارت شما را به رتبه بالایی در صفحه نمایش نتایج برساند. به این ترتیب تقریبا تمام کسانی که به دنبال کالا یا خدمات مشابه با کالا و خدمات تجارت شما هستند، با نام تجارتی شما آشنا شده و از سایت شما بازدید خواهند کرد.

  سئو کاران با در نظر گرفتن اصول سئو در سایت تجربه دلپذیری از خرید را برای کاربر رقم خواهند زد. کاربر زمانی که از خرید خود رضایت داشته باشد به مشتری پروپاقرص تجارت شما تبدیل خواهد شد و دوباره و دوباره به سایت شما باز خواهد گشت. این اتفاق برای صاحبان تجارت به معنای سودآوری هر چه بیشتر خواهد بود. معرفی محصول و تجارت شما بر عهده سئو کاران خواهد بود. شما باید تنها به افزایش کیفیت کالا و خدمات خود بپردازید تا به برند محبوب کاربر تبدیل شوید. به این ترتیب جامعه مشتریان تجارت شما همواره افزایش یافته و در نتیجه نرخ سود آوری تجارت شما نیز ارتقا پیدا خواهد کرد.شما میتوانید در دوره های آموزشی سایت MRAMOOZ.COM شرکت نمایید.

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “سئو هزینه جانبی یا سرمایه گذاری”

  
  امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد و پرسش های بدون پاسخ؟!
 • ثبت یک رکورد جهانی توسط جوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی
 • رئیس دادگستری گچساران ؛ برای ما مهم نیست چه کسی مدیرعامل پتروشیمی گچساران باشد برای ما این مهم است که باید مقررات رعایت شود / تشکیل ۲۰ پرونده قضایی مربوط به مدیران و کارمندان دستگاه‌های اجرایی در دادگستری
 • دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد : گچساران در صدر تخلفات انتخاباتی
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد ؛ مدیران آویزان به کاندیداهای مجلس برکنار می‌شوند
 • مدیرعامل تازه منصوب شده پتروشیمی گچساران برکنار شد
 • گزارشی از نشست هم‌اندیشی اصلاح‌طلبان کهگیلویه بزرگ+تصاویر
 • برف و باران کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد+جزئیات
 • اعلام حمایت از زینل زاده در منطقه پشت کوه باشت
 • موحد ، مردم طلبی و مردم خواهی
 • اعلام حمایت اهالی ده حاج ناصر خیراباد از کاندیداتوری اردلان زینل زاده
 • کشف جسد سوخته بعد از پلیس راه یاسوج_اصفهان
 • محمد بهرامی ؛ نماینده باید اعداد و ارقام را بشناسد
 • غلام محمد زارعی در روستای گنجه ای:خوشحال هستم طی ۸ سال اخیر در همه حوزه ها پیشرفت داشته ایم
 • تاجگردون در جمع طایفه چهارده چریک؛ سعی کرده ام در این ۸ سال سالم زندگی کنم/آدم هیچکس نیستم
 • گزارش تصویری خدمات رسانی موکب طریق الکربلای گچساران در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان
 • در باب “سواد سیاسی”
 • اردلان زینل زاده:قول می دهم جز پنج نفر اول مجلس باشم+تصاویر
 • انتخابات ، مردم و دو تعریف جدید از تاجگردون
 • نقدی بر عملکرد چالش برانگیز تاجگردون در حوزه بهداشت و درمان
 •